Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
14. dub 2011

Ahoj holky tak jsem zpátky štítka se mi dokonce zlepšila 🙂 to jsem ráda a vzali nás hned 🙂 no a skočila jsem si trošku utratit peněženku. Jen mě bolí zub, takže si zavolam k zubařce a zítra, v pondělí valím. auuuu

a mé úlovky https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nicollka/alb...

jdu umýt nádobí, poklidit vyprané prádlo a pak do postele s notasem tak trochu počtu

nicollka
14. dub 2011

Caj moc moc gratuluji, vidíš a ještě silnej klouček 🙂

cajori17
14. dub 2011

@nicollka dekuju nicol 🙂krasne ulovky pro Sofinku mas 🙂

ja prebirala tasku s vecickama a skoro vsechno mam klucici vecicky 🙂)))pro holcicku snad jen 2 soupravicky a 2 boticky 🙂a pro kluka mam plnou tasku 😵

nicollka
14. dub 2011

Tak mi umřela babička :( přišti čtvrtek je pohřeb :( už bude zase s dědečkem 🙂 , život...

mari111
14. dub 2011

@nicollka to je mi moc líto 😔

mari111
14. dub 2011

holky ta moje Lauruška má prújem, proto asi byla celej den tak mrzutá. Myslíte že to je ještě po ty viróze, nebo žeby zoubky ??? a už jsem hotová, já se tááák moc o ní bojím, a zrovna zítra tam není její doktor ☹

cajori17
14. dub 2011

@nicollka je mi to lito ☹

Mari,bude to asi jeste z te virozy si myslim ☹ ,chudatko Laurinka,porad nejaky trapenicko ma..........

nicollka
14. dub 2011

Děkuju holky, no popravdě sem babičku neviděla snad 2 roky, a z toho snad rok lezela v nemocnici na LDN, a ja za ni nechtěla jit, i kdyz sem tam byla o patro niž kdyz sem ležela s malou v břišku. Já si ji prostě chtěla pamatovat usměvavou, skvělou a perfektní babičku se kterou jsem pekla buchty a zametala ji kuchyn :D A tak to taky je, slzičky asi v ten den. Jen si zapalim večer svíčku...

Mari ja si taky myslim ze to bude ještě z virozy ..

lucadav
14. dub 2011

@mari111 Muže mít ze zoubku...třeba stoličky a špičáky prožívají nejhuř=( tak to muže byt k tomu.....tak jen něco suchého at si papká a uvidíš ,jak to bude....at jí je líp
@nicollka To je mi líto....já jsem se za dědou byla tenkrát podívat a pak už né.....už jsem na to neměla a přesně jako ty...chtěla jsem mít vzpomínku.

nicollka
14. dub 2011

udělala jsem si rozdíly 🙂 jen je to malé, hodim i do albumu

nalevo ted Sofi, napravo byl Dany 🙂
3. měsic
5. měsic
5. měsic
7. měsic
9. měsic

mari111
14. dub 2011

@lucadav no jo a co jí dát suchého? Ještě je malinká. Skoušela jsem rohlík ale jak se jí do pusinky dostane věčší kousek tak se ji zvedá žaludek 😔

lucadav
14. dub 2011

@mari111 A co ty dlouhe bezlepkove křupky????piškutek ?,?

ikopretinka
14. dub 2011

Tak já si dala zkušební cestu do porodky. Myslela jsem dnes 2x že rodím , šílené bolesti v pánvi jako by se mi chtěla rozletět a kontra po 3 min. asi hodinu, ani chodit jsem nemohla, pak v autě znova kontra. No trapas, přijela jsem tam a nic, čuměli na mě jak na hypochondra, natočili monitor, prý kontra nic moc, spíš skoro nic, otevřená na špičku prstu. Udělali mě ultrazvuk a potvrzena znova už po třetí holka.

cajori17
14. dub 2011

@ikopretinka radeji 2 a" zbytecne",nez pozde 🙂)))

mari111
14. dub 2011

@lucadav skusím je koupit a piškotky už múže jo? Nebo mám ty dětský sušenky. Ale z toho se nenají ☹ nebo jak jako jí to mám dát ? No ono všechno co se jí dostane věčší kousiček tak ji natahuje, ach jo, ja už nevím. Jestli ještě zítra bude srajdit tak jedu k doktorovi. Ani spinkat se jí nějak nechce, je nějaká nervózni. ☹

nicollka
14. dub 2011

Ja kojila i přes průjem tak nevím.

Koperti ta ti to dělá napínavý :D

Tak a já jdu chrupkat. dobrou

kopa
autor
14. dub 2011

@ikopretinka Kopreti ty jo 😀 😀 jsem si úplně zavzpomínala na moje kontra 😀 jak jsem ještě psala Murynce jestli to jsou a pak přišla doktorka a ptala se po kolika minutách je mám,a pak hnedka co mě viděla volala na porodní sál,že to jde rychle 😀 😀 Určo je lepší jet 😉 já měla poprvé kontra až v den porodu v nemocnici,nikdy jindy ne.
@mari111 To je mi Laurinky moc líto 😔 😔 hlavně at hodně pije,at není dehydrovaná a s jídlem to ti neporadím 😅

lucadav
14. dub 2011

@mari111 No já dávala ,,se rozmočí...rohliku jsem se taky bála a ty kuk chleby klidně.....ale mliko ,bych nedávala....pokud to bude ještě zitra tak bych taky šla ,ale muže to byt od zubu...nezda se mi ,,že by to měla i po té viroze=(((

lucadav
14. dub 2011

@lucadav A samozřejmě čajik nebo malá mi pila i vodu...at ma tekutiny co nejvíc

lucadav
14. dub 2011

@ikopretinka Ty jo ,,tak nakonec snad budeš jen tak tak,,,,tak to bude až za dyl...=)))))to je ještě málo

mari111
14. dub 2011

@lucadav pít pije. A to jí mám dávat celej den jen rozmočenej rohlík nebo piškot ve vodě? A jídlo né?

majjka24
15. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. ?? 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................36tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................22 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 21 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 21 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................21 tt,............. KO ,6.5. .......V.UTZ 20.4........................ TP 5.9.2011
Mirax........................................19 tt, ..............KO ,??................................................ TP ???
lenik_25................... ...............?? tt
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................27DC
nikissek28............................26DC
maendy................ ................2DC
Martasek ................ . ...........39 DC

ivomal
15. dub 2011

Ahojky, dlouho jsem tu nebly🙂 Co je tu nového? Nějaké miminka a těhulinky?
Já měsíc marodila, měla jsem fakt ošklivou chřipku se 40 horečkama.... Jinak v pondělí jdu na kontrolu a když bude v pořádku, začínáme dlouhý protokol na 2. IVF🙂 Samozřejmě mrchu nemám, prostě vůbec nekrvácím.....doktorka říkala, že se to spraví tím IVF.

nicollka
15. dub 2011

@majjka24 ahoj já jsem 21tt až od pondělí, vždy od pondělí 🙂 ještě si počkám 🙂

ikopretinka
15. dub 2011

Ahoj,
holky prosím, kdy vám měřili pánev?

lucadav
15. dub 2011

@mari111 Tak určitě ,ale třeba jen nějky suchy ...bramburek ...atak ...spíš jen at má dietku...a už je to lepší????třeba to jsou fakt jen zoubky

kopa
autor
15. dub 2011

Ahoj holky 😉
@ikopretinka mě pánev vůbec neměřili 😅 i když je na to kolonka v těhu průkajdě...

kopa
autor
15. dub 2011

@ivomal čauky,hlavně že už jsi zdravá 🙂 budu držet palečky,aby to klaplo.

ikopretinka
15. dub 2011

@kopa mě právě zatím taky ne. A kolonku tam taky mám.

kopa
autor
15. dub 2011

@ikopretinka tak uvidíš,třeba to a ni nebudou měřit 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru