Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
10. zář 2010

@handm já už vím kdy porodíš, já rodila den po tvém termínu tak ty budeš den před nebo po mém 😀 a ten už je teď v neděli 😉
@farmarska je to fakt znát, že jsi doma, těch stránek na dočítání pak 😀

@mari111 ahoj, jak se máte doma? a už se cítíš dobře? 🙂

@aja.83 to je teda pech s tím pohovorem 😒

handm
10. zář 2010

@ee.liska no to by bylo prííííma 🙂🙂 snad budeš mít pravdu!!🙂🙂
s tím pupíčkem bohjužel neporadím...☹
@maendy no taaaak!!!!!! nesmíš se tak stresovat!!!! všechno bude dobrý!!!!!!!§ věř tomu bojovníčkovi!!!

mari111
10. zář 2010

@ee.liska no doma je doma že, takže dobře.Aj se už cítim dobře, hlavne už múžu ležet na boku, jizva už tolik nebolí, to bylo pro mne utrpení ležet na zádech, jen nevím jak dlouho vydržím nebrat prášky na ty moje záda proklety abych mohla dlouho kojit 😔 A co vy, je Matyášek hodnej, Lauroška je nenažránek a dost brečí 😀

farmarska
10. zář 2010

teda holky, chvíli tu nejsem a vy toho vždycky nakecáte 😝 ale mám dočteno 😎 jen už nevím na co jsem chtěla reagovat 😅 ale určitě jsem tu chtěla přivítat Mari 😵 😵 Jak je, co malá, jak spinká, jakej byl porod, co tatínek, atd..?? 😕 😀

farmarska
10. zář 2010

Jo Laurinka tam má ode mne taky zase hlásek a vedeme! 😵

farmarska
10. zář 2010

Elí náhodou to není kuli mě, 😎 já jsem v tom uplně nevinně 😎 páč kdykoliv sem přijdu, tak tady je pusto a má samomluva mne nikdy dlouho neba 😀 😝 😀

katyna6
10. zář 2010

Ahoj holkýý,tak jsem se po noční kapku vyspala a jsem tu a jdu číst 🙂

farmarska
10. zář 2010

kopi s tím tříslem to je mi líto, že tě to zlobí, ale vydrž, už to máš za pár, to už vydržíš 😉 🙂

ají no to je teda pech! 😀 ale můžu tě uklidnit, já mám taky vždycky takhle na všechno štěstí 😀 😀

farmarska
10. zář 2010

Holky a nevíte co nového u Páji, Miraxky, Markee a Nikolky? 😕 Dlouho jsem je tu už zase neviděla 😒

farmarska
10. zář 2010

katy , tak jsem si včera zkoušela cpát toho černýho kocoura za krk, ale ta potvora mne pěkně poškrábala 😝 nějak není zvyklá, tak tam moc vrávorala 😀 ale neboj, do uplňku to natrénujem 😉 😎 😀

farmarska
10. zář 2010

jako holky, až sem dorazíte, všimněte si.., že dokavaď jsem tu nebyla , tak se tu kecalo o sto péro 😕 ..ted .. NIC! 😠
jako já už si to začnu brát osobně 😎 😝

farmarska
10. zář 2010

jsem uražená a odcházím 😝 😝 😝 😝 😝

mari111
10. zář 2010

@farmarska Malá dobrý, jen by furt papala, tatínek super, až sem to nečakala, asi měl léčbu šokem, jak mu ju hned po porodě dali na hodinu tak je takovej namachrovanej jak to s ní umí a tak no 😀
Porod no jak se to vezme, od 18:00 jak jsem tu toho 28.8. psla jsem měla bolesti tak po 5-8 minutách, v 19:00 jsem suí dala vanu abych skusila jestli to přejde, no nějak to moc nepomohlo ale bylo míň často ty bolesti, pro jistotu jsem se oholila, a ještě že jsem tak udělala, jak sem vylezla tak bolesti pokračovali a to už aj občas po 4 minutách, no statečně jsem to vydržela do 23:00 a jeli jsme, tam mněe dali na monitor a prohlídli ale prej jsem otevřená jenom na tři tak že ještě čas a že tatínek múže ještě domú, no moc se nám to nelíbilo ale jel.
Já jsem si říkal jestli ještě dost času, proč to tak sakra bolí, no a tak mne dali na pokoj a každé dvě hodiny sem šla na monitor a skoušeli jestli se už víc otvíram ale neotvírala.
Sestra byla vtipná, prej snažte se usnout, no nevím jak když jsem mněla křeče po 4-5 minutách 😅 no a ráno už tam byl dr a naštěstí teda byl moc hodnej a pečlivej.
Prej trošku vám pomúžu, dal kapačky a bolesti sem mněla skoro v jednom kuse ale stejně jsem se neotvírala, tak ubral. No ale pak už mně začala strašně bolet hlava a brněla mi tvář tak se dr lekl a ještě k tomu ty moje záda tak boleli a malinkéá mněla nějak špatnej tep nebo co, tak začal obvolávat chyrurgii a anesteziologa.
Rychle mne začali připravovat na sekci, to byl chaos.
Zavolal jsem manžu.No šoupli mne na sál a tam to začalo ☹
Epidural mi píchal na sedm krát a špatně, tak už dr říkal uspat úplně, nemáme čas, no já mnela takovej strach,fuj tajbl. 😠 Anesteziolog ještě teda skusil jinou jehlu a napodruhé se mu to povedlo, takže epi. jsem mněla na 9 krát píchnutej.
Pak jsem se začala klepat ale toprej je normálni. No mněli co dělat aby j ze mne dostali, sem se tam cejtila jak na lodi v bouři jak jsem se na ty posteli houpala 😅 Malinkou mi na pár vteřin ukázali a pak ji šli ošetřit ,vykoupat, zabalit a dali jí tatínkovi.Jak mne vezli na pooperační pokoj tak mi ji ještě manža ukázal ,dal mi pusu a já jsem šla odpočívat.Pak mi jí přinesli na prso a bylo.No nebyla to procházka rúžovou zahradou ale ani tak hrozné to zas nebylo.Jen v tý chvíli to tak vypadalo, hlavně že to dobře dopadlo a už jen aby malinká byla zdravá a pěkně rostla 😉

mari111
10. zář 2010

Farmi neodcházej, já jsem psala román 😀 😀 😀

handm
10. zář 2010

@mari111 jezis marjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒 😒 😒 😒 😒 😒

handm
10. zář 2010

@mari111 to sjou tedy story, ted se asi zacnu bát taky...☹ no užila sis, al ehlavně, že je malinká i ty v pořádku!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@farmarska hlavně pozor, at si neurazíš růžek...

holky, přemýšlím co k obědu... se mi zas nechce vařit.. ale asi si udělam par bramboracku

farmarska
10. zář 2010

neodcházím 😀 kecala jsem 😀 😀 😀 😀 dyt bych to bez vás už stejně nevydržela 😀 😀

kopa
autor
10. zář 2010

@mari111 Maríku teda to jsi si užila ☹ Jako píchat na devátý pokus epidurál,tak bych jim asi něco řekla 😅 😅 Hlavně že jsi to zvládla 🙂

farmarska
10. zář 2010

Tak já si jdu přečíst ten román 😉
mari prosím tě, ty jsi měla ten domácí ultrazvuk vid? 😕 Fungovalo to? 😕
Já nad tím vážně uvažuju, že si ho dnes objednám, páč mne jinak asi šibne 😅 Co o tom myslíte? 😕

kopa
autor
10. zář 2010

@handm Já mám řízeček a kaši si udělám 🙂

mari111
10. zář 2010

Handm neboj, bobista vyjede na dráhu a bude venku ani se nenazdáš 😉

mari111
10. zář 2010

jo Kopísku mne bylo tak že jsem neby schopná jim ani nadávat 😀

mari111
10. zář 2010

No ja taky nevím co vařit zítra, přijede tchán s přítelkyni

katyna6
10. zář 2010

No to byla teda fuška vás dočíst.a kdo můžete,hoďte ještě honem laurince hlas,protože prohrává ☹
@mari111 -ty sis teda s tím porodem užila ☹ ,ale už to máte za sebou a laurinka je nádherná holčička! 😵 😵
farmi-to jsi moc hodná,že na mně myslíš,pač fakt ten kocour bude potřeba.Včera mi přítel oznámil,že ja tam tolik práce,že je taky možný,že se domů dostane 2x za měsíc tak na 1-2dny.A pak máme něco tvořit? 😖
@handm -jsem na tom stejně,jak jsem sama doma,tak se mi ani nic vařit nechce,asi to jistí pečený brambory 😀 ,ty já můžu pořád! 😵
a taky jsem se začetla do záhadnýho muže.jak oni jsou všichni stejní a každej jinej(bordelář) 😀 😀 😀

handm
10. zář 2010

@kopa hmmm, to nezní uplně spatne 🙂 dobrou chut

@mari111 nooo, jsem zvedava...

jdu na to vaření, nějak na mě jde hladík 😝

katyna6
10. zář 2010

@farmarska -farmi tohle já ti schvaluju,já o tom přemýšlela už při min.těhu a šla bych do toho.přece jen budeš klidnější,ne?Ale nejdřív,ať ti mudr řekne,kde je placenta,pač když je na přední stěně,taky bys nemusela nic moc slyšet ,tak ať pak nejsi tím víc vyplašená.

mari111
10. zář 2010

Jo farmíku ten přistroj na poslouchání je supr, ja jsem se tím hodně uklidnila 😉

handm
10. zář 2010

@katyna6 přesně.. já tak nerada vařím něco pro jednoho 😝 a jíst celý týden to samý uplně nesnáším... večer manžel jí jen drobnosti, třeba salát, nebo tak, takže to ani nedojí, co já uvařím... tak mi to přijde jak ztráta času...
pečený brambory já taky miluju 🙂🙂 ve slupce na plátky na plech, sůl a kmín a pak s mlíkem a máslem, mnam...🙂
nebo na loupačku..
já jsem prostě bramborová 😀😀😀

a ted jdu už na to... kručí mi v pupíku...😝

farmarska
10. zář 2010

tý brďo, tak jsem to všechno přelouskala jedním dechem a teda fuj tajbl mari 😝 😅 😅 No užila jsi si 😝 Ti zdravotníci mi někdy přijdou nenormální 🙄 prej zkuste si pospat 😠 a teda jako epidural 7 x a nedat! 😠 😝
No ale jak tu někdo psal, hlavně, že jsi to přežila a že je malá v pořádku 😵 😵 😵
Já měla, tehdy s Robčou, taky kontrakce neskutečnejch hodin.. popoháněli to dvakrát, píchali mi vodu, dělali se mnou hokusy pokusy a stejně jsem se neotvírala a musela jsem na císaře 😝 Taky to byl pak narychlo hroznej mazec 🙄 mě ale naštěstí nenapichovali 7x. Mě hned kompletně celou uspali a já se probudila až když to bylo za mnou 😎 A i manža si přišel na své. Celou dobu byl operace přítomen a říkal, že teda víckrát by to už vidět nemusel 😝 😝

katyna6
10. zář 2010

@handm -jj,to jsi moje krevní skupina.Já si tam dávám zase máslíčko,sůl a majoránku.A když je chuť,tak i rozetřený česnek.Mňááááám.taky jdu na to 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru