Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
15. zář 2010

přítulda doma ještě je,teď bude mít tak týden,10 dní volno a pak ho prý do Vánoc asi moc neuvidím 😖 .Aspoň,kdybch byla těhu,to by se hned líp čekalo 😵 .Jinak u nás sice neprší,ale tak krásně,jako včera,zdaleka není.

farmarska
15. zář 2010

jéé teprve ted dočítám, že se tu u nás stavoval taťulda od bobisty! 😕 pan bobista starší 😀 a máme fotečky! 🙂 tož já jdu honem malého okouknout a tatínku děkujeme mooooooc za čersvé informace!! 😵 😵 😵 😵

katyna6
15. zář 2010

@farmarska -tak to já ho zned zkoukla.opravdu kluk,jako buk a moc krásnej. 😵 I to jméno nakonec vybrali moc pěkný!

farmarska
15. zář 2010

no jasně, ten recept tu tuším dávala wladěnka ne? 😕 vypadal dobře 🙂 tak nám pak napiš, jestli se ti to povedlo 😉 😎
u nás bylo teda hnusně pod mrakem a deštivo už včera 😝 hezky u nás bylo, naposledy, když mě nebylo dobře a ležela jsem 😠 klasika 😀 😝
hele já nevím jestli je uplněk, ale kolikátej DC ted jsi? 😕 že bych zkusila začarovat už ted? 😕 , aby to čekání na milého bylo veselejší a pěkně doma v klídku 😉 😎

farmarska
15. zář 2010

Mára je pořádnej 😵 sem zvědavá pak na popis porodu od hadm... 😅 se bála, že to nepozná.. 😀 tak jestli pak už poznala, nebo až když měla hlavičku mezi koleny 😀 😀

katyna6
15. zář 2010

@farmarska -jojo,to jsem mco zvědavá taky.ale myslím,že jak začala mít ty bolesti,tak jí to bylo jasný.ale krásnou zprávičku nám sem včera taťulda napsal,že? 😉 .Handm má doma šikulu.a teď bude mít vlastně dva 🙂 A kterej den jsem,já ti ani nevím,řekla bych tak 12tý,asi.Musím pak někde najít tabulku.takže s tím čarováním asi můžeš pomalu začít,aja je asi jen den přede mnou,tak by jistě souhlasila taky. 😀 😀

katyna6
15. zář 2010

tak jsem poprndala a jdu spát A ty farminko taky ještě zalez do pelíšku,kor,když je u vás takovej nečas! 😉 😀 tak dobrou a ahoj odpoledne 😉 😉

aja.83
15. zář 2010

Ahoj holky! Jen rychle nakukuju a vidím krásnou zprávičku 😵
Handm, moc gratuluju k Marečkovi, je krásnej! 🙂 Tak ať vám šikulka dělá jen samou radost! A hodně zdravíčka hlavně! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maarrtina
15. zář 2010

Krásné ráno, moc gratuluji hadn k Marečkovi, a přeji hodně zdravíčka a stěstíčka.
Jinak já se těším na zítřek jdeme na velkou kontrolu, kde budou Adélka měřit a vážit, tak jsem zvědavá jak je velká ženská. 🙂

sarlotta
15. zář 2010

@handm blahopřejůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😀 😀 😀 to je velikýýý kluk 😎 😎 😎

Šarlot posílá pusinku a ještě cosi mě tu gagle 😀 😀 něco jako age, age...gééé 😎

madormi
15. zář 2010

jee bobista je tu a je to kluk jako buk. tak obrovská gratulace!!

murynka
15. zář 2010

@handm gratuluji moc moc 😵 😵 😵 malý je krásný at vám dělá jen radost!!!! 😎 😵 😵 😵

murynka
15. zář 2010

@handm gratuluji moc moc 😵 😵 😵 malý je krásný at vám dělá jen radost!!!! 😎 😵 😵 😵

maarrtina
15. zář 2010

Holky prosím Vás mám na Vás prosbu, přítel pojede z Prahy dom autobusem, můžete mi někdo napsat jaký lístek se kupuje na metro a tramvaj. Díky moc.

farmarska
15. zář 2010

tak jsem si přispala, pak mi volal opravář na pračku, že se asi do půl hodky staví, tak jsem si málem k zadku přidělala motorek, jak jsem švihala, abych to tu stihla všechno zkulturnit 😅 Tak ted se hrabe v pračce, jsem na to fakt zvědavá... pračka je ještě v záruce, měli jsme jí chvilku, drahá byla potvora a zakhle zlobí 🙄
Jinak jsem ráno zkoušela tu rybí pomazanku jak mi čajda poradila..a teda jsem se zase předvedla..no fiasko 😝 jsem tam šoupla rybičky celý i s tou šťávou a olejem a pak jsem na to vzala mixér, že se s tím nebudu párat a kydla do toho ten jogurt a místo pomazánky mám z toho rybí nápoj 😅 😅 😅 ted nevím co s tím 😅 je to tekuté..vyhodit už mi to je zas líto..tak možná z toho zkusím ještě udělat něco jako omáčku k těstovinám , nacpu do toho spoustu jinejch věcí a pak to asi stejně poletí, aj s těma těstovinama 😀 😀 😀

farmarska
15. zář 2010

no ještě zítra asi zkusím tu vajíčkovou 😀

farmarska
15. zář 2010

jéé martinko tak to já mimopražská ze samoty u lesa teda fakt neporadím 😅 😅 😅

mad, jak je kočko? byla jsi už někde? co špinění? 😕

farmarska
15. zář 2010

no tak jsem si zase pokecala a asi půjdu.. 😅

petroska
15. zář 2010

dobré ránečko.Já věděla proč dočítat.Handm moooc velká gratulacek bobistovi Márovi 🙂 .Nádhernej 😵 .Přejumu moc moc zdravíčka a ty nejhodnější rodiče na světě 😉 . Tercii gratuluju k zoubečku 😀 a k pětiměsíčninám.

ikopretinka
15. zář 2010

Ahoj,
Handm velkááááááááá gratulace, přeji hodně zdravíčka 😵 😵 😵
píšu jen v rychlosti, spěchám do práce a dovařuji oběd.
Mějte se

sarlotta
15. zář 2010

kuk holky, tak si s Váma dám oběd🙂 dopolko sem je nakukla 😉 pak sem pekla buchtu , malá spala a včíl zase spinká..tak mám snad 30minutek 😎

sarlotta
15. zář 2010

@tercie blahopřeju k zoubku🙂 to je super, a nezapomeň fotiiiiit 😉 šikulínka🙂 no a šatičky novééé 😀

sarlotta
15. zář 2010

@maarrtina tak zítra držím palušky na KO.. na všechno se vyptej pořádně a dej vědět 😎
@farmarska nacpi tam tavené sýry a máslo🙂 a jen vidličkou🙂

sarlotta
15. zář 2010

@katyna6 tak to teda šup na snaženíčko 😎 to vyjde🙂))

sarlotta
15. zář 2010

@maendy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ach jooo a já tomu tolik věřila 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ale víš co Šarlot je taky až na 3tí pokus a přitom nám genetika vyšla v pořádku, nic není špatně...ale miminko si musí najít svou cestu....ale jde to, ty těhu před tím byly špatné, dítko by bylo postižené-příroda to nedovolila...i když to zní blbě... tak to musíš zkoušet dál 😔

sarlotta
15. zář 2010

@markee to je mi moc líto pesáka 😒 😒 pohlaď ho bobečka i za mě 😒

sarlotta
15. zář 2010

@cajori17 to je krásná modlitba..hlavně ta část...já mám jenom Tebe 😔 to je pravda 😉

sarlotta
15. zář 2010

@madormi ježiš, to snad neee... tak to nakonec nevyšlo ☹ holčičky... to je debilní měsíc... ale chtělo by to // pod stromeček, co Vy na to 😉 myslím na Vás.

kopa
autor
15. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Tak já byla dneska nakupovat.Kojo podprdu nemám měli jen do velikosti E,tak zítra skočím do Triumphu.Jinak jsem konečně dneska sehnala ty kalhotky do porodky,tak aby mi byli příjemné,velké 😀 a netlačili mě nohavičky a mám je od Teny 😀 Tak mám radost.Ještě jsem si koupila kojící a těhu čaj a antibakteriální sáčky na plínky 🙂

mari111
15. zář 2010

ahojík, Vítam Marečka na světě, Handm a tatínkovi moc moc gratuluju ke krásnemu klučíkovi. Je nááádhernej ať vám dělá jen samou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To čekání stálo za to 😉

ivomal
15. zář 2010

Handm, taky se přidávám ke gratulacím🙂
Holky vypadá to, že se konečně asi přihlásila první porevizní mrcha, zatím jen bolí bříško, ale už se něco chystá, jen to pořádně rozjet, tak držte palce. Dnes jsem 48 den od revize............

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru