Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
6. srp 2009

pájíků nesmutni, na holčinu se vyprdni, třeba to neudělala schválně, jen prostě neví co mluví 😅
kočko tělo si opravdu samo řekne kdy je pravej čas ...a já věřím, ře to tvoje si řekne už hodně hodně moc brzy!! 😉 jestli ne tendle měsíc, tak příští to jistí 🙂 🙂

farmarska
6. srp 2009

kopinko , až budeš mít pak čas, nešoupla by jsi nám tu tabuličku 🙂 myslím tu vaši ne tu mojí, z té toho moc nevyčtu 😀 sestra tercinka je fajn, ale je to tabulkovej flink 😠 😀 😀 no má ted jiné starosti 😉 😵 a tobě to vždycky tak šlo 😎

mabe
6. srp 2009

holky, dneska s vama moc nebudu. jedu k nasim na obed a pak si me manza odpo vyzvedne. sice mamka je v praci a tatka taky neco ma, ale budu s holcickou - fenka kokra 16 let. 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

Farmíku tabulku šoupnu 🙂 ted sem stejně chodím takže vám jí zas mohu dělat 😀

paajaa
6. srp 2009

Farmi: já vím, že ta holčina to nemyslela nějak špatně, ale holt to zasáhlo citlivé místo 😖

Ale slibuji, že se budu snažit smutnit co možná nejmíň. 😉

kopa
autor
6. srp 2009

Mabe dám tě taky k nám do tabulky ju? 😉
Paaji jsem ráda,že už máš lepší náladu.Příští týden to kdyžtak pojistíme spolu s depkou 😅

farmarska
6. srp 2009

holky možná budeme příští týden silná depkující trojka 😅 😅 😅

kopi šikulo, hurá hurá, jsi zlatíčko s tou tabulkou 🙂

kopa
autor
6. srp 2009

Farmi že by zase švédská depkující trojka 😅 😀 😀 😀

farmarska
6. srp 2009

mabe, hezky si to s pesánkem užij 😵

kopa
autor
6. srp 2009

farmi vydrž,tabulku hnedka z aktualizuji 😉

nicollka
6. srp 2009

ahoj holky je mi moc líto nových dušiček. Přeji Vám ať je brzy lépe a těšíte se z pupíků.

No u mě to vypadá bledě, podle jonáše by září mohlo klapnout jak bude manža doma, jenže podle mrchy co sem počítala dojede manža vlastně zase až PO :( Takže se asi nedočkám nikdy.

Teď se aspoň bavím, sháním byt, tak pořád koukám a koukám, snad aspoň to vyjde a budeme se moct stěhovat.

farmarska
6. srp 2009

kopi ještě že tam máš to slovo depkující 😉 😀 😀

jinak hlasím děvčata, že nás to pojišťování nějak začlo doma bavit 😎 takže pojišťujeme a pojišťujeme 😀
no proč myslíte, že tu ted povečerech nejsem 😀 😎 😀

nicollka
6. srp 2009

Holky u doktorů tfuj tfuj tfuj

farmarska
6. srp 2009

kopi v poho, klídek, to jen až budeš moct 😨

já jdu ted prohledat ledničku 😉

farmarska
6. srp 2009

nikol alspon že máš nějaké rozptýlení 😉 hele a ber to tak, že jednou se vrátit včas musí 😎

kopa
autor
6. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................6.8 KO
Mabe 8tt
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 25DC
Farmarska 24DC
Paaja 21DC
Kopa 18DC
Eeliska 16DC
If.v 8DC
Zlababa07 6DC
Nicollka 5DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

mabe
6. srp 2009

Kopi, jasnacka 🙂 , kontrola 14.8. 🙂

farmarska
6. srp 2009

tý brďo to je vážně tabule už jako kráva! 😕 😀

kopa
autor
6. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.............................................................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 15tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................6.8 KO
Mabe 8tt........................14.8.KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Ikopretinka 25DC
Farmarska 24DC
Paaja 21DC
Kopa 18DC
Eeliska 16DC
If.v 8DC
Zlababa07 6DC
Nicollka 5DC
Sarlotta .......................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K

kopa
autor
6. srp 2009

FARMI to teda je 😀

aronek
6. srp 2009

Tak mám po zeleninové koupeli 😀 . Chvilku si dám oraz a jdu na kuchyň ☹

nicollka
6. srp 2009

ty jo tam už je těhulek , teda vy ste nás holky uplně převálcovali :D

No Farmi já už tomu moc nevěřím, chtěla jsem hned po 1. porevizní skočit na to, to byl únor, no a už bude konec prázdnic, začne listopad a my se pořád ještě nepotkali, 2x sme chtěli, 2x to vyšlo hned na poprvé to byl 3 týdny doma v měsíci, ted je doma max týden v měsíci a vždycky uplně blbě, 2x už zrovna na mrchu, no tak co na to říct, asi ho nechám vyhodit z práce :D

nicollka
6. srp 2009

tak já jdu vysávat, uklízet, zkrášlit se trošku a odpo jestli bude hezky tak na koupák asi...

nicollka
6. srp 2009

Holky mě tak včera bolel vaječník, ale úplně hrozná bolest, nemohla sem se postavit, s každým krokem šílená bolest. Teď mě zase bolí jaksi žaludek achjo

mirax
6. srp 2009

jejda..vy jste se rozjely 😉

Paji, mně tohle někdo napsat, tak skutečně odepíšu a pořádně bych se rozepsala 😠 Nechápu, proč to navíc napsala zrovna tobě. Vyprdni se na to 😉
Sama víš, že jsi pro své tělo udělala všechno 🙂 a jsi v pořádku a nachystaná pro miminko 🙂 🙂

nicollka: a co manžílek? Byl doma? Četla jsem, ž eppři těch boelstech s e má hned skočit na věc 😀 😝 ..no, co by člověk nevydržel 😉

aronku: tu okurku si tam nech..jednou za čas taková maska nemůže uškodit 😀

JInak holky naše tabule už je krásná 🙂 ..koukám, že chlapečci jsou v převaze..a zdá se mi, že mé známé teď pořád rodí jen kluky...čím to asi bude? 😕

paajaa
6. srp 2009

Mirax: já jsem ji odepsala, ale velmi slušně- už se samozřejmě neozvala. Prdím na ni. Jinak já bych klidně tabulky vyrovnávala, kdyby to klaplo 😉

tercie
6. srp 2009

Holkyyy jem tu, PN jsem dostla, ale od obvoďáka, opět mě zachránil, kluk můj jeden šikovnej 😀 protože gyn. má dovolenou a bude až v pondělí 😀

nicollka
6. srp 2009

mirax nene manža je v liberci dojede až za asi dva týdny :( no ale jsem 5dc akorát mi končí mrcha, teda asi včera večer skončila, byla jen takova slabounka a jen 4 dny a včera ty bolesti ale ukrutné, to asi ovu ještě nebyla.

mari111
6. srp 2009

Ahoj holcicky moje,tak sem se tady s vama vcera moc nezdrzela,prijela ta kamoska tak sme vykecavali a pobreceli si trosku.Neslo ji do hlavi,ze mi v patek zistili ze mimi musi pric a na cisteni sem sla az v pondeli. Je to normalni??? Ja myslela,ze jo. Sice to byl muj nejhorsi vykend v zivote a neprala bych to ani tomu nejvecsimu nepriteli ale uz to mam nastesti za sebou i kdyz na to porad myslim.Jo a k tim marodkam,kdyz vam nektere doktor nechce dat PN klidne ho hned vymente,ja kdyz sem prisla s tim ze sem tehotna tak se mne hned ptal jestli chci PN a aj doktorka dokonce. Jo a paajaa,nikoho reci co se ti nelibej neposlouchaj.kazda se zacne snazit kdy uzna za vhodne. My treba chceme zacit hned po prvni MS.

mari111
6. srp 2009

ale jeste doufam ze budu mit v poradku vysledky stitnej a toxoplazm. ,nevite jak to pak ovlivnuje snazeni,jestli se to musi vylecit nebo se muze hned snazit a s nejakyma praskama? doufam teda ze to bude vse v poho. jinak mne firt boli hlava a mam v ocich popraskane zilky,to bude asi tim jak casto brecim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru