Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
18. únor 2011

Farmi já si taky říkám, že za pár týdnů budu asi blít 😝 . No ale budiž nám teda útěchou, že mě zbývá cca 11 týdnů a tobě cca 2 takže vydržme. Ale dík za uklidnění. Já si říkala, že nic nevydržím, ani už ležet 😀

ikopretinka
18. únor 2011

Tak rybička na oběd? Mnam, je výborná. Manža je dnes doma, tak dělá smažený květák a brambor.

ikopretinka
18. únor 2011

@farmarska ještě dotaz. Kolik máš tak oblečků pro mišánka ve výbavičce a v jakých velikostech? Já pořád nevím kolik je toho potřeba a jak rychle z toho vyroste. Mě včera přišlo tak 12 kousků, jsou mezi tím i dvě soupravy, jako kabátek dupačky, čepička atd.

lucadav
18. únor 2011

@farmarska Tak si dej chutnat=))))) Já se těšim ,až už někdo napíše ,že ma miminko........třeba dojiš oběd a bude vas vic=)))))))) 38t to už je dost,já si snad ani nepamatuju ,kolik tydnu jsem šla rodit já....
@ikopretinka Opatrujte se těhulky

mari111
18. únor 2011

ahoj holky, tak ještě se nerodí? 😅

mari111
18. únor 2011

@ikopretinka avoj, žirafka zatím není ale až bude, hned kupuku a posílam 😉 S oblečkama to máš těšký, já jich měla hodně a že máme doma žížalku dlouhou tak toho moc nevynosila, taky jsem přišla na to i když to už jsem věděla aj předtím 😅 jen jsem neodolala když jsem vyděla něco hezké a koupila, že toho není fakt moc potřeba 😉 prostě stačí pár kousku

ikopretinka
18. únor 2011

@mari111 tak až ji uvidíš, mysli na mě, díky 😉 jsi hodná

lucierob
18. únor 2011

@ikopretinka já měla u každého břicho úplně jiné. U kluka jsem ho měla jakoby do špičky a u holky kulaté, do boku. Ale tak tohle podle mě není určeno pohlavím dítěte. Přeji jenom po každém těhutenství zůstanou na těle a v těle nějaké změny. Kdysi mi známí říkali, ty máš břicho dopředu, zezadu ani není poznat, že jsi těhotná. To bude holka. A houby, byl to kluk 😕

lucierob
18. únor 2011

@ikopretinka moje ségra přibrala v těhu 5 kilo. Malý při narození měl 3,35 a 48cm.Takže neboj. Váha není pro prostor mimiška určující. Max ti posune některé orgány blíže ke krku 😀

petroska
18. únor 2011

Tak už máme 39 zábaly nepomáhaj čípek už má od noci druhý a e to ještě horší 😔 .ted usl s mojim v posteli tak uvidíme když se vzbudí a pokud to bude furt 39 asi valíme na pohotovost.sice nevím co nam tam dají když máme doma nurofen a paralen pro bobka .asi řeknou dělat zábaly tak nevím jestli to má cenu tam jed.farmi minule jak byl po prví na očkování tak dostal behem 3 dnu rýmu,kašel a zjistila bronchitidu.dala antibiotika ale ty nezabírali a podle krve zjistila že má menší zánětek a že to je reakce z očkování takže vysadila antibiotika dala jen kapečky a bylo po nemoci.prý se to někdy stává že tak tělo reaguje ale ted je to fakt síla s těmi teplotami a já nevím co dělat.už houká takže pádím na omoc

lucierob
18. únor 2011

@petroska jůva, chudáček Filípek.Tak ať je bobkovi brzy líp. Vy si taky musíte všechno protrpět. ☹

nicollka
18. únor 2011

No holky tak došel dopis mam se co nejdřiv dostavit do nemocnice, vyšli mi změny hormonů ve štítce :(

mari111
18. únor 2011

@petroska jé jé t je ale trápení, chudinka malinkej, ať vám je brzo líp ☹

madormi
18. únor 2011

@nicollka a co to znamená?
@petroska chudík malinkej, snad mu bude brzy lépe

lucierob
18. únor 2011

@nicollka v těhu se štítná žláza může dost zhoršit. Mi naštěstí nevyletěly hodnoty nějak moc, takže jsem nemusela mít léky. stačilo jen co 2 měsíce na krev. Ale tak je třeba to pohlídat. Štítná žláza může mít i vliv na IQ

nicollka
18. únor 2011

Mad vůbec nevim, neni nasane jestli zvýšená, nebo snížená.

Lucie Děkuji, no snad to bude dobré v pondělí ráno tam hned naklušu, teda jak mi pojede bus.

lucadav
18. únor 2011

@nicollka Ty maš štitnou??????

nicollka
18. únor 2011

lucadav no nikdy sem o ni ani neslysela..az ted z dopisu

lucadav
18. únor 2011

@nicollka Tak se ti asi udělala v těhotenstvi 😒

kopa
autor
18. únor 2011

Ahoj holky 🙂

@nicollka Nici to bude určitě v pořádku,nasadí ti prášky na štítku 😉 já je brala celé těhu a ke konci mi zvýšili i dávky.Ted po porodu je beru stále.Neměj strach,hlavní je,že to zjistily 😉 tak ti braly tu krev na protilátky ne?

kopa
autor
18. únor 2011

@ikopretinka Nám se nejvíc osvědčily bodýčka a overálky na spaní ve vel 56 jsem měla asi 12-15 bodýček a 8-10 overálků,dupačky jsem ani jednou nevyužila.Potom se nám osvědčily mikiny s kapucí a hodně čepiček 😀 náké kalhoty,tepláčky a polodupačky.

nicollka
18. únor 2011

jj na hiv, protilatky, tsh nebo co rh faktor

no v pondeli tam pojedu určitě. a to je ze nekdo nemuze pribrat a jiny zase shodit ne?

a nemuzou to ovlivnit nervy? protoze ty uz mam 14dni pryč, dnes uz se i trepu od nervu a porad průbezne brečim a nebrečim..

lucadav
18. únor 2011

@kopa Jako mikinka s kapucí u nas byla tabu=))))byla jsem tak opatrná matka,že jsem se bála at ji nezlomim vaz=)))))) Bodyček mraky,,,furt jsme byly poblinkaný=)
Holky přeju vam krásný večer ,,ja valím na vínko,,,vubec se mi nechce=( něco na mě asi zase leze..... Mějte se bajo a pěkný víkend

lucadav
18. únor 2011

@nicollka pokud nekdo moc nepapa ,tak se po te tloustnoucí zas tak nepřibere....máš to asi jen zvyšené v těhotenství...to se má hlidat,neboj=)

suzamen
18. únor 2011

Ahojky tak asi ze mě těhule nebude ☹

nicollka
18. únor 2011

@lucadav děkuji

nicollka
18. únor 2011

@suzamen copak?

kopa
autor
18. únor 2011

@nicollka Nici podle mně ten TSH asi neovlivníš nervy.Jedna je zvýšená fc a druhá snížená.
Při jedné strašně hubneš a při druhé jsi zas unavená,ospalá.Ničeho se neboj oni ti řeknou co a jak 😉
@lucadav Jé tak to já se nebojím 😀 pro nás je to super,že dám čepku a aby nekoukali uši přehodím ještě kapucu 😀

suzamen
18. únor 2011

@nicollka dneska sem si koupila mamatest 10 a vyšel negativní tak nevím jestli to půjde vidět později nebo mám skluz ms ☹

lucierob
18. únor 2011

@suzamen a jak dlouho máš zpoždění?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru