Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
15. led 2011

Aja hnědě špinění je ještě v pořádku, ale ted mi v nemocnici řekli že i krev je normalni ale vždy se musi hlidat, a že kdyz i zašpinim, mam ležet a nic nedelat, jit max nazachod a zpatky aspon 5dni , nemusi to byt nic, ale lepši se šetřit, když už dobrý tak i tak snaž se odpočivat co nejvic a zadnou těžkou práci

katyna6
15. led 2011

Hezký večer holky
Jen v rychlosti jsem se na vás přišla mrknout,zase celý den v práci 😖 ,přítel je taky nějak naprděnej,tak jsem celkem bez nálady,jen jsem dočetla a půjdu do postele.
mad-mám velikanánskou radost,že se s fazolkou držíte!!!! 😵 😵 😵 😵 jen tak dál!!
ajinko ty pěkně odpočívej,určitě to nebude nic vážnýho,ale radši se šetři,co to půjde! 😉
nicolko-taky pohlaď mimiška a opatrujte se! 🙂
JInak to počasí mně taky děsně štve,ten bílej snížek byl krásnej,zato teď-všude binec,bahno,pejska po každé vycházce musím šupnout do vany,vypadá jak čuně,navíc je skoro bílej,tak tím víc je to vidět 😀 .Ale je to můj miláček a kámoš,když je příťa protivnej 😀 😀
Tak papa holky,jdu tu blbou náladu zaspat 🙂

tercie
15. led 2011

Ahoj holky, já včera dočítala, ale jak psala Madormi,tak jsem úplně ztratila chuť psát, ale dneska mám strašnou radost, že se ozvala, a že jsou s prckem v pořádku, @madormi držela jsem moc palce, a budu dál, to dáš, to dáš, to dáš!!!!!!!! Drž se!!! 😵 😵 😵

@mari111 jéé u vás je krásně 🙂 A to máte všechno kolem domku, nebos musela za město? Škoda že já nevzala foťák na snížek, taky tu bylo nádherně, zato teĎ, humus fuj ksindl. Zato vám ale pošlu, jaký nadělení tu máme teď my 😉

Aha, tak nepošlu,mám to moc velký...ale je to na facebooku, kdo chcete mrknout. Vodičkaaaaaaaaa 🙂 Včera už jsem měla strach, že si psi zaplavčí. Do baráku by to nešlo, jsme vejš, ale byla jsem sama doma, a nervíky pracovaly.

farmarska
15. led 2011

ahoj holky, tak ložnice konečně dodělaná 😵 ještě jsem nově povlíkla a dnes v ní budeme prvně spát, tak jsem zvědavá, jak se vyspím, je to nezvyk 😎 ale já si zvyknu 😀 a hlavně mám dobrej pocit, že jako další věc ze seznamu hotová 😵 ..ale už mne v hlavě straší obývák 😅 😀 tam ale tolik předělávek nebude, tam by to mělo jít rychle 😉 jen to musím správně načasovat, kdy to vybafnout na manžu (že se do toho pustíme) , aby se mi nelekl a nešprajcl, že sotva dodělal ložnici, už ho ženu do další katastrofy 😀 🤐 to víte, ti chlapi jsou padavky, hned se sesypou 😀 ne jako my drsný ženy, co zvládneme cokoliv 😉 😎 😎 😎

farmarska
15. led 2011

týýý jo a ted jsem si přečetla o mad! 😵 jupíííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
já to věděla!!! 😵 😵 😵 😵
mám děsnou radost!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak se broučci hlavně držte!!! hezky si v klídku poležte a zase bude brzy vše ok. 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
15. led 2011

ty ajíku pěkně odpočívej, určitě to nic není, ale chtělo by to pro jistotu na gyndu pro nějakej ten ultrošek a hlavně šetřit se 😵 neluxovat! 😠 a odpočívat 😉 😵 totéž platí i pro kopretinku!!! 😉 😵
slyšíte mne baby! 😠 mějte rozum a poslechněte mne, nebo přijedu a dostanete na prdel!!! 😉 😎 😀

farmarska
15. led 2011

Nikolko mám radost, že se ti a prďolkoj daří dobře a jen tak dál 🙂 hezky odpočívej, u maminky je nejlíp 😉 🙂

farmarska
15. led 2011

mari hezky jste tam u vás měli 🙂 my tady nějak podobně 🙂 ale jako ted ty poslední dny, sice krásné teplíčko , ale té vody a bláta všude 😝 😝 hnus 😝 už aby to vyschlo a bylo léto 😵
markee nezoufej, jednou bude určo líp 😉 furt nemůže bejt blbě 😉 jednou bude i dovča i mimi 😉 hele a na to umělko bych si šetřila, třeba jen po stovce každej měsíc, že bych si dala na stranu 🙂 už jen pro ten svůj dobrej pocit, že pro to něco dělám 😉 taková motivace do depresivních stavů 😅
suzamen, tak doufám, že se dítko brzy uzdraví!! tedka to děsně řádí 😖

farmarska
15. led 2011

šarlotko, až budeš objíždět ty lidičky bez lidí (o dovolené) nezapomeň to vzít i přes nás 😉 A co jinak, jak je? Jak zvládáš dvě ratolesti? 🙂

farmarska
15. led 2011

katuško, příteláka nakopni, aby se probral-vzpamatoval 😠 takovou supr holku má vedle sebe a on zlobí 😠
ale jinak chápu, pejskové jsou miláčci 🙂

farmarska
15. led 2011

fůůůj terculíku já na tebe ted pěkně myslela..kuli té vodě 😕 když jsem slyšela ve zprávách včera, jak jsou na tom západní čechy 😔 dobře, že jste někde vejš a voda k vám nemůže! 😵 a pesany snad utopit nenecháte, když je to vlastně manžova obživa 😀 😀 A jak je jinak? co malej? co velkej? co zvlhčovač? 😉

farmarska
15. led 2011

no nif, tady nikde nikdo, tak já jdu asi překontrolovat zásoby v ledničce 🤐 a pak se kouknout na něco v telce 😉
mějte se tu krááásně a dobrou 🙂

lenik_25
15. led 2011

@maendy Ahoj a díky díky díky za zprávy o madormi. Mám ohromnou radost!!! Zaslouží si, aby to dopadlo co nejlíp!!! 🙂 Jupíííí 🙂

@ikopretinka Já musela ležet od 18tt, protože jsem měla kontrakce. A ještě jsem přenášela. Tak poctivě odpočívej a podlož si nožky polštářem 🙂

mari111
15. led 2011

Terculík máme to u baráčku, sme tu na kopečku tři baráčky a je tu pohoda, samo teda když soused nekutí a druhej mladej neblbne na motorce, jako mne motorky neva, já je miluju ale on má starej pekáč a to je rachotu 😠 😠 😠
@farmarska prej holky nic nedělat, šetřit se bo dostanete na zadek 😕 no tak od tebe to zrovna sedí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natalie77
15. led 2011

Ahooooooj,
šla jsem okouknout Mad....
@madormi holka, já to psala, že si řekneme, že je doktor idiot 😵 😵 😵 .
Holka moje zlatá, mám takovou radost!!!!!! Tak se držte!!!
@farmarska přesně, jak psala mari...se tady směju...holka, ty se máš šetřit...!!!!!!! Tak dostaneš na prdel asi brzo Ty 😕 😀 😀 😀
Tak pádím na kutě..... 😉 .
A budu dneska usínat lépe než včera.....to mi bylo smutno za Mad...
Jo a asi to zas nevyšlo, tentokrát mě nebolí prsa, nic....tak zase znovu a lépe další cyklus.... 😝
ALe já to nezdám!!! Budu bojovat!!

tercie
15. led 2011

Jéé a já zmizím za roh a tady se jako kecáááá...no teď už klasika tu nikdo není co? Tak já si vás jdu aspoň dočíst 🙂

tercie
15. led 2011

@natalie77 třeba příznaky ještě přijdou, víš jak, dokud není mrcha tak nestahovat kalhoty páč brod je ještě daleko!!!! Nebo tak nějak 😀

tercie
15. led 2011

@farmarska jojo ségra, od tebe to fakt sedí, se tu řežu taky 😀 Hele pomalu, pomalu, nebo se ti manža zasekne a bude dělat zas až příští rok 😀 Ale jste šikuly teda, to vás chválím, jak jste to pěkně zmákli, a co ty fotky nějaký, budou? 😀

mari111
15. led 2011

@tercie 😀 😀 😀

tercie
15. led 2011

@mari111 se moc nesměj 😀

Dobrou noc!!!! 😵

mari111
15. led 2011

dobrou Terculíku

sarlotta
16. led 2011

Dobré ránko, nechrápat, kecat 😠 😀 😀 😀 malá spí, malý čumí na pohádky, manža zdrhl do práce 😝 , al e na oběd je zpátky, tak musím jít vařit... asi bude kaše a játýrka krůtí 😀

@farmarska jak zvládám dvě děti ? blbě když jsou obě nemocné.. v pohodě když je malý ve školce 😉 jinak už jsem si zvykla na hory prádla,nežehlím-skládám 😉.... za chvilku začnu malé i vařit a mixovat papušku... tak bude zas co dělat, ale ona je miláček, krásně baští 😉

včera jsem kukala na ,,ženy v pokušení" to bylo pěkné 😵 dneska si stáhnu Robina Hooda... ať se mi večer dobře usíná s pěkným chlapem 😀 😀 😀

Jo a jinak manža je zlatíčko momentálně, včera sem mu nechala malou odpolko, dal jí sváču, přebalil, udělal mlíčko, pověsil prádlo na sušák a uklidil špinavé nádobí do myčky 😲 😉 my byly zatím s malým u babičky a pekly šátečky makové a povidlové 😎

farmarska
16. led 2011

Holky přestaňte se mi tlemit a neštvěte mě 😀 copak jste si nevšimly, že jen ráda rozdávám rozumy, ale sama se jima nerada řídím 😀 😀 Jak říká manža roztrpčeně manža "ty máš vždycky svojí hlavu viď.." .. Mám. 😀 😀 😀

farmarska
16. led 2011

Jinak samozřejmě hezké ráno přeju 🙂
holky já nevím už co vařit 😝

aronek
16. led 2011

Ahojky, přeji hezkou neděli. Nějak moc nestíhám, ale teď jsem poctivě dočetla . Mám hroznou radost z toho jak se tu vesele rozmnožily // a jací to jsou malí bojovníčci 🙂
Jinak já byla včera na poslední zkoušce, mám za jedna, takže už jen jeden zápočet a mám uzavřený semestr. Malý je hodňoučký, sice nechce moc spát, ale jinak pohoda. Ještě ani nezasmrkal a to i v tomhle chodíme plavat

nicollka
16. led 2011

@natalie77 držím palce .. já poprvé neměla příznaky, poprvé mě nebolely prsa...no za to ted si to užívám, je mi zle celý den, nechce to přestat a už přemýšlím že si strčím prst do krku že třeba to pomůže. a prsa ani nemluvim au au.
Tak moc moc držím

aronek
16. led 2011

@farmarska s vařením moc neporadím, jsem u mamky, takže si užívám nic nedělání. K obědu bude maso s mrkví a bramborem 😀

nicollka
16. led 2011

jinak krásnou neděli všem. DNES UŽ jedu konečně domů od našich...se těším. a zítra mlý do školky poprvé v tomto roce.

sarlotta
16. led 2011

@aronek super, gratulka ke zkoušce.-) A K 10měsícům 😀

sarlotta
16. led 2011

@nicollka dobrý🙂)) pěknou cestu do školky s prckama🙂 jednoho vem za ruku a druhého pohlaď po bříšku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru