Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. srp 2009

Mari a co prozatím nějaký zvířátko? Aby tam s tebou byl živej tvor, se kterým by ses necítila sama... tímhle způsobem se upnout na mimi to asi není úplně dobře... Chodíš do práce, nebo jsi doma - myslím po PN...

mari111
14. srp 2009

bohuzel sem doma a mam kocourka ale on skoro furt spi,chtela sem hafika a tak strasne sem ho chtela a kazdej den sem hledala na netu az sem s toho zrazu po trech letech otehotnela,tak sem rekla ze hafika zatim ne kdyz bude mimi a ono to nedopadlo,tak budu asi zas hledat a treba se zas zadari a dobre to dopadne. 😨

tercie
14. srp 2009

Jo aha, já myslela že si s tím nevíš rady a ono je to úplně jinak 🙂 Tak holt až budeš mít na to náladu a čas 🙂

Mě vypadl net, ale už jsemzase tu 😉

tercie
14. srp 2009

Neboj, určitě se to zas povede, mě už se povedlo teď potřetí, jen doufám, že to tentokrát už bude až do konce 🙂

mari111
14. srp 2009

no do tretice se to urcite udrzi. ja doufam ze se nam to hned povede lebo sa zblaznim. ja uz by sem tak moc chtela,proc to nejde jednoduse,zenska prijde na gyndu,rekne ze chce mimi,doktor se zepta jestli holcicku nebo kluka a kdy to ma bejt a hotovo,to je by sem si rekla treba holcicku a treba za tejden aby sem stihla vsechno nakoupit a bolo by hotovo,no nebolo by to krasne a jednoduche??? 😝

mari111
14. srp 2009

ty jo mne s to stat jeste jednou tak asi zcvoknu ale cloveku kdyz se to stane tak to asi bere jinak,ze. a jek dlouho po revizi si cekala, nez se to zas povedlo?

lucierob
14. srp 2009

ahoj dámy

mirax
14. srp 2009

také zdravím..Tobík vpostýlce, pomalu se zase chystám na jízdy 😀 😕 😕 😕 😕
vždycky je ve mně malá dušička, ale baví mě to a hlavně ten pocit 🙂

ahojky lucie, jak je? a co tvá placenta? sune se nahoru?..pořád ležíš? 😉

kelly1983
14. srp 2009

Ahoj holky, přeji pěkný večer....jaký jste měly týden?

terci asi mě to uniklo, že jsi těhu....gratuluji

lucierob
14. srp 2009

tercie, že by další těhulka? Budu držet palečky, aby to už tentokrát vyšlo. 🙂

lucierob
14. srp 2009

AHOJ mirax, no podle vyšetření rukou trochu jo. ale nedělal mi už víc jak měsíc UTZ na tu placentu, takže nevím, jestli už se vytáhla úplně z branky nebo ne. Ale jinak už mi otrnulo.. Sice nikam moc nechodím, ale ani nějak vyloženě neležím.V leže se špatně píše na PC. Takže u toho v posteli spíše sedím. 😉

mari111
14. srp 2009

tercie tobe zas blbne pc ze jo? no nic pracant se uz konecne vraci a jedeme na tu grilovacku konecne,jestli nam teda jeste kousek masa nechali,tak zitra pa holky moje. 😲

murynka
14. srp 2009

ahojky holky co je nového nemám sílu dočítat 😅

copak se stalo kopince 😕 😕

sarlot ale ve 20tt už je pohlaví vyvinuto úplně ne 😕 😕 😕

kopa
autor
14. srp 2009

holky dávám vědět,že žiju 😅 😅
No to jsem si vyslechla 😔 no mazec 😔Tohle vypadá,že už se fakt asi budu stěhovat 😅 😔 🤐
ale asi příští týden pojedu za ségrou,i když jsme se dlouho neviděli,tak se furt ptá kdy přijedu.Nejraději bych jela hned ted,ale jsem nastydla a ona mám malé dítě,tak jim tam nechci něco dovézt.

murynka
14. srp 2009

kopi co se stalo 😲 😲 😲 😲 😲

kopa
autor
14. srp 2009

Mury to ani nemohu napsat 😅
on je fakt magor... 😅

kelly1983
14. srp 2009

Kopi co je?????????? 😲

murynka
14. srp 2009

tak IP 😉

kopa
autor
14. srp 2009

holky pochopte ani IP 😔

kelly1983
14. srp 2009

murynka
14. srp 2009

jinak k CUKROVCE!!!!

je to fakt hnus kdo nesladí a nemá rád sladké nevím jak to může vypít 😝 😝 hnusné lepí s eto na jazyk no fuj pak jsem 2 hodky seděla v čekárně a bylo mi zle fakt dost ☹ ☹ po 2 hodinách mi nabrali krev a já se mohla najíst nacpala jsem se 4 krajíčky štrůdlu 😀 😀 a odpolko na srazu s těhulkami jsme to dovršila KFC 😀 😀 😀
ale celý den je mi z toho blivno 😝 😝 😝 už nikdy!! 😖

kelly1983
14. srp 2009

mury a to ti brali už jako na těhu cukrovku??

murynka
14. srp 2009

no samo 😉 😉

kelly1983
14. srp 2009

ajo ty jsi 25tt já jsem blb, chtěla jsem ti ted napsat, že mě to brali ve 26tt.........jej já mám už dneska dost 🙂 promiň

murynka
14. srp 2009

kely bere se to v rozmezí 24-28tt

kelly1983
14. srp 2009

no já se spletla.... 😀 😀 😀

kelly1983
14. srp 2009

mury ale mě teda brali jen krev, nic jsem pít nemusela

murynka
14. srp 2009

všude to dělají jinak já píšu jak to probíhalo u nás 😀 😀

kelly1983
14. srp 2009

jasně🙂

tercie
14. srp 2009

Jé já psala dlouhej příspěvek a pak mi to vypadlo a ztratilo se mi to, sakryš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru