Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
8. říj 2010

hele mi už taky pasem koně a docela nás to baví.a ani křik není jen vyjeveně kouká že už by jako dopasl 😀 že ho to neba.

lenik_25
8. říj 2010

@drndapetka Jo ahá, tak to ti miminko krásně roste, když už má tolik mm a jestli hcg roste, tak bych se vůbec nebála. Těhotenství může být mladšího data, mohla jsi otěhotnět později, než si myslíš a srdíčko se teprve rozbuší.

lenik_25
8. říj 2010

@petroska jojo, to jsi psala mně, jak bylo srdíčko vidět později. Chtěla jsem tehdy uklidnit. Já jsem taky špinila hnědě, ale během pár hodin to byla čirá krev a to už je problém. Takže pokud není vyloženě čirá krev, vůbec bych se nějakého potratu nebála.

lenik_25
8. říj 2010

@petroska jééé, to je šikulka! A jak se mu to líbí!

drndapetka
8. říj 2010

@lenik_25 no právě, že jsem nemohla otěhotnět později, to mě trápí 😒 těhotná jsem po umělým oplodnění, tam se ví přesně termín početí a já jsem podle nich o 12 dní pozadu 😕

lenik_25
8. říj 2010

@drndapetka Ajo, promiň, psala jsi o umělku. Tak to ti nevím. Kdy jdeš na další ultrazvuk? Kolik tt budeš?

drndapetka
8. říj 2010

@lenik_25 jdu v úterý, měla bych být správně už 9+1tt, ale podle utz 7+2tt

drndapetka
8. říj 2010

@lenik_25 jsem z toho celá špatná, je to moje třetí těhotenství, nechtěla bych, aby to po třetí zase dopadlo špatně 😒 o mimi se snažíme 3 roky

lenik_25
8. říj 2010

@drndapetka Já vím, naprosto tě chápu, snažíte se už hodně dlouho a když už svitne naděje, tak se bojíš, abys nebyla zklamaná. Hele, je sice divné, že podle IVF jsi v 9tt a oni to odhadují méně, ale podle ultrazvuku se ti mimčo vyvíjí tak, jak má. A v 6tt nebývá ještě srdíčko mnohdy vidět. Tak příště už bude, kolem toho 7tt už je to fajn.

lenik_25
8. říj 2010

@drndapetka NO a co ti doktoři na ultrazvuku řekli k tomu, že bys měla být po umělku v 9tt?

aja.83
8. říj 2010

Ahoj holčinky! Zdravím vás při pátku!
@drndapetka Ahoj drndičko, co ty tady? 😉 Pořád na tebe myslím a držím ti pěstičky!Musíš zažívat hrozné chvilky, ale zkus mimískovi věřit! Pořád je tu naděje! 🙂

aja.83
8. říj 2010

A tady zas zrovna nikde nikdo 😲 ! Tak vám všem aspoň přeji krásný víkend plný sluníčka! 🙂 🙂 🙂

lucierob
8. říj 2010

ahooj holky,
tak se zase hlásím po delší době. Konečně jsem uložila ke spaní ty malé upíry. Mám tu totiž na 3 dny na hlídání ségřina dítka(1 a 2 roky) a do toho samo Any. A za hodinu mi dorazí další dítko ze školky. Dneska už naštěstí přijede i svagr, tak snad to nebude už takový záhul. Manžel to samozřejmě vidí jako pozitivum, prý to máme zkušební test na ty dvojčata, co si pořídíme za 2 roky. 😅 😅 😅 😅 😅 Se mu to kecá, když je půl dne pryč 😠

sarlotta
8. říj 2010

@tercie to je mi moc líto, ale jsi matka činu, moooc šikovná..jiná pipka by jen čuměla... tyhle roztřesená kolena a srdce v krku ale zažiješ s dítkem ještě mockrát... bohužel 😝 😅 .. dávej mu do pusinky jen pidiporce, aby to zvládl zpracovat a nesyslil si to tam 😉 nebooj, on si to nebude pamatovat..hlavně nebuď příště nervní 😉

@drndapetka kdyby nemělo mimčo srdíčko tak neroste v 7tt... srdíčko se vyvíjí daleko dřív než je vidět na utz... držím mooooc palečky 😉

lucierob
8. říj 2010

@drndapetka držím palce, ať ti to dobře dopadne. Mi taky jeden dr. podle utz ve 12 tt řekl, že to vypadá na 9tt. TAk mě poslal na kontrolní UTz do nemocnice. Samo už jsem byla po 2 potratech úplně hotová. No a v nemocnici řekli, že je to v pohodě.

sarlotta
8. říj 2010

@lucierob hele můj drahý taky vykládá o dvojčatech🙂))) srandisti cooooo.... máš doma pěkné jesličky čovečeeeee... bych asi nedala 😝

já tu měla kamošku.. takže slečna odmítla spát, celé dopolko a účastnila se aktivně rozhovoru... agééé, gééé, pup, guáá .... 😀 😀 😀 teď jsem ji nacpala do košíku a nařídila spánek... tak teda šla spat... a já konečně jím 😅 😀 😀

sarlotta
8. říj 2010

@drndapetka a nemohla jsi otěhu normálně, trochu později ? 😉

sarlotta
8. říj 2010

😅 aha to už se řešilo 😅

@petroska to je šikulínek... no jen ať cvičí zádíčka 😎

lucierob
8. říj 2010

@sarlotta tak dobrou chuť.

sarlotta
8. říj 2010

@farmarska kua to by mě taky nasral.. bych mu ty klíče hodila na hlavu a ne podala 😀

drndapetka
8. říj 2010

@sarlotta taky se mě ptala doktorka na utz jestli jsem před umělkem neměla náhodou sex, ale já vím, že stopro nebyl 😖 pak byly nějaký ty "ručníů práce, ale z toho bych asi neotěhotněla 😀

sarlotta
8. říj 2010

@aronek blahopřeju k občanovi🙂))) 😎

kopa
autor
8. říj 2010

Ahoj holky,
tak dneska v poradně jen 2,15hod.čekání 😉 Monitor jsme měli v pořádku,krásný tep kolem 140,já žádné kontrakce 😅 .Tlak jsem měla 137/89,ale v pohodě.Tentokrát jsem byla u moc milé doktorky 🙂 Tak streptokoka nemám,ale našli mi něco jiného,mám náké přemnožené bakterie,ale prý to nebudeme řešit 😅 Tak uvidíme.Jinak mě dneska vnitřně neprohlížela,jen mi prohmatávala břicho,a mimík je ještě dost vysoko.Prý se má u mě moc dobře 😀 Další ko mám v pátek + monitor a 18.10.mám Utz ,že mi ho budou dělat ještě před tou uzavírkou sálu.Jinak jsem teda naznačila,že bych ráda do té uzávěrky porodila,abych pak nemusela jinam 😅 No tak když prý bude vše o.k. tlak,monitor,Utz tak bych 29.10.nastoupila do nemocnice a během víkendu by se vyvolalo 😅 Tak doufám,že porodím dřív.No druhý termín porodu mám 22/10 dle Ms.

Jdu si hajnout,jsem unavená.Večer dočtu.papa

lenik_25
8. říj 2010

@kopa Tak to jsi dopadla moc dobře. To je fajn 🙂

madormi
8. říj 2010

@majjka24 bral mi krev muj mudra a poslal to do laborky. je to toxoplazmoza, listerie a x dalších věcí tam je vypsaných

kopa
autor
8. říj 2010

@petroska Teda Filda je šikovnej 😀 🙂 mám z vás radost,jak vám vše jde 😉
@aronek Vítám nového občánka 😀 😵
@farmarska Farmi teda co ten tvůj manža předvádí 😅 😅 To se divím,že jsi měla trpělivost 😠
@drndapetka Držím palečky aby mimčo a srdíčko bylo v pořádku 🙂 Já jsem to měla tak,že dutinka rostla,ale srdíčka jsem se nedočkala 😒 Ale neztrácej naději!!!
@aja.83 Ajíku jakpak,ty se máš?Co práce?

kopa
autor
8. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 40tt ..............15.10.KO nemocnice+ monitor,18.10.Utz......čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 35tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 35tt ...................KO 14.10...................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 31tt..................................20.10.KO..........................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 29tt............................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 19tt................12.10.Ko
Ikopretinka 9tt..................na Utz mimi a má srdíčko
Nicollka DC ??
Nikissek DC ??
Katyna 35DC
M.aa.b 33DC
Natalie 30DC
Martasek 22DC
Cajori 25DC
Aja 7DC
Ivomal..................čekatelka na porevizní mrchu
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24
lenik_25

tercie
8. říj 2010

Brej čír 🙂
Co novýho? Lukášek je v pohodě, normálně dneska papal,nic si nepamatuje, tak mám radost. Ale má rýmu a trochu kašle, manža byl nachcípnutej, tak to asi má od něj. Já dneska konečně vytřela celej barák, manža pohlídal, pak jsem venku natřela novej dřevník, Lukášek spal v kočárku,užívalijsme sluníčko bylo krásně,asi prej letos naposledy ☹ a pak jsme vařili a pekli bábovku, ale mrcha se mi nevyklopila, celá se mi roztrhala. No ale jedlá je😀

Farmi ten tvůj manža taky perlí ty jo😀 Pár na holou,prevíti 😀Bych po něm pak ty klíče asi taky mrskla😀 A naschvál bych ho taky nenechala spát 😀

Kopi kontrola dobrá,tak to si Vítečka ještě chvíli ponosíš 🙂 Hele ale než vyvolávanej porod, to bych radši jela rodit jinam...akorát u vás to je asi ztížený díky těm registracím, co?

Madormi výsledky gut, a genetika bude taky ok. Já to vidím na nešťastnou náhodu. Další už bude v pohodě, holt miminko čeká na správnej čas...

Petros jéééé Filípek je šikula🙂 Lukáškovi se to zezačátku taky extra nelíbilo, dlouho nevydržel, zato teď je na bříšku furt😀 I teď, má spát potvora a místo toho si tam povídá a potmě si pase 😀 ale nevim co, asi polštáře 😀

Lucierob týýýbrďo tos tam měla hotovou školku,mý nervy 😀 Na to bych si netroufla 😀

Aha, tak pasení polštářů už se nám nelíbí, už tam houká 😀 Přijdu za chvíli 😉

mari111
8. říj 2010

Ahojík holky, konečně nám funguje net, jen nevím kdy vás dočtu.Kukněte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 http://www.stream.cz/video/484534-tancici-mimin...

m.aa.b
8. říj 2010

Ahojky holky nedočítám páč nestíhám, to dojíždění mě zatím dost zmáhá nicméně práce je super 😀 jo a taky hlásím 4 DC 😉 mrcha přišla přesně na den a pomalu i hodinu 😉 😉 😅
koukám že Kopinka je ještě pořád 2v1 😀 tak přeji hlavně rychlí a nekomplikovaný porod 😉 😵
víc jsem nepostřehla tak se tu mějte bájo já se zas někdy nahlásím 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru