Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
29. srp 2010

@paajaa jeeeeeeee, tak to je famozni!!!!!!!! zrovna ted se tu s manzelem rozplyvame, jak je to super byt tady v novem domecku a cekat na toho drobka!! tedy to cekani nic moc, ale ze je to proste super!!!
tak moc drzim palce, at to dobre dopadne s tou novou firmou a neco vymamite i z te stare darebacke!!!!! 😠 😠 😠 😠
a hlavne, at je taky oliverek v poradku !!🙂

paajaa
29. srp 2010

@handm: no bylo by to krásné. Takže zatím jsem při zemi a moc s tím nepočítám. Pak budu mít o to větší radost. Jinak hlavně aby byl malej v pořádku.

handm
29. srp 2010

@paajaa no jasny, ja taky pak uz neverila nicemu.. ono je to lepsi.. pak uz muzes byt akorat prijemne prekvapena 🙂

mari111
29. srp 2010

Ahoj holky, jsem manžel Mariannky a radostně Vám oznamuji že dnes 29.8.2010 v 11:30 světlo světa poprvé spatřila naše Laurinka, váží 3,6 kg a měří 50 cm, porod byl císařským řezem takže si zlatíčko pár dní poleží v porodnici. Laurinka je zdravá a Mariannce už se daří lépe. Do alba jsem Vám dal pár fotek z porodnice.

nikissek28
29. srp 2010

mari má fotečky Laurinky v albu 🙂

nikissek28
29. srp 2010

ha,marinky manžel byl rychlejší 😀

veve.b
29. srp 2010

@mari111 Velikáááá gartulace k Laurince 😵 😵 😵

madormi
29. srp 2010

Obrovská gratulace k Laurince, tak hlavně ať jsou obě v pořádku a brzy doma!!!!

aronek
29. srp 2010

@mari111 obrovská gratulace k novému členu rodiny 😉 nedělňátko 😎 , má stejný porod jako já i velikost malé 😀

kopa
autor
29. srp 2010

@mari111 Moc gratuluji k Laurince a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka!!! 😵 😵 Laurinka má krásné míry 😀 😀 Se jí nedivím,že se jí nechtělo ven 😀

kopa
autor
29. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari 40tt.............holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm 😵 😵 😵
Handm 40tt.....................................................................................čeká bobistu
ee.liska 39tt ...........................KO 30.8..........................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 38tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 37tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 37tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 34tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 29tt ..................... .... ..KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 29tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 25tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 23tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 14tt...........................KO?
maendy 37DC
Madormi 30DC.............................................našla //
Katyna 26DC
Nicollka 26DC
Aja 25DC
M.aa.b 23DC
Cajori 22DC
Nikissek 21DC
Natalie 19DC
Martasek 11DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

handm
29. srp 2010

@mari111 moooooooc gratulujuuuuuuu!!!!!!!!!!!! jupíííííí 🙂🙂🙂🙂 supeeeer! dočkala si se a nakonec si přenášela jen den!!!
malá je krásná, at vám dělá samou radost!!!🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a dej se brzy dohromady!!🙂

kopa
autor
29. srp 2010

@handm Zítra si na řadě ty 😀 😀

handm
29. srp 2010

@kopa jee, ani nevis jak bych rada 🙂🙂🙂🙂 ale myslim, ze me eliska predbehne 🙂

ee.liska
29. srp 2010

jééé Laurinka je na světě 😵 😵 😵 moc gratuluji a ať jsou s maminkou obě brzo v pořádku 😵
holky zas nestíhám dočíst 😒 dala jsem se do úklidu linky, mamka mi koupila novou mikrovlnku, tak to zrovna všechno uklízím takový ten velký úklid celé linky 😝

@handm jen neboj, jdme podle tabulky, tak jsi na řadě 😉 😉

katyna6
29. srp 2010

přišla jsem mrknout a hned vidím,co nám manža od mari napsal.ˇUplně mi z toho běhá mráz po zádech,tak tu máme další miminečko! 😵 😵 😵 😵

katyna6
29. srp 2010

už jsem zkoukla albíčko,je nádherná! 😵 😵
takže elinko,handm-vemte si z mari příklad 😉 😉
farminko-to je moc dobře,že sis tak krásně užila den,taky jsi to po té dřině v práci už potřebovala.U mně to vypadá,že budu chodit makat ještě hodně dlouho 😖 ,žádný těhu příznaky nepozoruju.Sice nerada,ale asi už si to v hlaavě pomalu srovnávám na to centrum. ☹
paji-to je dobře,že vám tak pěkně všechno pokračuje a přeji vám,aby jste to stačili a mimišek šel s váma už do novýho 😉 🙂
@madormi -držím paluše,ať // krásně sílí a neflákají se! 😉 😀

katyna6
29. srp 2010

jdu se koukat na zprávy a vypustit freťule,tak pěkný večer všem,ahojky

farmarska
29. srp 2010

jsem předtím musela narychlo utýct, manža mě volal, měli jsme už připravenej filmek na koukání.
Ted jen nakukuju, bo jsem zvědavá co mari 😵 😵 😵 😵
Děkujeme moc, tatínku Laurinky za krásné zprávičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Mari i Laurušce moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 Fotečky jsou krááásné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Tak a ted se může pomalu připravit hadm a pak na druhé nástupiště Elí 😀
vlastně teda hadm pomalu ne, rozjeď to šupem, bo Elča určo pofrčí s malým rychlíkem 😀 😀 😀 Tak at zvládnete zachovat tabulku 😉

farmarska
29. srp 2010

katuško a třeba zrovna když to nejmíň čekáš.... 😉 budu držet palce!!!! 😵 😵

holky a mě bolí ta tvář 😖 ten zub , co už tam vlastně není 😅 tak já si jdu zase najít něco, čím to budu chladit a snad budu moct v noci spát 😔 určo jsem do toho chytla nějakej zánět, bo to jinak není přeci možný aby to furt i tolik dní po trhání bylo takové bolavé 🙄 No uvidím co zítra ráno na to zubní 🙄
Tak se tu mějte, od 8 budu koukat a na tv tak zatím čus a dobrou!

paajaa
29. srp 2010

@mari111_ moc gratuluji k nádherné holčičce. 😉 😉 Ať vám dělá jen samou radost.

natalie77
29. srp 2010

@mari111 jéééééééé, moooooooc blahopřeji ke krásné a zdravé holčičce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Laurince přjei hodně zdraví, rodiče má moc fajn, tak hlavně, ať se maminka rychle zahojí, ať si může vychutnat nádhernou Laurinku. Marianko, přeji Ti hodně síly a hlavně pohodu v šestinedělí. Moc děkujeme choti Mariannky za krásnou zprávu, mám velikou radost...a na fotkách Vám to jako tatínkovi moc sluší, krásný páreček, to má Marianka moc hezkou rodinu 🙂 .

Farmi, tak to je špatný, zkus kloktat heřmánek, prostě pořád něco...holka moje zlatá, teď, když si máš užívat, tak zase zub... 😝

petroska
29. srp 2010

@mari111 jéééé Mari moc moc gratuluju k malé Laurince...hodně štěstíčka do života a hlavně hoooodně zdravíčka 🙂

mirax
29. srp 2010

Nakukuji právě včas!!!!!
Mari moc gratuluji ke krásné holčičce. Manžel je úžasný, že zvládl zprávu i fotky 😉 Ať Vám dceruška dělá jen samou radost a Vy jí taky 😀

tercie
29. srp 2010

Jéééééééééééééééééééééééééé Vítáme s Lukáškem Laurinku!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@mari111 moooooooooooooooc gratuluju!!!

A teprv jdu dočíst 🙂

kerrie
29. srp 2010

Jupííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Máme tu Laurinku 😵 Já teda sice nestíhám psát, ale pořád nakukuju a teď,. jak tu máme tolik těhlinek za sebou vyskládaných, tak i několikrát denně 🙂 ¨
Mari..........moc a moc gratuluju k tomu obrovskýmu štěstíčku.................. 😵 😵 😵 😵 😵
Nádherná zprávička!!!!! 😵 Laurinka je překrásná kočička malinkatá 😵 😵 😵
Jinak my rostem, jak z vody..............už Emička říká nene neeee, mama a bababa 🙂 Tak ryyyyychle to utíká....už nemám domá malilinkatý miminečko, ale mini slečínku se svojí hlavou 😀 Ale stejně je to božíííí.

paajaa
30. srp 2010

Krásé ráno,
tak dneska mě čeká kontrola u Dr. Jsem zvědavá kam dostanu tu žádanku kvůli těm ledvinám. Doufám, že nás pak brzo objednají, abych věděla na čem jsme.

aronek
30. srp 2010

Přeji dobré ráno 🙂 Tak co další miminka? Nepůjdou za Laurinkou? 😉

natalie77
30. srp 2010

@paajaa moooooc držím pěsti, ať je vše v pořádku...mám vlastní zkušenost, jak dokážou lékaři vystresovat....mě řekla paní doktorka v Gennetu asi ve 28.tt, že se jí zdá jedna nožička kratší, že je stehenní kost krátká...no já doma bulela.....a ve 30.tt mi na velkém utz v Gennetu řekli, že je vše ok a také to tak bylo. Drž se, vše bude v pořádku, myslím na Tebe.

@farmarska Farmíku, co zub? DNeska je Tvůj den D.....tak držím pěsti, pěkně nám tu pak popiš, jak jsi volala do práce a nenech se vystresovat...zdraví je nejdůležitější.......oni by se s Tebou, až by Tě nepotřebovali, také nemazali, tak se na to vykašli a užívej si klidu....ale rychle to uteklo, co? 🙂

Všechny zdravím a budu nakukovat 🙂 .
Držte se.
Ještě mám otázku, víte, který den cyklu se to povedlo?

handm
30. srp 2010

Dobré ranko, tak jedno Kindervejce je furt tu 😝
i když v noci už jsem byla tak "navnaděná" 😀😀😀😀 šla jsem na wc a začalo mě hrozně bolet břicho..ze zad směrem dopředu.. jako na MS. tak jsem si říkala, jeee, super, že by... no pak už se nedalo ležet, tak jsem nadšeně začala chodit jenže asi za dvacet minut to přešlo...☹ a už se to nevrátilo...☹
takže tak...
na pul 11 mám být v Motole, jdu na KO a KTG, tak uvidíme, všechno jim řeknu a at se mnou neco delaj 😀😀😀

@paaja, @farmarska držím palce!!!
@natalie77 tak já měla poslední MS 28/11 a myslím si, že se povedlo 10/12...🙂 takže zhruba 13. den??!!🙂🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru