Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
10. zář 2010

ahoj holky 🙂 ahoj niki 🙂
hezkéí ráno všem 🙂

farmarska
10. zář 2010

ahoj holky 🙂 ahoj niki 🙂
hezké ráno všem 🙂

farmarska
10. zář 2010

tak co poránu, je tu někdo? 😉

farmarska
10. zář 2010

Přemejšlím co dělá Natál 😅 včera se tu už nevokázala 😕 doufám, že ted nesedí někde v cele předběžného zadržení 😅 a že je její manža ještě naživu 😅 😅

handm
10. zář 2010

Dobré ranko!🙂
tak my si včera užili fakt mooooc hezky večer, ale tomu dítěti je to evidentně fuk...😝 zkoušela jsem stimulaci bradavek - tedy chtěl zkoušet manžel, ale hrozně to lechtalo, myslela sjem, že se po...🙂🙂 tak ja sama a pak jsem měla pocit, že mě berou bolesti v kříži, takový sice lehounký, ale tak říkám---- šup šup, jdem to podpořit, tak jsme se hezky pomuchlovali... 😎 no a do rána stejně nic 😝 a to jsem vypila ještě asi dva čaje maliníku...😝
nu tak holt budem pokračovat 🙄 🙄 😵 😵

jinak @tercie, díky za odkaz na chůvičky, vypadají moc dobře, já to musím ještě prozkoumat tedy, já vůbec nevím, co mám koupit.. ještě že mi bobista dává tolik času 😀

handm
10. zář 2010

@ivomal, super, že si to tak hezky zařídila!! hlavně jestli to manžel dostatečně ocenil a to tulení bylo podle tvých představ!!🙂🙂🙂🙂
@madormi, jee, tak to je dobrá náhoda a dobře, že ti testy paní Dr udělá!!!🙂🙂 Určitě bude vše v pořádku, ale jistotu je lepší mít!!!

handm
10. zář 2010

a teď musím vyletět na úřad, tak se ukážu později..zatííím 🙂

farmarska
10. zář 2010

hadm, já už to tvoje těhotenství a toho tvého bobistu-držáka, snad ani komentovat nebudu 😀 🤐 Tak sice ještě nerodíš, ale hezkej večer, není k zahození 😉 kor po těch hnusnejch předešlejch 😀

natalie77
10. zář 2010

Ahoj holky,
@farmarska čertíku píšu z cely předběžného zadržení a potřebuju fakt dobrého advokát, tak jsem si vzpoměnla na Tebe 😀 😀 😀 .

natalie77
10. zář 2010

@handm....tak Ti holka nevím, když nepomohlo ani "ladit rádio", jak říká kamarád na stimulaci bradavek...tak už nevím...no nevím, asi musel Bobista koukat, co mu to tam do domečku leze za vetřelce 😀 😀 😀

HOlky, prosím, dejte Lurince hlas, dneska to končí...ve 12.00 a prohrávají...

natalie77
10. zář 2010

SI tady povídám sama, jo? Tak jdu něco dělat, už jen 3 dny volna....

natalie77
10. zář 2010

Farmí, jak Ti je? Co krček?
Jinak u nás doma dobrý....manža přišel z práce asi v devět veče, najedl se a šel spát....teda koukat na tv..tak jsme se normálně bavili.....ale na téma hlídání, moje práce atd jsem debatu nestrhla...
No a ráno, když viděl, jak se s malým mazlím v posteli a vystříkly mi slzy....tak když jsme se loučili, se mě zeptal, co se děje...no já začala ronit, tak mě tak nějak pomazlil....a řekl, že to bude dobré, že to Mareček zvládne...jenže se blížil Mára, tak jsem mu neřekla, že se nebojím o Máru, on je pohodář, ale jak to budu zvládat já...vše nové a ještě stres co malej....tak to asi probereme večer.....nechci aby mě viděl Mareček brečet....nebo jak se dohadujeme....tak mě manža líbnul a šel do práce. My mu mávali z okna...jako každé ráno a mastili jsme do školky....
Jdu něco dělat, mám tady ještě resty, jako úklid komory..... 😝

natalie77
10. zář 2010

a taky nerada trpím samomluvou...
tak pááá po obědě se ukážu

madormi
10. zář 2010

bré ráno holky, tak já byla hodit ho laborky krev a když už mě vysáli tak jsem jim řekla at změří i hcg 🙂 tak po poledni budu vědět hcg a zbytek příští týden pošlou doktorce, ale vysolila jsem 60 éček 😒

mari111
10. zář 2010

Ahojík, zas du otravovat, chybí nám už jen pár hlasú tak pjosím dejte nám hlas 😅 http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra... Už vás budu pomalu dočítat, jsem zvědavá jak dlouho mi to potrvá 🙂

kopa
autor
10. zář 2010

@mari111 Mari už jsem dala hlásek,to doženem 😉

madormi
10. zář 2010

další hlas přihozen 🙂

maendy
10. zář 2010

Ahojky.... 🙂 Hlas připíchnut.... 😉

aja.83
10. zář 2010

Ahoj holky! Tak jsem vás dočetla, to tu zas bylo napovídáno! 🙂

@madormi Hodnou paní doktorku jsi potkala, držím pěsti, aby bylo vše ok! Aspoň budeš v klidu! 😉

aja.83
10. zář 2010

@mari111 Ahoj mari, jak se má Laurinka? 😵 Jinak já dávám poctivě hlasy... 😉

aja.83
10. zář 2010

Holky - tak včerejší pohovor byste mi neuvěřili - byla jsem v personální agentuře, paní mladá, sympatická...Tak mě tam půl hodiny trápí pohovorem, z němčiny šup do angličtiny, až jsem se zapotila...A pak mi říká, že to místo se shání do firmy, kde momentálně pracuji! 😲 Haha, to jsem se "nasmála", takovou smůlu snad můžu mít jenom já. No a co teď, že, nemůžu se tam jen tak přihlásit, asi by mě nevzali, neboť u nás je taková blbá situace v tomhle...A ještě by mě šéfka pomluvila, ať mě tam neberou-protože výběrové řízení jde přes jejího manžílka! No nemám já pech?! Přitom to by bylo místečko a splňuji všechny předpoklady! 😅 Jsem fakt naštvaná 😠

mari111
10. zář 2010

Dneska jsme byli na očkování, byla statečná ani moc nebrečela akorát se cestou domu v autě poblinkala. Ale jinak dobrý. Je to naše zlatíčko, moc ji milujeme 😵

mari111
10. zář 2010

No koukam že Handm ještě tady 😒

handm
10. zář 2010

jsem tu zpátky z úřadu, snažila jsem se jít svižně, aby z toho to dítě něco mělo a jediný, co z toho mám, je, že mě píchá v břiše.. no tak uvidíme 😝

@farmarska už to ani nekomentuj 🙂 ono to stejně nemá cenu...🙂😀 😀😀
@natalie73 😀😀😀 ladit rádio je fakt dobrý 😀😀😀
jinak já myslím, že jak je náš bobista flegmatický na jakýkoliv termín, tak mu bylo egal, co mu tam leze za vetřelce 😀 ani si "ho" nevšim 😝 počítám... ani ho nerozlobil, že by si řek a dost jdu ven...😝

@mari111 jsem to srovnala, ale ještě by to pár hlásků chtělo 🙂

@aja.83 no tak to je opravdu "pech" 😝 to je fakt hustyy...

mari111
10. zář 2010

Natálka jak hezky na nás myslí 🙂

mari111
10. zář 2010

holky dík moc za to hlasování, snad to doženem, no není to nějak dúležité ale když už sme do toho dali tolik hlasú a zapojili tolik lidí 😅

aja.83
10. zář 2010

@handm Hani, to jo, je to na palici. Nevím, co s tím, protože bych o to místo opravdu moc stála. A když do toho půjdu, riskuju hroznou potupu, protože šéfka by mě ráda znemožnila, mám s ní trable od začátku a určitě by mi nedopomáhala k lepšímu fleku. 😝 No nic, akorát mě mrzí, že v naší firmě neexstije způsob, že místa se nejdříve nabízejí, nebo se tomu aspoń nebrání - stávajícím zaměstnancům. Vždyť tam je výhoda, že mám praxi, znám dobře firmu i lidi tam...No comment. 😔

handm
10. zář 2010

@mari111 jojo, já jsem tady ještě, hezky si tu straším...😝

handm
10. zář 2010

@aja.83 no je fakt, že v každý normální firmě nejdřív hledaj člověka zevnitř firmy... a pak až jdou ven s nabídkou. je to i levnější...
ale ted bych se tam rozhodně nepouštěla, protože jestli říkáš, že s ní máš problémy, bude akorát nasr... že si hledáš místo, že obcházíš konkursy...přes tu personálku bych to fakt nedělala asi. Spíš bych se nenápadně pokusila zeptat u vás na personálním, jestli třeba něco nehledají, že bys chtěla změnu trochu, že bys chtěla víc odpovědnosti a nějakou výzvu novou atd... a třeba by ti o tom řekli...

mari111
10. zář 2010

@handm no jo, Bobistovi se u tebe hóóódně líbi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru