Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
6. srp 2010

zlate dětičky jak trsaj, No kočičky máte krásne

cajori17
6. srp 2010

uz aby dosel ten pritelak...je mi smutno....Mari a kde ty mas manzu?jsi doma sama?

mari111
6. srp 2010

ne ne , manža je doma

cajori17
6. srp 2010

@mari111 me porad honi mlsna,ale doma nic neni 🙂

mari111
6. srp 2010

mne taky honí mlsna už asi týden 😅 taky už nevím co dopapule

cajori17
6. srp 2010

zitra si upecu svestkovy kolac....cely vikend budu mlsat a uzivat si....... 🙂

cajori17
6. srp 2010

Mari,jdu zalehnot k telce......zitra se tu ukazu.pa

mari111
6. srp 2010

pa pa

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 Hezký mazlíčci 😵 😵
@mari111 já si dala čaj a polomáčené sušenky 😀

mari111
6. srp 2010

ja taky dneska měla kapučínko a sušenku 😉

kopa
autor
6. srp 2010

mě už zase bolí břicho asi z toho jídla 😒

mari111
6. srp 2010

Kopísku, šak jíš málo ne 😕

kopa
autor
6. srp 2010

@mari111 Mari no právě 😅 cokoliv sním,je mi hnedka těžko 😒 Jsem ani dneska neměla oběd a dala di plnou misku hroznového vína.Ted nevím jestli mě to břicho bolí z případné zácpy a nebo kvůli těhu.Jsem už taková nafouklá 😀

mari111
6. srp 2010

z toho hrozna si nafoukla asi

kopa
autor
6. srp 2010

a jak se poznají ty kontrakce?? 😅 😅 Doktorka se mě ptala zda je mám 😕 a já řekla že né(předpokládám,že je to náká bolest né??)

kopa
autor
6. srp 2010

@mari111 No já ho jím každý den a všude jsme četla,že je dobrý proti zácpě 😅 tak asi né proti mé 😀 😀

kopa
autor
6. srp 2010

@mari111 a ty sis něco objednávala z toho obchodu Krteček? 😅 jak jsem dávala kdysi odkaz? 😕 Já zavinku s žirafkou,jako má Sarlott myslím 😀

kopa
autor
6. srp 2010

aha tak to asi nemá Sarlott ale u někoho jsem jí viděla 😅 že by u tebe 😀 😀

kopa
autor
6. srp 2010

tak u tebe 😀 😀

mari111
6. srp 2010

u mne a Wladky si ji vyděla 🙂

mari111
6. srp 2010

kontrakce se prej poznaj, prostě cejtiš takové jako tlaky v bříšku asi a aj to tvrdnutí prej k tomu patří 😅

kopa
autor
6. srp 2010

Jsem zvědavá kdy mi dojde 😀 No hlavně ten kočárek 😀 na ten se těším nejvíc.
Jsem dneska chtěla objednat věci od Aventu a manža řekl,že raději to objednáme až po tom utz v gennetu 🤐 🤐 já nevím na co furt čeká 😠

kopa
autor
6. srp 2010

tak mari dobrou noc 🙂

mari111
6. srp 2010

dobrou Kopísku

aronek
7. srp 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. U nás prší 😖 a malý si už přes hodinu hraje, doufejme, že brzo usne a mamka se půjde dospat 😉

cajori17
7. srp 2010

ahoj holky,dekuju ze jste me tak podrzely.Jdu vam napsat sve zklamani.Rano se vzbudim a BT klesla na 37,5 😔
hned na to TT a ten byl negativni-uplne bili,takze mimis to asi vzdala cekam mrchu...snad to odejde s Ms a my se muzem dal snazit,budem bojovat dal. jen uz nebudu schopna si nekdy udelat teh.test po tomhle zklamani.dva dny po sobe mit pozitivni test a najednou nic....no nic.jdu si lehnout a nejak to zpracovat.preju hezkou sobotu.pa kočky moje

cajori17
7. srp 2010

omlouvam se za hrubky

peta79
7. srp 2010

@cajori17 😔 Je mi to líto.

natalie77
7. srp 2010

AHoj, v noci jsem nemohla spát, teď jsem jako praštěná...pořád jsem plánovala, co všechno musím zařídit na zítřejší oslavu, bude tu skoro 20 lidí....tak dneska jsem povlékla, odpoledne až dorazí manža pojedu nakoupit, večer uklidím, zítra ráno uvařím.....dneska večer manža udělá ..no a zítra večer můžu uklízet znovu 😀 😀 😀 😀 .Jinak mrcha mrchovatá se blíží...už slabě krvácím, ale na 1DC to ještě není...tak jsem se s tím večer smířila....a příští měsc to vyjde, musí...
Jdu vás dočíst...

petroska
7. srp 2010

Dobre ranko zpravička ze včerejška od Filipka.Mám se dobře ješte mi přisvěcuji,ale už jsem na Mediale a už mě maminka s tatinkem hladily a klokankovali jsme s maminkou spolu naprsou🙂Pokoušeli jsme se už i kojit ale to nam ješte moc nejde,ale to se vše spraví jak se nam více rojede mlíčko.Peťka s Filípkem más moc zdaví 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru