Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
2. říj 2010

jako holky, já trucuju a tudíž nic nedělám a nudím se a tady nikdo 😨 😒

mari111
2. říj 2010

ach jo , tady to je samá mrcha, chlapi zlobí 😠 😠 😠

mari111
2. říj 2010

ja jsem tady, jen malinká mi zas nějak nechce usnout, už jsem ji čičíkala dve hoďky a ne a ne hajat.Já nevím co jí je, napapaná, vykakaná, vyčurkaná, přebalená vykoupaná tak co by ještě chtěla ??? ☹ ☹ ☹

farmarska
2. říj 2010

mari že by pozornost? 😕 😅

pettule
2. říj 2010

Ahoj holky, moc se omlouvám, protože se tady už asi všechny dobře znáte a máte i prcka. Ale našla jsem toto téma a nevím kde jinde bych se poradila. Včera jsem bohužel slyšela od pana doktora tu hroznou větu...................plod se přestal vyvíjet...................jedná se o zamlklý potrat. V pondělí mě čeká nástup do nemocnice a tak jsem se chtěla zeptat, jak u Vás všechno probíhalo. Za jak dlouho jste se začaly snažit zase otěhotnět. Momentálně mám pocit, že se mi zhroutil celý svět. Ale mám doma už chlapečka, tak musím říct, že ten mi dodává hodně síly. Také jste po zamlklém potratu? Moc děkuji za každou zprávičku.

mari111
2. říj 2010

Farmísku má jí až až a stejně jí to nestačí 😔

mari111
2. říj 2010

@pettule to mne moc mrzí že se ti stalo to co nám. V každý nemocnici to je jinak ale věčšinou tam pudeš ráno, uspěj tě a za dvacet minut to máš za sebou, teda fizicky. Z hlavy to jen tak nezmizí ale věřím že se dáš brzo dohromady a brzo se podaří otěhu a budeš šťastná. Jedno mimi už máš tak tě podrží nad vodou. A znova se snažit, no to je rúzne někdo čeka dva měsíce ,někdo tři a někdo raděj pul roku, aj doktoři se liší v názorech. Ale nejdúležitější je jak se ty budeš cítit.

mari111
2. říj 2010

zas zabrečela a než sem vylezla nahoru tak už spinkala, to bylo asi jen ze spaní, ale prohání mne pěkně holka jedna šikovná 😅

mirax
2. říj 2010

ahoj ženy... 🙂

farmííí, znáš vesnici Lužany? Jak je to od vás daleko? 😉

Jak se máte berušky? Já doma sama, Bětuška teď měla asi špatný sen..chviličku moc moc plakala, ale už je ticho a zase spinká.

pettule
2. říj 2010

@mari111 Moc děkuji za zprávičku. Momentálně je to fakt hrozný pocit, ale to Vy určitě dobře znáte.

mirax
2. říj 2010

..teď jsem za ní byla, usnula na bříšku, otočila jsem ji a už zase pláče...Asi už ji můžu nechat spát i na břiše, co? Musím si o tom něco přečíst, ale přesto ji radši vidím na zádech.

Koukám, že tady další sm

mirax
2. říj 2010

....smutná dušička ☹ To mě moc mrzí.
pettule...já otěhotněla, když bylo Tobíkovi 8 měsíců, kojila jsem, takže to bylo velké překvápko (MS zatím nikde). Měla jsem velikou radost. Dvě kontroly ok, pak se váček nevyvíjel,v 8tt revize..hodně mě to vzalo, opravdu. 3 měsíce jsem čekala na porevizní MS (měla jsem komplikace-zánět), po atb přišla MS, pak druhá a třetí už ne🙂 Docela jsem dala na bylinky..co člověk může jiného dělat? Kontryhel, koupila jsem gynex, kapky maliníku...listovka.
Vždycky si říkám, že je to vlastně normální, příroda a tak, ale tu bolest taky nikdy nezapomenu...
Držím palečky, bude zase dobře.

mirax
2. říj 2010

tak já tady po sto letech a zde nikdo..všechny čučíte na Harryho, co?! 😉

mari111
2. říj 2010

ajoj Miraxíčku, no koukam že ne jenom Laurinka dneska špatně spinká. No ja ti nevím jestli mužeš nechat na bříšku, jen vím že ségra říkala že její né, ale tý je skoro sedm měsícu.

mari111
2. říj 2010

já už taky někdy nevím jak ji uspat abych u ní nemusela bejt dvě hodiny, je mi líto ji nechávat brečet. 😒

murynka
2. říj 2010

ahojky jsem tu ale fakt nedočtu 😀 😝 to nemůžu dát.. 😝
@mari111 jen čtu ted od tebe zprávičku naše také enchtěla usínat sama nechávala jsme jí ale plakat byla jsem tyranka 😅 prý v tomto věku děti nejsou vychcaní ale jsou až moc... 😅 prostě už jsme jí nevyndala z postýlky chodila tam po chvilkáých jí dávat dudlíčka pohladit ale tot vše ted mám klid holky co uspávaly u prsou na rukou to dělají skoro do ted pozor na to 😉

murynka
2. říj 2010

@mirax naše na bříško spinká dávno já bych v tom problém neviděla 😉

murynka
2. říj 2010

@mirax 😵 😵 😵 😵 gratulka k 8 měs 😵 😵 😵 nám je dneska už 11 😒 ☹ 😀

mari111
2. říj 2010

jo Mury taky skoušim nechat brečánkovat jen né vždy to dlouho vydržím ☹

pettule
2. říj 2010

@mirax Moc děkuji za zprávičku..............věřím, že bude zase lépe

mirax
2. říj 2010

ahoj murynko..děkuju a gratuluju ke skoro roku 😀..to je síla! 🙂
Taky myslím, že po sedmém měsíci, kdy je riziko SDS malé, už může mimi chrupat na břiše.

Jinak s uspáváním..já tedy zásadně nakojím, pokládám, pohladím a jdu. Když byla Bětuška menší, měla problém sama usnout..to jsem poznala, že potřebuje pomoct, takže jsem ještě nabídla prs, ale stále jsem ji trénovala. Teď usíná krásně sama. POslední dobou se hodně budila na noční kojení..asi 5X, pro dětipo půl roce je dobré, aby spaly bez tolika probuzení. Takže ji teď zase trénuju v nočním nekojení..první noc byl řev, další dvě noci super, spinká od 19 do 3, pak kojení..cíl je do půl páté bez kojení 😉

mirax
2. říj 2010

pettule, není zač. Jak starého máš chlapečka?

natalie77
2. říj 2010

AHoj babulky.....zkusím dočíst alespoň včerejšek...... 🙂

cajori17
2. říj 2010

ahoj holky,snazila jsem se docist alespon par posl.stranek......
mandormi,vsecko nej nej k narozeninkam 😀
aji mrcha jedna hnusna,ale snad uz bude posledni ☹
wladenko,Simonek je kouzelny 🙂
jinak ,ja cely den nestiham,porad jsem v jednom kole,tak se jdu ted natahnout k telce....zatim pa

mari111
2. říj 2010

Takže ste je jako nechávali vybrečet ???

mari111
2. říj 2010

a jak dlouho ? teda jak nejdíl ji nechat

endie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
endie
2. říj 2010

pardon překlikla sem se v tématech 🤐

natalie77
2. říj 2010

Farmíku, ti chlapi zlobí 😠 ...ale neboj, večer už se tomu budete smát, jak Vás znám 🙂
@pettule je mi to moc líto ☹ , taky mě držel nad vodou Mareček......plod se špatně vyvíjel, jediné, co můžu doporučit je se hodně šetřit, já se druhý den od revize chovala normálně, jako když se nic neděje...no a po 14 dnech jsem málem vykrvácela.....čekala mě druhá revize....možná, kdybych se víc šetřila....ale zase kdo by se stala o Marečka, že?
Hlavně mi nic nebylo, jen dušička bolavá, no a ležet a nic nedělat by mě zabilo.....
V pondělí budu držet pěsti.

mari111
2. říj 2010

Pajuš, Oliverkovi do bříška přejí všechno nej k svátku 😉 Poslala si mu tam něco dobrého ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru