Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. zář 2010

holky už to jednou sakra musí vyjít, todle by se vúbec nemnělo stávat do prdele. 😠 😠 😠

markee
13. zář 2010

Maendy je to fakt nespravedlivé. Ženský,který děti nechtěj,tak je roděj jak na běžícím pásu. Ale ty co by je milovali,tak nic. Prostě je to děs běs. Aspoň,že mám to naše zlatíčko. Sice to je spíš čertice,ale i tak jí milujeme moc a moc 😵

farmarska
13. zář 2010

holky já vím že už jsem s tím trapná, ale fakt všem těhulkám doporučuju ten ultrazvuk 😵 kor těm co necejtěj ještě pohyby..je to fakt supr 😵 Já vím, že ultrazvuk stejně ničemu špatnému nezabrání, ale na psychiku, když si takhle můžu mockrát za den poslechnout miminko, je to nááádhera 😵 Ted to zapojil manža dokonce do beden a místo Ulice, jsme všichni- Robča, on, já i babička poslouchali 😵 No jsme z toho vyplácaná celá rodina 😀

farmarska
13. zář 2010

no nic, jdu vás zas dočíst, páč, jak jsem tu nebyla, tak jste určo krafaly 😀 😝

katyna6
13. zář 2010

tak jsem tady zpátky z blázince,honem někdo pište,co Hanka?

katyna6
13. zář 2010

maendy-sakra!Moc mě to mrzí beruško,moc! ☹ .Tolik jsem ti to po tom všem trápení přála!Drž se a ať se to aspoň obejde bez revize!

ikopretinka
13. zář 2010

Ahoj holky, tak jsem doma z práce, zítra zase.

katyna6
13. zář 2010

@farmarska -to teď budeš mít pořád na ušiskách sluchátka,že jo? 😉 Ale já bych taky poslouchala a poslouchala,musí to být úžasný 😵
tak já se sem kvůli handm ženu a ono nic,v klídku si šla na véču.No to jsou poměry 😀 Tak si to Hani s manžou pěkně užij,možná je to opravdu naposled ve dvou! 😉 🙂

ikopretinka
13. zář 2010

@maendy to je mi líto, achjo, to snad není možné ☹ , ale nevzdávej to, za chvíli budeš mít mimíše u sebe, podaří se uvidíš. 😉

ikopretinka
13. zář 2010

@handm jak to že nerodíš???? 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
13. zář 2010

@farmarska Teda ty se máš 😀 Já vím kde má mímo srdíčko,ale fonendoskopem neslyším nic. 😅 ted jsem se po něm pídila a manža ho už vyhodil 😀 Já jsem ted ležela na sedačce a mimík tam měl diskošku.To bylo ze strany na stranu a boule div mi nevystřelil z pupku 😀
Dám nažrat fretákovi a zase přijdu.Musím udělat tabulku aby Natálka měla čerstvé info 😀 😉

mari111
13. zář 2010

@farmarska 😀 😀 😀

kopa
autor
13. zář 2010

Vroninka..............chlapeček Petr
Bobinka...............chlapeček Vojtíšek
Kupinka...............chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 42tt..........13.9.Hamilton,když nezabere 15.9.indukce................čeká bobistu
kytiii 40tt............................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt .......................................................................................čeká holčičku
miru.j 39tt.........................13.9.KO,17.9.monitor..........................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 36tt .........................16.10.KO+monitor...............................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt .....................KO ?......................................................čeká chlapečka
Maarrtina 31tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 27tt.........................15.9.KO.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 25tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 16tt................14.9.KO
Ikopretinka 6tt
Madormi 7tt..............................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10
Nicollka 41DC
Cajori 37DC
Nikissek 36DC
Martasek 26DC
Aja 11DC
Katyna 10DC
M.aa.b 8DC
Natalie 5DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu
maendy 😔

maendy
13. zář 2010

tak jsem si dala horkou koupel,snad to pomuže aby to vše šlo ven bez revize.... ach jo 😒
@ikopretinka Děkuju za pěkné slova,držím ti pěsti... aby bylo vše ok 😉

tercie
13. zář 2010

Ahoj holky, tak jdu konečně dneska taky něco napsat, doteď jsem dočítala, jste hrozný drbny...pokud na někoho zapomenu tak se předem omlouvám!!!!!!!

@maendy zlatíčko to je mi tak líto že to zas nevyšlo...máš smolný září viď...ale neboj, já to měla taky tak,první potrat 24.dubna 08, druhej 13.dubna O9 a pak se 14.dubna 2010 narodil Lukášek 🙂 Tak neboj nic, potřetí to prostě vyjde a dočkáš se štěstíčka!!! Je dobře (i když to zní hrozně ☹ )že krvácíš, snad se to obejde bez revize, jak píšou holky,můžeš to brát jako zpožděnou ms a snažit se hned. Moc přeju aby ti to brzičko vyšlo znova!!!

@mari111 au au zádíčka, to tě lituju, já nikdy prášky nebrala, ale co dělaj moje záda teď, ráno se nemůžu hnout, a jak se mám ohnout pro Lukyho do postele a zvednout ho, děsná operace, nemůžu se ani nadechnout!!! Ale když to jinak nepůjde, holt budete papat UM, kolik dětí na něm vyrostlo, furt lepší, než kdybys malinkou neudržela 😉

@sarlotta tak Šarlinka bude prvně říkat táta jo? 😀 Krásnej kolotoč máte, taky bych něco takovýho pořídila, sehnat to. Líbilo by se mi to pak i jako dekorace do pokojíčku 😉 Akorát nevím, jestli by se to líbilo t´tkovi, že bych udělala do sádokartonovýho stropu ďourku 😀
A moc jsem ti chtěla poděkovat za radu s kašičkou, jsem to předtím drobátko zapomněla 🙂
Akorát jsem jí už zas dneska nedala...debil blbej jsem si uvědomila, že skoro nepiju...já s tím mám problém,musím se hodně nutit, stačí mi málo, no ale neuvědomila jsem si že se to odrazí na mlíce, tak jsem si uvařila kojo čaj a hlídám se,a už je to lepší, včera už jsem měla prsa zas nalitý tak snad to bylo jen tím. No a v obou dnech po kaši se mi Luky vzbudil ještě před půlnocí, tak jsem jio dneska zas nedala, a uvidím, akorát mi zas před spaním vyzunknul obě, tak já prostě nevím, co je dobře, dávat kaši, nebo nedávat??? Tohle zkoušení pokus - omyl je pěkně naprd😀 Kaši kupoval manža, nemléčnou (to je proč důležitý, když ji míchám dokojenecký vody?) rýžovokukuřičnou, aby neměl zácpu. Jo a první den snědl jen pár lžiček a včera jsem zkusila flašku a to vypil 70ml...

tercie
13. zář 2010

@kopa já fonendoskopem taky neslyšela nic, jen šumění, až jsem si říkala, že mi to naslouchátko někdo něčím ucpal 😀

@natalie77 jak bylo první den v práci? Snad jsi to zvládla, a doma pak taky, myslela jsem na tebe 😉

tercie
13. zář 2010

Holky manža je na noční, jestli malej bude spinkat, tak tu jako budu ponocovat sama jo? Kopi co ty, dneska spíš? 🙂

natalie77
13. zář 2010

Ahoooj holky moje zlatý...díky, že jste na mě myslely a držely pěsti
Tak jsem tady...musím říct, že je to náročný...
Ráno v 7.30 do školky, v práci jsem byla po 8...je tam holčina, co jde na mateřskou....takže mi vše předává, no koukat na to těhu břicho je pro mě teď náročný, práce budu mít až nad hlavu, snad to zvládnu.....z práce jsem jela po 17.hodině.....u ségry jsem Máru vyzvedla v půl šestý....chvíli jsme povídaly....no a domů jsem přijeli před sedmou...večeře a zase spát.....
Holky mě na tom všem nejvíce bolí to, že nejsem s Marečkem, normálně se mi tak stýská, Mára je v pohodě, veselý...
Jela jsem na personální metrem.....nastoupily tam maminky s dětma...to už jsem měla knedlík v krku, jak mi bylo smutno...no a pak jeden chlapeček vytáhl z batůžku Krtečka, kterého má Mára.....no tak jsem začala brečet...jeden pán tak na mě smutně koukal.....skoro se zeptal, jestli mi může pomoct....ale já vystupovala....a říkala jsem si, že jsem idiot, že kdyby se mě zeptal, co se mi stalo, tak bych mu řekla, že se mi stýská po dítěti....no fakt jsem zralá na Bohnice...

@maendy je mi to mooooooc a mooooooc líto 😔 , kéž by Tě revize minula...beruško, drž se. Ani nemůžu najít slova útěchy...moc mě to mrzí.

@kopa díky moc za tabulku, Kopísku, vím, že jsi jí udělala hlavně pro mě, abych byla v obraze, nemohla jsem to dočíst, jsem tady brečela manžovi.....byl moc hodný, ráno mě chválil do nebes, jak mi to sluší, že mě zná jen v džínách, teplákách nebo v košili...pak ohřál večeři....šel s košem...a řekl mi, že mi musí pomáhat, ale že mám říkat, co je třeba, že on náznakům nerozumí, tak říct, je třeba to a to, a že mi pomůže.....tak mě tak podržel, že jsem čuměla.....
Ve středu bude Mára spát poprvé ve školce, tak držte pěsti, ať to zvládne a nepočůrá se...

Holčičky moje zlatý, zítra zase přijdu, teď jdu spát, v noci jsem moc nespala...opatrujte se mi.....@maendy, držím pěsti.
Farmíku, mám radost, že slyšíš malého Farmáčka, to je moc krásné 😵.

natalie77
13. zář 2010

Farmíku, držím pěsti na zítřejší kontrolu, co dělá krk?
A teď už letím do sprchy.....pa pa.

tercie
13. zář 2010

@natalie77 jéé jsem tě pros.... 😅

tercie
13. zář 2010

@natalie77 to jsem ráda že jsi to zmákla, i s břichem kolegyně.... vím jaký to je, já to taky blbě nesla a všem těhulím jsem záviděla, nejlepší byly ty léčby šokem,kdy jsem přijela po potratu z nemocnice, a švagrová která má v baráku kadeřnictví, kolem kterýho jsem musela projít na mě volá ať se jdu podívat, že tam má zákaznici s čerstvým miminkem... no ořvala jsem to, některým lidem chybí empatie...
I že jsi smutná že nejsi s Marečkem je mi líto, snad se to za pár dnů nějak zaběhne a zvykneš si...a nevěš hlavu, říkej si,že to je na pár dnů a budeš taky doma s bříšánkem 😵 😵 😵
Tak se na ten zejtřek dobře vyspi, dobrou noc 🙂

farmarska
14. zář 2010

hezké ráno 🙂
jé holky, terculácký a natalácký, já vás propásla 😕 😢
Natálko, terci má pravdu, mysli hlavně na to, že to není na dlouho a budeš zase doma s malým..pak jde přežít všechno 😉 A tvůj manža má teda u mne velké plus 🙂
Jinak tvé emoce uplně chápu, já (a to je Robča o dost větší) taky špatně nesla, že jsem si ho nestíhala vůbec užít. Jako když jsem měla odpolední, tak on byl dopolko ve škole a já odpolko v práci..večer už spal a musím říct, že mi pěkně chyběl, hlavně ze začátku..ale člověk si zvykne, co mu zbejvá že 😅
A pak bylo taky ze začátku hrozný, to jsem ještě dělala v té mastně u Nováka, když tam přišla maminka s miminkem...a já jí obsluhovala, ale oči jsem nemohla spustit z toho miminka a když odešla chtělo se mi bulet a rozhodně ne, obsluhovat dalšího člověka 😔 No ale to si člověk taky zvykne..tak nějak vůči tomu otupí 🙄
Hele ale jak říkám neboj, ty budeš těhule natošup, že si to stejskání ani nestihneš pořádně užít 😉 😀

farmarska
14. zář 2010

holky ted jsem koukala na zprávy,..zase tam někdo vyhodil pejsky (štěňátka a matku) někde do lesa 😔 já todle prostě nechápu! jak todle někdo může udělat 😔 😔 Lidi jsou svině krutý 😠 ☹

farmarska
14. zář 2010

No nic, musím jít , Robču vychystat do školy a pak sebe do poradny.
Později se ještě ozvu 😉

farmarska
14. zář 2010

jo mendy myslím na tebe a držím palečky!! 😔

farmarska
14. zář 2010

hadm a co ty, jaká byla véča? ještě jsi v celku? 😕

handm
14. zář 2010

Dobré ranko, poslušně hlásím, že jsem tu 🙂

lucierob
14. zář 2010

ahoj holky,
nachvíli nakukuju. Malá konečně nachvíli usla. Bobek má teplotu skoro 39. Tak uvidím, jestli to klesne, kdyžtak pojedem raději do nemocnice.

Maendy- to je mi líto jak to dopadlo. Ale neházej flintu do žita. Malá se taky narodila na 3 pokus. Do třetice všeho dobrého 😉

Handm a nečeká náhodou bobista na Vítka? 😅 NO tak aspoň víš,že toho 15tého s tebou začnou konečně něco dělat. A doufám, že sis večeři užila.

handm
14. zář 2010

jako břicho cítím sem tam, jako bych čekala mrchu, ale kontrakce jsem neměla žádný, noc byla prima, hezky jsem se vychrupkala 🙂 jde ze mě nejspíš hlenová zátka, tedy si myslím, že je to asi ono 🙂 a čekám, co bude 🙂 manžel říkal, at odpočívám, že když budu zítra rodit, potřebuju sílu, ale já tu něco podělám, aby to tu měl hezký (kdyby si sem chtěl pozvat návštěvu, třeba dámskou, že 😀😀😀 to bych ho hnala... 😝🙂 a jjá třeba zas něčemu drobet pomohla 🙂

jinak večeře byla moc prima .. jsem se samozřejmě přežrala 😝 měla jsem salát s lososem a vajíčkem a olivkama a mňam....🙂🙂🙂🙂🙂

handm
14. zář 2010

@natalie77 bezva, jak si to zvládla!!!🙂🙂 i když ti bylo smutno a málem si plakala, určitě to bude lepší a lepší, hlavně za chvilku otěhulkuješ a všechno bude v pořádku!!! a manžel má plus plus 🙂🙂🙂

@maendy určitě to bude postupně hezky klesat (zní to děsivě ☹ ), abys na sál nemusela!!!!
@farmarska jeee, to je super, jak si užíváte ten monitor nebo jak se to jmenuje !!! 🙂🙂🙂 uplně si vás předtsavuju, jak tam sedíte celá farmářovic rodinka a poslouchá bouchání... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 kráááááááásnýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!
@tercie jejda, tak hezky pij!! je fakt, že se taky někdy muísm víc hlídat, obvzlášť když je hnusně pod mrakem!!!☹ tak ted už bude líp!!!🙂
@katyna6 to mě mrzí, že kvůli mě takhle se honíš z práce!!! ale už to brzy snad bude!!!🙂🙂🙂
@ikopretinka a jak bylo v práci?! zvládla si to v pohodě?!🙂 a kdy jdeš k DR?🙂
@kopa hezká tabulička!!🙂🙂 taky myslím, že ty kostkatý-pruhatý gatě může Vítek mít, jsou prďácký!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru