Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. srp 2010

no tchýně tam taky potok nemá, to šlo z polí a kopečkú ale bylo toho fakt hodně 😠 ale už to ustálo, to je hlavní . Du spinkat, tak dobrou a papa

m_artasek
8. srp 2010

Dobré ráno holky, tak už jsme od 6 vzhůru, Bobek před šestou začal blaftat, tak šel manžel na chvíli za ním a v 7 jsme vstávali. Dneska v noci, ale hezky spal, byl za ním manžel jen v jednu a to já ho štěkat neslyšela a pak až v těch 6 ráno a teď je venku na dvorku a hraje si. Jinak počasí je tady hnusný, v noci zas pršelo a dnes je pod mrakem.

farmarska
8. srp 2010

ahoj holky, jak se tu máte? mám asi co dočítat 😅 já se vrátila v pátek večer z práce a hned jsem padla a spala a brzy ráno hned zase jela makat a vrátila se včera večer 😝 no je to pro mě čím dál tím náročnější, se přiznávám 😝 a navíc včera dovezli mrtě zboží, mrtě palet a muselo se to všechno vybalit, páč v pondělí máme opět inventuru, takže jsme makali o stopéro 😝 až mne k večeru z toho začlo pobolívat břicho 😔 no pěkně jsem se bála a hned jak jsem přijela domů, tak jsem si šla lehnout a dnes hodlám (před tou zítřejší inventurou) taky proležet celej den, abych se stihla nějak za dnešek zregenerovat 😅 Dnes mě břicho už nebolí, ani na prohmat, tak snad to včera bylo jen z unavy, nebo zaražený prdy 😅 🤐 , no ale kdyby něco a zase to třeba začlo, asi nebudu na nic čekat a raději pofrčím do nemocnice, at mě okouknou 😎
tak já jdu dočíst 😉

farmarska
8. srp 2010

tak hlásím, že my máme taky starej barák a rekonstrujeme a rekonstrujeme a rekonstrujeme..už pátým rokem 🤐 ale naštěstí jsme taky na kopci 🙂 tý jo to je hrozný co se děje ☹ sem to vůbec nevěděla, jak jsem byla ted furt v práci a dnes čumím jak puk 😕 chudáci ti zaplavení lidé 😢 vůbec si to neumím představit 😔 😔 😔

farmarska
8. srp 2010

holky a co vy všechny? mám vás tu všechny? nejste zatopený?jste v pořádku? 😕 😕 😕 mari koukám je..to je dobře, jsem se o ní bála, bo jsem věděla, že je tam odněkud ze severu 😕

farmarska
8. srp 2010

jo martásku pejsánek je roštomilej 😵 😵 šak ony se ty noci zlepšej 😉 jen co mimineško povyroste 😉 ted to chce jen hodně trpělivosti a čas 😉 🙂

farmarska
8. srp 2010

jinak koukám, že svině mrchovská zase řádila 😠 😔 to je hotová epidemie 😒 ach jo holky, moc mne to mrzí ☹ a moooc věřím, že příště se vám už vyhne!!!
cajdo a ty ještě neházej flintu do žita, dokavad nepřijde červená, není nic ztraceno 😉

kopa
autor
8. srp 2010

Ahoj holky 🙂 🙂
Vypadá to,že dnes bude krásně 🙂 U nás svítí sluníčko.Já zlehka uklízím a za chvilku půjdeme na malou prochajdu 😉
Včera jsme byli u tchýně a překvapivě vše v pohodě 🙂
Jinak ty povodně to je děs 🤐 🤐 chudáci lidi 😔

kopa
autor
8. srp 2010

Tabulku udělám během dne 😉
Cajori a co ty??testík? 😕

aronek
8. srp 2010

Ahoj, přeji hezkou neděli. Mně by stačilo, kdyby nepršelo a dalo se chodit ven, doma je to na palici 😉

sarlotta
8. srp 2010

ahojík holky, hezkou neděličku🙂

včera večer byl cirkus až do 10hodin🙂)) u nás... tatínek vyrazil zapíjet a já sama doma s dvěma dětma 😅 🤐 🤐 no ale nakonec vytuhli oba 😀 😀 😀 malou jsem si teda musela nechat u sebe v posteli, pže furt húkala, jak jsem ju odložila do postýlky... no ale pak spala až do 6 do rána, kojčo a pak jsme ještě spinkali až do 9:30 😉

mari111
8. srp 2010

ahojík holky, tak u nás naštěstí už neprší aj sluníčko občas vyleze, je teplo a lidi chudáci topí aby vysušili baráky. u tchýně sme byli na kontrolu a už maj vodu vyčerpanou ze sklepa a taky suší a větraj, naštěstí to moc velikou škodu u nich nenadělalo. My sme po obědě a du trošku poklidit a čekat na kámošku co mi dneska přijede ze slovenska. Bude asi do čtvrtka, tak kdybych se tu neobjevila tak furt někde lítame, kdyby to na mne přišlo tak buď to pošlu sms nebo už jsem manžu zaúkolovala aby vám pak sem napsal a hodil hned aj foto Laurinky 😉

mari111
8. srp 2010

Farmíku hezké od tebe že si na mne myslela, bylo to tu děsné ,ta voda, ale naštěstí jsme na kopečku. Ty se koukej šetřit v tý rachotě bo dostaneš na zadek 😉

cajori17
8. srp 2010

ahojky,jen jsem vam chtela nahlasit,ze dnes prisla cervena 😔 -je mi hrozne zle,tak budu cely den lezet.zatim pa- kočky moje zlaty ...trakze do tabulky mi napis prosim Kopi 1DC.zatim pa a dik za podporu

mari111
8. srp 2010

@cajori17 😔

kopa
autor
8. srp 2010

@sarlotta Tak jsi měla veselo 😀 😀 Já se docela bojím,že budu muset zůstat doma s mimčem taky někdy sama 😅 asi jen ze začátku se budu bát páč já fakt nevím co s ním budu dělat 😅 ale těším se 😉

Jo jinak jsem vyčmuchala,že od zítřka v Rossmanu mají ty plenky Premium Care v akci za 249kč,což je krásná cena já je koupila za 360Kč.Asi je blbost si koupit ještě jedny do zásoby co?? 😅 ted mám jeden balík 2-5kg,tak nevím zda bych si koupila ještě jeden stejný a nebo už ty větší 3-6kg co myslíte?? 😅 😅 jsem padlá na hlavu né? 😀 😀
@mari111 Tak snad se ještě objevíš 😀 😀 a když né budu čekat na fotečku Laurinky 😵 😵
@cajori17 Cajíku to je mi moc líto 😔

ee.liska
8. srp 2010

ahojky 🙂 přeji krásnou neděli 🙂
včera jsem to vzala jen tak letmo tak jdu dočíst pořádně

@mari111 ještě, že jste bez vody, včera jsem celé odpoledne koukala na ty povodně 😔 hrůza, úplně vidím, jak to bylo nedávno u nás ☹

ee.liska
8. srp 2010

@m_artasek tak konečně v noci pěkně spinkal, co?

@farmarska hlavně na sebe dávej veliký pozor, už abys byla doma a mohla být v klídečku 🙂

@sarlotta teda to jsi měla doma veselo 😀 ale Šatrlotka tak pěkně spinká, to teda čučím 😵

@mari111 teda, teď nebudem vědět jestli už jsi v porodnici nebo někde na kafíčku 😀

@cajori17 to je mi tak líto ☹

@kopa tak to tam na ně asi taky vletím 🙂 já budu mít nakonec jedno balení 2-5kg a pak mám už ty 3-6kg, ty menší mám megabalení 100ks tak kdyžtak bych pak dokoupila, kdyby to byl prcek, ale taky si nejsem vůbec jistá 😀

mari111
8. srp 2010

Holky nebojte až to na mne příjde tak dám vědět hnet jak to pújde, no abych ji ještě nenosila do vánoc 😀 😀 😀

ee.liska
8. srp 2010

@mari111 ok, to budem klidnější 😀 tak si užij návštěvu kamarádky 🙂

aronek
8. srp 2010

Tak jsme do teď trajdali s kočárkem 😀 Konečně neprší 😉

kopa
autor
8. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 41tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 38tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 37tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 36tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 35tt...................................KO ?........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 34tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 34tt........................ .......genetický utz dopadl výborně ..............čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 30tt ................................Velký UTZ 10.8., 25.8.KO, kardio 8.9.
Maarrtina 26tt ....................... .KO 16.8., test na cukrovku 6.8.............čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 22tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8............................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 20tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 11tt...........................Ko?
Nicollka 40DC???
Natalie 27DC
maendy 16DC
Madormi 9DC
Katyna 5DC
Aja 4DC
M.aa.b 2DC
Cajori 1DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.
Nikissek čeká na porevizní MS

kopa
autor
8. srp 2010

@ee.liska Eli no já asi koupím ty 3-6kilo 😀 přeci jenom se to vyplatí 😀 😀

natalie77
8. srp 2010

Ahoj holky moje zlatý,
tak máme po oslavě...Mareček byl nadšený, no a já celý den dojatá, tak tak, že jsem se nerozbrečela...tak naměkko jsem byla.... POřád jsem myslela, jak se mi před třemi lety narodil...jak je to nedávno a najednou už je to veliký kluk.....no a taky jsem myslela na to moje nedonošený miminko, co to vzdalo...jsem si říkala, že teď už bych funěla.....ale prostě to tak mělo být, tak hlavně, ať je Mára zdravý, ale povím vám, dneska smíšené pocity,. Bylo to dost lidí z celé rodiny a já měla chuť se zavřít do ložnice a brečet...no magro, mrcha se blíží.....

@cajori17 cajíku, moc mě to mrzí 😔 , příště už to bude určitě až do konce, věř tomu, tohle byl jen trénink, jak psala Kopi...také to v lednu měla....a já měsíc před Márou také.....tělo se chystá a přáští měsíc uvidíš, jaké tam budou dálnice 😉 . Drž se, vše dobře dopadne, i když tomu člověk nemůže někdy věřit....podívej na Farmíka 😵 .
@farmarska Farmí, ty se opatruj a řekni, že Tě bolí záda, nic netahej....prosíííííííím 😕 , slib mi to., Holka moje, ať se nepředřež.....už abys byla doma, to budu klidnějíš....takhle mám strach, budť honíš zloděje nebo něco taháš.....tak se hoď do klidu a nech to na jiných.....jo?
Tak jdu asi do sprchy, to je moje kámoška na blbý chvíle, tam se uvolním pláčem a zase bude líp....

DObrou noc.

natalie77
8. srp 2010

Snad jste všechny na kopečku!!!!! Je hrozný, co se děje...je mi všech tak líto, nedokážu si představit, že je někdo vytopený již po několikáté.
Moc doufám, že snad nikdo nemá doma vodu.... 😔 😔 .

tercie
8. srp 2010

Ahoj holky, psala jsem dlouhej příspěvek, ale smazalo se mi to ☹ už nemám sílu to psát znovu,tak napíšu zejtra. Opatrujte se, dobrou noc, já jsem dneska hotová, jdu chrápat. Papapa

Caj je mi to tak líto - povede se příště, neboj!!! 😵

natalie77
8. srp 2010

Terci, to znám.... 😠 to mám chuť ten počítač rozflákat.... 😝 .
Tak pa pa líbni Lukáška 😵 .

aronek
9. srp 2010

Ahoj, přeji hezký den 😉

hanana
9. srp 2010

@cajori17 jejda je mi to moc lito tak pristi kolo 😵
Petrosce a manzelovi moooc gratuluji k Filipkovi je naaadhernej...... 😵

Jinak ja hlasim ze jsmem porad v celku a chytam z toho nerva, Matysek se narodil o 4 dny drive a tentokrate uz jsem po terminu 😢

handm
9. srp 2010

ahooj, jdu dočíst...🙂
jenkoukam, že Hani tu furt straší....😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru