Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
22. srp 2010

ahojky, už jsem doma, ale jdu se jen nahlásit a spát, jsem úúúplně hotová a to musím ještě zvládnout sprchu, tak vás dočtu ráno 🙂

nikissek28
22. srp 2010

ehm ehm @ee.liska ty máš jít rodit a ne spát prosím tě! 😀 😀 😀

mari111
22. srp 2010

@nikissek28 😀 😀 😀

mari111
22. srp 2010

jo Eli , laskavě dodržuj Niki plán 😅 😀 😀 😀

ee.liska
23. srp 2010

dobré ráno 🙂

@maarrtina teda ty máš práce, ale hezké práce 🙂

ee.liska
23. srp 2010

@sarlotta jeden hřib? to jsi uvařila k večeři a ještě ti zbylo do mrazákuu, ne? 😀 😀

@petroska to snad budete mít za chvilku, tu váhu a pak budeš kočárkovat až až, má být pěkný podzim 🙂 🙂 koukala jsem na fotečky a krásně Filípek roste 😵 jsi šikula, jak to zvládáš 🙂

@nikissek28 tak včera nic, na kdy máš další tip? 😀 😀

@mari111 a jak to vypadá s tebou???

ee.liska
23. srp 2010

@nikissek28
@mari111 😀 😀 😀

ee.liska
23. srp 2010

a ještě vám napíšu můj ranní zážitek. jak manža odjel do práce tak jsem měla dole jaksi mokro, jdu na wc a docela dost krve, tak jsem šla do sprchy, oblékla se a jela k dr. Natočili mi ktg, tam už jakési kontrakce, prohlédla mě a byla to hlenová zátka 😲 já jsem si myslela, že to má být hlen s trochou krve a né samotná jasná krev 😲 , no a jsem skoro na 5cm otevřená. zítra mám KO. dr se mě ptala odkud jsem a říkala že bysme to měli stihnout do porodky dojet, ale že nemám pak na nic čekat. ptala se mě, jestli tam radši nechci zůstat, ale že to může klidně i ještě tři dny trvat, tak jsem jela dom. No a jsem doma a čekám kdy to přijde 😀 😀 😀 akorát jestli manža nebude zrovna doma, tak porod nestihne, protože to prý bude rychlé a vypadá to že by to nemělo ani moc bolet, tak jsem zvědavá, bolesti nemám a půl porodu za sebou 😅 😀

paajaa
23. srp 2010

Krásné ráno,
konečně jsem se sem dostala a poctivě dočetla. Já nějak PC nestíhám. Teď se rozjeli právě v domečku, tak pořád něco scháním. Jinak už máme obloženou spodní koupelnu, dneska bude pán obkládat kuchyň- tedy to za linkou a v sobotu položí dlažby v předsíny a v kuchyni. Pak snad přijde malíř a začne se to hezky rýsovat.

Eli: teda ty budeš mít super porod. Rychlý a bez bolesti.

Farmi: už jen týden v práci. to je super. Těším se na zprávy, jak dopadl utz.

Sarlott: koukám, že jsem se doma krásně zajeli a jste sehraná trojka. 😉

Kopi: minulý týden jsem zase viděla X-lander na procházce a zas tak malý nevypadat. V tom krámě to asi nějak zkresluje. No uvidím, jak to nakonec dopadne.

maarrtina
23. srp 2010

Hezký den,

@ee.liska tak to je teda fofr, to už budete za chvilku s mimouškem spolu. 😀
Já ještě dneska 6 praček, a teď jdu umývat ty skříně a pak podlahu a vysát a pak žehlit.... možná podle toho jak se nám bude chtít. Máme n ato 10 dnů, přítel odjel tak je nám smutno.

markee
23. srp 2010

ahojky jen načuhuju,vůbec nestíhám dočítat.Jen jsem hledala tabulku,abych zjistila,kdo už porodil 😀 Takže
@hanana gratulujeme k narození Oliverka
@farmarska už aby jsi byla doma a měla klídek od práce.
My jinak pohoda. Minulý týden jsem byla 3 dny na brigádce. V sobotu jsme zvládli další padesátiny,ráno jsem popřáli Johance k svátku a pak jeli na tu oslavu. A pro Johanku jsme nechávali dělat u babičky(mé macechy)dort,pže si ho prostě malá přála.Takže včera jsme ho rozporcovali,nebyl špatný,ale musím se pochválit-dělám lepší.Jen to zdobení bych asi tak nezvládla. Dnes má tchýně narozky,ale ani jí nepopřejeme,pže jsme chtěli včera(ale nebyla doma).Dnes je Míša v práci,já jedu na odpolední a malá bude do středy u babičky a tetičky na prázdninách. Teď jí dobaluju.
Tak se tu mějte hezky. Přeju pohodové porody a pak klidná miminka.

nikissek28
23. srp 2010

@ee.liska no já jsem psala že neděle,pondělí a nebo středa tak bud dneska a nebo pozítří 😀 😀 😀 😀

ivomal
23. srp 2010

@ee.liska holka, přeju hladký porod a bez komplikací a těším se na fotečku prcka, Hodně štěstí🙂

ee.liska
23. srp 2010

@paajaa to máš teda taky o zábavu postaráno, toliké práce 🙂

@maarrtina tak ale taky odpočívej 😉

@nikissek28 ok tak dneska nebo ve st 😀 píšu si do diáře 😀

@ivomal děkuju, budu vás o všem informovat 🙂 doufám, že to začne až dojede manža 😲 🙂

madormi
23. srp 2010

holky já mám hrozný strach. jste jediný komu se můžu zatím svěřit ☹ dns jsem 24 Dc a ovulku jsem měla 10DC. už týden se citím divně. slabá bolest v prsou, bolest v zádech, bolí mě celé tělo, píchá občas v břiše a je mi občas tak mírně těžko od žaludku ted jsem to nevydržela a v 11 hodin doopoledne jsem si udělala test. jsem vzhůru od 6 takže mezi tim jsem byla x krát čůrat a mám pozitvní test 10Ml. druhá čárka je slaboučká, bojím bojím je to tepve půl roku po potratu a mám v sobě paniku že to přijde zas nebo že za dva dny už pozitivní nebude ☹

nikissek28
23. srp 2010

@ ee.liska prej píšu si do diaře :D
@madormi neboj, snad to bude dobrý a ty budeš btrzy mít taky svůj uzlířček štěstí 😉 držím palečky

aronek
23. srp 2010

Přeji hezký den 😀 a
@ee.liska hladký porod 😉

aronek
23. srp 2010

@madormi testík vypadá supr pozitivně, takže žádné strachy a potichoučku, ale od srce moc gratuluji 😉

madormi
23. srp 2010

aronek děkuji moc ale fakt mám hrůzu. další zkusím zítra hned po ránu z první moči protože tento je fakt slabý,přijde mi že ten fotákto nafotil lépe než to vidím ve skutečnosti :D

mari111
23. srp 2010

Ahojík holky
Madormi moc moc moc držím palečky aby čárka sílila a vše dopadlo dobře 🙂

mari111
23. srp 2010

Eli téda ty už budeš rodit,jo, no ty se máš, už jen pár dní ( nebo hodin ) a máš mimíka v náručí 😵 tak kdyby to už fakt jako na tebe přišlo tak držím moc palečky ať je porod rychlej a pohodovej a bezbolestnej 😉

ee.liska
23. srp 2010

@madormi potichounká gratulka 😵 moc moc držím palečky 😵

@aronek
@mari111 děkuji 🙂

madormi
23. srp 2010

holky držte myslím že to budu potřebovat. ted se hlavně musím hodit do klidu a vyčkat :-/

madormi
23. srp 2010

@ee.liska přeju bezproblémový a rychlý porod 🙂

mari111
23. srp 2010

@madormi neboj, zvládneš to, a tolik koníkovek ti bude držet palečky 😉 No jsem zvědavá na zítra ráno, snad ani nedospím jak budu chtít vydět ten test

ee.liska
23. srp 2010

@madormi děkuju 🙂 ale ten testík vypadá nádherně 😵 😵 myslím, že za pár měsíců máš mimík u sebe 😵

nikissek28
23. srp 2010

hele holky, a kde je vlastně @handm??? že by už? to bych se vážně trefila aspon tím datumem 😀 😀 😀

madormi
23. srp 2010

no holky doufám že jo, já jsem si říkala už týden že něco není " v pořádku" tk doufám že ještě 8 měsíců nebude. no zkusím udělat zítra ráno z prvnímoči jetlibude zřetelnější, ono jsem 24 dc teprv no. mám ale zase kratší cykly. ale ovulku jsem musela mít kolem 10 DC už

maarrtina
23. srp 2010

@madormi držím pěsti, čárka je pěkná. určitě to výjde

mari111
23. srp 2010

no jo kde je Handm 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru