Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. kvě 2011

@wlladka Ahoj Vladi,
to víš tady je cenzura 😀 😀 a hnedka si myslí,že je to komerční prodej.
Do té kolonky normálně napiš název autosedačky...
Do popisu bych napsala nabízím autosedačku,značky.... do kolika je kil...Použitá pouze jednou při převozu z porodnice.

aja.83
6. kvě 2011

Dobré ráno holky! 😉
Byla jsem na kontrole a vše v pořádku! 🙂 Jo a představte si, že s největší pravděpodobností čekáme HOLČIČKU 😵 😵 😵 . Najednou pindík nikde a vykouklo na nás kávové zrno. To je překvapení 🙂 . A já pořád nevěřila manželovi, když tvrdil, že to stejně bude holka! 😀 On si ji moc přál. Tak jsem šťastná a musím začít kupovat něco růžového 😉

wlladka
6. kvě 2011

@kopa to jsem tam takhle napsala. Ale že jsem napsala NOVÁ a oni , že mám napsat NEPOUŽITÁ. Přijde mi to jak hledání chyby za každou cenu. Přitom ta autosedačka nová opravdu je. A to jejich "nepoužitá" není pravda, jelikož jsme ji použili na ten převoz z porodky. Tak si potom vyber. No, doufám, že teď už se jim to bude líbit 😖

wlladka
6. kvě 2011

@aja.83 moc moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 Ke zdárné kontrole a ke zdravé HOLČIČCE 😵 😵 😵
Takže....jaké má manža vybrané jméno?

aja.83
6. kvě 2011

@wlladka Jméno má manža jasný už dlouho - Kristýnka! 😉

wlladka
6. kvě 2011

@aja.83 pěkný výběr

madormi
6. kvě 2011

@mari111 ne ne, te´d jsem ty nejmenší koupila normálně v krámě, a v září si objednám přes bráchu, žije ve skotsku a je to tam za pakatel( kolikrát za polovinu) a v září se pojede do čr podívat na malou, takže pak vel 68, 74 a tak vyberu na netu(http://www.next.co.uk/) a on to tam koupí a doveze 🙂. ted´jsem next kupila pár kousků next, zbytek CA, HM a tak.

madormi
6. kvě 2011

@aja.83 jeee to je paráda, tak doufám, že u nás to nezmění a nevykoukne pindík, jinak hadry za 4000 litry můžu schovat 🙂

tercie
6. kvě 2011

@aja.83 Ají jéé, tak žeby překvápko? 🙂 Kristýnka je moc krásný jméno, mám ho v rezervě, kdybysme měli jednou ještě holčičku 🙂

@madormi No pěkně nakupuješ, to se bude pinďa mít 🙂 Ty jo, kdyby to teď byla holka,tak budeš mít pěkný hoňky to povyměňovat, viď😀

@wlladka možná bych napsala do toho inzerátu, že je JAKO nová 😀 Schválně, co ony na to 😀 Jinak to chytání za slovo je trapný 😎

wlladka
6. kvě 2011

@tercie je to fakt trapný. Nepoužitá stejně není, jelikož jsme ji jednou použili a to tam napsané bylo. Když ty si koupíš třeba nový mobil, tak už nemůžeš nikomu říct, že je nový, po tom co si z něj jednou zavoláš 😀 😀 😀 😀 No, jsem se pobavila. Admini se musí sakra nudit 😝 😀
A teď jako budu dva dny čekat, než mi ten inzerát zase spustí

tercie
6. kvě 2011

@madormi Jé já to popletla 😀 Dočítám rychle a pak v tom mám hokej 😀

wlladka
6. kvě 2011

jukněte na mou píďalku, jak mi tu "běhá" po předsíni 😀

https://www.youtube.com/watch?v=7fa3evdavkw
wlladka
6. kvě 2011

Tak tohle je reklama!! No hrůůůůza 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=KZk6og_zGLc
mari111
6. kvě 2011

@wlladka nmo to je reklama, bože múj 😨

maendy
6. kvě 2011

Ahoj po delší době.Holky jaky máte názor na ,že Duphaston podaný před ovulací brání otěhotnění.Takže byla jsem v po na uzv u dr,a na prave vajuchu krásnej folikul,a sliznice užasná,dr mi řekl že to dělám špatně že beru duphaston až po ovulaci,a když jsem mu řekla že jsem slysela o tom že muže ovu zablokovat,říkal že tomu nevěří,tak jsem si v uterý 20DC vzala první tbl a ve středu ovu test // a včera už ovu test negativní a dnes na ivu folikul stejnej,jako by se zastavil.No neřikala jsem nic,proste se ovulka zastavila,takže si to budu brat po ovu jako předtím at si říká co chce....taky me dal žadanku na spemoigram,ted jak to přitulovy přednest....je si jistý že u nej je vse ok... ale mam za 2 mesice přijít a začne me dr stimulovat hormonama asi clostilbe.... no uvidíme,už nějak jsem laksní a neverím že budu nekdy mámou.....

madormi
6. kvě 2011

@tercie no mě by kleplo kdyby se spletli, bych to vše musela se ztrátou prodat a začít znova 🙂 naštěstí zatím mám jen hadry, růžové a fialové povlečení a deky atd jsem zatím neobjednala 🙂

mari111
6. kvě 2011

@maendy ale budeš jednou máma, jen vydržet. Mne taky pomohl dr. s clostíkama 😉

madormi
6. kvě 2011

@maendy vidíš, vše ja na dobré cestě, folikuly, sliznice, však ono to brzy vyjde 🙂 jinak jsem se rozhodla, že půjdu rodit k Vám do Kyjova 🙂

maendy
6. kvě 2011

@madormi jéééé to je užasný,pak musis dát vědět,nakuknu za tebou... 😉
@mari111 ted jeste nejak mému přítulovi nabídnout tu žádanku na spermiogram.
Kam ? Brno? Obilňák asik.
A co říkáte holky na tu blokaci ovulace.....
http://www.porodnice.cz/node/59106
Tohle asi mluví za vše....a pak že né.....

madormi
6. kvě 2011

@maendy jj jak to přijde tak písnu sms 🙂 snad tedy až koncem srpna 🙂

madormi
6. kvě 2011

@maendy já co jsem slyšela, tak všeci to začínaly jíst až po ovulce, tak nevím. jinak přítelát to zvládne, pustí si tam hezké dvd a trochu toho daruje no 🙂

mari111
6. kvě 2011

@maendy to vúbec nevím jestli to blokuje, hmmm. Snad by to dr. věděl,nééé nebo co. No každopádně to skus brát až po a uvidíš. Jak píše madormi, taky vím že to všechny brali až po 😒

lenik_25
6. kvě 2011

Ahoj holky, tak už se to hýbe. Za týden v pátek jedu na imuno testy a genetiku. Doktor říkal, že se zaměříme hlavně na trombofilní mutace nebo co. Já tomu prd rozumim. Hlavně, když najde příčinu a nakopnem jí do zadku 🙂

mari111
6. kvě 2011

@lenik_25 tak tak, hlavně zjistit co se děje a nakopat to ...

mari111
6. kvě 2011

@aja.83 gratulka k holčičce, téda, tady bude babinec 😀

maendy
6. kvě 2011

@lenik_25 to je porucha krve a její srážlivosti....ale nebooj....i tohle se dá řešit...ja ji mam taky......budu si muset injekcema v těhu ředit krev....ale znám v okolí spoustu holek co to má...i kámoška pichala cele těhu injekce a má zdravou holcicku... 🙂
@madormi no budu s tebou počítat 😀

madormi
6. kvě 2011

@lenik_25 kdyby to byly ty trombofilní mutace, tak je to ta lepší varianta. já to mám taky, po druhém potratu na to přišli a te´d si od 4 tt píchám injekce a ťuk tuk, mimís roste

wlladka
6. kvě 2011

taky jsem píchala do bříška injekce. Trombofilní mutace je častá "kámoška" 😠

Holky! A honem pište, co vaříte o víkendu. Sumíruju si nákupní lístek tak potřebuju nějakou inspiračku 😅 😝 😀

mari111
6. kvě 2011

@wlladka plněné kuřecí prsa šunkou a smaženici s cibulkou polité tatarkou a sypané sýrem a k tomu brambory vařené a manža hranolky to v neděli a zítra ještě taky nevím, možná bramboráky s masovou plnkou nebo nevím co mne ještě napadne 😒

kalop
6. kvě 2011

ahoj holky,nerada se vám sem pletu,jen bych potřebovala poradit...jsem 3.den po revizi a dnes mě začalo strašně bolet břicho,jakoby zaražené větry,tak nevím zda to může být. byla jsem po 6.tt po KET..nekrvácim silně,ale je to jasná krev ne špinění.moc děkuju za radu a nezlobte se 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru