Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. lis 2010

Holky jak často by měl mít malý stolici? 😕 Naposled jí měl ve čtvrtek večer ☹ Bříško ho nebolí,jen prdíkuje dávali jsme Sab simpflex.Dneska na plenách měl čtyřikrát jen takové malé máznutí 😅

lenk
6. lis 2010

@kopa Ahoj to je normal, miminka nemusí kakat každy den. A když se vykakal trochu jak píše tak to neřeš aspon že se trochu vypráznil 🙂

lenik_25
6. lis 2010

@wlladka To by toho člověk nakoupil, co? Je tolik věcí na pečení a zdobení! 🙂 Dorty té paní, co jsi mi poslala odkaz, jsou super. Zkus mrknout na stránky www.artmama.cz, tam se taky pokocháš.

madormi
6. lis 2010

@wlladka to určitě zvládne je to šikulka. dopuji se vitamínama comůžu do toho hubnu / pže mi, teda mé váze dal letošek docela zabrat/ no a pak se do toho pomalu opřem 🙂 ale mám strach, ale tak co vám budu povídat, znáte to

wlladka
6. lis 2010

@lenik_25 to je taky super. Já to chci taky umět ☹ Kdyby tak byl čas. Obstarat ty 4 chlapi je hold záhul 😅 Teď mám nakoupené látky, že malému ušiju pod stromek hrací deku a na Vánoce si chci ušít povlaky na polštářky (vánoční motiv). Pořád říkám - ještě vyperu a jdu na to, ještě vyžehlím a jdu na to, zítra oběhám doktory a pozítří jdu na to........atd atd. Takhle plánuju už měsíc, co ty látky mám. A furt nic. Udělám jedno a než dojdu na konec, můžu se vrátit a začít znovu. 😠
@madormi ničeho se neboj a směle do toho. Ten strach známe všechny, ale máš tu plno živých důkazů, že to jde 😵 😵 Věřím, že si nadělíte nádherný valentýnský dáreček 😉 🙂

madormi
6. lis 2010

@wlladka no kéž by, ale jakmile zjistím že se povedlo budu muset k mudrům a budu na nervy :-/ jinak teda se vůbec divím, že stíháš natož abysi šila, seš fakt nezmar 😀

cajori17
7. lis 2010

dobre ranko vsem 🙂 tak ja hlasim,ze jsme se pritelem prestehovali,zustavame v Mikulove ,ale jsme pobliz centra,utekli jsme ze smradlaveho sidliste 🙂 sice bydlime zas v pronajmu,ale za dva roky mame moznost si bytecek odkoupit.......Omlouvam se ,ze nedocitam,nebyl cas.Na snazilkovani nemyslime,neberu zadne leky,jen listovku a nechame tomu volny prubeh,jestli to ma prijit,tak si k nam mimisek najde cestu sam 🙂
maminkam preju zdrava a spokojena miminka, tehulkam, krasne tehotenstvi a co nejsnadnejsi porod 🙂a kdo je vlaste ted na rade?snazilkam preji co nejdriv //........myslim na vas 😉

lenik_25
7. lis 2010

@cajori17 Ahojky, gratuluji k novému bydlení 🙂 Tak ať se tam cítíte dobře a jste tam šťastni. A myslím, že je fajn váš přístup, že tomu necháváte volný průběh. Ono se to pak spíš povede 🙂

cajori17
7. lis 2010

leniku,dekujeme.......citimse ted mejak lip,kdyz na to nemyslim.........jsem takova uvolnenejsi 🙂 a pomalu se zacinam tesit na Vanoce v novem bytecku 🙂

majjka24
7. lis 2010

@cajori17 taky přeju hodně štěstíčka v novém bytečku. Ona ta psychika taky dělá hodně. jsem ráda, že se cítíš uvolněnější, to je moc dobře. 😉

mari111
7. lis 2010

ahojda holky, Madormi tak jak jsem četla tak hlídaní proběhlo v pohodě 😵
Wladěnko taky máš krásne dorty, jo a co si to našla, za fotky dortu, jáááááááááá chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tu žirafku, kdo mi jí udělá 😅 jen nevím k čemu bych jí jako Laurince dala, narozniny daleko a svátek taky 🙄
Čajdo super že ste spokojení v novém bydleníčku 😉
Farmísku no teda až na stříbrném podnose jo, no to by mne taky naštvalo, tak mu řekni že chcete s Robíkem taky každej víkend takové snídaníčko 😅

majjka24
7. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 39tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 39tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 35tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 31tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 24tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 14tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................26 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................7DC
M.aa.b .....................20DC
Natalie .................... 7 DC
Ivomal.......................22 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................23 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

majjka24
7. lis 2010

Snad jsem to dobře spočítala 😅 za případné chyby se předem omlouvám 🙂

wlladka
7. lis 2010

Ahojky
@mari111 tak žirafku bych taky brala a ti dinosauři jsou taky parádní. 😲 😲 😲

Musím se vám ale pochlubit, co jsem spáchala dnes odpoledne. Ušila jsem Šimonkovi hrací deku !! 😵 😵 😵 😵

wlladka
7. lis 2010

...z jedné strany barevná, z druhé trochu "klidnější" Mám z ní radost 😅

mari111
7. lis 2010

@wlladka no ty si ale šikulka, taky mám takové něco v plánu, jen musím koupit vatelín, u nás v lazech nemaj, musím do města 😅

wlladka
7. lis 2010

@mari111 já všechno koupila na mimibazárku. Fleece antipeeling a dovnitř rouno 200g/m Je to akorát, aby to vzal stroj.

mari111
7. lis 2010

@wlladka tak to tam taky kouknu

sarlotta
7. lis 2010

ahojík holky, se u nás oteplilo jaksíí, tak sme včera trajdali venku 😀 😀

@murynka ty fotky jsou krásné, modelové úžasně přirození 😉 je vidět, že jste kamošky a cítí se u Tebe dobře 😎 ještě mi tam chybí nějaká spíš ,,zasněná" fotka.. jen maminka a bříško...pohled přes rameno, pohled na bříško, něco takového intimního...nějaké šátky, hra se světlem a stínem 😉

@tercie Lukášek je zlatučký 😎

sarlotta
7. lis 2010

@wlladka Ti jsi šikovnááá 😝 😅 to já neumím, musím se naučit šít už kakra. stroj mám po babičce ve sklepě 😔 je to nádherná deka..určitě ji moc užijete.. i pak na Jaře ven, na piknik 😎

sarlotta
7. lis 2010

@kopa normálka je 10x denně i 1x za 10dní..u kojeného dítka 😉 pokud kaká méně tak všechno mlíčko spotřebuje, ničeho se neboj 😉

@cajori17 blahopřeju k bytečku a víš jak ,,v novém bytě.. nové dítě" 🙂 😎

wlladka
8. lis 2010

Dobré ráno,

@sarlotta děkuji za pochvalu. Deka je pěkně tlusťoučká a teploučká. Včera večer jsme ji s manžou vyzkoušeli u TV 😅 Ven na piknik by jí byla asi škoda. Je z mickofleece, moc heboučká, myslím, že by se venku zničila. Mám z ní radost. Povedla se napoprvé, nic jsem nemusela přešívat a sedí mi pěkně ty čtverce na sebe.
U vás je počasí na procházky? To se máte. U nás od pátku jen leje a leje 😠 - zataženo - tma - fuj!
My se teď chystáme do Plzně k mudrům. Šimonek dnes dostane první vakcínu 😒 Vrátíme se až večer. Tak se tu mějte pěkně.

paajaa
8. lis 2010

Krásné ráno,
tak dnes nás odpoledne čeká kontrola. Pan doktor nám hlavně musí dát papíry na mateřskou, protože na to asi minule zapoměl. Jinak mi se máme dobře, jen naten počítač nezbývá čas. Kila letí nahoru ani nevím jak, ale ještě se cítím docela pohyblivá. Už se těším na pečení cukroví- hlavně perníčků a to zdobení.

@wlladka: deka je krásná, jsi šikulka. Se strojem já se osobně nekamarádím.

sarlotta
8. lis 2010

ahojík holčinky🙂 tak sme naočkovanííííí 😀 😀 😀 slečna dostala do každé nožky jeden pichanec hexu a synflorix, zrudla a řvala chvilku, ale nebylo to hysterické jak jsem se obávala 😎 😉 tak dobré. držte paleček aby nebyla teplota 😉
vážíme 5750g a měříme 59cm.. ve 3,5měs. Jinak ok, panu doktorovi se líbila, papulka naše 😵
Vybírala jsem naušničky , příští týden půjdem.... etě nevím jestli zelený kamínek ve zlatě nebo fialový kamínek ve zlatě 😲 😀 😀

mari111
8. lis 2010

ahojda holky,
Pajuško na kila kašli ty se pak stratěj 😉
Šarlotko jé jé to už máte za sebou, ja jsem zvědavá na Laurušku jak bude zvládat včeličky 😅 Na náušničky se už taky moc těším, máme zlaté kvítečka s bílim kamínkem od krsnej na křtiny dostala. Ségry malá má to samé ale rúžovej kamínek. Fialkovej bude určitě hezkej 😉

madormi
8. lis 2010

@sarlotta já jsem taky pro fialovej kamínek :D

lucierob
8. lis 2010

Ahoj holky,
jen v rychlosti nakukuju, než se malá vzbudí. Spí už přes hodinu.
V sobotu jsme slavili Aninčiny 1. narozeninky. To teda byla jízda. Bylo tu přes 30 lidí a ještě teď je mi z toho šoufl 😎 😅 😅

tercie
8. lis 2010

@sarlotta taky jsem pro fialovou 🙂 A gratulka ke kontrole, krásný míry má slečna a ať je očko bez reakcí přejeme 🙂

Ahoj holky nedočítám, nestíhám, jen hlásím, že žijem, jsme u babičky a dědy a budem asi 14 dní, než se to doma dá do kupy. Jinak nálada dost pod bodem mrazu, manža řeší práci, s tím, jak ruší cizineckou policii, neví, kam ho potom šoupnou, a navíc už asi nebude dělat psovoda, tak je z toho špatnej, přijdem o dost peněz, tak nevíme, jak všechno poplatíme, prostě na hovínko☹
Snad bude někdy líp.
Jo, Lukášek zdokonaluje lezení, už se neposouvá jen po loktech, už se staví regulerně na 4, jen má ještě vratkej zadek a vždycky se převáží😀
Jak bude čas zas nakuknu...snad večer. Pááá jdeme papat a ven.

sarlotta
8. lis 2010

@lucierob blahopřeju k ročku, Aňulce moc moc štěstíčka zdravíčka a spoustu radosti ať Vám dál dělá 😵

sarlotta
8. lis 2010

@tercie no jooo už Ti končí vysedávání🙂)) budeš lítat za lezcem 😀 😀 😀 super šikulínek 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru