Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
23. říj 2010

@murynka skvele fotky, jsi fotografka amaterka na profesionalni urovni 🙂
na jedne fotce ma Sofii v puse nejakou bilou kostku nebo to je zastrcka do zasuvky nebo neco takovyho.. na prvni pohled to vypada jako by mela v puse ledabyle cigaretu 😀 musela jsem se zadivat jeste jednou 😀

kvetinka7
23. říj 2010

@farmarska gratuluju ke zdravemu mimouskovi 🙂 chlapikovi mimouskovi 🙂
hlavne ,ze bude zdravej a ten nejkrasnejsi chlapecek na celym svete.. a jeste neni vsem dnum konec.. 😝
treba se jeste holcicka zadari 😉

murynka
24. říj 2010

@kvetinka7 děkuju moc 🙂

petroska
24. říj 2010

ahoj holky.my měli včera vítání občánku,takže je Filík už konečně občánek 🙂 .bylo to krááásný 🤐 .sme tam opět byli nejmenší 😀 .
@murynka jééé mít tě poblíž tak už frčíme do foto ateliérku a necháme se tebou fotnout.nááádherný fotky 😵 .muj se vždycky naštve jak něco takového vidí protože se tomu taky věnuje ale takové nádhery teda nemá.že mooc krásný vzkazuje 😉 . holky už dáváte prckum zimní fusaky?já ho včera vytáhla a cosi je korbička plná fusaku a malý je tam pak natlačený že mi tam cosi nechce být 😠 a řve že se mu to nelíbí.přitom x landernení zas tak malý ale to je děs tam narvat malýho s fusakem 😲

mari111
24. říj 2010

ahojda holky. Téda dneska tady nikdo 😕 Petroš ja už dávam malou do fusaku a naštěstí se mi tam vejde. Jestli máš klasickej fusak tak to chápu že se ti tam moc nevejde, vyděla jsem x-lander a korbička není moc veliká. Jedině že by si koupila jinek fusak,jak sou teď ty moderní, jsou užší a slabší ale teplé. A vaj oválny tvar, tak by se ti tam asi líb vešel 😉

maarrtina
24. říj 2010

krásnou neděli, přeji. 🙂
Tak já si dnes sbalila tašku do porodky, ale zjistila jsem, že je mě malá kojící podprda, takže už mám objednanou jinou snad bude dobrá. Tašku jsem sbalila podle návodu od Dr. tak snad mám vše. 😉

@murynka fotky máš teda super 😵

farmarska
24. říj 2010

ahoj holký! 🙂
tak mám konečně zase chvilku nakouknout 😉
Včerejší oslava dopadla dobře, jídla bylo mraky, tchánovci moc neprudili, jen teda oslavence zklamali, páč se zase vyznamenali s dárkama 😝 😖 No holky řeknu vám, se styděla za ně 😝 Na to že mají jediné vnouče.. darmo mluvit. Nic mu pořádně nedali, pokavad se tada nepočítá kružítko do školy (který si nikdy nestěžoval že by mu chybělo, páč jich má doma už pět 😅 tři z minulého roku a dvě další nová od září-od nás) pak dostal nějakej diářek (notýsek -na obalu jsou srdíčka-takže pro kluka fakt bomba) potom hrneček na čaj (jako by neviděli to kvantum hrnků co mám v kuchyni 😝 ) a nazávěr mu zabalili nějaké bombóny z polska, co tam nakoupili na tržnici 😅
Co vám mám povídat Robča byl fakt nadšenej 😀 Jsem s ním ještě večer všechny ty věci ještě jednou prošla, jestli mu tam třeba alspon někde nazastrčili nějakou tu kačku.., ale žádná zatoulaná stovka se nikde nenašla 😀
Holky, ale přitom kdyby neměli, nebo kdyby měli těch vnoučat deset, tak chápu, že nemaj na to každě z nich obdarovat..ale jediné vnouče?! 😅 🙄 Hlavně že sami si dopřávaj a nakoupěj si kdejakou píˇovinu 😒

farmarska
24. říj 2010

Jo a to mají ještě takový debilní řeči u toho, když mu to dávají, jako že on má stejně všechno a nic nepotřebuje 😠
No třeba toho mám dost..ale rozhodně ne jejich zásluhou 🙄

farmarska
24. říj 2010

Tak jsem se zase rozčílila, ttak se jdu ted zklidnit a dočíst si vás 😉 Mám ted chvíli klídku, manža šel dělat něco na zahradu a mladýmu přijel gratulovat spolužák-.kamarád ze školy, tak jsou zalezlí v pokojíčku. Narvala jsem jim tam sladkosti a brambůrky, colu a chlebíčky, tak od nich bude snad chvíli pokoj 😎

handm
24. říj 2010

Ahoj holky!! jsem ostuda co nestíhá, Mareček chytil rýmu, takže je hrozně protivný a celý ufuněný a nechce moc spinkat, takže jsem vůbec včera nestíhala, abych vám sem dala vzkaz od Kopíka, tak se nezlobte.. mám tu dva, třeba psala i někomu jinému a víte to.. ale abych aspon napravila drobet dojem... 😔

takže ZPRÁVY OD KOPINIKY
včera:
od vcerejska jsme s Vítou na sestinedeli, celou noc proplakal, chudak malej☹usnul mi je v ruce. mleko zatim nemam, chudak pohubnul na 3460g a konecne dostaneme nutrilon!! byla vizita, ja uz jsem na propusteni a pokud Vita do zitra neco nabere, tak nas pusti zitra 🙂

a dneska:
tak nas dneska poustí domů🙂!! no budeme na nutrilonu, vcera mi z prsou teklo, ale mam fakt problem prikladat s temi prsy, tak budu kdyztak odsavat. jinak si taky musime sledovat vahu. az se zabydlime, pisnu 🙂

farmarska
24. říj 2010

Juj to bylo rychlý čtení, moc jste nekrafaly krafalky 😉
mury fakt supr profi fotečky! 🙂 jsi šikovná 🙂 🙂
květi dva ti tři chlapi už mi budou doma stačit, raději nebudu už pokoušet štěstí 😉 😀 Hele a s kopi je to snad tak, jak píšeš, porodila cvalíka a snad i v té nemocnici co chtěla 🙂 víc podrobností ale nevíme, páč o sobě nedává zatím moc vědět, tak všechny čekáme, že se nám ozve až bude s malým v klídku doma 😎
mari šak já vím, že s malým miminkem je to hned s tím časem horší, navíc když se ještě cestuje, oslavuje, atd.. 😝 Ale šak my se tu jednou zase sejdeme 😉 😵 😎

farmarska
24. říj 2010

jůů hadm díky za novinky od kopi 😉 Už se těším až přijde poreferovat osobně 🙂
a tobě a hlavně malýmu Marečkoj přeju, aby byl brzy zdravej a zase usměvavé sluníčko 😵 A ostuda nejsi, je jasné, že dítko je přednější! 😉

farmarska
24. říj 2010

Já jdu holky kouknout ven, páč kluci se mi rozhodlii, že se jdou podívat ke kozám, tak se jdu podívat, jestli to přežijou, t jejich "návštěvu" 😀

handm
24. říj 2010

@farmarska ja ted narychlo jen mrkla, co jste nakecaly a koukam, ze klucík..!!!
vím, že sis moc holcicku prála, ale neboj, zatím není nic definitivní( treba to byla snura, kdo vi 😀), dokud "to" stesti nebudes drzet v náručí a i kdyby, kluci jsou prima a milovat Mišku malou budeš tak jako tak a už miluješ!!!
Hlavně že je zdravej a ty taky a aby vsechno dobre dopadlo!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

natalie77
24. říj 2010

Ahoj hoky moje zlatý 🙂 ,
@kopa kopísku, držím pěsti, ať je aklimatizace doma výborná a Vítečkovi se u Vás líbí...

No a u nás....Mareček je lepší, nemá horečky, ve středu dostal další antibiotika... 😔 No a imuno léčbu má od čtvrtka, tak snad to zabere a bude alespoň měsíc v pohodě.
Jinak já nějak pořád špiním až krvácím, tak nevím, co se děje.....asi mám zase rozhozený hormony nebo s tím čípkem , ale výsledky z cytologie budu mít příští týden. Prostě po styku nebo na wc začnu vždy krvácet, je to opruz 😝 .

No a jinak? Nějak mi není do skoku....asi i tím počasím, taky zprávou, jedna holčina, co jsem jí poté, co se mi narodil Marečkek darovala léky na umělé oplodnění asi za 6 tisíc...prostě jsem měla štěstí a chtěla ho poslat dál...tak před dvěma lety otěhu, skončilo to ve 24.tt, kdy rodila mrtvé miminko 😔 , no a pak dva roky nic, pořád se léčila, tak teď mi psala, že je týden po revizi, byla v 8.tt....holky je to tak nespravedlivé. Už jí bude čtyřicet a první manžel od ní odešel, po prvním potratu, samovolně potratila asi 3x.....když byla v nemocnici, tak jí to přišel říct, že si našel jinou a že je těhotná...no dokážete si to představit? Byl to kretén, to je jasný, ale nevím, jak jí pomoct, utěšit...pořád chce vidět Marečka a já se bojáím, abych jí tím neublížila...vždycky ho chovala a plakala....

Farmíku, blahopřeji ke klučíkovi a vypusť z hlavy zklamání, budeš královna 🙂 . Krále a dva prince. Hele neblázni, vzpomeň si na únor, to bys brala kluky i dva....hlavně ať jste oba v pořádku 😉 .
Jdu něco dodělat do práce, Mára spí, tak mám chvilku pro sebe...
myslím na Vás a těším se, až tady u Vás budu od rána do večera 😵 .

maarrtina
24. říj 2010

Holky mám dotaz, musím nějak sterilovat dudlíky? A stačí když to převařím ve vodě?
@farmarska tchánovci se teda moc pro malýho nevytáhli. Kdyby mu dali radši stovku tak udělají líp. 😒
@handm díky za zprávy. Dneska jsem na Kopinku myslela, kdypak je asi pustí dom, a ono už dnes. 😵

majjka24
24. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 36tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 37tt ........................... KO 27.10 .....................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 22tt....................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 12tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................21DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................12DC
Ivomal.......................7 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................8 DC
lenik_25.....................

lenik_25
24. říj 2010

@majjka24 Hezký den, třeba se ti splní a ono je jedno, jestli holčička nebo kluk. Ale to víme každá 🙂 A kdy budeš mít ty výsledky kompletní?

lenik_25
24. říj 2010

Samozřejmě všem přeji krásný den, užijte si zbytek víkendu 🙂 My byli včera krmit jeleny a srnky a divočáky, to bylo fajn.

lenik_25
24. říj 2010

@maarrtina Já poprvé po koupení dudlíky převařila 5 minut ve vodě. Když to začne bublat, hodit to tam a počkat pět minut a nechat oschnout třeba na papírové utěrce. Jinak jsem je oplachovala ve vodě a sem tam přelila vroucí vodou z varné konvice.

lenik_25
24. říj 2010

@handm Díky za další zprávičky od Kopinky. Ať nezoufá, každý hlásá "kojit, kojit", ale já tomu nevěřím. Většina dětí v mém okolí vč. Danečka vyrostla na Sunaru, Daneček na nutrilonu a jsou to zdravé silné děti. A maminky jsou taky spokojené.

majjka24
24. říj 2010

Krásné nedělní opoledne 🙂
Jééé Kopinka už je doma 🙂 Tak to je dobře, Kopi mlíčko se ti určitě spustí a Víteček bude krásně prospívat 🙂
Farmi tchanovci se teda moc nepřekonali, aspoň kdyby mu koupili nějaké autíčko a kinder vajíčko 🙂
Mari děkuji za povzbuzení, nejhorší je to čekání, pal už budem aspoň něco vědět a co nejdřív se pustíme do snažilkování 🙂
Natalie , jaj chudák holka a ještě potkala takového grázla, nakoponout ho někde a pověsit ho za to do průvanu!!!
.Že posílám trochu štěstíčka a pohlazení🙂
jsem zse měla noční můry, pořád se mi honilo hlavou - co když jsem nějak hodně nemocná, že nemůžu mít děti....hnus. Už abych zase těhu a tentokrát už nebudu nic číst a jen si to užívat.Jsem tak přemýšlal, jsem totiž někde četla, že ty infarkty můžou být i se stresu, umřel v tom týdnu, kdy jsme měli svatbu a soud , já ještě lítala a měnila si všude příjmení.....kráva, no. místo abych odpočívala.......teď se to povede i kdbych měla být přivazána ke gauči 😀

majjka24
24. říj 2010

@lenik_25 Ajoj🙂 no do 10 dnů bych měla vědět jestli mám či nemám trombofilii a pak jestli se to potvrdí, tak určo půjdu na hematomku a asi pak nějaké testy - to nevím. Jsem sama zvědavá🙂. Divočáky? krmit? tak to já zásadně před nima utíkám , teda jednou jsem zdrhala, naštěstí na koni, tak jsem zdrhla 😀

natalie77
24. říj 2010

@majjka24 Majko, už jsem to hlásila...asi se Ti to nepočítá...už sjem 18dc, děkuji 😉
Fasrmíku, ty tvoje tchánovce bych už poslala do prd.... nechápu to!!!! Jediný vnuk, i kdyby Ti měli dát prašule, třeba 200, tak bys mu koupila něco, co by mu udělalo radost...jsou to sobci a úplně chápu, že jsi se za ně styděla...a manžovi muselo být ještě hůř.... 😔 . Jo a Robčovi ještě jednou všechno nej, jak nedočítám, tak jsem jako tatar, nemám žádné info...jen okouknu tabulku...a jdu 😉

majjka24
24. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 36tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 37tt ........................... KO 27.10 .....................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 22tt....................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 12tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................21DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................18DC
Ivomal.......................7 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................8 DC
lenik_25.....................

majjka24
24. říj 2010

@natalie77 Promiň mi, asik jsem to nepostřehla a to se koukám na vzkazy ☹ Ale je spraveno 😀

natalie77
24. říj 2010

Maji, díky...já jen až budu hlásit za 10 dnů, že mám //, tak ať to není divný 😀 😀 😀
Pa, jdu chystat večeři, už mám vyžehleno a manža tu staví s Márou Lego vesnici... 🙂 . Jako dvě malé děti 😉

kopa
autor
24. říj 2010

Ahoj holky 🙂
Potřebuji akutně poradit 😅 😅 ,je tu někdo???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenik_25
24. říj 2010

@majjka24 Můžeš mi do tabulky napsat "čeká na první MS po revizi?" Nebo něco takovýho? Jinak divočáky jsme krmili za plotem. Jezdíme do takové obory, kde tyhle všechny zvířata přiběhnou k dřevěnému plotu a jedí ti přímo z ruky jablíčka, kaštany, sušené pečivo. Těm prasatům jsme to radši do ohrady házeli, ale kozy, srnky a jeleny jsme si užili. Stáhnu fotky a pak ti to tady ukážu. Je to nááádhera!
Držím palce, aby ty výsledky byly v pohodě, třeba ti to ani nezjistěj a budete se moct snažílkovat hned.

lenik_25
24. říj 2010

@kopa JO... ahojky maminko, povídej

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru