Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. srp 2010

holkýý jak je u vás? tady už od včerešího večera leje a leje a leje 😝 ale jelikož jdu za chvíli makat, tak mi to nevadí 🙂 alspon se pročistil vzdoušek a v práci nebude na padnutí 🙂

farmarska
3. srp 2010

no přesně radši budu nakynovat doma v posteli 😀 hlavně, aby sse to už tentokráde podařilo!! 😵 😵 😵 😵
Mám tam smlouvu normálně na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou. Normálně bych tam byla tři měsíce už ted sedmnáctého, ale jelikož sem hned po nástupu asi týden marodila, tak se mi o to ta doba prodlužuje..takže tam budu raději do toho 27 tak..abych to měla jistý a pak vítej sladký gaučíku 😀 😎 😀

farmarska
3. srp 2010

holky tak já musím jít trošku poklidit, nakrmit, ohřát oběd ze včerejška a pak se musím jít chystat.ještě ale nakouknu, jestli se něco nového tady něděje 😉
co ta petroska? a co šarlotka?nevíte někdo něco nového?

mari111
3. srp 2010

Ahojík, Farmi ještě tři týdny jo, no ať už to je co. Hlavně na sebe dávej pozor. A jinak u nás taky chčije a chčije a manža bude dlouho v práci a ja se nudím 😔 ja tady jsem ták nerada sama, musím asi někomu napsat ať někdo dojde aspoň na kafčo.
Tý jo Hani ty už tam máš 40tt no jo , tak koukej už rodit ať múžeme pokračovat 😀
ja dneka zatím jen jednou měla tvrdé bříško, tak uvidíme jak budeme pokračovat 😖

mari111
3. srp 2010

Šarlotky si to asi krásně doma užívaj a nemaj časík na koňa a Petroška jede myslím zítra už domú jestli budou v pořádku

handm
3. srp 2010

@farmarska jasny!🙂 to už prostě vydržíš.. 🙂 a pak si budes uzívat!!🙂 my pak ve stejné době, co ty začneš doma kynout budem s MAri rodit, snad 😀 tak nám budeš aspon moct mačkat palce 😀:-d😀😀

jinak u nás taky vecer spustilo a lilo celou noc.. ted se to trochu protrhává,ale místo zahrady máme zas bahniště, jak to nemáme zatím nijak "zpracovaný" ☹ 😝

@mari111 tak to jsme na tom stejně, akorát já tu ještě nikoho moc neznám.. ale čekám na ty řemeslníky, tak pak mi to asi uteče víc...až se tu bude něco dít

ee.liska
3. srp 2010

ahojky, tak už mám vyřízenou mateřskou a všechny papíry k ukončení neschopenky 🙂

ale hlavně info od petrosky:
dneska v jednu je čeká zátěžový test, zas bylo špatné ktg a zase má kontrakce. tak se ukáže jestli porodí normálně nebo sekcí když to filípek nebude zvládat. Ale věří že ještě dneska to nebude k porodu a že ještě nějaké dny vydrží. Má strach aby malý byl v pořádku, když nevědí proč je to ktg tak špatné 😔 tak snad to všechno bude dobré

jdu vás dočíst a při tom se nasnídám

handm
3. srp 2010

@ee.liska jeee, díky za zrpávy od Petrsoky, i když tedy nic moc... no snad tam Filipek ještě vydrží!!!! ach jo, proč jsou ty KTG divny tedy nechapu...☹ ale hlavně že jsou pod kontrolou a snad nebude rodit dneska!!!!

handm
3. srp 2010

@ee.liska a gratuluju k papírové válce!🙂🙂🙂🙂

ee.liska
3. srp 2010

@farmarska teda už aby byl konec srpna a zůstala si doma, máš práce nad hlavu, ještě do toho chytat zloděje, a ty psi hlídat budem, Amir je zlatíčko, je to bernský salašnický toho miluju, ale Piškot je kokr a je to mrcha rozmatlaná
a poblindila ses nakonec?
😀 že by na tebe šly nevolnosti až teď? hlavně aspoň doma odpočívej, ty jsi totiž strašně akční
😀
@paajaa držím palce na KO 🙂

@veve.b tobě také na to kardio 🙂

@handm to je teda den 😲 taky si myslím, že bude jeden sex stačit a pojedem 😀

@hanana do termínu ti ještě pár dní zbývá, tak třeba už se to za chvilku rozběhne 🙂

mari111
3. srp 2010

Eli tak máš dopapírováno. No Petrošce držím moc palečky ať je s Filípkem v pořádku ale oni to určitě zvládnou. No Handm to je nuda co, už aby sme měli mimíšky venku, to už nuda nebude 😉 Já tady znám hodně lidí ale buď jsou v práci nebo na dovči, jen ja sedím doma na zadku a ani nic dělat nemúžu, jinak bych potřebovala vymalovat jednu místnost a chodbičku ale nechci riskovat , i když aspoň bych šla rodit 😅 ale né, to si netroufnu abych si pak něco vyčítala. tak se budu asi celej den válet ☹

ee.liska
3. srp 2010

@farmarska tady je teploučko, trošku sprchlo, ideální počasí na těhulení 😎
no a ty už jen 25 dní v práci 🙂

@mari111 škoda že jsi daleko, já bych zašla 🙂

@handm děkuju, byla to dloooouhá bitva 😀

mari111
3. srp 2010

Eli jééé bernského salašnického si chci jednou pořídit až budeme mít plot, ja sem se do toho hafíka úúúúplně zamilovala 🙂

mari111
3. srp 2010

No právě že jsem daleko, vy se aspoń některé múžete sejít a tady z toho nášho okolí tu nikdo není 😒

handm
3. srp 2010

@ee.liska
@mari111 já bych taky holky zašla na kafíko s váma 😀😀.-D😀

bernskýho salašnickýho má kamarád, je super, ale obří.. naše zahrada je pak na něco emnšího.. ale stejně asi psa mít nebudem, dokud jednou nezačnou děti škemrat!🙂🙂🙂🙂

ee.liska
3. srp 2010

@mari111 jsou to zlatí psi, ˇtaťka měl, děda má i mamka a my ho chceme za rok taky(taky čekáme na plot 😀 ), milují děti a jsou to prostě zlatíčka, jen potřebují pravidelný pohyb, ale krásně se dají naučit běhat při kole 🙂

handm
3. srp 2010

@ee.liska kámošovi chodí pro rohlíky do krámu normálně 😀😀😀
@mari111 tady po okolí taky nikdo...

ee.liska
3. srp 2010

já jsem to vymyslela tak, že příští rok bude malý skoro chodit, nebudou už s ním takové starosti jako s novorozencem, tak si na léto pořídíme fenku, já budu celé dny s malým venku na zahradě a do toho budu cvičit psa, takže bude hodný a poslušný a na procházky bude chodit s náma. pěkně to mám namyšlené, co 😀 😀 😀

handm
3. srp 2010

@ee.liska a případně v zimě tahat sánky 😀😀😀😀plán výborný!! těším se na realizaci a zprávy z ni....

mari111
3. srp 2010

dobře to máš naplánované, no my máme dost velkou zahradu a za náma už jen pole tak tam by sme se s hafíkem vyřádili. Se taky teším až si ho jednou pořídim, jan kde vzít na ten plot a nekrást, když tady máme ještě hodně vecí do ktrých musíme vrazit penízky 😅

handm
3. srp 2010

@mari111 já už týden čekám na nabídku od stavitele, abych věděla, nakolik plot vyjde,... asi mě z něj klepne... taky potřebuju vědět co a jak.. jak si můžu vyskakovat s dalšíma věcma... ještě je tu tolik věcí, na které by bylo třeba penízky...

ee.liska
3. srp 2010

@handm no vidíš, další nápad 😀
@mari111 právě, velká zahrada, to ten plot bude stát majlant 😝

jo a já budu mít dneska konečně ten květák 😵

handm
3. srp 2010

já se chystám na palačinky dneska... 😝 i kdyz asi nemam marmeladu.. tak med...

ivomal
3. srp 2010

Ahojky, hlásím se z gauče, dneska odpočívám - tedy dopoledne, odpoledne se chystám na úklid, ale nic moc velkýho, jen vytřít a utřít prach, umýt koupelny....aby bylo alespoň trochu čisto. Včera jsem žehlila a pak jsem spala, jak mě to vyčerpalo.

Nestíhám Vás dočíst, držím palce všem těhulkám, hlavně Petrošce!!!

ee.liska
3. srp 2010

@handm super, ty udělám na večeři 🙂

ee.liska
3. srp 2010

@ivomal hlavně ještě hodně odpočívej 🙂

handm
3. srp 2010

@ee.liska já bych si spíš dala ten květák, ale to bych musela do krámu.. 😝 a to je daleko.. 😝
ale myslím, že budeme muset na větší nákup, takže si koupím, než ho tchýně vypěstuje na zahrádce 😀😀😀😀

ivomal
3. srp 2010

@ee.liska když cítím, že je to moc, tak si jdu lehnout. Celé dopoledne proležím a pak s přestávkami něco doma pofackuju... Přes den nešpiním, spíš v noci ale malilinko, jen sem tam kapka. bříško nebolí, spíš tak jemně tlačí a táhne...

ivomal
3. srp 2010

Jo květák bych si taky dala, odpolko budu muset zajít na poštu.

mari111
3. srp 2010

ja dneska nevařím máme od včera a na zítra už mám naplánované špagety. jo Eli ten bude stát majland, ještě sme to raděj ani nepočítali 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru