Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
15. srp 2009

kde ste ??? 😕

farmarska
15. srp 2009

už jsem tu!!

zlababa07
15. srp 2009

Iá iá 🙂

farmarska
15. srp 2009

ale ne na dlouho, bo za hodku dávaj film na Nově co chi vidět a do tý doby se chci -musím ještě vykoupat

zlababa07
15. srp 2009

jakej film farmi? Nám se dneska děsně seká signál, třeba čétéčka nejdou ani jedno 😠

lucierob
15. srp 2009

já tu jsem taky

mari111
15. srp 2009

tak ja uz du taky na bednu,udelam si nejaky dobry cajicek a budu cumet a samozrejme myslet na vas holky moje. tak zatim pa pa 😲

farmarska
15. srp 2009

mari tak pozdravuj tetu 😉 ¨

holky já mám hlad jako kráva 😝 ale dala jsem si přecevzetí, že omezím sladký a nebudu žrát v noci 😠
já mám ale takovej hlad, že bych snad sežrala i potkana 😝

mari111
15. srp 2009

tak si farminko dej jabko a di hajat 😉

lucierob
15. srp 2009

tak to je nejlepší. Napřed se ptáš, kde jsme a pak frnkneš k telce. 😠 Tak si užij pěkný večer. A dobrou noc

farmarska
15. srp 2009

film Planeta Teror. sem viděla ukázku, tak jsem na to zvědavá 😕

zlababa07
15. srp 2009

Ajo, tak to jsme taky viděla a přišlo mit o nějaký moc sadistický 😒 😖 😝 holky, vám ty programy čt jdou normálně?

mari111
15. srp 2009

no ja jen sem se chtela rozloucit tak sem nevedela jestli tam ste, abych se neloucila sama se sebou,treba mne to nebude bavit a zas sem nakouknu.

farmarska
15. srp 2009

a nejdu a nejdu a nejdu 😠 chci vidět ten film 😅 a jabko ani žádný jiný ovoce už nemůžu ani vidět, za těch pár dní co se to snažím dodržet, už mi všechno zdravé leze krkem 😅 😅 😅 😝 😝 😝

holky já bych si tak dala bůček s chlebem a hořticí 😅 😅

mari111
15. srp 2009

zlab. nam jo my to mame cez drat ne cez antenu.

mari111
15. srp 2009

no farmi ty teda trucujes , tak si dej lzicku cukru a budes mit klid

farmarska
15. srp 2009

žlab mi to máme přes saťák a jdou.. 🙂
s

mari111
15. srp 2009

tak ja uz fakt du,tak pa babulky moje zita se tu "uvidime" 🙂

farmarska
15. srp 2009

mari jako samotnej cukr..a to jako k čemu??? to přestanu mít chuť na vepřový? 😕

mari111
15. srp 2009

no to asi ne ale ja myslela ze mas chut na sladky. ale kdyz bucek,tak si ho dej a hotovo

mari111
15. srp 2009

ale ted uz fakt du 😠

zlababa07
15. srp 2009

Farmi, přesně tak, máš-li chuť na bůček, dej si ho. A zítra to při té tvé pilnosti určitě vypotíš 😀

farmarska
15. srp 2009

mari tak jestli to nevydržím a vrhnu se na něj, tak to pak svedu na tebe, že jsi mne poslala a já to vlastně udělala kuli tobě ju 😀 😀
holky tak já taky ahoooj!!! 🙂 🙂
dobrou noc všem ! 😉

farmarska
15. srp 2009

žlabi já abych náký kilo vypotila, tak to bych musela začít zítra makat a skončit na silvestra 😀 😀 😀

já už taky jdu ahoooooj!!

lucierob
15. srp 2009

tak se mějte. pa pa

zlababa07
15. srp 2009

No vždyť říkám, přijeď, u nás je toho na práci klidně do silvestra 😎 😀 Tak dobroooooou

tercie
15. srp 2009

Kukuč ženy, ještě některá ponocujete? Já dokoukala flm a ještě se mi nechce spááááát

Jo a Farmi, ségro moje, málem bych zapomněla, přeju ti všechno neeeeeeeeeeeej k svátku a brzo fazolku do bříška!!!!! 🙂

tercie
15. srp 2009

KOukám že se tad\ hádáte, kdo má lepší dlouhý áááááá tak vám garantuju, že na mě dámy, nemáte, ani kdybyste se rozkrájely, páč já jsem rodilá Chodka 🙂 🙂 🙂

Jinak farmí takovou šiiiiiiiiiikovnou pomocnici bysme potřebovali i u nás, potřebujem položit plovoučky, hele, u toho by ses ani neušpinila, epesní čistá prácička 😀 A za to bych ti půjčila manžovo pouta, i s klíčkem, a když ti to jó dobře půjde, tak ti půjčím i vysílačku 😀 😀 😀 co ty na to jako svazák 😉

tercie
15. srp 2009

Hele a teď jsem si všimla, že za pár budu mít šest tisíc příspěvků 😀 No když mě tu často budete nechávat trpět samomluvou, tak budu mít brzo sedm tisíc 😀

tercie
15. srp 2009

A víte co, padá mi net, se na to taky můžu razdvatři a jdu se válet do pelechu a číst, mám pěknou knížku o psychopatech 😀 dobrý čtení na dobrou noc 😀

Tak pá, zejtra nevim jak tu budu páč manža má volno, musim vařt a taky si určitě vymyslí nějakou práci a já budu muset asistovat 😝 neboli kolaudaci vstříc 😀

Dobrou s kobrou!!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru