Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. srp 2010

Ahoj holky 🙂
my dojeli z Ikei 😀 Koupili jsme vše co jsme chtěli(postýlku,matraci,přebalovák,věšák ani nejde napsat co vše jsme koupily,páč je toho hafo 😀 😀 ted hledám doma místečko 🙂 ....no spoustu věcí jsme nakoupily 😀 tak už máme pro Vítečka bydleníčko 😵

@natalie77 díky za ty odkazy na ty kombinézky 🙂 Tak něco takového koupíme 😉 Akorát jak říkám,já to musím nejdřív vidět 😅 A zase by mi asi vadilo i to,že už to někdo nosil 😅 Já jsme tady na to háklivá. 😅

@murynka Markét do sekáče bych už nešla vůbec 🤐 🤐 tam jsem snad ani jednou nebyla 😅 Prostě bych si nekoupila onošené věci a navíc když ty finance jsou tak proč šetřit 😉

@sarlotta teda Šarlotka je kouzelná 😵 😵 Jak krásně špulí pusinku 🙂

mari111
12. srp 2010

@martinkal že malím kámošem 😀 😀 😀 😀

mari111
12. srp 2010

Handm jakto??? 😕

mari111
12. srp 2010

Kopísku tak šup fotky

handm
12. srp 2010

@martinkal ta je bozi i s kamosem 😀 malym pry...😀

@mari111 covece, nejak jsem musela tlacit vic nez je zdravo a uplne jsem se bala, aby nenajel bobista na drahu a nevyrazil 😀😀😀😀😀 pardon za detaily...😀

@kopa, my tam taky vzdycky koupime veci, ze nevime co driv 😀😀 těším se na fotečky!!🙂

jinak prosím až budete dělat tabuličku, tak jsem objednaná konečně do poradny do Motola, jdu v pondělí v 9 ráno...

mari111
12. srp 2010

že nenajel bobista na dráhu 😀 😀 😀 😀 no hlavně že nenajel 😅

handm
12. srp 2010

@mari111 by předjel Hananu i tebe, co?! 😀😀😀😀

mari111
12. srp 2010

no, to jo

aja.83
12. srp 2010

@martinkal To je krásná fotečka! 🙂 Lucince to moc sluší! 😵

aja.83
12. srp 2010

@handm Ahooooj! 😀 Teda handm, ty bys tady tu frontu aspoň pěkně rozproudila, bobista by předjel všechny v pořadníku! 😀 😀 😀 Si to úplně představuju! 😀

ivomal
12. srp 2010

@kopa A bílý nábytek, nebo ten druhý - hnědý, hezký ....až jednou budu mít důvod zařizovat děcák, tak chci ten bílý...

Hele a chtěla jsem se tě zeptat, někoho mi připomínáš, nebydlíš nááhodou v okrese Praha Východ?

handm
12. srp 2010

@aja.83 ja taky 😀😀😀😀😀 kouknu vzdycky na tu prvni fotku z UTZ, kdy manzel rekl, ze vypada jak bobista a pak uz si predstavuju, jak jede 😀 zlaticko naše!🙂

@ivomal já mám bílý.. tedy bílou komodu - Malm a postýlku..🙂 kopík má myslím trošku jinou - má to v albíku, že tedy mluvím za ní 🙂 pardooon kopi

ivomal
12. srp 2010

@handm aha a díky za info ,jdu to hned zkouknout🙂

kopa
autor
12. srp 2010

Holky já se byla na obědvat a ted jsem dočetla tuhle stránku 😅 a jsem ráda,že žiji 😀 jsem táák unavená 😅 Holky fotečky nebudou 😅 to jako manža nechce ještě montovat,prý až za měsíc 🤐 prý času dost 😅
Handm: koukala jsem na ten Motol,myslela jsem že tam bude napsané něco z té instruktáže 😅 ale neva,něco jsem se dověděla.
@ivomal Ten hnědý nábytek,i když přítel ho moc nechtěl(my máme doma taky bílé skříně) a z Prahy východ nejsem 😅

ivomal
12. srp 2010

@kopa Já jen, že mám sousedku a je ti mooc podobná a protože jsme tu vlastně všichni relativně čerstvě nastěhovaní, tak se osobně zatím moc neznáme....

handm
12. srp 2010

@kopa já to tam nepsala, jedna holcina ano.. tady jsem ti to zkopčila, snad to nebude pruuu....😀😀
holky, info co jsme dostali na informační schůzce .....
v motole je přípravný pokoj pro dvě maminy - prý tam strávíte cca hodinu, pokud neplašíte a nepřijedete moc brzy k porodu s tím, že byste musely být na čekatelském pokoji
může tam prý s vámi být i manžel když jste tam sama, když jste tam dvě tak záleží jak se s druhou maminou domluvíte....jestli je tam chcete obě nebo pak žádná.
pak se jde na porodní box (nejsou to teda samostatné pokoje) ale jsou tam šoupačky, které jsou zavřené, takže na vás nikdo nekouká, tam už může být manžel normálně bez problémů.
dopředu říct, zda chce manžel přestříhnout pupeční šňuru a zda chcete mimi hned na bříško - když nejsou komplikace, není problém
mimčo je pak ty dvě hoďky velde vás v inkubátoru (kvůli tomu, že ta, je chladněji)
pak se mimčo hned bere na pokoj, kde jste od začátku s ním

když je teda narváno, tak se může stát že skončíte na 3 lůžáku a tam teda nemůže být mimčo s vámi přes noc, ale přes den ho tam můžete normoš mít.

co mě překvapilo, tak motol prý neodmítá žádné své rodičky, když jste tam registrovaní, tak vás vezmou, neposílají pryč abyste si hledali jinou porodnici.

kopa
autor
12. srp 2010

@ivomal tak to jo 😀
@handm Díky za info,tohle jsem tam nenašla 😅 asi jsem to překoukla 😅 Já bych teda byli raději na pokojích ve dvouch 😨 a nejlépe na nadstandartu 😉 Tak snad se tam dostanu.

kopa
autor
12. srp 2010

@handm Handm nevíš jak je to tam s těmi mediky? 😕 Já když tam byla na revizi a mám tam i tu kartu,tak jsme dala zákaz,že nechci aby si medici četli mojí kartu či byli na revizi.Jako chápu,že se to ty lidi musí naučit,ale já tam fakt ty mediky nechci 🙄

handm
12. srp 2010

@kopa rikala ta PA, co nam tam vse vypravela, ze jako fakultka maji povinnost jim umoznit praxi, ale dkyz to nekdo nejak vyslovne nechce, musi jim to rict a ze se to zkusi zaridit... je v nejakych papirech, kde se to da zaskrtnout, aby vyuzivali data z tvy karty treba, ale jinak praxi nejakou ze proste musi delat, ze jinak by tam ani nikdo skoro neslouzil, jakoby treba nabrat krev, vysetrit atd...
tak to se musis zkusit domluvit tam na miste.... ale myslim, ze ti to bude pak jedno 🙂
ja o nadstandardu taky uvazovala, ale zas jsem si ted rikala, ze budu radsi bojovat pak s jinou maminkou, az mi to treba nepujde 🙂 a ze mi nebude smutno... navic kdyz jsi po CS, tak jsi na trojluzku...

kopa
autor
12. srp 2010

@handm Handm to je jasný,ale já je tam prostě nechci 😅 mě stačí když mi vyprávěla tchýně 😨 je to sice už dávno,ale to mě úplně odradilo.Jako když bude medik a nebude se ve mě hrabat a šít mně,tak mi to neva.Manža tam snad semnou bude,tak to nák domluví a dohlídne na to.
No já bych raději ten nadstandart 🙂 Už kvůli návštěvám atd...Hlavně se bojím abych pak nebila na pokoji s nákou špindírou 🤐 😔 Tak proto bych raději byla sama než s nákou weitnamkou,či jinou národností...No prostě chápeš né? 😀
Doufám,že císař mi nehrozí 🙄

ee.liska
12. srp 2010

ahojky, tak už jsem doma, byla jsem ráno u dr, pak ve městě, u mamky, pak u šarlotek 😵 a jak jsem dojela dom, tak ještě na jedno nealkopivo v jarošově, teď jsem dojela a jdu dočíst 🙂

@handm kontrolní odběry na štítnou žlázu 🙂

@murynka já jsem nervní před každou kontrolou 😀

@handm
@hanana
@handm koukejte rodit, mě dneska řekla dr, že to bude do týdne max do 14 dnů 😲 😀 čípek už nemám a otevřená na 2 cm 😎

@martinkal to je kráááása 😵

jinak můj den, ko v pořádku, už se pomalu chystám 🙂 u mamky taky dobrý a u šarlot super, malá je táák rozkošná, pusinku má krásně našpulenou a je prostě nádherná😵 😵 😵 a Kryštůfek je zlatíčko 😵 a velké šarlotce to po porodu moc sluší 😎
ještě psala petros, že Filípek už nemá žloutenku, je venku z boxu a je v postýlce, a když si 24h udrží teplotu tak půjde k mamince na pokoj, má 1882 g a jestli bude dál ktak šikovný tak bude mít za chvilku 2kg a půjde domů. všechny pozdravuje a chybíme jí, 🙂

ee.liska
12. srp 2010

@kopa teda vy jste nakupovali 😵 prosím do tabulky KO 19.8. 🙂

mari111
12. srp 2010

Teda Elí ty si dneska trajdala po návštěvach. A jako už budeš za chvíli rodit,jo, hm, ty se máš, ja jsem zvědavá kdy se taky dočkám 😒

kopa
autor
12. srp 2010

@ee.liska Ahoj Eli 🙂
Tak už se pomalu chystáš ju 😀 😀 Sarlott nám sem dávala dneska fotečky a malá je nádherná a ta její pusinka 😀
Díky za zprávy o Petrosce 🙂 tak jí držím palečky aby měla malého u sebe 🙂

kopa
autor
12. srp 2010

Holky vidíte to taky?když dáte příspěvek tak se tam objeví opravit překlepy 😀 to je dobré 😀

kopa
autor
12. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 41tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 38tt.......................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 37tt............................poradna Motol 16.8.
ee.liska 36tt ...........................KO 19.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 36tt...................................KO 10.8+ nástup na mateřskou........čeká holčičku......Eliška
Sirella 35tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 35tt........................ .......genetický utz dopadl výborně ..............čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 30tt ................................25.8.KO, kardio 8.9................................čeká chlapečka ...Vítek
Maarrtina 26tt ....................... .KO 16.8., test na cukrovku 6.8.............čeká holčičku Adélku
Zlababa 27tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 23tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8............................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 21tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 11tt...........................Ko?
Nicollka 44DC???
maendy 20DC
Madormi 13DC
Katyna 9DC
Aja 8DC
M.aa.b 6DC
Cajori 5DC
Nikissek 4DC
Natalie 2DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.

kopa
autor
12. srp 2010

Holky nevím jestli o tom víte 😅 ale Petroska má v albíčku fotky malého Filípka 😵

ee.liska
12. srp 2010

kopi dík za info jdu to zkuknout 🙂

nikissek28
12. srp 2010

jsem se dneska dověděla že moje teta čeká miminko 😲 konečně (sice je jí už skoro 45, ale nevadí) 😀 si ho zaslouží když už o dvě přišly... ☹ ☹ ☹ takže hip hip hurááááááá 😉

nikissek28
12. srp 2010

@ kopa ano, taky jsem si ted všimla že je pod textem takopvým malým písmem napsané opravit překlepy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru