Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
20. črc 2010

@mari111 ty jo, zajimavy .-)malinke uz rostou zoubky?! to je nejaky fofr, vzdyt si nedavno rikala, ze se narodila...

ja zrovna volala s brachou a uz ma holky doma 🙂 ja ji jeste ani nevidela ☹ ☹

mari111
20. črc 2010

no sou ji 4 měsíce a kousek, zrovna jsem koukal ana net kdy začínaj první zoubky a byli tam případy už od 3 měsíce co jim šli zoubky 😅

handm
20. črc 2010

@mari111 to je fakt fofr.. 🙂 ale je fakt, ze ja mela druhy hrozne brzy, sla jsem do skoly uz s plnou pusou druhych...proto mam tak malinky, vzdycky rikala doktorka 🙂

nikissek28
20. črc 2010

ahojky, tak už doma od mudry 😉 jakože dneska samé lítání....porevizní kontrola dopadla celkem dobře,a můžem se snažit od začátku října....huráááááááááá 😀 jinak mi akorát zjistila cystu na pravém vaječníku, tak mě to trošku znervoznuje (4,2cm), ale prý ještě počkáme co udělá 😒 😠 tak doufám, že se mrška co nejrychleji ztratí 😉
jinak mě poslala ještě k obvodacce na preventivku 😠 půl hodiny v čekárně a další půl hodiny v ordinaci 😠 no, aspon vím kolik važím, měřím podle doktorky a jakej mám teda tlak no 😕

mari111
20. črc 2010

ahoj Nikisek, tak to je dobře že je vše jak má být, cysta ať se stratí, ja měl ataky a dvě, jedna 4,9 a druhá víc jen už si nepamatuju kolik a praskli obě samé a je klid 😉 no tak už aby byl říjen, co 😉 🙂 ale to uteče

mari111
20. črc 2010

tak to se ti Handm aspoň ve škole nesmáli že šušleš 😅

nikissek28
20. črc 2010

@mari111 jo jo už aby byl říjen 🙂 sice říkala , že když otěhotním dřív, tak že se neděje, ale lepší počkat až do toho října no 🙂 jinak co jsi to měla za sníky sakriš 🙂 to by vyděsilo i mě 🙂

mari111
20. črc 2010

no hnusnej sen, že. Fuj dneska nebudu moc usnout z toho , už nikdy nechci takovej sen, blééé 😔

nikissek28
20. črc 2010

jo jo pěkně hnusnej.....snad už se budou zdát jen samé pěkné 🙂

mari111
20. črc 2010

no to taky doufam 😒

sarlotta
20. črc 2010

kuk holčinky🙂

já byla na kožním dnes, naštěstí mě vzala přednostně, sem nemusela čekat, pže tam je to tak na 4 hdiny čekačka 😅 a znaménko je ok🙂)) tak uff jsem ráda🙂

nikissek28
20. črc 2010

určitě budou, musí být 🙂

nikissek28
20. črc 2010

@sarlotta tak to je skvělé, že jsi dopadla dobře 🙂

mari111
20. črc 2010

no supr Šarlotko, tak si se zbytečně bála 🙂

handm
20. črc 2010

Niki, super, ze kontrolka v pohode!! říjen je tu cobydup.. a kdyz se povede dřív, tak ti hlavu neutrhne, je rozumna/y... a cysta se snad ztrati..
Mari, to nesmali, no 🙂
co vase budovani? co vas ted ceka, kdyz uz mate sedacku?! my to mame v obyvaku plne krabic, zatim jsme nestihli zacit montovat nabytek ani sedacku dat dohromady 😝

sarlotta
20. črc 2010

@nikissek28 na co preventivku ? spíš krev by Ti měla vzít.. na krevní obraz a štítnou žlázu 😉 ale to se chodí na lačno, nechodí ? a blahopřeju ke kontrolce na gyndě🙂)) supééééér že je to ok... říjen je tu co by dup 😎

handm
20. črc 2010

jeee šarlotka a ja myslela, ze snad uz rodi, jak tu od rana nebyla 🙂 a ona na kožním.. tak hlavně že vše je ok 🙂

nikissek28
20. črc 2010

@sarlotta joooooooo to já nevím, proč tolik toužila po preventivce 😒 krev mi brali v nemocnici 😠 a do ted mám tu blbou modřinnu a nechce se jí zmizet ☹

nikissek28
20. črc 2010

@handm jo, paní doktorka má naštěstí aspon trochu rozumu 🙂

mari111
20. črc 2010

Handm, dneska jsem volala na tu lenošku ještě k tej sedačce, tak říkal aže do dvou týdnu, stěna a stolek v nedohlednu, no jak sou teď dovči tak to trochen trvá.Jinak venku dodělat chodník abych mohla cez zahradu s kočárkem a potřebujeme ještě novou dlažbu na balkon, jen to asi až pozděj, teď jsme vydindaný z peněz ,museli jsme koupit pilu, na tej starej se něco pokakalo a dřeva hromana na zdělání 😒 no jinak furt něco. TY hlavně nic nevybaluj, koukej odpočívat, ono to neuteče 😉

handm
20. črc 2010

@mari111 ja nevybaluju,. mazel je jak ostriz..🙂 pry mi nejdriv udela sedacku, abych na nej mohla pohodlne koukat 🙂 jak montuje ty zbytky 😀
jinak já s těmi čekacími lhůtami... to by šlak trefil. je to jak za sociku, furt na něco čekat. kdyz se nam něco libilo v tom XXXlutz, co ma tu dementni reklamu, tak dodani 6-8 tydnu.. tak jsme se nakrkli a jeli pro vsechno do ikea, kde maj vsechno skladem.. krom zidlí, ty byly vykoupeny..🙂 ale budou v patek 🙂
a o venku u nas ani nemluvim.... je to tam jak po vybuchu - hory hliny, odpad ze zatepleni, zbytky tasek, cihel atd...snad t o firma brzy odveze, jinak nebudu mit kam bobistu vystrcit.. a beztak nemame plot ☹ ☹

sarlotta
20. črc 2010

@nikissek na tu štítku si nech vzít krev u obvodní ještě... to je důležité.

mari111
20. črc 2010

je koukam Handm že máš stejný názor na tu reklamu, ja jsm studovala reklamu a design a téda řeknu ti, že vymyslet takovou reklamu tak mne okamžitě ze školy vyhoděj 😠 kdo toto už jen mohl vymyslet, no hrúza, ja se vždy tak vztekám když to vidím -sliším 😠 😠 😠

mari111
20. črc 2010

my taky nemáme plot ale živej plot je skoro všude ale není problém se sem dostat ,jednou chceme taky oplotit, ale nevím kdy 😒

nikissek28
20. črc 2010

@sarlotta děkuju, to je dobré vědět
@mari111 taky se k vám přidávám s názorem na tu reklamu 😒 nejhorší co jsem kdy viděla 😉

handm
20. črc 2010

@mari111 no, je to peklo.. pan i pani jedna velka hruza a obchod tedy taky zadna slava...☹ mysleli jsme, co tgam vsechno neporidime a prd...

kopa
autor
20. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Nestíhám dočítat,ráno jsem byla na té cukrovce a doted jsme tu měli řemeslníky.Ono to nebylo tak hrozný 😅 měla jsem to s čajem a jako první vypitý 😀 😀 a mám už výsledky 😀 😀 😀
Takže cukrovku NEMÁM 😵 😵 a hnedka jsem to oslavila dvěma koblihami 😎

mari111
20. črc 2010

tak téda Kopísku gratulka k necukrovce 🙂

mari111
20. črc 2010

tak mne nějak pobolíval břuch až jsem z tohjo musela na chvíli lehnout, trošku jsem pochodila a už to zas začína pobolívat, teda tá moje holka mi dáva zabrat. Zítra jedu na kontrolu , tak jsem zvědavá co nevého 😅 ještě musíme jed nakoupit, ani se mi moc nechce 😝

sarlotta
20. črc 2010

kuk holky🙂 psala jsem Vladěnce... tak Šimonek pěkně roste, ale musí ještě na operaci tříselné kýly, tak mu držte palušky, pak bude zas na JIP. bobášek. Vladěnka Vás všechny moc pozdravuje, Kopince gratulka ke svatbě a ostatní ať se drží 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru