Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
8. črc 2010

dobré ráno 🙂
@paajaa už se přeci jen rýsuje 😵
hanana držím palce na KO 🙂

farmarska
8. črc 2010

ahoj holky, hlásím se opět jen na skok. Máme po inventuře, včera jsem ale dorazila domů něco kolem půlnoci 😝 a dnes mám od půl 11 do osmi. Zítra odpolední a pak kooonečně asi po třech týdnech volná aj sobota 😵
Tak mi mladej s manžou hned naplánovali vejlet..v sobotu do Šťastné země u Semil a pak někde přespíme v karavanu a v neděli přejezd do Liberecké zoo. V pondělí opět do práce od páté rána, takže konečně o nějakém odpočinkovém víkendu(na kterej jsem se těšila) nemůže bejt ani řeč 😅 Ale co bychom pro své dětičky neudělali, že 😉 když vidím, jak už se těší a plánuje si to 🙂
Pájí to je ale figura 😵 Jen jak píšeš ještě větší... 😅 😅 😅 Co ty žížalo 😀 😀 😀 dyť si pořád jak proutek 😉 😀 😀

farmarska
8. črc 2010

jinak jsem četla, jak kopíse zase zloběj tchánovci 😠 😝
holky moji tchánovci, se na svatbě taky vůbec nepodileli 😠 Všechno jen my a moji rodiče. S mamkou jsem tehdy pekla asi dva dny svatební koláčky, ...myslíte si, že se nabídla tcháně, že nám pomůže 😠 ne! Jen když jsme měli napečíno a rozdávali jsme je v těch košíčcích po známých, tak přišla a řekla si, jestli bychom jí mohli jich dát víc, že to chce dát ještě nějakým jejím známým 😝 No hotovo! Hlavně , že když se vdávala manžova sestra, tak jí je pekla, aj svatbu s ní připravovali.. U nás je to prostě taky tak, ona dostává peníze, jezdí jí domů pomáhat uklízet, mejt okna a tak a ještě je to chudák, co musí občas zůstat o půl hodky dýl v práci 😝 a já nic, protože prej .."to si v práci zvyknu" 😀 Jo a to jsem zapoměla říct, že manžově sestře už je přes 40 a jsou s manželem sami dva bezdětní, bez zvířat, bydlí v garzonce a starají se celý živvot jen sami o sebe..a ještě potřebují od nich pomoc 😅

farmarska
8. črc 2010

ale co , jsou jací jsou, my je nepředěláme, občas to prostě zamrzí, hlavně manžu -dřív, ale ted už to nijak neřešíme. Jsme spokojení , tak jak jsme. Občas je zdrbneme, alspon máme koho 😀 😀 😀

farmarska
8. črc 2010

hadm máš krááásný dveře 😵 😵 a šarlotko , ty máš kráááásnej odhad váhy malé šarlotky 😵 😵 😵

farmarska
8. črc 2010

Zdravím Haničku po dlouhé době a jsem ráda, že o sobě dala vědět 🙂

A gratuluju Tercíkoj, že si vychovala málou šípkovou růženku 😀

farmarska
8. črc 2010

mari malá bude kouzelná v těch šatičkách 😵 😵 😵 to byla vždycky aj moje představa, že mám princezničku v takovejhle šaťulenkách 😵 😵

farmarska
8. črc 2010

by mne ještě zajímalo, jak to je s tím marťáskem 😕 😕 😕 ta nás holka teda napíná 😅

jinak šarlotko, až budeš dělat tabulku, mě prosím další kontrolu napiš na 21.7.
To mám další ultrazvuk a to tam doufám už uvidím malou fazolku se srdíčkem 😅 😅 😅 prostě musíííím!!! 😵 😵 😵

farmarska
8. črc 2010

tak a já mažu obstarat kozy a pak frčím makat.
tak dík za pokec 😀 😀 😀 😀 a mějte se zatím hezky!!! 😵 😵 😵

paajaa
8. črc 2010

@ee.liska: opravdu mě přijde, že to bříško je ve skutečnosti víc vystouplé. Ono se to i špatně fotí. Ale jen pro představu.

@farmarska : no je mi jasné, že figura pro zasmání. 😀 😀 😀

aja.83
8. črc 2010

Čau holky! Byla jsem teď pár dnů pryč (na Slovensku u rodiny), tak až teď jsem se za Vámi dostala - a musím vám hned oznámit, že jsem 4DC, tak jen poprosím Sarlottku, až bude dělat tabulku, aby mě zas přesunula nakonec... 😔 😖 Děkuju.
A co je tu jinak nového? Snad vše OK, držím všem pěstičky! 🙂 Jdu vás zkusit dočíst, jestli v práci nebude někdo prudit... 😉

kopa
autor
8. črc 2010

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok.Mám doma spoustu práce.
Včera večer jsem nemohla spát,furt jsem přemýšlela nad těmi rodiči 🤐 🤐 🤐 tak jsem si v noci vzala Míšu nanuka,dojedla ho a mimík mě začal krásně okopávat 😀 😀 tak byl asi spokojený. 😎

kerrie
8. črc 2010

Ahojda všichni,

pár dní jsem tu nebyla........jak je krásně, tak jsme na chaloupce, ale přijeli jsme na otočku domů, páč dnes jdeme na očkování a do poradny 🙂 V rychlosti jsem dočetla, jak se všechny máte a co je novýho.

Kopi............tchánovci.............to je teda síla..........Hele, fakt bude lepší, když na tý svatbičce nebudou, aspoň vám to nezkazej. Vím, o čem mluvím...........tchýně na naši svatbu nehla ani prstem, vynadala nám, že ji chceme v lednu, jelikož je po Vánocích a ona nebude mít peníze na svoji novou garderóbu a pak si tam sedla na prdel a akorát kritizovala...........Ale celkem jsme na ni všichni prděli a nenechali si to zkazit.............taky se nedej.......je to váš den a nikdo nemá právo vám do toho mluvit nebo ho zkazit! 😉 😵 🙂

mari111
8. črc 2010

ahojda, téda kde je Martasek? Martásku písni nám 😨
Tercinko hezkej románek si napsala 😀
Farmulík ty se koukej šetřit, jo a jestli jedete do Liberce do Zoo tak to ti závidím, ja už se tam chystám asi 2 měsíce a buď tady něco předělávame nebo manža nemá čas 😖 je to tam hezké a ty bíli tygři ou slaďounci, ty packy jejich, vždy říkam jak bychj se s nima ňuňala 😀 😀 😀
Pajuš, takové mini bříšenko máš 😅

kopa
autor
8. črc 2010

Holky tak už je to v prdeli 😢 😢 😢
Jeho rodiče naočkovali i jeho bratra a ten nám řekl,že pokud tam rodiče nebudou tak tam nejdou 🤐 🤐 tím pádem jsme s přáítelem oba bez svědků 😢 😢 a nemá mi kdo zavázat šaty a můžeme to celé zrušit,páč sem jede převážně z jejich rodiny příbuzenstvo.Tak tu ted brečím jaký to jsou svině,že mi to všechno pokazí.

kopa
autor
8. črc 2010

Tohle fakt udělali schválně 🤐 🤐 končím s jejich celou famílii 🙄 🙄
No tak to nakonec dopadne že půjdu na obřad v džínách 😔 😔 😔 a všude už máme zaplacené zálohy 🤐 🤐

mari111
8. črc 2010

Kopi kašli na ně, vem si krásne šaty, kamarádku snad nějakou máš a když ne, nabízela se ti přece Handm, nebo kdo tady , a vemte se jak my, ja nevím proč ten tvúj rozjížděl vúbec takovou akci , šak oba víte, že to s rodinama nemáte ani jeden moc rúžové, teda aspoň podle toho co se tu dočítam, ja tě nějak nechci urazit ale není lepší se fakt na každého vyprdnout a udělat si to podle tebe? Šak přece nemusí bejt pokaždé podle tvého přítele, se Kopísku nenech od nikoho v životě ponižovat a mysli taky občas aj na sebe a teď hlavně na miminko, když už tolik vytoužené čekáš.V životě jsou dúležitější věci než nějaká svatba. Takže jestli chceš, vem si bíle šaty, sežente svědky a vemte se bez rodiny a určitě si to užijete líp jak když tam budou a budou akorát rejpat a poškulovat. Kdyby jim na vás záleželo, tohle by neudělali a jeho brách taky ne. Takže na ně prďte a jestli tě přítelak miluje tak si tě veme aj jenom o svědcích a nebude tě už nikdy ponižovat že si tlusta a tak, ju. Snad jsem ti pomohla a nenasrala tě ještě víc 😅 😉

mari111
8. črc 2010

nerada se vyjadřuju k takovím věcem, bo jsem vždy tak vytočená když je někdo tak zlej jak ty vaše rodinky, fakt musí člověk myslet víc na sebe 😉

petroska
8. črc 2010

ahoj holky .@handm jj máme předěláno na novo ale víš jak ,furt nám chybí dodělat 2 pokojíky a celou chodbu se schodištěm a k tomu všude vyměnit vnitřní dveře takže je furt co dělat.obyvatelné místnosti máme všechny nové i kuchyn ale zbytek se dělá postupně takže furt samé budování 🙂 .
@kopa teda to snad nemyslí vážně ti tvoji tchánovci.poštvat tak celou rodinku proti vám 😠 fuj teda.prd na ně a užívej si skoro manžíka a miminko 😉

kopa
autor
8. črc 2010

@mari111 maríku díky za psaní 😉 😀
Už jsme to celkem vyřešily.

Tady jsem vám napsala eleborát 😀 😀 trumfnu i Tercinku 😀 😀 😀

Tak už jsem se trošku uklidnila dneska mi přivezli nový tlakoměr(jsem si koupila stejný jako má můj kardiolog )a po změření mám tlak v poho celkem i nízký taky jsem k němu dostala i hezké pouzdro 😵 Tak aspon taková maličkost mi vylepšila náladu.Taky jsem si volala na výsledky štítky a mám zas náky ten hormon nižší,takže mi zvedli dávkování Letroxu,tak snad to bude o.k.

Holky díky za podporu 😵 😵 Potřebovala jsem vypsat,tak snad jsem vás tím neobtěžovala 😔 Věci se mají takto.Přítel včera napsal rodičům,že jim děkuje že nám pomáhají ze svatbou(bratrovi pomáhali jak jen mohli)a že je vidět jak se na naší svatbu těší a že až se nám narodí první dítě,že oni raději pojedou za příbuznými na dovolenou...páč jeho matka je tam fixovaná na jednu známou...
V tom jeho otec napsal,že na svatbu ještě nebyli pozváni!!!!! 🤐 🤐 (přitom každý to pochopil krom jich) a ještě s námi řešila tchýně co si veme na sebe.Ještě říkala,že nám taky můžou udělat velkou svatbu jako bratrovi(no ale už jsou 14 dní na dovče že 😅 )a pak teda napsal že narození dítě není věc prarodičů,že je to přítelova věc a že teda jelikož oni pracují,tak musí jezdit na dovolenou a že jim do toho nikdo nebude mluvit....A ještě spousta věcí atd...
A dneska volal přítelovi bratr,že pokavat tam nebudou rodiče,že nám za svědky nepůjdou a nepůjdou nikam,že se přeci nebudou stresovat 🙄 No a v tu chvíli jsem myslela,že to se mnou sekne 😔 😔 Páč švagrovce jsem v den její svatby dělala vlasy a taky jí vázala šaty...a takhle sprostě se na mě vyprdli... 🤐 🤐
A proč tam bratr nepůjde?samozřejmě protože stojí za rodiči,protože ho rodiče dotují jako prase,tak přeci nemůže odmlouvat...
Pak mu teda přítel ještě volal a snažil se mu vysvětlit,jak se věcí mají.Že jako tchýně co si ke mě dovoluje...brácha řekl,že to nemá cenu...
Takže tady potom všem jsem opravdu skončila s celou jeho rodinou
A to nemluvím,o tom,že už všude máme zaplacené zálohy že
Tak přítel zavolal strýci a nák si s ním radil.Tak máme dvě řešení:
1)prostě to nechat tak jak to je(i když bude asi blbé,že sem pojedou příbuzný z dálek...ale to není náš problém,to bude asi trapas pro ty jeho rodiče že
2)Strýc s jeho tetou nám půjdou za svědky a nikdy jiný na obřadě nebude a hostina nebude.S tím že teda si ty šaty vemu a přítel poprosí v pondělí holčinu na zkoušce aby ho to naučila vázat Nechci už nikoho jinýho otravovat
Nák to musíme vyřešit,ještě že máme čas
Přítel říkal,že mě nenechá od rodičů ponižovat a že za mě dá poslední dech
No mazec,v jednu chvíli jsem chtěla všechno zrušit ale pak přítel říkal,at se nestresuji,že prostě chce abych byla hezká nevěsta...přeci si to kvůli ním nezkazím,však né nadarmo se říká,že v nouzi poznáš přítele

mari111
8. črc 2010

přesně Kopi, nenechte si to skazit, jestli teda chcete oslavu tak pozvěte strýce atd. a hotovo, to bude jejich ostuda když tam nebudou 😉 😉 hlavně aby ste vy byli spokojení

mari111
8. črc 2010

ach jo holky, mne švihne, jen co jsem domarodila ja tak teď začne manža, ma 38,2 horečku a je mu hrozně, no švihne mne a to ma před dovčou, už jen zítra do práce a místo dovči bude marodit 😔

maendy
8. črc 2010

Ahooj holky,nevím zda si ještě vzpomenete na mou maličkost.Všechny vás zdravím,úspěšně se mi podařilo zvládnout snad nejhorší období mého života. Už jsem rozvedená a v mém životě je člověk ,který mi moc pomohl a držel mě za ruku když bylo nejhůř.... a z přátelství se vyklubala láska jako trám a to jsem se tomu bránila bláhově zuby nehty... 😀

I tak jsem nahlížela a koulela očima jak si tu vesele těhotníte a moc vám to všem přeju.....

maendy
8. črc 2010

Kopi moc blahopřeju a prosím znovu o šoupnutí do tabulky.... 🙂
13 DC... 🙂 Antikoncepci neberu a s přítelem vše necháváme náhodě.... i když jsme spolu necelý pulrok a nejdřív by se mělo dát nějakou tu korunku bokem... 🙂

paajaa
8. črc 2010

@kopa: teda to je síla ta přítelova rodina. Zvedá se mi z toho žaludek. Hlavně se stresuj co nejméně. Jinak já bych zvolila variantu 2. Vy si to hlavně užijete bez ohledu na ostatní.

Meandy: teda ty toho máš za sebou. Tak dřív palce, aby už to byl ten pravý. 😉

mari111
8. črc 2010

ahoj Maendy, to víš že si vzpomíname na tvou "maličkost" tak to je dobrá správička, že se máš teď dobře 😵 , jen tak dál , drž se 🙂 a užívaj si nového vztahu 😉

kopa
autor
8. črc 2010

@maendy Ahojky 🙂
To je dobře,že jsi se ukázala 😵 😵 To je doba kdy jsi tu byla naposled 😅 jsem ráda,že se ti ted daří dobře 😵 😵 tak buď nadále tak štastná 😵
@paajaa teda ty hubenoure 😀 😀 bříško se ti krásně rýsuje 😉

sarlotta
8. črc 2010

@maendy🙂))))))))))))))))))) jééééééééééééééééééééé ahoooooj kočko 😎 tak s radostí Tě tam napíšu, doufám, že změna chlapa bude k dobrému🙂))))))))

sarlotta
8. črc 2010

@paajaa teeeda to je břuch 😀 😀 😀 no na 16tt si štíhlina šíhlá🙂)) ale ono vykoukne, budeš krásná těhulinka 😎

@farmarska čoveče šetři se trochu jooooo, na výletku pěkně sedět ve stínu a popíjet nealko pivko 😀 😀 bude pařáááák o víkendu.

@aja.83 jééé to je mi líto, bobku ☹ potvora mrcha jedna... a co dílko doma, jak Vám to pokračuje ? možná mimi čeká až to bude zařízeno 😉

@kerrie tu chaloupku zááávidím... to bych taky potřebovala... tady je hic 😝 můžem leda tak frčet na koupák, ale to sem pak zase utahaná večer a nemůžu tam být každý den.

mari111
8. črc 2010

ajoj Šarlotko , hele mne dneska nějak víc bolelo břicho a motala se mi hlava a měla jsem co dělat to rozdejchat až jsem se z toho poee 😀 myslíš že to byli poslíčky??? 😅 nebo to jen z toho tepla, ale jako fakt sem musela fuňet jak hrošík 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru