Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
13. črc 2010

no dneska byl teda celkem mazecky den 🙂 byla u nás švagrová s dětmi (3roky, 3 měsíce, obě holčičky) a že jestli jí je nepohlídáme, že potřebuje nakoupit a s něma to nejde nebo co 🙂 tak jsem si dnešek celkem kvalitně užila s těma malýma princeznama a švagrové se ještě asi domů nechce, tak si je ještě užiju 🙂
celkem mi to i pomohlo na tu mojí duši bolavou tak budu muset švagrušce poděkovat 😉

cajori17
13. črc 2010

cau holky..... 🙂 doktorka me vypsala do prace az od pondelka,takze jeste budu tento tyden odpocivat............
jinak tu vitam novou dusicku,snad se rana na dusicce brzy zahoji ..........neboj,brzy budes tehulka 🙂
jinak jsem vas moc nedocetla,konik mi frci dnes nejak extreme pomalu,tak se tu stavim zitra dopoledne,ju?????
papa 😎

wsmoulinkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mari111
13. črc 2010

ahojky, du jen pozdravit, je mi takové teplo že asi cipnu 😠
Farmi kde máš fotku? 😕

kopa
autor
13. črc 2010

@handm no mě ty packy bolí když třeba delší dobu stojím 😅 jako při vaření,nakupování...Dneska jsem odpočívala,už mě ty horka štvou 🤐 nák mi není dobře a mám občas návaly horka 😠

@madormi Mrchu bych počítala,až od 1DC když se ti pořádně rozjede 😉 tak uvidíš co to bude 😅
@handm teda ty jsi dobrá tetka 😀 😀
@sarlotta díky za přidání do tabulky 😉

mirax
13. črc 2010

@sarlotta
sarlott uvidíš, já s těmi vaky moc zkušenost nemám, ale už několikrát mi do eshopu psaly paní ohledně informací k nosítku s tím, že nemohou mít vak a že i 5kg dítě ve vaku jim působí velké bolesti zad..občas takhle přenést a mít volné ruce je hrozně příjemné a praktické. Vak vyzkoušíš a uvidíš, když to nepůjde je lepší investovat do kvalitního nosítka 😉

sarlotta
14. črc 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
14. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 7.7. ozvy v pořádku KO 14.7...........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ..........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 30tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 30tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... KO 14.7.cukr 20.7, kardio22.7. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO26.7..........................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................ KO 21.7.
Maendy 18DC
Nicollka 16DC
M.aa.b 12DC .............................KO 13.7v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 12DC
Katyna 10DC
Aja 10DC
Madormi 7DC
Natalie 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

martinkal
14. črc 2010

ahoj holky 🙂
musím vám ukázat mojí spící princeznu, teď jsem jí fotila 🙂

sarlotta
14. črc 2010

holky chtěla jsem Vás poprosit jestli pijete obrou vodu, tak se tam sbírají bodíky na medvídka kukyho - je to do konce července jenom 😅 ... malý je z něho úplně pokakaný 😀 😀 , kdybyste to nepotřebovaly pro sebe, tak bych byla vděčná za poslání v obálce, na dobírku - já zaplatím poštovné..... kujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 písněte mi do IP.

sarlotta
14. črc 2010

ahojík marti, to jsou řasy🙂)))) andílek krásný 😎 pěkně roste ta Tvoje rybička 😉

martinkal
14. črc 2010

@sarlotta to jo roste jak z vody. No ony všechny moje dcery. Té prostřední je dneska 18 😝 🙂
a co ty jak se cítíš?

martinkal
14. črc 2010

v tomhle vedru jsou to muka co? 😢

sarlotta
14. črc 2010

marti cítím se na 37tt 😀 😀 😀 😀 takže všelijak... 😝 kdyby se ochladilo bylo by to super i na porod pak... tak doufám, že se počasí umoudří trochu 😉

farmarska
14. črc 2010

ahoj holky, japak se máte? 😉 Já jsem pro změnu už od rána, sotva jsem otevřela oči, unavená 😝 Ta unáva mne ničí 😝 No ale bodejď bych nebyla, když se mi každou noc zdaj takový kraviny!!! No to by normálně ani blázen nevymyslel! 😀 Dnes se mi zdálo, že jsem šarlotce porodila holčičku, protože ona neměla čas, zrovna někam musela jít. Porod byl ale supr, páč holčička byla velika asi jako ukazováček a porodila jsem jí zároveň ještě se čtyřma králíčkama, který byli stejně mrňaví, jen vůbec nevypadali jako králíčci, ale jako šedé myšky 😀 😀 😀 No ale prostě ve snu to byli králíci a šli (ty myšky) k mamce králičici do králikárny. 😀 Holčičku jsem odevzdala šarlotce a my společně přemejšlely, jak něco tak malého budeme kojit, páč prso by se jí do pusy rozhodně nevlezlo 😅 Jo a pak mi na konci toho všeho, místo placenty ze mne vypadl vepřovej jazyk 🤐 😀 ...
..no myslím, že si ho ted hodně dlouho nedám k obědu 😅 😀 😀 😀

sarlotta
14. črc 2010

@farmarska super🙂))))))))))))))) dííííky 😀 😀 😀 😀 😀 beru.

farmarska
14. črc 2010

tak dočteno 😉
sarlot není zač 😉 Tý jo dobrou vodu nepiju 😅 ale dybych náhodou pila, tak bych poslala 😅
😉
martinko tý jo to to letí! 😕 malá je slaďounká 😵

farmarska
14. črc 2010

jinak jak tu byla řeč, ohledně mé fotky..holky musím tu bejt ted chvíli inkognito, než si dodělám tu zkušební dobu v práci 😉 neci aby mne tu někdo ze známejch, nebo někdo z práce objevil a zjistil, že jsem v tom. To by mne hned vylili 😅 😅 Zatím to nikdo jinej, krom mojí mamči a mého muže neví 😉 ani synek, ani kamarádky... ale že mne svrbí jazyk 😀 😀no ale kdo si počká ten se dočká a když vše půjde jak má, tak koncem prázdnin už to nebude tajemství 😵
takže jsem tu ted jsem za velmi nenápadnou 😉 😎 😀

cajori17
14. črc 2010

ahoj ......

marti-Lucinka je kouzelna princeznicka 🙂

cau Farmiku-ty nase tajna agentko 🙂 🙂 delas dobre,taky bych to nikomu nerekla........

farmarska
14. črc 2010

no jo čajdo, znáš lidi...ten to řekne tomu a ta zas tomu a za chvíli to bude vědět každej a já poletím, chvíli před koncem zkušebky 😝 😅
a jak se vede 😉 máš do pondělka ještě volno, to je hezký, že nemusíš, do rachoty v těhle vedrech 🙂

cajori17
14. črc 2010

vede se mi docela fajn.......hodila jsem se marod,pac v tech vedrech by me kleplo.......je to tam jak ve skleniku............ 😅
jinak jsem tady nedavno psala,ze chci tehulit s tebou,takze na mne hod pak nejake tehubacilky 😀 😀 😀

cajori17
14. črc 2010

jdu varit...za pul hodky nakouknu

handm
14. črc 2010

Ahoj holky, tak já dneska mám hodně popojížděcí a zařizovací den, takže nebudu a zítra taky skoro ne... ozvu se nějak zítra večer, co UTZ, protoze driv se ke compu nedostanu...
Snad vsechno bude jak má, bobista tam tanci a vlni se, tak snad je v poradku a nema zadny neduhy ci neni mensi atd...🙂
jinak ted nekdy by mela rodit (cisarem) svagrova, tak se nemuzu dockat miminka, zitra si ho asi pujdu ponuchnat, kdyz vsechno dobre dopadne 🙂
mejte se tu krasne, tehulky nerodte v tech hicech...
🙂
paaaaa

farmarska
14. črc 2010

čajdo spešl várka pro tebe 😉 chytej 😉
prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk prskprsk prsk

farmarska
14. črc 2010

ale kvalitku zatím nemohu zaručit, návštěva na ultrazvuku a bušící srdíčko, mne teprve čeká 😀 😀 😀

mari111
14. črc 2010

ahojík, no Farmi ty máš sny 😕 😕 😕 😕 , jinak i za mne by si mohla jít rodit 😅 ja holky umúram z toho vedra, to je děs, doufaf, že než já pudu rodit tak už bude líp bo jim tam cipnu nebo omdlím nebo ja nevím co 😔
Martinko malinka je krááásna 😵 😵 😵

tercie
14. črc 2010

Čauky berušky, malej ještě vychrupává a já se pomalu šteluju na cestu k mudrový. Máme tam bejt na poledne. Tak jsem si stihla namalovat obličej na ksicht a teď si s váma dám snídani, jestli dovolíte 😀

farmarska
14. črc 2010

hadm tak my budeme čekat na dobré zprávy 🙂 a švagrovce držím taky palečky!!!! 😵 😵 😵

mari111
14. črc 2010

já du zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá jak to s Laurinkou bude, doufam že dobře, jak říka Handm taky se mele v bříšku tak snad je vše jak má 😅 Naštěstí je manža doma, má dovču tak nebudu muset buem v tom vedru 😒

mari111
14. črc 2010

Tak to dobrou chuť Terculík

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru