Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
21. srp 2009

Ahoj Holky,
jsem celaaa. 😀
Jste hodne ,ja to zvladnu vim.Jen jsem se lekla.
Byla to asi ta zatka.
Musim jit vyridit detskou lekarku.Pak tu budu.Pritel ma odpoledni:Ale bude uz v sedm doma.
Jsem ostuda.. 😀

ikopretinka
21. srp 2009

Ahoj MAri, jo jo bavíme se o ovu testech a doufám, že za pár dní budeme už obě řešit // na těhu testech, že Paji? 😉 😵 a přidáme se k tobě Tercie, neboť tě už doháníme. Já jsem tak skoro konec 2tt a Paja už 1tt 😀 😀

ikopretinka
21. srp 2009

Bobinko, to bude dobré, každá máme strach a lekáme se, taky bych se lekla

mari111
21. srp 2009

ikoprtinko bylo by to krasny kdyby vam to obema vyslo,drzim palecky. jo holky, ja jeste furt trochu spinim, v pondeli sem chtela k dr ale navim jestli tam mam vubec list kdys budu jeste spinit?

ikopretinka
21. srp 2009

Mari já tam měla taky jít na prohlídku po šestinedělí, jenže jsem měla tu první porevizní MS myslím 14dní (7 dní dost a pak 7 dní špinění) a protože jsem potřebovala ukončit neschopenku tak jsem tam šla s tím,že jako prohlídku odloží. A neodložila, prý je to jedno a nemám to řešit mi tehdy řekla.

mari111
21. srp 2009

tak jo,tak ja tam stejne pudu,a uvidim co mi rekne

farmarska
21. srp 2009

ahoj holkýý 🙂

jak se máte?
mě pořád strašně bolej ty nohy 😖 už přemejšlím, jestli jsem do nich nechytla nějakej zánět, páč to už snad není možný, nemůžu skoro chodit a aby se to alspon trošku dalo, tak sem si musela celý lejtka obfáčovat 😅
a to večer přijedóu známí, máme opejkačku 🙄 se asi nechám donest k ohništi a od tamtud neodejdu, dokud si mne zase neodnesou zpátky do postele 😀

bobi jsem četla to tvé včerejší drama 😨 uuuff, tak ještě jsi pokupě, ju? 😉
a vůbec nejsi ostuda!! 😎

tercí já bych tě taky moooc ráda dohnala 😅 budeme se snažit, slibuju 😎 kdyby nic, tak už jen kuli tobě 😀 😀 😀

farmarska
21. srp 2009

mari je fakt, že oni nějaký krvácení z pinďulíny asi neřešej..po potratu taky ženská třeba krvací a hrabou se jí tam a dělají normálně revize a tak. to spíš pro tu dotyčnou je to takový divný 😅

farmarska
21. srp 2009

holky dnes mi přišel kojící polštář, tak jsem si ho hned prubla, jak se na tom leží a jsem spokojená 😵 už se na něm vybyluju 😎
chtěla jsem ho ke kojení a tak, ale objednala jsem si ho už ted, i když jsem ještě jalová, páč sem si říkala, že už ted by se mi mohl hodit, když mne pořád bolej záda a tak..a dobře jsem udělala 🙂

mirax
21. srp 2009

ahoj holky...
tak kontroluju, jestli je bobinka 2v1 a zdá se, že jo 😀 Bobi, nejsi žádná ostuda, každá s eporodu bojí aneví, jak to bude probíhat. Hlavně se neboj nějaké rychlosti, opravdu to trvá hodiny.... 😉

mari: 100% cítím pohyby, čutá mi tam, cítil to i manžel včera večer a mám z toho radost, pač vím, že je naživu 🙂

farmí..užij si kojícího polštáře..ty jalovice 😀 ..mě tebe klepne opravdu 😀 😀 😀

mirax
21. srp 2009

farmiíí a jak se teda říká opak?..březí jalovice? 😀 😀

farmarska
21. srp 2009

helééé neštvěte mne!! kde jste všechny!!! 😠 za chvíli se mi vrátí manža z nákupu a bude po kecání 😠 tak si se mnou koukejte povídat už ted! 😝

mabe
21. srp 2009

ahoj farmi 🙂

mabe
21. srp 2009

dneska je me nejak divne. i vcera vecer sme jeli nakoupit s manzou a bylo me na omdleni - asi tlak. dneska jsem si udelala vyvar a tedka delam maso na stave s kolinkama. a pak spinkat. vstavala jsem v 7:30 a to je na me brzo. 🙂

farmarska
21. srp 2009

se mi nějak seknul internet 😠

jé patoložka je tu!! 🙂 🙂
to je supr, že už máte s mimískem kontakt 😉 😵 😵 😵

farmarska
21. srp 2009

mirax, pak by to mohla bejt- kráva 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
21. srp 2009

mab to bude asi tím teplem a dusnem.
bobku dadej a odpočívej a bude určitě zase hned líp 😉

miraxíku povídej jak jinak, už řídíš sama? 😉 a co tobík? a jak se cejtíš?
ted když už to maličký o sobě dává vědět, hned to bude veselejší vid 😵

hanana
21. srp 2009

Mirax gratuluji k pohybum
Mury tobe tak k 4 D je to krasa...
Farmi doufam ze se ti nozicky brzy uzdravi
Bobinko drzim pesticky, ja to mela uplne jak ty nechci strasit, ale v patek vecer jsem mela krev a sliz, a v sobotu odpo rodila....
ikopretinko , paji.... ja jsem 23DC a uz jsem zase testila.... nic tam neni... asi jsem slahla 😝 😝

mirax
21. srp 2009

farmísku, kopání je super, jsem najednou úplně v klidu, vím, že žije 🙂 , to je paráda.

Tobík dnes strašně zlobí, úplně mi tečo unervy, piští teď v posteli, hrozně se vzteká..nejradši bych tam vlítla a seřezala ho 😲 , ale to je jasný, že to neudělám..., ale jsem po nemoci ještě unavená, klohnila jsme oběd, Tobík mi visel stále na noze, pořád něco..prostě utahaná matka se řvoucím dítěm..Dneska nějak Tobík nemá svůj den 😖

Sama ještě neřídím, jezdíms manželem, ale už jsem toho zvládla dost, Teď o víkendu zkusím celých 50km do Trhové Kamenice.., ale začínám si být jistější a hlavně, hrozně mě to baví 🙂
Sice už mám za sebou pár trapasů a klokanů, no, ale co, žijeme 😀

a co tvůj synátor? je doma? Jak s etěší do školy? Už se jim to chudákům dětem krátí.

farmarska
21. srp 2009

ahoj Hani, díky 🙂
hele ale to je ještě celkem brzy na testíky ne? kdy jsi měla ovuli?

mirax
21. srp 2009

hanana: to bys musela mít ovuli 13 den cyklu...ještě počkej alespoň dva dny, ale já tě chápu, já taky testila 😀 a snaženíčko vám klaplo? 🙂

hanana
21. srp 2009

no podole ovu testu byla ovu 17den cyklu ale mam ten senzitivni test .... uz z toho zacinam blbnout, uz jsem si prosla 4 ms od revize a vy jste bud tehotne, krome famrmi , ale i te se to Oplodneni povedlo...., pritom dvakrat kdy se mi podarilo otehnet predtim bylo "napoprve"

farmarska
21. srp 2009

mirax to je dobře, že tě to ba! to už brzy přijedete na návštěvu 😉
Robert se do školy vůůbec netěší, ted si ráno chrupe do devíti a celej den se poflakuje, nebo něco podnikáme.. no nechce se mu 😅 dokonce máme zakázano od něj o tom i doma mluvit 😀 jako že už se mu to krátí a tak 😀 😀
miraxíčku tak já ti přeju ať máš víc síly a Tobísek ať je pokud možno co nejklidnější a nejhodnější (ale ne zase moc, to by nebyl ani pořádnej kluk) 😀

ikopretinka
21. srp 2009

Ahoj Hani, nejsi šlahlá, ale počkej tak 3-4 dny a ani pak tam ještě stejně nemusí být //.

hanana
21. srp 2009

Ikopretinko ja vim, tentokrat jsem si zakazala testit, at nejsem zklamana....a podivej na me 😀

farmarska
21. srp 2009

hani, nebudu ti psát aby jsi počkala a netestila, bo sama jsem magor všech magorů v testění 😀 😀 ale uvidíš, třeba se ještě dvě vyloupnou 😉 a kdyby náááhodou ne, tak příští měsíc to s pájou, kopretinkou, kopou a mnou jistí 😵 holky dyť nám to prostě už musí vyjíííít!!! 😀 😀

ikopretinka
21. srp 2009

Hani, vím jak ti je, tak jsme se ted snažili 3 cykly a nic , pak navíc další už 4 cyklus zákaz snažení kvůli bakterii, to mě teda hrabalo festovně, páč jsem věděla kdy je přesně ovule a muselo to být s gumou a ted se snžíme 5 cyklus , no a uvidí se. Nějak to začínám házet za hlavu, páč bych opravdu skončila na psychině. Ale snad se do 5 let povede aspoň jedno mimi, a pokud ne tak je po všem , páč už pak budu stará.

hanana
21. srp 2009

farmi dik moc za uklidneni... tento tyden jsem se dala nahubnuti.... kdyby ta moje nadvaha byla duvodem, ale ja jsem stejne nikdy hubenour nebyla.. 😉

hanana
21. srp 2009

kopretinko stara??? vzdyt na fotce vypadas mlade 😉 😉

ikopretinka
21. srp 2009

No to je pravda, nikdo mi tolik let nehádá ani z fotek ani ve skutečnosti , ale ta 30 tam byla. Na té fotce mi je 29 let a ted je mi od května 30

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru