Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. črc 2010

a tchyně mi řekla že mi kleslo bříško 😅

sarlotta
8. črc 2010

@kopa tak mám pocit, že by Vás tohle mohlo s přítelákem krásně sblížit a pomoct vyžehlit nějaké ty prkotinky a hádky zbytečné 😎 😉 😉 a věř, že ty jsou všude 😠 😎 😀 určitě si vem ty nááádherné svatební šaty a nech si udělat fotky ... zbytek dne je jen na Vás.. Vy jste nejdůležitější 😉

víš, že když nad tím přemýšlím, že mě by to ani nemrzelo 😀 ... to mají za všechno co Ti kdy řekli hnusného a jak se chovali... vůbec nechápu proč rodiče potřebují ,,písemnou" pozvánku - řekla pomalu ověřenou od notáře - aby uznali že jste je pozvali na svatbu 🤐 🤐 😅 😔 to je ubohé, směšné a brácha je pako... celý zbatek rodiny bude stát za Váma, dkyž jim řeknete jak se zachovali... je to dětinské 😒 😉

sarlotta
8. črc 2010

@mari111 já měla dneska taky nějakou krizi, fakt jsem se cítila blbě 😝 po obědě jsem usínala... fůůůj... malý mě lozil po hlavě pomalu a já tuhla 😠 no bude to spiíš změnou tlaku si myslím... pochybuju, že by Ti kleslo bříško 😀 tchyně blbě vidí a dělá chytrou 😎

sarlotta
8. črc 2010

My byli s malým a s babi na 5ti -leté prohlídce... dostal pichanec do zadku, řval jak tur 😲 🤐 🤐 ale pak hrdina všeckým vykládal, že jako to bolelo jen trochu 😎 😀

mari111
8. črc 2010

tak asi to počasí, dva dni bylo hnusně a dnes hic jak v sauně 😅

kopa
autor
8. črc 2010

@sarlotta Sarlott však máš pravdu,bych řekla že nás to opravdu sblížilo 😵
Holky a zítra jedeme do Plzně do ZOO 😵 😵 těším se jak malý dítě. 😀 😀
@mari111 něco pro tebe 😀 😀
http://www.eurokosik.cz/povleceni-do-postylky-z...
http://www.eurokosik.cz/detsky-obrazek-zirafy-f...
http://www.eurokosik.cz/detska-zavinovacka-zira...

kopa
autor
8. črc 2010

Holky já chci pak do postýlky koupit peřinku a polštářek od Scan quilt a i rovnou povlečení,nevíte jestli prodávají i ty mantinely do postýlky?? 😕

sarlotta
9. črc 2010

dobré ránečko🙂
@kopa užij si to🙂 my budem dneska ještě doma, snad to přežijem 😝 a zítra na kupko🙂))) dneska nechci kvůli tomu očkování radši, ale vypadá to že žádná reakce nebude 😉

ee.liska
9. črc 2010

dobré ráno 🙂 tak za chvilku to máme velkou vizitu a pak na kontrolu k primáři jestli měpustí domů nebo ne 😲 😎 a pak velký UTZ, už se na prcka těším 😵
@kopa ty máš teda s tou rodinou trápení 😝 ale tu ZOO ti závidím 🙂
@sarlotta chudák Kryštůfek, takto ho trápit píchancem ☹ 🙂

sarlotta
9. črc 2010

@ee.liska držím paluš🙂

ee.liska
9. črc 2010

@sarlotta děkujuuu 🙂 už teď jsem z toho na nervy 😅

sarlotta
9. črc 2010

tak bacha na tlak eli🙂)) ber to tak že nejdůležitější je Matýsek... kdyžtak za Tebou zas dojdu🙂 nebo ho zkus ukecat na víkend doma, třeba kdyby Tě nechtěl pustit 😎 ale já věřím, že primář Tě pustí 😉

sarlotta
9. črc 2010

jééžiš já musím do sprchy.. tady je horkooooooooooooooo, 😝

mari111
9. črc 2010

ahojík holky, Kopísku dík za odkaz, zavinku žirafkovou už mááám 😵 😵 😵 a povlečeníčko koupim 😉
Eli držím palečky ať ste v pořádku s Matyáškem a jedete domú 🙂

ee.liska
9. črc 2010

tééda tady se dneska nepovídá?? tak děkuji za palečky, už jsem doma 🙂 velký utz docela dobré, špuntík má 1400 g a pusinku po mě 😲 😀 jsme jak máme být jen se paní dr zdá že má dilataci ledvinové pánvičky, ale zatím ještě v normě. musím naštudovat co to znamená, snad to nebude žádná hrůza 😖 Hlavička naléhá, Matyášek už je naštelovaný bukem takže na porod ideální poloha 😀 Já mám přísný klidový režim, nemůžu zatím sedět jen ležet s polštářkem pod zadkem. KO mám ve čtvrtek tak se uvidí, hlavně už to chci doležet doma 😎 Tak užívejte volníčka zase zítra nakuknu 🙂

petroska
9. črc 2010

čau Elis.supr že si doma.zalehnout a nic nedělat. 😀 . 4 týdny musí ještě Matyášek přibýrat 😉 .já su taky zvědavá na pátek jak dopadneme.

mari111
9. črc 2010

no teda Eli, klučina jeden už chce ven,jo ? 😕 nom,usí ještě vydržet, tak pěkně odpočívej

mari111
9. črc 2010

mne honila mlsna tak jsem udělala pudingy 😝 tak du mlsat, přišla jsem vám jen udělat chutě 😅 😀 😀 😀

petroska
9. črc 2010

@mari111 hm a to serm zrovna koukala do špajzu kde máme sladké a slané a ono tam nic 😠 .taky mě honí mlsná ale asi mám po mlsání.ten muj chlap všechno snědl 😠

natalie77
9. črc 2010

Ahooooj,
tak jsme zpátky z dovolené na Šumavě. Bylo to krásné, parádní, pohodička....Marek má hodně zážitků a dokonce plakal, že nechce domů 😀 ...No to je jasný, celý den měl zábavu, pořád jsme plánovali výlety a atrakce, aby měl hezké vzpomínky...taky měl oba rodiče po ruce...no taky se mi nechtělo, ale já se těšila na čisté věci brané ze skříně 😉 .
Snad jsme všechny v pořádku, zkoukla jsem tabulku....@farmarska Farmí, jsem ráda, že je vše ok, jen tak dál...
no a tomu ocásku v tabulce, holčičky, držte se....příště nám to vyjde....mně už se to také blíží....tak třeba další měsíc..co naděláme, ale naděje umírá poslední....
Jdu se umýt a spát, jen jsem měla absťák, tak jsem po tom vybalování běžela hned sem 😵 .
Užijte si víkend a zítra večer zase ahoooooj.

tercie
9. črc 2010

Ahoj holky, hodila jsem pár nových fotek, jestli chcetenakouknout 🙂 Jinak koukám,že všechny užíváte sluníčka a tady skoro nikdo není. Já jak s malým nechodím v tom vedru ven, tak bych i občas pokecla, ale tady nikdo,no neva. Chodíme ven až večer, když už nepraží slunce.
Když mluvíte o tom sladkým, tak já jsem si udělala k večeři palačinky a tláskala jsem je v jedenáct hodin 😀 A pak se divím, že nehubnu 😀 To je pořád jenom...tohle pošlu Lukáškovi do mlíčka, a tohle taky, a copak dalšího bych mu tam mohla ještě poslat? 😀😀😀😀

Eli super že jsi doma, tak poctivě hajej ať Maty u tebe vydrží co nejdýl 😉
Natálko to je dobře že sis dovču užila a že je s manžou už všechno zas v cajku 🙂 U nás je zaplaťbůh taky klid 🙂
Od Martaska pořád žádný zprávy? Snad je v pořádku...
Holky opatrujte se,padaj mi víka tak mastím do hajan, mezi 4-5 se Lukášek budí, tak ať si chvíli dáchnu 😉
Dobrou noc!!!

natalie77
10. črc 2010

Ahoj Terci, Lukášek je krásný tak fotka, jak dáváte páku, mě rozesmála, je to milé.....
U nás dobrý, ťukám, teď jsem nějaká špatné z té práce a školky, už se to blíží a mám pocit, že na to nejsem připravená ani já ani Mareček, začal se nějak počůrávat a na noc má pořád plenu, tak si nějak nevím rady, co tam s ním budou dělat......no třeba je to jen dočasné....ale nechápu to, hlavičku má chytrou....básničky, písničky, značky aut...vše si pamatuje, debatuje s každým....ale stávají se mu nehody....tak jsem zvědavá, jak se to zlomí...aby to ve školce nebylo ještě horší....

No a jinak hlásím 1DC...
To je asi tak vše, najdu něco suchého a čistého na sebe...a frčíme na chatu....bohužel nemám moc na tchánovce a švagrovou náladu, tak přemýšlím, že bych byla sama doma, ale asi mi to neprojde...
Mějte se hezky a pěknou sobotu.

sarlotta
10. črc 2010

dobré ránečko sobotní🙂

sarlotta
10. črc 2010

ee.liska já jsem si to myslela. že frčíš domů🙂

sarlotta
10. črc 2010

@natalie77 to jste se měli báječně, hned bych někam jela... ale na druhou stranu jsem velká hrdinka ráno a večer aby mě někdo už tlačil 😀 😀 ta mrška mě mrzí, moc Ti přeju mimíska... ale on/ona čeká na správný čas a ten bude brzo 😎

sarlotta
10. črc 2010

@tercie super fotečky🙂)) jen foť rostou taaaak rychle bobánci... a jako jsi vzorná náhodou, že nám podáváš info, některé matky z diskuze mají co dohánět 😠 😀 😀 😀 a to bysme rády obdivovali jejich pokládky žeeeeeee 😉

sarlotta
10. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 36tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?........................... ......čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 31tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 9.6. .............................čeká chlapečka Matyášek
petroska 31tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok......................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 9tt.............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................našla // 28.6. KO 7.7. v pořádku KO 21.7.
Aja 32DC
Madormi 26DC
Nicollka 12DC
M.aa.b 8DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 7DC
Katyna 6DC
Natalie 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
10. črc 2010

Holky co Martasek ? @m_artasek jak jsi dopadla sluníčko... doufám, že jen nemáš čas nám dojít říct že miminko je ok. 😉

cajori17
10. črc 2010

ahoj holky.....omlouvamse,ze sem nechodim.........nejak jsem potrebovala cas se hodit do pohody......
tenhle cyklus jsem zacala s clostikem,tak v pondeli se jdu mrknout, jak rostou...... 😉

omlouvam se,ze vas nedocitam....snad dnes vecer vse dozenu,ale tu se stejne moc nekeca v takovem krasnem pocasi 🙂

tehulky,doufam,ze jste v poradku ,a mamimnky s miminkama taktez........a my snazilky do toho musime dat vse..... 🙂 uz se tesim na snazilkovani 🙂

jo,sarlot ms jsem dostala mimulou sobotu,takze pokud pocitam spravne,mela bych byt dnes 8 DC,opravis mi to prosim?diky..
zatim ahoj

sarlotta
10. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 36tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO v pořádku KO ?........................... ......čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 31tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 9.6. .............................čeká chlapečka Matyášek
petroska 31tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO 25.6 v pořádku, cukr ok......................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 9tt.............................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................našla // 28.6. KO 7.7. v pořádku KO 21.7.
Aja 32DC
Madormi 26DC
Maendy 14DC
Nicollka 12DC
M.aa.b 8DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 8DC
Katyna 6DC
Natalie 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru