Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. črc 2010

ahojky holky, teda to je vedro 😝 Terciku krásne fotky a ty komentáře 😅 si fakt dobrá

mari111
10. črc 2010

tak u nás 31 stupňú ve stínu 😝

mari111
10. črc 2010

34 ve stínu a já jsem se čvachtala v bazénku 😀 kde všechny ste 😨 snad ste se neupekli

kopa
autor
10. črc 2010

Ahoj 🙂
u nás teda 30,ale doma jedeme na větrák 😒 nedá se tu vydržet.Ráno jsme byli na prochajdě,ale museli jsme jít domu to horko mi nedělalo dobře 😠
Jinak nám už začali dávat lešení na balkon,tak mám radost,že mi tu budou vrtat a bouchat před tou svatbou 🤐 🤐

kopa
autor
10. črc 2010

@natalie77 , @cajori17 holky moc mě mrzí mrška 😔 ale určitě již brzy nahlásíte // 😵

cajori17
10. črc 2010

je mari.tobe musi byt fajn u bazenku........

my chudacci se peceme v panelaku,ale nastesti mame vetrak,takze polehavame a cely den se spritelakem tulime..... 🙂
Kopi,radeji se setri kdyz je takove horko 😉

cajori17
10. črc 2010

Kopi, me mrska nemrzi, ted jsem beru prvni cyklus clostik a v pondeli jdu na folikulometrii se podivat,jestli foliky rostou 😉

mari111
10. črc 2010

jo čajori to znam, smažák v paneláku, my si teď druhej rok užívame záhradku a bazének. Ale doma taky větrák naplno 😝 teď jsem zalila a manža seká trávnik, bo cez den to nejde na tom sluníčku 😎

mari111
10. črc 2010

čaj jinak věřím že clostík zabere 😉

cajori17
10. črc 2010

mari-snad mas pravdu 🙂

mari111
10. črc 2010

čaj 😉

cajori17
10. črc 2010

holky,konecne je uz venku trochu prijemne....preju vam krasny zbytek vecera pa 🙂 🙂 🙂

petroska
10. črc 2010

kuku holky.my dnes celý den probendili na zahrádce a pak šli sednou na pivíko 🙂 .bylo to supr až na ten pečáček 🙂 .a ráno sme šupli do prodejny pro ten kočárek tak kdo chce jukněte .pa užijte si večur ,už je konečně chládek

sarlotta
11. črc 2010

dobré ránečko nedělní🙂

sarlotta
11. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 12.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ...........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 31tt.................. ..........KO ?.............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 31tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 22tt ....................... ... NT 12.7.
Zlababa 22tt ..................... .... ..KO ?...........................................................čeká chlapečka
veve.b 18tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 16tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................našla // 28.6. KO 7.7. v pořádku KO 21.7.
Aja 33DC
Madormi 27DC
Maendy 15DC
Nicollka 13DC
M.aa.b 9DC .............KO 13.7. + transfer
Cajori 9DC
Katyna 7DC
Natalie 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

farmarska
11. črc 2010

ahoj holký, japak se vám tu všem vede? 😉 to jsou vedra co 😝 😅
s dočítáním koukám nebudu mít problémy, ...tady se vůůbec nekecá 😨 😅 😅
holkýýý mě se táák zítra nece do práce, doma je tááák hezky 😵 Sem si ten konečně po dlouhé době volnej víkend, ták užila 😵 a jak jsem si odpočla 😵 😵

kopa
autor
11. črc 2010

Ahoj holky 🙂
tak mě zase trošku natéká noha 😒 ale jen ten nárt,fakt to vypadá,že je to tím,že mám ten nárt po několika operacích.
Jinak už 3 dny pozoruji jak se mi vlní bříško 😀 😀 a když mimík kope,tak tam mám uplný vlny 😀 tak to furt s přítelem pozorujeme 😀
V pondělí mi začíná kolotoč,každý den něco mám 😅 no jo to je tou svatbou... 😲 Dokonce jsem si řekla,že i ten čtvrtek si tu kadeřnici zruším a učešu si náký svatební účes sama doma,pár fíglů a pár svatebních účesů jsem česala 😉 Přítel říkal,že se mu to líbí,když mám ty vlasy vyčesané nahoru a myslím,že mi to trošku prodlouží i ten můj tlustý krk a bude to vypadat lépe k šatům.
Petrosko kočárek je pěkný 😎

farmarska
11. črc 2010

kopi jasně, si kadeřnice, tak to jistě sama zvládneš 😉 navíc si to budeš moct udělat přesně podle svých představ 😉 😎 foukám nohu, at splaskne 😖 ty vlny upřimě závidím 😉 já zatím, kromě chvilek nevolností a citlivejch prsou o mimi nevím 😝

madormi
11. črc 2010

ahojte holky tak se hlásím po návratu ze super dovči, ale bohužel hlásím 4 DC dnes. Mrcha si mě sviňucha našla i na dovči zase slbaá dvou denní ale i to se počítá 😠

cajori17
11. črc 2010

ahojky 🙂
Farmi,to jsem rada,ze jsi si uzila vikend.............. 🙂
Kopi,snad noha brzy splaskne,nevim co bych ti poradila............. 😒
mandormi-mrcha hnusna .................. ☹

sarlotta
11. črc 2010

kuk holky🙂 u nás taky hnus vedro 😝 😝 😝 😝 ať už to zalezééééééééééééééééééééééééééééé 😠 😠 pak jdem na pivčo 😎

sarlotta
11. črc 2010

@madormi to je škoda ☹ ach joooo 😔

sarlotta
11. črc 2010

@farmarska ahojík 🙂

@kopa vlnky jsou super, dokud Tě nekopou pod žebra🙂)))))))))))) , jsem si tím krémem od elastiQ namazala i záda včera-kříže a čoveče supeeer, chladilo to bááječně🙂))

@cajori ahojík co u Vás ? tuleníčko🙂)

sarlotta
11. črc 2010

My jsme se nudili, tak manža posunul postel v ložnici, vysál pod ní a složil postýlku 😎 udělal držák na nebesa. Já jsem ožehlila povlečeníčko a nalepili sme broučky na zeď 😎 Kryštof vyzkoušel 😀

cajori17
11. črc 2010

sarlott........postylka je krasna 🙂
u nas probiha tulenicko kazdy den 🙂 🙂 🙂 ale to horko je hnus....mohlo by sprchnout

madormi
11. črc 2010

tedy holky nemám vás šanci dočíst, tak snad se tu děly jen samé krásné věci 🙂 těhule krásně těhulí, snažilky se snaží 🙂 já abych řekal pravdu tak se mi v takovým hicu ani nechce 🙂

cajori17
11. črc 2010

@madormi -me se chce vetsinou az vecer 😎

nicollka
11. črc 2010

AHOJ HOlky nakukuji....krásná postýlka šarlot 🙂 tam se bude spinkat.
Farmi krásně to naskakuje. Kopi wow ty už si tááák daleko. ;)

nicollka
11. črc 2010

caj tak držím palce at je toto léto štastné léto

kopa
autor
11. črc 2010

@farmarska Farmíčku ty už jsi 7tt 😀 😀 o bolesti prsou mi ani nemluv 😒 a je dobře,že jsi si taky konečně odpočinula 🙂
@cajori17 tak snad ti clostík zabere 🙂 a co brácha jak je na tom? 😕
@madormi sakra mrcha jedna hnusná dorazila 😠 a jak bylo na dovče? 😕
@sarlotta já tím furt mažu nohu a je to super 😉 akorát včera jsem si to moc namazala 😅 a musela jsem si vytřít večer podlahu,páč to klouzalo jak blázen 😀 a znám se hodila bych tlamu 😀
@sarlotta a postýlka je moc krásná 😵 😵 takové příjemné barvičky a ty samolepky na zed ti tam krásně ladí 😵 😵
@nicollka ahojky 🙂 a jak to vypadá u vás? 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru