Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. lis 2010

už aj kocourek náš přišel za mnou, asi už nemúže poslouchat chrápaní pánička 😀 😀 😀

madormi
12. lis 2010

@mari111 ta s tím pivem že? ta mě vytočila ne tak zakladatelka u té mě vytočil jen název diskuze ale ta s tím pivem, s tím strýcem ta je na ránu pěstí

mari111
12. lis 2010

@madormi si se akorát rozčílila, co. Nemá to cenu. Já to znám, já jsem tak věčně všem pomáhala a radila a nakonec jsem byla za pí.. už na to prdím

mari111
12. lis 2010

@madormi no toje, tu potkat tak se asi neudržím ... 😠

tercie
12. lis 2010

@mari111 jo kňourá ani se nevzbudí ale na čtyřech je hned, i před usnutím ho musím držet pod peřinou jinak by mi utek, on by asi lezl dokud by nepadl nebo nevím, bobíšek 😀
Manža taky takhle usíná😀 a nesnáší, když ho budím a posílám do postele, on přece půjde až bude chtíííííííííííííííít nééé 😝 Tak mu to taky vždycky připomenu když druhej den fňuká 😀

madormi
12. lis 2010

@mari111 no mě nevadí když se do mě pustí nějaké pipiny, prostě jako ta s tím pivem tý bych dala co proto a ať si každý myslí co chce, jako ten přístup k alkoholu no škoda mluvit no :D no manžel se mi tu směje jak jsem rozezlená :D

tercie
12. lis 2010

já nic se strejcem ještě nečetla, jsem na 6 straně teprv...ale některý maj teda rady na přesdržku, to je fakt...

mari111
12. lis 2010

@tercie ach jo, ty chlapi, to je někdy děs. To muj nenadáva že ho budím, on nadáva druhej den že jsem ho měla pořádně budit. Ale ja přece nejsem jeho chúva,ne 😎 to tam ležet já, tak by na mne asi prděl, si myslím, já teda tak neusínam naštěstí

jitie
12. lis 2010

ahooj 🙂

mari111
12. lis 2010

@tercie terci to už si musela číst, to je ta dana myslím , ty to prostě pořádně nečteš že 😀 😀 😀

mari111
12. lis 2010

@tercie ty jo, že držet pod peřinou 😅 bobíšek, no asi ho jen tak ležet neba 🙂

tercie
12. lis 2010

napište mi aspoň která to je ať to nemusím číst celý.-D

tercie
12. lis 2010

@jitie nazdááár Jitule, no toto, co se stalo že ses přišla podívat?

mari111
12. lis 2010

@madormi no mne se manža taky vždy směje když mne něco vytočí , ja třeba raděj ani zprávi nesleduju bo se vždy akorát rozčílim.

mari111
12. lis 2010

@jitie ajoj Jituško, dlouho si tu nebyla , jak se máte s Filípkem

jitie
12. lis 2010

holky, můžu vám říct, že po měsící jsem konečně doma.....otevřeli jsme si u nás na vesnici hospodu, takže jsem pořád tam něco řeším....ale dneska mám konečně volno, tak sem se pustila do lahve martiny a jdu se na vás kouknout, spát se mi vůbec nechce 😀

mari111
12. lis 2010

@tercie jo dana 3262 a je na 6 straně

jitie
12. lis 2010

a co vy, co nového, co dětičky, já vůbec nestíhám číst ani reagovat, jsem ostuda

mari111
12. lis 2010

@jitie tak to se zrovna hodí s tou lahví martiny 🙂 zrovna tu řešíme alkoholizmuz 🙂))

mari111
12. lis 2010

ty kokso hospodu jo, tak to jo, to dneska de, supr kšeft 😉

jitie
12. lis 2010

@tercie minulý víkend jsem byla na chalupě, tak jsme si na tebe vzpoměla, až pojedeme zase tak se musíme už konečně sejít...teda Luky už leze, to je šikula ,to Filda se jen plazí, je to lenoch 😀
@mari111 moc gratuluju k malé, omlouvám se, že až takhle pozdě, ale moc jsem tu nebyla..jak to zvládáte??

jitie
12. lis 2010

@mari111 to sem se teda trefila do tématu 😀 ze mě se stane asi taky alkoholik, z těch nervů s hospodou 😀 😀

mari111
12. lis 2010

@jitie dííík, jo zvládame, ze začátku to byl škrekoň, no ubrečánkovaná ale už je supr, furt se směje, je to moje lááááska nejvěčšíííííí 😵 😵 😵 😵

mari111
12. lis 2010

@jitie jen to né, žádne chlastání, jen tak decentně občas 😉

tercie
12. lis 2010

Taky si říkám, s tou flaškou že nám jdeš akorát do rány, tady řeší nějaká zpitka, že chce přestat a mít druhý dítě😀
A jak funguje hospůdka, asi dobře, ale je to náročný na čas viď...a co Filípek, to ho máš s sebou, nebo někdo hlídá? Asi na chalupu jen tak nepojedete co? Mě mrzí že to nevyšlo tenkrát, teď už mám auto v pohodě 😉

jitie
12. lis 2010

@mari111 tak to je dobře, že to zvládáte 🙂 neboj alkoholit ze mě nebude, k těm já mám odpor, stačí mi ti stálí štamgasti v hodpodě 😝

mari111
12. lis 2010

@jitie jsem ti skoukla album, je zlatunkej Filípek 😵 Tercííí jasně že ho má u sebe v hospodě, sedí u píva a čeká až pojede mamča domú 😀

jitie
12. lis 2010

@tercie jo to jsem taky viděla to téma, že chce druhý dítě a je alkoholička 😲
na chaloupce jsme byli minulý víkend, těď je tam tchán...ale určitě pojede v nebližší době zas, tak se ozvu a sejdeme se
Filda chodí semnou a nebo ho někdo hlídá, já tam teď jsem většinou už jen dopoledne, abych napsala jídelák a objednala věci...odpo už chodíme po krámech a nakupujeme, je to hodně starostí..

mari111
12. lis 2010

ale né, sranda Jituš, aby si se neurazila že to tak píšu 😅

tercie
12. lis 2010

já než napíšu tak vy máte všechno probranýýýýýýýýýýýý jsem brzda😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru