Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. srp 2010

@mari111 rajčata jim normálně a taky dost a nic, malému to neva 😉

katyna6
3. srp 2010

tak konečně dočteno,jste se teda neflákaly 😀
petrosce držím palušky,ať to s Filípkem zvládnou co nejlíp,ať už to dopadne jakkoliv 😉
veve.b a paji-moc blahopřeji ke kontrolám
farminko-ty se šetři holka,na zloděje se vyprdni,z tvýho to nebere,ve svým požehnaným stavu si nemůžeš dovolit někoho honit 😉 😀 .Jinak si myslím,že toho neřáda,co máš v krku asi bude potřeba přeléčit,ale uvidíš,co ti řekne mudr.
mari-volno konečně trošku mám,jsem po noční,jinak v sobotu jsem po měsíci měla první úplně volný den.Už tam toho mám vážně po krk 😖
handm-k doktorovi jdu zítra,dám pak vědět,jak jsem dopadla,jestli ještě bude chtít zkusit jeden cyklus Clostyl,nebo vymyslí něco jinýho.Ale už mně to čekání hodně,hodně ubíjí ☹

handm
3. srp 2010

Mari, tak to jsme an tom stejne.. 🙂 uplne miluju chleba s maslem a rajce a posolit 😀 mnam..
Aronku, tak honzik je zlaticko, doufam, ze bude bobista podobnej!!!🙂
katynko, tak snad uz se to propichne... a vsechno bude smerovat k odbremu cíli

katyna6
3. srp 2010

handm-no,kéž by,ale nějak tomu věřím pořád míň.Navíc jsem teď,asi po těch hormonech nějaká přecitlivělá,stačí mi hroyně málo a hned bulím.Prostě mi už asi fakt hrabe.já nakonec v té práci skončím zas,ale jako pacoška 😖 😀 .No nic,konec hloupých myšlenek,jdu radši dělat něco užitečnýho,mám tam ještě koš prádla na žehlení.Zatím pa,navečer zas mrknu

ee.liska
3. srp 2010

@sarlotta jo zatím to vypadá dobře 😀 a jakého dr jsi měla u porodu?

sarlotta
3. srp 2010

@ee.liska vodu mi praskla dr Posseltová a u porodu byla PA Vaculíková- výborná🙂 a ještě jedna PA a doktor Vacula- ten se jen díval🙂 a pak mě šil🙂 srandista 😎 😀 takže personál super.

ee.liska
3. srp 2010

jé tak to jsi trefila na dobré lidi 🙂 Posseltovou mám strašně ráda, už se tam také těším 😵

handm
3. srp 2010

no holky, vy si tu vyprávějte, jaky lidi jsou bezva v porodce 😀😀😀😀😀 to jenespravedlnost 😀😀😀😀

Katynko, nesmutni... ono to bude hodně od těch hormonu, určitě se to zklidní ah lavně určitě ase už to povede!!!! když vám pomůžou!!

ee.liska
3. srp 2010

@handm já už tam všechny znám, loni jsem tam ležela 3x, letos už taky 3x, pořád jsem tam na kontrolách 😀

ee.liska
3. srp 2010

tak Filipek JE NA SVĚTĚ

handm
3. srp 2010

@ee.liska tak to je jasne, ze kazdeho Dr znáš!🙂🙂
a filipek je na světě?! SUPER!!! Gratulace petrosce!! Snad vsehcno zvladli v poradku a jsou oba ok!!! moc na ně myslíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
3. srp 2010

Tak jsem na světě, narodil jsem se akutním císařským řezem. Jmenuji se Filip a jsem 43cm dlouhý a vážím 1900g. Jsem ten nejkrásnější poklad pro maminku a tatínka a podle sestřiček jsem oba v pořádku a máme se čile k světu. Dýcháme sami a zatím nemáme žádné problémy až na maminku, kterou všechno bolí

ee.liska
3. srp 2010

teda, takto předbíhat 😀 😵

handm
3. srp 2010

@ee.liska jezisku, ten je malinkej...🙂 ale jsou moc sikovny, ze to takhle hezyk zvladli a jsou v poradku!! jak dlouho tam budou?! a jsou v inkubatoru?!

handm
3. srp 2010

@ee.liska vid?! čtyři nás přeskočí ani se nezačervená 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

aronek
3. srp 2010

Filípkovi posíláme obrouvskou gratulaci k příchodu na svět. 😀 😀 😀 Sice dřív, ale to dohoní 😉

ee.liska
3. srp 2010

přišla mi sms jak jsem napsala nahoře, inak nic tak nevím, zítra petros napíšu, co a jak 🙂 abych jí teď třeba neotravovala, když je po té sekci
úplně jsem z toho měla husí kůži, prcek malej 😵

ee.liska
3. srp 2010

nové info: malý by měl být 3 dny na jip pak už s maminkou na pokoji, když se nic nepřihodí.zatím mu nic nechybí, petros už se na něj těší, ještě ho neviděla, jen tatínek. je to prý nádherný vlasatý chlapeček 😵

maarrtina
3. srp 2010

Gratuluji petrosce a Filípkovi hodně zdrvíčka a štěstíčka. 🙂

mari111
3. srp 2010

jééé Filípek už je na světě, noa vše v pořádku, tak to je dobře.moc gratuluji 😵 😵 😵 , ale nemusela předbíhat 😉

handm
3. srp 2010

@ee.liska ¨super, děkujeme moc za infosky!🙂🙂🙂🙂🙂

tercie
3. srp 2010

Přišla jsem se nahlásit, že žijem, a tady taaaaaaaaaaaaaaaaaakový noviny!!!!!!!

@petroska moooooooooooc gratuluju k narození Filípka,míry má krásný, to dožene, je to jistě šikulka šikovná, tak ho vítám na světě a jako jedna ze sudiček mu dávám do vínku samý zdraví, štěstí, hodně nadání na cokoli co si vzpomene a šťastný a spokojený rodiče 😉 a těším se na obrázky 🙂

tercie
3. srp 2010

No a já abych šla poslat ty plenky 🙂 ještě jsem ale nevymyslela, jak je zabalím aby v pořádku došly. Krabice jaksi nejni na skladě, manža mi vždycky aktivně hned všechno spááálííííííí!!!!! 😠

@farmarska Farmi ségra, četla jsem, co máš zas za patálii v krku,člověče jsem ti říkala, že tam něco bude, to jsou ty tvoje angíny, víš? 😉 Já to měla taky, ale po ATB mám pokoj. Jenže u tebe teda teď nevím,každopádně to aspoň zavolej dr, ať ti řekne co a jak. Třeba ti dá něco co mimču nebude vadit, a nebo možná to stačí přeléčit někdy dýl,až prtě nebude tak choulostivý 🙂 Každopádně přeju aby ses toho neřáda zbavila 🙂
A koukám, jak jsi akční, čoveče, honit chmatáky v tvým stavu, to je pěkný 😀 Tak hlavně opatrně.

Jinak holky moc gratuluju ke kontrolám, a vůbec ke spokojenýmu těhulkování...juj, se vám to pěkně krátí co? 🙂 Jsem zvědavá, kdo pak přijde první a zahájí na zamlklinkách druhou těhuvlnu 😀

kopa
autor
3. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm 😵 😵 😵 😵
Hanana 40tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 37tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 36tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 35tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 34tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 33tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 33tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..........čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 29tt ....................... . . ...... KO 5.8. velký utz 10.8., kardio 8.9.
Maarrtina 26tt ....................... ... KO 16.8., test na cukrovku 6.8.........čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 21tt.............kardio USG plodu 3.8.,KO 13.8 ,3D utz 11.8......čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 20tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 10tt............................má srdíčko
Nicollka 36DC
M.aa.b 33DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku
Cajori 32DC
Katyna 30DC
Aja 30DC
Natalie 22DC
maendy 11DC
Madormi 4DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

paajaa
3. srp 2010

Gratuluji Petrosce k Filípkovi. Ať hezky přibírá. 😉 😉

kopa
autor
3. srp 2010

Obrovská gratulace Petrosce 😵 😵 !!!!!!!přeji jim hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂

kopa
autor
3. srp 2010

@natalie77 Natálko díky za vysvětlení s tou mateřskou 🙂 Tak já jsem na PN,takže na ní půjdu 6 týdnů před porodem.Tak to mám času ještě dost 😀
@sarlotta Moc hezká fotečka 🙂 díky za info o plenkách 😉 já právě mám tyhle :http://www.pampers.cz/cz_CZ/proddetail/baby-products/n... a chci koupit tyhle ještě http://www.pampers.cz/cz_CZ/proddetail/baby-pro... ty si švagrovka chválí.
Takže stačí když budu mít ty od těch 2-5kg a jeden velký balík? 😕

kopa
autor
3. srp 2010

@paajaa Paji gratuluji ke kontrole 😵 😵 Jsem ráda,že je vše v pořádku 😉

ivomal
3. srp 2010

gratuluji Petrosce a Filípkovi,to bude určitě závodník, kdž tak pospíchal na svět, to určitě všechno brzy dožene a půjdou s maminkou brzy domů 🙂

sarlotta
3. srp 2010

@petroska blahopřeju maminoooooooooooooooo🙂)))) já mám úplně husí kožu... Filípku, sluníčko... pěkně papej ať rosteš a můžete jít brzo domů 😉 😎 a pak s tetkama na kafíčko 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru