Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. bře 2011

Farmí já ze začátku přebalovala vždy před krmením 😉 ted přebalujeme skoro furt cca 10- 15x denně 😅 nechci aby mi Víteček byl v mokré pleně 😀 a už vím kdy i čůra i kaká.Dělá u toho obličeje,takže to hnedka vyměním.

lucadav
17. bře 2011

@nicollka Hezkýýý 🙂

sarlotta
17. bře 2011

@petroska a to vaříš tu zeleninu ? a jakou ? oběd je první jídlo a měl by první jíst zeleninu. přestala bych dávat ovoce a dávala jen zeleninu - max namíchané mrkev+jablko, mrkev+brambor, nebo zkus od zeleniny příchat kaši / sinlac, nebo nějakou rýžovou bez příchuti/ a nebo zkus do zeleniny přimíchat UM a kukuřičnou mouku a povařit 😉 bude mít omáčku 😉 maso už dáváš ?

jo a s tím lozením .. děti lozí normálně od 9měsíce... a kolem ročku chodí ale klidně i v 15měs mohou začít chodit Je lepší pokud si projdou tou etapou lození - kvůli svalům na zádech, takže neposazovat hlavně, vydržet 😉

sarlotta
17. bře 2011

@farmarska z přebalování si hlavu nedělej, to má každé dítko jinak.....mělo by se před kojením a když pak usne tak ho nechat v té pokakané a nebudit - ona to ta plenka vydrží, dost to vsákne, jak je to tekuté....

tercie
17. bře 2011

Ahoj zlatíčka, teď jsem tu nebyla, nestíhačka, ale jdu dočíst, a snad se pak dostanu i ke psaní. Luky usnul a manža je na noční, tak mám klid. 😝 😎

lucierob
17. bře 2011

@farmarska já obě dítka přebalovala až po jídle.Oni byli jak průtokový ohřívač. Když jde něco dovnitř, musí se tam na to logicky udělat místo. Takže šlo i spodem 😕

sarlotta
17. bře 2011

@kasiopea vyvolávací injekce miminku neublíží, nicméně nerozumím proč sis ji nechala píchnout, a proč nevezmeš ten test a nejdeš s ním k doc ? a rovnou ho požádej aby Ti vzal krev na HCG.... zajímalo by mě proč Ti sestra dělala těhu test když Ti pak doc řekne do telefonu, že testy se mýlí 😅 😅 😅 ... jestli bys spíš nepotřebovala jiného gynekologa 😲 😉 😉

sarlotta
17. bře 2011

@cajori17 super, gratulka 😉 😉 😉 mimíš je šikula 🙂

sarlotta
17. bře 2011

@farmarska krásné fotešky, ale jako i s otevřenýma očkama ho chcem vidět jooo...ale tak má nárok drobešek 😀 😀 😀

petroska
17. bře 2011

@sarlotta já mu vařím i kupuju.když vařím tak jen zeleninu protože ve skleničce má pokaždý maso když dám kupovanou.jinak dělám třeba řepa+ brambor-to jediné má rád,nebo brambor mrkev,cuketa.brokolice+brambor + mrkev.dřív mi toto bagroval ve velkým a mlíko sem už nedávala ,stačilo mu to ale ted mi to bojkotuje z ničeho nic a po chvíli ho zdělám ze židličky a vyječí mlíko takže sní pár lžiček a dopije 150ml mlíka.a ty skleničkové taky tak jí,stejně jak domácí tak nevím.i silnac sem mu koupila a na stejno.a lození,takže neva když začne až v 9 měsících lozit,popř i později?mám z toho bobky at není zaostalý..

deyana
17. bře 2011

Ahoj, jsem dneska 35DC (posl.cyklus 31dní, předtím 34). Včera odpoledne jsem si dělala těhu test (teplota se mi stále držela 37,4), byl slabě pozitivní. Dneska ráno už byla čárka slabší, pak cca v 18hod. test bílý a začalo špinění, slabé. Ovulka mohla být 25.2, ale moc jsem neměřila, tak nevím přesně. Myslíte si, že jde o zamlklé těhu, nebo se to třeba uhnizďovalo? (a není na uhnizďování pozdě?) díky..

lucadav
17. bře 2011

Lenik 25 tak už blinkame i my=((((((

cajori17
17. bře 2011

holky ,co se to tady deje?sama nemocna ditka ☹to je mi lito ☹

dekuju vsem za gratulky......ja dneska mela slofika az do 18 .30 a ted jsem si varila veceri a jsem prezrana🙂ale tesi me,ze mam zatim jenom 1 kg nahore 🙂

lucadav
17. bře 2011

@cajori17 Tak to je moc fajn ,,že je vše ok 🙂
Buh ví z čeho to je ,,ale už mě to štve=((

cajori17
17. bře 2011

@lucadav to ti verim,je to hrozny.snad se brzy uzdravite........

mari111
17. bře 2011

u nás taky řádi střevní chřipka či co za potvoru to je, holky co maj věčší dítka si stěžujou ☹ tak snad se to nám vyhne 😖

majjka24
18. bře 2011

AHOJKI milé dámy, tak jsem si nakonec koupila make - up a amnža potřeboval kapky do očí...., stajně mi docházel femibion. ale konečně jsem objevila šedé kalhoty (tenčí riflíky) huráááá, loni jsem je sháněůla všude možně , tak když jsem je viděla, musely být moje a byly tam i hodně podobné - černé, takuž je mám taky ve skříni, 😀 Mám celkem problém s kalhotama, mám strašně široké boky 😠 takže pokud objevím kalhoty, které mi sedí a líbí se mi, beru, já mám totiž ještě vytříbený vkus, všechno na sebo mít nemusím, takže o to je to težší 🙄 Jsem Vám chtěla ještě něco napisinkat, ale už si nevzpomenu 😔 Tak snad odpolko 🙂
@deyana Vajíčko se uhnizduje tak od 7 dne nejpozdějí až do 13 dne, pak se začne do těla uvolňovat hcg hormon, ale každá jsme jiná tak zkus ještě počkat 😉

majjka24
18. bře 2011

Joooo a nechce se mi do práce 😀 😀 😀

kasiopea
18. bře 2011

Ahoj holky, taky jsem už uvažovala že si nechám vzít hcg jako samoplátce,ale u nás v Opavě je asi všechno jinak. Tady to stojí 500kč.Přikládám sem těhu testíky,dneska ráno jsem si ho nedělala,zkusím to zítra. Doufám,že těhotná jsem a příští týden se už nenechám odbít a budu trvat na hcg v krvi. K doktorovi jsem přešla před půl rokem, měl všude dobré reference a každý si ho vychvaloval,byl můj ošetřující doktor i v nemocnici když jsem tam ležela kvůli prvnímu potratu. No snad to všechno dobře dopadně.

deyana
18. bře 2011

@majjka24 Děkuju za odpověď, bohužel od rána silně krvácím, tak se to vyřešilo samo.

Přeju vám všem brzké // a spokojená bříška 🙂

nicollka
18. bře 2011

dobré ráno tak dnes budíček už v 7hod. Ale krásný budíček, tak sem kamarádku uz druhý týden držela a podporovala a dnes v půl sedmý se konečně po 8dnech přenášení narodil Maxík až mi slzičky vyhrkli :D

lenik_25
18. bře 2011

@ikopretinka Na živočišném uhlí je, že je to nejdřív od 3 let a jemu ještě 3 roky nebyly víš. Ale koupili jsme kapky Hylak Forte. Hnusný jsou, to je pravda, ale smíchala jsem mu je se šťávou a řekla bych, že to pomohlo okamžitě.

lenik_25
18. bře 2011

@deyana Ahoj, na uhnízdění může být pozdě i nemusí. Podle toho, kdy jsi měla OVU. Ale to bys jí musela mít fakt pozdě, třeba kolem 28 DC. Já měla předchozí cyklus taky slabě pozitivní testy a pak se mi zdálo, že čárka spíš slábne a dostala jsem to. Doktorka mě poslala na HCG a bylo 0, takže to nemusí znamenat těhotenství. Radši si nic neslibovat než pak být zklamaná.

@nicollka No to je krásná zpráva, další miminko na světě!

@kasiopea No taky ty jsi na 100% těhotná, vždyť ti ta druhá čárka i pěkně sílí. Vem třeba poslední dva tři testy k tomu doktorovi a ukaž mu je.

lenik_25
18. bře 2011

@kasiopea A pozor, já taky přešla k nové gyndařce po dobrých referencích a najednou každej začal říkat, jak se zhoršila a já to pociťuju už taky. Řekla mi, že nemám problém otěhotnět, ale udržet to. Když jsem ji tedy požádala o něco na udržení, tak mi řekla, že počká, jestli ještě potratím. A nikdo jinej tady už nebere.

sarlotta
18. bře 2011

@petroska zkus koupit skleničku jednodruhové zeleniny od 4měs a uvař kuřecí křídlo a mixni to dodhromady s trochou toho vývaru/ nesolit, jen pár semínek kmínu/ a písni🙂)))
malé moc nejede rýže v příkrmu... ale kaše sní v poho 😒 a jinak vařený brambor-už jsou i nové🙂 mrkvičku / s natí mladou/, pastiňák to zďobne🙂))

kuřecí a krůtí taky, včera vepřové se šklebila...... takže víš co, nemusí mu všechno chutnat, musíš zkoušet a znova nabízet po 14dnech. určo to do něho necpi když mu nechutná.. spíš jiné zkoušej.

nejsou tam už větší kousky v těch skleničkách ?

sarlotta
18. bře 2011

@petroska jestli máte všude podlahy tak se nediv🙂)) že se mu nece lozit🙂 není zaostalý - fuj co to je za výraz 😅 😀 😀
deku, peřinu, koberec na zem a nahé kolena 😉 😉 😉 , můžeš mu dát ruce dlaní za nožičky aby měl oporu a zkoušel se houpat na kolínkách.. nebo kukni na Vojtovovu metodu, jsou tam cviky, kdy chytneš dítko zády k sobě- skrčíš mu kolenka- držíš nohy v kotníku,zapřeš o sebe a necháš ho ,,spadnout" na ruce... pozor na šišku 😉 😉 zapne to ty svaly které potřebuje a mozek si to zapamatuje, pak mu to půjde rychleji. My teda necvičili, nechala jsem ji ať se plazí a snaží sama 😉 😉 hlavně neposazovat.

sarlotta
18. bře 2011

@nicollka gratulka kamošce🙂 Maxík 😉 😉

sarlotta
18. bře 2011

@deyana to je škoda, 😔

sarlotta
18. bře 2011

@majjka24 tož tam nechoooď🙂))) a super žes koupila gatě... taky nakupuju, když mi to sedí tak to tam nenechám, pže pak lituju 😉 😉

madormi
18. bře 2011

ahoj holčiny,dnes na Ko vše ok, nabral mi krev( tripply jsem po domluvě odmítla) souhlasil s tím, že to nemá cenu, když screening dopadl tak dobře a když si chci zaplatit i screening ve II. trimestu, že je pravda že tripply často vyjdou blbě a že než by přišli výslekdy tak už stejně jdu zase na ten screening, tak, že je to fakt zbytečné, tak jsem ráda, že se mnou mudr souhlasil. jinak odpovídám začátku toho 17. týdne, ale podrobný utz nedělal, ten bude 12.4. a to nám snad už řekne co to je a můžu přijít i s manžou. jo a těhule co máte hore jedno kilo, pěkně mě štvete 😠 já mám od pobytu v nemocnici nahoře 4 kg od minulé kontroly 2, no budu jak sud před porodem, metráček budu 🙂 jinak jsem si udělala radost a koupila si dnes peckové gatě v takku, na gumu hezky je můžu dát pod bříško a takové ty se spadlým sedem, černé no manžel se se mnou bude stydět vyjít ven pže to nesnáší tuto modu ale já to miluju, schová to stehniska 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru