Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
13. dub 2011

tak to jste me uklidnily 🙂 snad zitra prinesu jen dobre zpravy 🙂

cajori17
13. dub 2011

tak to jste me uklidnily 🙂 snad zitra prinesu jen dobre zpravy 🙂

lucierob
13. dub 2011

ahoj holky, tak co nového?
@lenik_25 to je mi moc líto,že to nedopadlo ☹
Já jsem zase naštvaná. Ale na sebe. Protože jsem úplně blbá a nedokážu nachvíli ohlídat vlastní dítě. Jen jsem si nachvíli odskočila z obýváku do kuchyně a Aninka hodila Robovi do vany ovladač od settopboxu. Ten samozřejmě nefunguje. Takže si nemůžu ani přepnout program. No, to bude mít zase manža radost, až dorazí ráno z práce. 🙄

kerrie
13. dub 2011

@lenik_25 To neeee. Moc mě to mrzí, tolik jsem Ti fandila ☹ Ale hlavu vzhůru! Máš úžasnýho manžela, spolu to určitě zvládnete. Já vím, že teď to bolí, ale nevzdávej to! Zase bude dobře, uvidíš. 😵 😵

majjka24
14. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................36tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 21 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
lenik_25................... ...............?? tt
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................26DC
nikissek28............................25DC
maendy................ ................38DC
Martasek ................ . ...........38 DC

nicollka
14. dub 2011

Ahoj holky,

bože to je den, V 6 budíček, cesta „až“ do Vyškova, vzali krev a dojdete po 12h a to sem si vyhádala že se chci objednat na určitou hodinu, že musim zase i s malym, ze sem ho akorat vzala z nemocnice a on nesmi mezi lidi zatim. Tak prej dojdete po 12h. Jestli tam budu půl hodiny tak se zvedam a odchazim, duchny tam chrchlali a nepotrebuju aby se malej vratil zpatky do nemoccnice a ten duchnovskej smrad tak to bylo fakt neco po ránu…božeeee nesnašim engokrinologii.

A VŮBEC NEMĚLI BY MÍT TĚHOTNÝ PŘEDNOST???!!! SAKRA

nicollka
14. dub 2011

@lucierob vytáhni baterky a pořádně vysuš, on by měl fungovat. Mě malý i telefon utopil, no nejel 3 měsíce a zase funguje 🙂 jen se musí vytáhnout hned baterka a pořádně vysušit co to jde

cajori17
14. dub 2011

ahojky 🙂 jsme zpet z utz 🙂vsechno vypada v poradku,jen jdu za tyden na kontrolni utz srdicka,protoze mimi bylo divno otocene a byla horsi viditelnost 🙂 takze za tyden se podivame znovu,jinak me mudr poslal zitra na infekcni do nemocnice,na nejake odbery atd,snad to bude o.k, 🙂mame 430 g a jsme o neco vetsi podle utz 21+2 🙂 a videli jsem pindíka 🙂budu mit vytouzeneho chlapecka 🙂)))))))) 😵

lucadav
14. dub 2011

@cajori17 Tak to ti gratuluju,,nejen že je vše vpoho,ale že máš to cos chtěla 😀
@nicollka Měla bys mít určitě přednost,ale některy ženský jsou k......... ,tak snad to budete mít rychle za sebou,at malej něco nepochytí.

cajori17
14. dub 2011

@nicollka tehotny by meli mit urcite prednost

ikopretinka
14. dub 2011

Ahoj,

@cajori17 dobré zprávy 😉 , gratulka k chlapečkovi. Hlavně na tom infekčním vůbec nečekej, a´t ještě něco nechytíš, těhulky mají přednost!!!! Aspoň u nás to tak je a je to tam i psané na dveřích.

cajori17
14. dub 2011

@ikopretinka dekuji 🙂samozrejme,hned se jim ohlasim a nahlasim,ze jsem tehotna........snad to bude v poradku

madormi
14. dub 2011

@cajori17 moc gratuluji to je super!! mě čeká kontrola zítra tak snad mimís bude v pořádku to je hlavní a pohlaví no radši bych princeznu 🙂

cajori17
14. dub 2011

@madormi budu drzet palecky a pohlavi ti bude uplne fuk az uvidis jak se v brisku krasne vrti 🙂
mimi fakt blbe polozene ,tak mi nevysli ani fotecky,ale pristi tyden jdem znovu,tak snad se mimi k nam lip otoci 🙂

ikopretinka
14. dub 2011

@madormi však uvidíš, třeba to bude i holčička. Hlavně ať je vše dobré!! 😉
@cajori17 já byla na velkém ultrazvuku taky dvakrát, my měli zase schovanou hlavičku hluboko v pánvi

cajori17
14. dub 2011

@ikopretinka tak snad to bude vse dobre a co ty?zadny naznaky bliziciho se prododu ???

kopa
autor
14. dub 2011

@cajori17 obrovská gratulace k chlapečkovi!!!!! 😵 😵 😵 😵
No a vidíš jdeš na to infekční 😉 Víš ono je to těžké s tou nemocnicí 😅 Chápu že doktoři nemají náladu(když odbíhají k porodům...) ale podle mně si mysleli,že ti nic není tak proč je otravuješ 🤐 kdyby jsi krvácela tak tě určo prohlídli.Co naděláš,všude je něco no 😔 a u nás rozhodně neplatí,že těhotné mají přednost 😀 😀

kopa
autor
14. dub 2011

Tak zas mizím,my dneska předělávám obývak...tak máme makačku,pa

ikopretinka
14. dub 2011

@cajori17 špinění ustalo a mám pocit , že mimi právě včera popojelo ještě hlouběji hlavou do pánve, tak to asi bylo ono.

maendy
14. dub 2011

@lenik_25 ani nevis jak me to mrzí.......ale bude zase dobře uvidíš

já měla včera ráno takové křeče v břiše,a celej den se mi vracely,večer taky,myslim že to bylo z blbeho jídla,přecpala jsem se zelenýma luskama s hovězím,tak jsem dala pak espumizan a povolilo to trochu,vyckavam mrchu,dneska nebo zitra.....
dnes jsem mela silene zivý sen,ze mám holcicku,kojila jsem ,byla tak krásná......pak jsem ji potrebovala přebalit a nemela jsem plíny 😀

lucierob
14. dub 2011

@nicollka jj, hned jsem vytáhla baterky, osušila ho a dala na topení. Akorát mě naštvalo, že konečně mám večer čas si sednout k tv a zase nic. V noci příšel manža z práce a chtěl si pustit TV a když zjistil, že to nejde tak prskal. A už se smiřoval, že dneska pojede koupit nový. ale ráno jsem tam dala nové baterky a potvora naštěstí jede. Asi dostal strach 😠

cajori17
14. dub 2011

@ikopretinka to je dobre,mate jeste chvilku cas 🙂

lucierob
14. dub 2011

@nicollka u nás na většině oddělení berou těhule přednostně,ale na Endokrinologie né. Sedí tam taková stará mařena, která tvrdí, že těhotenství není nemoc, tak není třeba spěchat domů. A ti staří lidi taky nemají času na zbyt. Když jsem to slyšela, normálně jsem neměla slov. Nehledě na to, že jsem tenkrát byla ve 4. měsíci a ona mě objedlala až za 3 měsíce. Prý mají hodně lidí. Tak jsem si to nakonec zařídila jak jinak než přes známé v nemocnici.

lucierob
14. dub 2011

@cajori17 gratuluju k vyšetření. A k vysněnému chlapečkovi. Kluci jsou náhodou fajn. Já jsem vždycky chtěla první dítko kluka. A Denis je pěkné jméno. Toho má sestřenka. 😉

cajori17
14. dub 2011

@lucierob dekuju 🙂

aja.83
14. dub 2011

Ahoj holčinky! 😉
@cajori17 Moc gratuluji ke kontrole a k chlapečkovi! A ať ti to dobře dopadne na infekčním! 😉 My jdeme zítra na velký utz, tak snad bude taky vše v pořádku! 😉
@lenik_25 Moc mě to mrzí, aaach jo ☹ ! Drž se, máš skvělýho manžu a spolu to zvládnete. Za chvíli bude zase dobře! 😉
@madormi Držím pěstičky na zítra! 😉

cajori17
14. dub 2011

@aja.83 dekuju 🙂samozrejme ti budu drzet palecky,ale vse bude o.k. 🙂

mari111
14. dub 2011

Ahoj holky, du se ozvat že žijeme, jen jsme v´byli takoví zeslábli, jen sme polehávali. No už je to ale dobré. Jen dneska je Lauruška nějaká mrzutá, nevím jestli zoubky nebo co jí trápi. Ach jo
Lenik to je mi líto 😔

mari111
14. dub 2011

@cajori17 gratuluju k chlapečkovi 😵

maendy
14. dub 2011

Tak zas hlásím 1DC 😒

cajori17
14. dub 2011

@mari111 dekuju 🙂 to je fajn,ze uz je vam trosinku lip............
@maendy mrcha jedna hnusna ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru