Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
27. srp 2010

Handm naposled když dělal odhad tak byla malinká tak malinká že to bylo na hranici, už ale nevím v kterým tt to bylo měla 1600 g

mari111
27. srp 2010

Farmísku ať sou třeba nasraný, někdo to pochopí a někdo né. Hlavně že ty už budeš s mimískem v klidu se válet doma 😉

katyna6
27. srp 2010

Dobré ránko 🙂
tak pořád nikdo nic?

farmarska
27. srp 2010

Jinak vám řeknu, že jste toho zase nakrafaly! 😠
Olík od Haničky je krasňounkej 🙂 a ten porod teda supr! 🙂 u nás asi takovej plyn nedávají co? 😅 😅
a vy tři sloniska, vy mne teda napínáte! 😀 😀 😀 a to na vás vždycky v práci myslím..jestli už .. 😀 😀 😀
pájuško, sakra to jsou ale starosti 😖 ale neboj, určo to bude ok.! hlavně se snaž nenervovat. Hlavní je, že je mimísek v bříšku a zbytek se vždycky už nějak pořeší 😉
Natálko broučku, to je boží, že se dovolená takhle vyvedla 😵 😵 😵 a tvůj manža má u mne pěkný plus 😵 😀 Ted už jen mimi do bříška a k dokonalýmu štěstí nebude nic chybět 😵 😵
aronku téda malej si ale dokáže přivstat 😅 😝 A co přes den, jde ten spánkovej deficit s ním dohnat?
kopi, jejda, parapetem do bříška? 😨 tak snad je vše ok. a dávej na sebe víc pozor! 😠

farmarska
27. srp 2010

murynko užij si dovolenou 🙂
eliško ty kamarádku 🙂 a mad ty víkendek a po víkendu tu chci vidět novou hezkou dvoučárkovou fotečku testíků 😵 😵 😵
terculko ségra moje, taky už se nemůžu dočkat, až zase budeme krafat a krafat a krafat 😀 😀 😀 A co jinak u vás nového? 😉

sarlotta
27. srp 2010

@mari111 nebo jsi jí měla říct, že má asi krátké ruky 😀 😀

sarlotta
27. srp 2010

@aronek Ty máš akční dítko 😀 😀 😀

mari111
27. srp 2010

@sarlotta 😀 😀 😀

mari111
27. srp 2010

No jo ona to je taková drobnější hlčina, tak je má asi fakt krátke

mari111
27. srp 2010

Tak jsem holky dala prát 😵 😵 😵 , včera už jsem dve várky vyprala, tak dneska pokračuju, je to paráda, je tichounka ta pračka, pere rychlej ale dobře, navytéka mi aviváž předčasně jak na tej starej, to jsem musela hlídat kdy bude program aviváž a teprve ji tam léjt.A jak je na 8kg púrádla tak to mizí šup rup 😅 No a du si pomalu žehlit u tv ale budu nakukovat.

farmarska
27. srp 2010

tak dočteno 😉
čajdo, teda chudášci koťátka 😔 ale jste moc hodní, že jste se takhle snažili! Je supr, že jsou na světě ještě takoví hodní lidé 🙂
eliško zato tvoje baby!!! Jsem se u toho čtení tááák rozčílila, že kdybych je ted měla po ruce, tak bych jim všem dala přes hubu!!! 😠 😠 😠 Krávy jedny pomlouvačný, závistívý!!! 😠 😠 😠 svině 😠
Katuš a co u tebe nového? 😕 četla jsem o patáliích s penězma 😝 tak snad se to brzy už nějak změní, nebo alspon trošku zlepší!

katyna6
27. srp 2010

tak jsem dočetla,ale kecáte teda pořád víc 😀
hanana-krásnýho broučka máte! 😵 😵 😵 moc blahopřeju!
paji-vím,že máš určitě nervíky,ale to zvládnete,neboj.Jak tu někdo psal,smůlu už máš vybranou.Budu držet palečky,aby to bylo v pořádku.
@farmarska -mamino,dávej na sebe pozor!Je dobře,že už budeš doma,pěkně v klídku,s náma a se zvířátkama,to bude pohodička 😉 😉 😀
natalko-tak super dovča,to teď snažilkování půjde samo 😵 😀
mury-pěknou dovču 🙂

farmarska
27. srp 2010

mari já mám taky na 8kg a je to fakt supr 🙂 koš prádla co jsem dřív prala na pětkrát, tak ted mám po třech várkách dopráno 😵

katyna6
27. srp 2010

@farmarska -hani co ti mám povídat,někdy mám fakt strach,aby nás ty starosti s blbýma penězma nesemlely 😖 .No,snad to nějak zvládnem.ještě pořád věříme,že jednou bude líp.A když ne,tak se ti nastěhujeme i se zvířátkama do přívěsu na zahradu 😀 😀 😀 .

farmarska
27. srp 2010

Katuš klíďo zapřáhněte přívěs a přijeďte 😉 pár rukou navíc se tu bude hodit 😀 Jen co totiž dofachčím v práci, tak mne čeká uskladňování sena a kydání a chystání příbytku kozám na zimu 🙂 Podzim je pak ještě náročnější. Nakrást zemědělcům na poli kukuřici 😀 😀 😀 sklidit jablka a řepu a uskladnit, at maj v zimě co chřoupat 😉 atd..atd..atd.. Takže klíďo přijeďte 😀

farmarska
27. srp 2010

-holky musím jít něco dělat, za chvíli zase pojedu do práce, ten čas doma strašně letí!!! 😅 😅

mari111
27. srp 2010

Tý jó Farmi takovej práce tě čeká, hlavně to nepřeháněj a koukej se šetřit, jasné !!! Já vím že to udělat musíte ale opatrně,ju.

mari111
27. srp 2010

Tak už mám vyžehleno a tady koukam nikdo. Tak du chvíli odpočinout. 😅

kopa
autor
27. srp 2010

Já vařím obídek 🙂
tak ted jsem zkákla,že udělám tabulku 😉

kopa
autor
27. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3,29 Kg
Mari 40tt...........................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 39tt.....................................................................................čeká bobistu
ee.liska 38tt ...........................KO 30.8..........................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 38tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 37tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 37tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 34tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 29tt ..................... .... ..KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 29tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 25tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 23tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 13tt...........................KO?
maendy 35DC
Madormi 28DC.............................................našla // 😵 😵 😵 😵
Katyna 24DC
Nicollka 24DC
Aja 23DC
M.aa.b 21DC
Cajori 20DC
Nikissek 19DC
Natalie 17DC
Martasek 9DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

wlladka
27. srp 2010

Ahojky, tak pořád žádné kontrakce na obzoru? Nu což, budeme i nadále čekat. Ani se těm mimčům nedivím. Venku je počas! No děs 😖
Uvařím brambůrky k obědu a uvidíme, jestli se to trochu umoudří, abychom mohli ven.

handm
27. srp 2010

já zrovna dojedla obídek a předtím dopoledně jsem pěkně vytuhla 🙂🙂🙂🙂

kopa
autor
27. srp 2010

Holky já byla venku dopoledne a krásně to foukalo 🙂 Akorát jsem ušla kousek a začalo mě zase bolet to břicho 😒 tak jsme si aspon sedli na lavičku,tak to bylo fajn.

mari111
27. srp 2010

Já ještě dělam kuřecí polívčičku s hodně zeleninky a kuřecí stehna na kuskusu. Ještě musím pověsit, ale nechce se mi to prádlo tahat do patra 😖

wlladka
27. srp 2010

@kopa , tak u nás leje jako z konve. Teď ustalo, ale je tam tma. Chtěli jsme jít ven, do města. Přijede sem Albrecht z Valdštějna a jsou tu dvoudenní slavnosti.

handm
27. srp 2010

Holky, já se v tomhle počasí docela nudím tedy.. prádlo ještě nemám suché na žehlení, doma vsehcno poklizené atd.. přemýšlím co bych provedla..☹

mari111
27. srp 2010

Vladi ty jsi to poslala k nám, tma jak v riťulce, leje zas jak z konve aj pořádně zahřmnělo a fouka jak sviň 😨 až se mi z toho vypnul satelit 😠
Holky ja jsem si nějak blbě zablokovala nebo co rameno, a né a né se toho zbavit, už si du ruku vykroutiť a nechce to přestat 😠 au au

flair
27. srp 2010

Ahojky holky🙂 tak koukm, že Mari je ještě tady 😅 ale s tou rukou, au au 😒
Já jsem trošku smutná, bo malá má exémek. Objevil se jí v 9. týdnu. A Dr. teď na kontrole říkala, že to bude atopický exém 😔 Má flíčky na ručičkách, nožkách a po tělíčku. Na obličeji a hlavě ne. Má hrozně suchou kůži. Neškrábe se, zatím o tom asi neví. A já tím pádem nemůžu nic pořádně jíst, bo buď je jídlo nadýmavé nebo potenciální alergen. Z toho, jak jsem smutná, tak mám asi méně mlíčka. Malá má pořád hlad. Odstříkávám a tak vím, že mám méně mlíka. Dnes ji dokrmím Nutrilonkem na večer. Tak jsem si postěžovala, nooo.

mari111
27. srp 2010

Ahoj flair, jé jé to je mi líto, a to se ještě múže stratit,ne? Ja ho mívala taky na rukách a občas my vylezl aj na tváři. Mne to vyléčilo solárko.Naštěstí se mi to teď když na solko nemúžu nevrací ťuk ťuk ťuk , no malinká Meliska do solka ještě nemúže ale skús vystavovat na sluníčku a jestli je nějakej krém z marihuanou aj pro dětičky tak mazat, oni toho někdy dr nakecaj ale nepomúžou, na mne vysloušeli tisíce krému a pomohlo mi až solko 😉 Snad to brzo zmizí princezničce z tělíčka 😔

lucierob
27. srp 2010

@mari111 snad tě to rameno do porodu pustí. S tím by se špatně rodilo 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru