Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
24. srp 2010

@aja.83 jak po másle, tak šup, už tě čekám 😀 😀 😀

madormi
24. srp 2010

@aja.83 děkuji moc. věřím tomu že to tentokráte dopadne. však co mi zbývá jiného že :D

madormi
24. srp 2010

hollky mě tak bolí záda ( dole ) to je hrozný, at sedím, stojím nebo ležím.

mari111
24. srp 2010

@madormi téda co to máš s těma zádama kakra 😒

kopa
autor
24. srp 2010

Holky,tak jsem si byla koupit ty poporodní kalhotky v lékárně,vzala jsem si xl.Musím je do té porodnice mít? 😅 V tomhle já nevydržím,to je materiál a navíc mi jsou menší v bocích,tak ty nohavičky celkem škrtí.Nemohu mít sebou raději bavlněné?? 😅 😅

sarlotta
24. srp 2010

@kopa můžeš mít jaké chceš, jen si jich vem hooodně.. tyhle jsou fajn, že je přepereš a za chvilinku jsou suché a taky rána větrá. 😉

sarlotta
24. srp 2010

tak sem malou dala spát do košíku... uáááá- řev,,, pak zkouška postýlky...uááá řev... tak sem ji lupla vedle sebe na sedačku a začla žehlit.. princezna chvilku čučela co dělám, pak zkoušela pobrekávat a pak usnula 😀 😀 , tak mám vyžehleno 😎 ... včíl se zas napila a šupla sem ju nabalkon v kočáře... venku prší.. tak tam má vzdoušek 😉

sarlotta
24. srp 2010

@madormi čárečky zesílí... já taky trpím na kříže a v těhu to byly jasné známky 😎 😀

mari111
24. srp 2010

@sarlotta uááááááá no teda, ona ti chtěla pomáhat žehlit né asi 😉 😀 😀 😀

mari111
24. srp 2010

@sarlotta no a ty si to nepochopila 😅

kopa
autor
24. srp 2010

@sarlotta Díky za radu 😉 tak já si je sebou vemu jen preventivně a nabalím si hodně bavlněných 😅 stejně tam manža bude za mnou chodit každý den,tak to vypere 😉 Ještě jsem koukala,že se dělají náké ty kalhotky od Teny,tyhle mi zrovna nejsou moc pohodlné 😅

Jinak jsem si koupila zdrav.pantofle a hroznový cukr a už mám asi vše,krom kojící podprdy.

ivomal
24. srp 2010

@madormi budesílit a bude a bude🙂

sarlotta
24. srp 2010

@kopa ty koj podprdy určo 2.. nebo nějakou bez kostic na spaní a vložky do ní.. nejlíp od chicca 😉 jestli budeš kojit tak nevylezeš z podprdy 😝 ani v noci.

sarlotta
24. srp 2010

@mari111 jo tááák 😀 😀 😀

odpočinek v kočárku
s maminkou jako balíček .... já tam čumím kdesi vedle.. toho si nevšímejte 😉
tělocvik
tak sem se najedla a co budem dělat dál mami ? 😀

madormi
24. srp 2010

@sarlotta
@ivomal budu tomu věřit holky 🙂

madormi
24. srp 2010

@sarlotta teda ta roste jak z vody šarlotka

mari111
24. srp 2010

no capak si vymyslela za zábavu Šarlotko 🙂

sarlotta
24. srp 2010

@mari111 zatím chrupe na balkoně 😎

kopa
autor
24. srp 2010

@sarlotta sarlott to mám radost, že nevylezu z podprdy 😀 😀 Hele a už si je mám koupit?Nevyrostou mi ještě ty prsa? 😕

kopa
autor
24. srp 2010

@sarlotta Jinak moc vám to s Šarlotkou sluší 😵

sarlotta
24. srp 2010

@kopa tak můžeš počkat... ale ten materiál by měl být o to číslo natahovací 😉 já kupovala na mimibazárku za 280,- jednu a je super- bavlněná celá 😉

kopa
autor
24. srp 2010

@sarlotta no to jsme zvědavá jestli na ty svoje balony seženu ještě natahovací 😀 😀 to bude ještě prča 😲
Oni stačí asi obyč né? 😅 Já chtěla bud koupit od Anity a nebo Triumphu.

kopa
autor
24. srp 2010

Jdu udělat tabulku 😉

kopa
autor
24. srp 2010

A Sarlott pomůže mi něco na ty vazy? 😕 Hořčík??To tak bolí, že sotva chodím 😒

sarlotta
24. srp 2010

no anita stojí 1000,- jedna... a je to zbytečné... jednu mám... ale stejně to furt peru, jak se potím.

kukni sem: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=361364 😉

sarlotta
24. srp 2010

@kopa no hořčíkem nic nepokazíš, ale spíš to nenamáhat a odpočívat... nevšímat si toho, nemačkat si to 😉

kopa
autor
24. srp 2010

@sarlotta Sarlott díky za odkaz,ale já to musím vyzkoušet 😅 Já mám vel.E a možná ted už F 😅 Tak to musím mít pohodlné 😅

sarlotta
24. srp 2010

to mám taky🙂 a mám tu naturanu... a ok... jak chceš... šak se to dá vrátit poštou zas 😉 v obchodě je to dost bída na nás větší holky 😀

kopa
autor
24. srp 2010

@sarlotta No já tu naštěstí mám dva obchody,kde zaručeně koupím 😉 Jen to furt odkládám,nechci se do toho soukat 😅

kopa
autor
24. srp 2010

Kolik máš spotřebu bodýček a nebo overálků na spaní?? 😕 Já nemám vůbec overálky č.62 😅 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru