Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
6. bře 2011

Krásný večer....................Farminko, moooc gratuluju celé vaší rodince...........Míšánek je náááádherneeeej 😵 😵 😵 😵

mari111
6. bře 2011

@mirax no dneska extrémně slintala a kousala úplně do všeho, dělá to čím dál víc a víc asi to už brzo vypukne 😅

lenik_25
6. bře 2011

@mari111 Zlato ,neboj se toho. Kamarádky mimčo to má od narození jakoby pod krčkem nebo pod bradou, nevím jak to popsat. Určitě to chce zajít k doktorovi, protože je taky sledujou, ale je to tukové, přesně jak píšou holky. Doktoři pak jen sledují, jestli se to zvětšuje nebo co se s tím děje.
A Lauruška je kouzelná, jak se směje 😀 Musím se smát taky 😀

madormi
6. bře 2011

holky co si mám dát, mě asi expllodují střeva nebo už spíš celé břicho, to je hrozný, já tak te´d soucítím s těma miminkama malinkýma když i já tak trpím 🙂

mari111
6. bře 2011

@lenik_25 jo je to náš smíšek, ani naštvaná na ní nemužu být jak se vždy všemu směje je roztomilá a musím se smát taky 😅

mari111
6. bře 2011

@madormi myslím že feniklovej čájík by si mohla klidně každej den pro jistotu 😉 a espumisan je taky už aj pro těhulky

mari111
6. bře 2011

du holky, tak pa a dobrou

madormi
6. bře 2011

@mari111 no něco asi zkusím pže fakt to břicho takto dost bolí pak ☹ do toho žáha já bez rennie nemůžu ani nakouůit už 🙂

sarlotta
7. bře 2011

@mirax uzlinka by byla spíš hned za ouškem ne ? tyhle kuličky jakoby- takové trochu- pohyblivé -když na ně šáhneš.. tak to mě říkal doc, že jsou tukové a že mimi jak má lebku a jen kůžičku tenkou tam vzadu, tak že je to hodně cítit, ale že to nic není. 😉

sarlotta
7. bře 2011

@mari111 to je super fotka🙂

madormi
7. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4500g
Ikopretinka 32tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................16 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 15 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 15tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................15tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................13 tt, KO , TP
maendy................ ................38 DC
Martasek ................ . ........... 36 DC
M.aa.b ...................... ...........31 DC
lenik_25................... ..........26 DC
Katyna ........................ ..........18 DC
nikissek28...........................13 DC
Ivomal......................... ..........10 DC

mari111
7. bře 2011

ahojík holky, tak my sme měli zas noční, no. Asi jsem to zakřikla že už je v pohodě 🙄 od pulnoci do 4 vzhúru, no 😅 @sarlotta no má jí tam vzádu a je taková trošku jako pohyblivá, no uvidíme co doktor, odpoledne frčíme

ee.liska
7. bře 2011

ahojky 🙂 tak prcek spí, jdu dočíst 🙂

ee.liska
7. bře 2011

teda Míšan je fakt krásný kluk 😵

@mari111 my ty kuličky máme taky, už jsem se dokonce dr ptala a je to ok 😉 Laurinka už si stahuje gatě? to je teda šikulka 😵

ee.liska
7. bře 2011

@madormi taky jsem trpěla na to břicho, no hrůza, ale mě vždy pomohly ředkvičky 😅 😅 je to divné, ale po svazečku ředkviček to bylo aspoň na den dva dobré 😎

ee.liska
7. bře 2011

já už se dneska táák těším ven, sice je tam kosa, ale slunko svítí. normálně už mám opálenou pusu, jak jsem každý den venku. sice to vypadá divně, když krk mám bílý ale to na jaře doženu 😀 a co dneska vaříte? jsem totálně bez inspirace 😝

madormi
7. bře 2011

@ee.liska no tak zkusím 🙂 ale dnes mám po třech dnech klid tak snad to vydrží chvíli 🙂

ikopretinka
7. bře 2011

ahojky,
holky měly jste to taky takové tlaky dole, hlavně na močák a většinou když sebou mele??? Já mám chvílemi pocit, že se po....
@ee.liska dnes máme ještě pečené kuře a brambor, zítra bude rizoto a pak asi špenát 😉 Já už se taky těším ven, ještě chvíli a budu taky venčit 😵

ikopretinka
7. bře 2011

@madormi
@ee.liska střeva, no ach jo, humus 😝

ikopretinka
7. bře 2011

@mari111 super fotka, Laurinka je šikulka 😉

sarlotta
7. bře 2011

@ee.liska ahojík elis🙂 já mám svíčkovou od babičky🙂 😀

sarlotta
7. bře 2011

@ikopretinka jo jo, a bude hůř, ke konci těhu sem měla pocit, že mi malý vypadne když jdu 😲 😝 jak tlačil hlavičkou. U malé mi zas tvrdlo břicho. No nezbývá než mít nožky nahoře a vydržet 😉

sarlotta
7. bře 2011

@madormi zkus šetřící žaludeční dietku, vločkovou polévku s bramborem a mrkvičkou, mrkvu s rýží, banán. a hodně pít a hodně pohybu 😉

ee.liska
7. bře 2011

@ikopretinka
@sarlotta tak mám chuť na všechno 😀 nejvíc teda na tu svíčkovou, ale mám v mrazáku kuře tak ho udělám 🙂
zítra jdeme do poradny, tak budu vařit až večer, teda manža bude vařit 😎

@ikopretinka je to hrůza ten konec, co? ale už to máš za páár 😵 vyhneš se aspoň tomu hroznému oblékání do zimních věcí. Nevím jestli to nesnáčí víc Maty nebo já 😝

tercie
7. bře 2011

Kuk kočky, malej spí, mám vytřeno, vařeno ze včera, tak mám frei chvíli 🙂
Co probíráte?
Mám moc pozdravovat od Farminky, a teda musím říct, že v tý jejich porodce jsou sestry pěkný sůvy ☹ Nedovolí jí dát malýmu příkrm, berou jí ho a ani tam s nim nesmí jít...co to je za divný způsoby? Navíc po tom, co mu dávají ho bolí bříško a blinká, a když to vyhodí tak má pak zase brzo hlad a oni mu nechtějí dát ☹ Jediný pozitivní, že už jí aspoň dovolili jíst, jinak se moc těší domů, až si to bude moct ovlivnit sama, to krmení, a snad se jí spustí mlíčko a budemít konečně pohodu.

ee.liska
7. bře 2011

@sarlotta jo a jak jsi dokázala, že malá leze? mayt enchce být na břichu, tak asi ani nepoleze, loupežník jeden 🙄

tercie
7. bře 2011

@sarlotta jééé svíčkovou bych si dala, škoda,že jí neumím...
Šarlotko prosímtě, nevíš, jsou někde recepty na ty omáčky pro prcky? Já Omajdy doma nedělám, tak bych potřebovala nějakej mustr... na tom vaříme dětem nemůžu nikde najít, od kolika měsíců je to jídlo vhodný, někde to napíšou v receptu a jinde to vůbec není..

sarlotta
7. bře 2011

Taky sme něco fotily🙂

tercie
7. bře 2011

@mari111 Laurinka je fiškus😀 To už si gatě sundá normálně, nebo se jí to povedlo jen náhodou? Malej to teda nesvede, ten si zatím sundavá jen fusekle a boty 😀 A já pak jenom naháním, kam to zašil😀

ikopretinka
7. bře 2011

@sarlotta
@ee.liska díky za uklidnění, vydržím, musííííím a aspoň budu mít díky vám o dost menší nervy 😉 😉 😉
Jo jo ta představa toho sluníčka a teplíčka a mimíška ta mě neuvěřitelně držíííííííííííí 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru