Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
11. srp 2009

jukni do průkajdy a nštvi mě 😠 😀 😀 mám to u váhy tak tam dole máš kritickou hodnotu a od 26tt je 1 takže to je v pořádku 😉 😉

kelly1983
11. srp 2009

už to vidíííííííííííííííím 😀

kelly1983
11. srp 2009

ale já tam mám teda napsáno, že 24tt je 1 a 26tt je 2

murynka
11. srp 2009

občas jí používej tu průkajdu ju 😀 😀 😀
a nemůžeš srovnávat mě a sebe jsme od sebe o měsíc 😉

murynka
11. srp 2009

kelly jo to tam mám také spletla jsem se já mám prostě pořád 0 a je to v pořádku 😉

murynka
11. srp 2009

podle mě čím déle nižší hodnota tím lépe 😎

kelly1983
11. srp 2009

mury tak jo🙂 však se hned nečil, můžu luštit z průkazky a stejně mě ty čísla nic neřeknou

bobinka22
11. srp 2009

Ahoj holky,jsem z poradny doma 😀 😀 😀

kelly1983
11. srp 2009

bobi a???????????????

mari111
11. srp 2009

bobinka22 s tech usmevu ctu ze je vse v poho,ze jo

murynka
11. srp 2009

kelly já se nečílím 😀 😀

bobi a co???

bobinka22
11. srp 2009

No srdicko na zaznamu super.
Pry mam aktivni ditko.Celou dobu me kopal a to byly super zvuky. 😀
Zacinam se pootvirat.Ale jeste toneni ani na 1cm.Pry to muze jeste trvat 3 tydny.
Ale poucil me o vsem co se muze stat.

Jestli pocitim jakoukoli bolest,nebo hodne silnou bolest,jestli si budu myslet ze mi pomalu odtika voda,nebo mi uplne praskla voda.Mam jet hned do nemocnice.
Ani nevite jak me to vzalo.Clovek aby se ted hlidal.Ale v prvni chvili se mi promitlo cele tehotenstvi..Od zacatku do ted,Opravdu mi to uteklo...Jsem tak rada. 😀

murynka
11. srp 2009

bobi já ti tak závidím 😵 😵 😵 😵

paajaa
11. srp 2009

Bobi: teda ty už budeš za chvilku rodit. To je šílené, jak to letí. Už jsi poučená, takže to může přijít každým dnem 😅 😅 😅

mari111
11. srp 2009

bobinka,je to je tak krasny,jeste chvili to vydrzte s Vojtiškem spolu a za chvili uz budete dva a to bude paradicka. moc drzim palecky

kelly1983
11. srp 2009

bobi tak to máš super doktora, ten můj si pořád jen mumlá pod fous a já mu ani nerozumím.......no snad mě taky poučí co mě čeká atd.....

mury však já si dělám srandu, ale fakt tomu nerozumím, napsal mi tam i jakousi zkratku poloha plodu a to teda taky nevím co to je.

bobinka22
11. srp 2009

Murynko:
Neni co zavidet,tebe to taky ceka.
Ja se tak tesim,ale i trosicku bojim.. 😀 😀 😀 😀
Az ted jsem si poradne uvedomyla,ze budu maminka.Naseho milovaneho Vojtiska a ze ho za chvili budu mit konecne u sebe.To nejde ani popsat,porad mi jezdi mraz po celem tele. 😵 😵

murynka
11. srp 2009

kelly tak se musíš hold ptát 😉 😉 také nejsem dr a nevím vše 😀 😀 😀
a nebo na koníku zjištovat u těhulek co a jak 😉

bobi já už bych tak ráda za sebou měla 30tt 😔 😔 😅 pořád se trochu bojím 😒
ale těhu si užívám to je jasný 😵 😵

ty jo mě běhá mráz po zádech z tebe 😵 😵

murynka
11. srp 2009

za chvíli bude první zamklinka maminka to je super 😎 😵 😵 😵

kelly1983
11. srp 2009

Bobi já ti taky závidím, chtěla bych už být taky 36tt, je fakt že když teda mrknu pozpátku tak to uteklo jak voda, není to tak dlouho co jsem ležela v 18tt v nemocnici a teď jsem 29, ale dopředu to neutíká 😵

bobinka22
11. srp 2009

Ne myslim ze to stihnem v terminu.Nebo toi bude koncem srpna.Uvidime.Sam rikal ze to muze trvat 3 tydny.Pristi tyden jdu znovu na zaznam.A pak se uvidi.Jestli pujdu jeste k nemu,nebo uz budu chodit do nemocnice.Vubec nevim....To se dozvim v utery.ted jedem v sobotu pro kocarek,tak se tesim zase na to.JAky vubec vyberem.Vubec nevim..Ale tesim se.A hned si ho doma odzkousim.
To bude dalsi dojak.. 😀

PAji.Uteklo to strasne rychle mas pravdu.
Ale uz se tesim az budu docitat na konci roku ze jsem vsichni stihly otehotnet do roka.A vsechy co cekate na // je budou hlasit.A vsechny budeme komplet tehotne.teda vy vsechny.. 😉 🙂

murynka
11. srp 2009

bobi 😵 😵 😵 já čekám kočárek tento týden že by měl dorazit na prodejnu jupíííí 😵

murynka
11. srp 2009

jsme zvědavá co vyberete!! 😅 😕

bobinka22
11. srp 2009

Jo,ja taky.
Snad se mi do toho pritel moc nebude starat.JA s nim budu porad jezdit.Tak chci at je pro me pohodlny na jezdeni a prostorny vice pro maleho.Nektere kocarky se mi zati zdaji i moc male.
Ale neco vybrat musime.
A ty uz budes kupovat kocarek?Tak to mas super.Budete aspon pripraveni brzo.JA vsechno delala na posledni chvili.
A ted si rikam ze je to ten ADRENALIN..
Ale jen ten kocar,polstarek a perinku do kocarku a vyzehlit tu jednu posledni varku pro Vojtiska dneska.Zabalit si tasku a je to komplet hotove.. 🙂

murynka
11. srp 2009

bobi kočík už je objednaný 14 dní 😉 to víš mě v září říjnu čeká komlet zařizování domečku to bude adrenalin 😀 😀 takže mimi chci mít vyřešené co nejdříve 😉 😉 a jde i o peníze kupujeme vše postupně aby to tak nebolelo 😅 😀 hlavně mého manžu 😀 😀 takže minulý měsíc komoda pak kočík příště postýlka atd atd...
ty kočíky se ti malý zdají ale vesměs jsou stejné věř mi 😉
my se naštěstí shodli s manželem 😵 snad budeme spokojení i on bude jezdit 😀 😀

paajaa
11. srp 2009

Pro dnešek se loučím a pádím domů. Páááá a opatrujte se tady.

murynka
11. srp 2009

paji pa a hezký zbytek dne 😉 😵

mari111
11. srp 2009

paajaa pa ja uz taky koncim,musim na postu a nakoupit. tak zatim pa holky

aja.83
11. srp 2009

mari111 - po pravdě se mi vážně nechce čekat celé 3 měsíce. Nejradši bych na manžu skočila hned. Ale počkám, až dostanu 1.menstruaci a když bude všechno v pohodě, skočíme na to 😉 ! Taky jsem slyšela, že po potratu je děloha jako úrodné pole, toho se musí využít 😀 !

aja.83
11. srp 2009

Holčiny, teda vy píšete jako o život. Chvíli tady nejsem a nestačím pročítat stránky. Ale to je dobře, aspoň se člověk zabaví. V sobotu jedu na dovču a teď nevím, jestli se ještě dostanu na net, tak tu delší dobu nebudu. Takže buďte v pohodě, všem držím pěstičky na kontroly a snaženíčko a až přijedu odpočinutá z dovči, zase se přihlásím! Mějte se krásně! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru