Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
28. kvě 2011

ahoj holky, ..se hlásím, že žijeme 😉 máme se dobře a rosteme jako z vody 😎 ted co bylo tak krásně, tak jsme celé dny trávili s malým na zahraděma 🙂 to bylo supr!l 🙂 jen na net a koníka nebyl čas, takže nevím co tu nového, nedočítala jsem 😅 ale určo se máte všechny dobře, jako my 😉
jen malej má trošku problémy se spaním přes den, ale v noci to jakš takš už ujde a krmíme jen 2x a vždy hned pak usne 🙂 dnes se mi prvně převalil s bříška na boček (začíná bejt nějakej akční 😀 ) a taky když mi dopoledne spal na bříšku, tak jsem se na něj šla kouknout, páč jsem slyšela nějaké zvuky a on si tam klíďo píďo pásl koníky 😀 ale krásně 😵 nevím jak se mu podařilo ty tlapiny pod sebe šoupnout ale krásně se vzpíral a hlavička nahoře..čučel ze strany na stranu..tak mne to tak krásně překvapilo 😵 😵 páč jindy jsem ho vždycky do té polohy štelovala a on ted už takhle sám 😎 jo a taky jsme dnes měli vítání občánků 🙂 mám nějaké fotky, tak jen co bude čas a vzpomenu si, tak si je šoupnu do albíčka, at vidíte, i vy tetky koníkovky, jak rosteme 😎 🙂 😎
tož mějte se tu pěkně, všechny vás moc líbám a i když neppíšu, moooc na vás myslím 😵

sarlotta
28. kvě 2011

@veve.b já mám Mam a spokojenost, však jeho žízeň donutí🙂) není už tak maličký... zatím dávej klidně z lahvičky se savičkou a když bude horko tak šup mu tu s pítkem 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32270160&tab=4

mám s měkkým pítkem od 6měs a mám koupené i tvrdé pítko od 8měs.
Malá už si ho drží sama🙂

sarlotta
28. kvě 2011

@farmarska to je fajn.. my joooo, my se máme dobře 😎 😀 😀

majjka24
29. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................12 DC
maendy................ ................15 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

nicollka
29. kvě 2011

Dobré ráno, krásnou neděli přeji dnes už snad bez deště, jdu rychle vařit, po obědě jdeme na den dětí a zítra MM už odjíždí.

Včera sme nakupovali a táta nám koupil dvě tričenka no byla sem úúúplně dojatá.

Angelsound už je prodaný 🙂 no nám se i penízky budou hodit.

lenik_25
29. kvě 2011

@nicollka Krásné fotky, sluší! A prosím tě, kde jsi sehnala tak super trička? Bomba! Miluju na dětech pestré barvy 🙂

lenik_25
29. kvě 2011

Holky, jdu vám taky ukázat aktuální fotky z dnešního večera. Tady máte toho našeho skoro 3letého prďolku v pyžamu 🙂 Nevidíte trojmo, on toho pejska má opravdu 3x. Jednoho do školky, jednoho k babičce a dědovi a toho třetího má doma. Kdyby měl jednoho a někde ho zapomněl, tak je katastrofa na světě. Bez toho pejska nemůže žít.

lenik_25
29. kvě 2011

A taky jsem dneska měla pěkný zážitek. Když se Dáda vracel po dvou dnech od babičky a od dědy, vběhl mi do náruče se slovy "Maminto, to je tytyčta plo tebe" a dal mi tohle:

mari111
29. kvě 2011

@lenik_25 😅 jej, to je doják, tytyčta plo tebe 🙂

lenik_25
29. kvě 2011

@mari111 No pořád na to myslim 🙂 Krásný 🙂

nicollka
30. kvě 2011

ahoj holky jen sem přišla ukázat nového člena rodiny ... toto je nový LEO 🙂

mari111
30. kvě 2011

ahoj holky

cajori17
30. kvě 2011

ahoj,krasny den preju 🙂u nas je od rana zase horko..........to nevim co zas budu delat ☹
@lenik_25 krasna tytyčka 😀 malej je užasnej 😉

lenik_25
30. kvě 2011

@cajori17 Ahoj a děkuju. Jen se neboj, uteče to jako voda a Denýsek ti taky bude nosit tytyčty 😀

lenik_25
30. kvě 2011

@nicollka Leo je fešák 😀 A ten vedle něj taky 😀

mari111
30. kvě 2011

@cajori17 u nás taky smažák 😝

lenik_25
30. kvě 2011

@farmarska Jé, ty máš ale velkého šikulku, úplně vidím Danečka, jak pásl koníky a hlavička mu jezdila ze strany na stranu, on vykulenej, co to kolem sebe vidí a o to vlastně dělá 😀 Tak už se těším, až dáš fotečky. Mějte se krásně 🙂

cajori17
30. kvě 2011

holky,me se dneska hrozne mota hlava a mam takovy tlak na prsou,tezko se mi dycha 😒

mari111
30. kvě 2011

@cajori17 to bude asi z toho tepla 😒

lenik_25
30. kvě 2011

Pro mého nejšikovnějšího manžela, který z domova dnes ráno odjel jako Bc.Manžel a vrátí se mi URČITĚ jako Mgr.Manžel 🙂

cajori17
30. kvě 2011

@mari111 asi jo 😒

@lenik_25 no to je nádhera 🙂

lenik_25
30. kvě 2011

@cajori17 Díky 😉 Ještě mě čeká smažení řízků z panenky a obložená mísa se šunkou, sýry, křepelčími vajíčky... A jestli to neudělá, tak budu dneska večer všechno vč. toho dortu rozdávat před panelákem 😀

mari111
30. kvě 2011

@lenik_25 no né že bych mu nepřála aby to neudělal ale přijela bych před panelák 😀 😀 😀 ale určitě mám smúlu, bo on to určo udělal 😉 Dortík samo krááásnej, ale ty jiné ani neumíš 😵

madormi
30. kvě 2011

@lenik_25 ty jo ten dortík je paráda, škoda že nebydlíš blíž bych byla pravidelná zákaznice 🙂

majjka24
31. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO ??. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................25 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........19 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................11 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................14 DC
maendy................ ................17 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

wlladka
31. kvě 2011

Ahojky!! 🙂
Hlásíme se s ROČNÍM Šimonkem 😵 😵 😵
Jo jo, v neděli jsme oslavili první Šimonkův rok na tomto světě. 🙂 Tak strašně to letí. 😒
@farmarska gratuluji k občánkovství. Mišulka je šikovný, všichni se máte dobře a to je fajn. Jen tak dál, pohrom už bylo až až 😉
@nicollka sluší ti to a tričenka pěkné. Manža se snaží. Určitě se na holčičku taky těší, vůbec si s tím nelam hlavu. Chlapi se nedokážou tak spontánně projevovat. Počkej, až ji poprvé podrží v náruči, jak mu budou svítit očka 🙂 A Leo je super 😅
@lenik_25 psíčci krásní, Daník ještě krásnější a tytyčta prosté úžasná 😵 😵 😵 😵 a pěkná torta - gratuluji manžovi. Taky mám doma "magora" 😀 😀 😀 😀

wlladka
31. kvě 2011

Tady pár foteček z neděle.
...no PÁR - troch jsem ujela, ale mám jich moc 😵 😀 😀

handm
31. kvě 2011

Ahoj holky! Hlásím se po delší době, byli jsme na kratší dovolence, takový prodloužený wellness víkend pro rodiče a pro prcka bazének se slanou vodou! Moc jsme si to užili, bylo to prima odreagování od práce na domečku!🙂🙂 Navíc ajk je krásně, tak jsme furt venku a nestíhám chodit do diskusí!
Jen jsem dočetla poslední dvě stránky, víc nemám šanci!😉 Všem těhulkám moc gratuluju ke KO a zdravým rostoucím mimiskum!!! Všem snažilkám přeju, at brzy konečně najdou //!!!🙂🙂 A maminkám, at jim dělaj prckové samou radost jako @wlladka a @farmarska!! Gratulda k ročku (neuvěřitelné, a Šíma je kabrňák) a k občánkovství Miškovi od farmí i ke koníčkum!!🙂🙂 a manžovi od @lenik_25 SNAD gratulda k magorovi, a šikovnýmu nosiči tytyček!🙂

JInak u nás velké novinky. Prcek už necelý týden stojí a snaží se šoupat kolem nábytku (bohužel ho moc nemáme 😉) Je ho najdenou všude plno, leze jak drak, všechno prošmejdí, začal krámovat zásuvky, miluje dveře - furt otvírá zavírá, a mlátí mi poslintanýma rukama do balkonových dveří a do toho furt chce jen stát. Jakmile vidí nohy, hned se zvedá a jak ho člověk posadí, je naštvanej,hračky ho v podstatě už nezajímají.. no prostě legrace 😀😀:.-D Je to divočina!
Taky máme zavedený lepek, baští krásně zatím všechno, co mu dám 🙂 Pije dobře i vodu a štávy, máme z něj radost!! 🙂
Tak to je v kostce elaborát ode mě
mějte se tu krásně!!!

madormi
31. kvě 2011

@majjka24 ko mám 27.6. děkuji 😉

madormi
31. kvě 2011

@wlladka je tak to Šimonkovi přeji vše nejlepší a hlavně zdravíčko, snad si už vše vybral v tom prvním roce a te´d si jen bude užívat krásného a spokojeného života 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru