Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
1. zář 2009

holky, diky. ale chapete, blizi se to a clovek premysli. tedka nevim holky, jestli jit na ten NT screening v prvnim trimestru. 😒

ikopretinka
1. zář 2009

Mabe, na ten NT bych určitě šla, o tom ani nepřemýšlej, myslím si že je to lepší

Nikol , to bude zabydlováníčko 😉 domeček je moc pěkný

kopa
autor
1. zář 2009

Ahoj holky 🙂
tak na tůru jsme nejeli 😅 😀 nechtělo se mi vstávat v 5,30hod. ještě když mám dovču 😀 Navíc by tam bylo 30°C 😒
Tak jsem volala švagrovce a půjdeme ven s malým Tomíkem 😵 😵 a přítelák půjde s námi 😉

Katyna vítej mezi námi,doufám že ti tady pomůžeme 🙂 Já když jsem byla po revizi tak semnou byl doma přítel,ale po týdnu šel do práce a bylo mi tak smutno 😔 Nejlepší je nad tím moc nepřemýšlet 😅 ale to moc nejde.Určitě bude brzy lépe 🙂

kopa
autor
1. zář 2009

Mabe já myslím že to NT je celkem dost důležité 😕 určitě bych být tebou šla 😕 Tam ti dělají to šíjové projasnění atd...

kopa
autor
1. zář 2009

Nicolko domeček je moc pěkný 😵

mabe
1. zář 2009

holky, objednam se tam dneska

kopa
autor
1. zář 2009

Mabe to je dobře 😉 neboj věřím tomu že už tvé mimčo bude v pořádku 😉

markee
1. zář 2009

Mirax, gratuluju ke zdravé holčičce. A taky k díky za receptík.
Katy,ahoj, je mi líto co se ti stalo,ale věř,že bude líp.
Tak jsem včera Míšovo tetě říkala o tom NT screeningu,že se za to platí a nedělají to standartně.Tak říkala,že oni vůbec nevědí u nich v nemocnici,že je nějaká taková možnost,ale že jí přijde sprosťárna na tom vydělávat. Že by to měla být standartní péče a pro všechny a ne jen pro ty,kde to nabízej. Je to smutný no ☹

pajdulka
1. zář 2009

Ahoj holky,hlásím se po dlouhé odmlce. . . snad mě vezmete mezi sebe.Snazím se dočítat ,ale je toho moc 😅

nicollka
1. zář 2009

Sarlot jojo ja když viděla holčičku jak tam plače no skoro sem se rozplakala :D No bude tam jen jeden den v týdnu na 4 hodiny, tak spíš se bojím že bude plakat že chce za dětima do školky :D Jak je to potom když už jsou mu tři roky? To může jen na 4 hodiny denně a až od 4 let na celý den?

Paaji jojo je to jen o cca 3 ulice dál ale ve stejné vesnici.

mari111
1. zář 2009

ahoj holky, vitam katynu,je mi lito co se ti stalo ale ver ze na konikovi su fajn holky a dostanou te aspon trosku s toho,po case se ti ulevi a uz se budes tesit na snazilkovani 😉 . Nicolko peknej baracek,uz aby sis to hezky zutulnila podle sebe a to bude bydlenicko 🙂 Kopiku mas dovcu tak zadne vstavani,odpocin s 😎 i. Markee,jak to muzes vydrzet,ja uz by sem tam volala,sem nervozni za tebe 😠

mabe
1. zář 2009

tak uz jsem holky objednana. sice az na 21.9., ale to se pry jeste muze. oni maji tyden pred tim nejaky kongres

paajaa
1. zář 2009

Nicoll: takže zakotvíte na stejném místě jako jsi plánovala. 😉

Pajdulka: co je u tebe nového???

Kopi: užij si malého a hezky zapoj příteláka, aby se v něm probudili otcovské pudy (doufám, že nějaké existují 😅 )

pajdulka
1. zář 2009

katy- též mě to mrzí,vím jaké to je,ale věř že to přebolí,mě pomohl právě koník a tento měsíc doufám ,snad i v duchu věřím ,že už mrcha nedorazí..... 😔

katyna6
1. zář 2009

Holky,za jak dlouho jste se zase začaly snažit.Mně jeden doktor říká za za půl roku by bylo nejlepší,ale že min.ty 3 měsíce mám dodržet,druhý říkal,že můžeme už za dva...?Tak nevím,nevím.určitě bych to nechtěla uspěchat,aby to nedopadlo špatně,ale už teď jsem netrpělivá 🙂

pajdulka
1. zář 2009

pajaa- zdarec 😀 no novýho zatím nic jen mrcha má dorazit a já nemám ani nejmenší příznaky že je za dveřmi 😀 Jinak pořad jen do práce a z práce a pacoši už mi lezou krkem 🙂 🙂 🙂

aja.83
1. zář 2009

Katyna - taky Tě vítám. Je mi moc líto, že jsi to taky musela prožít. Neboj, brzy bude líp, až přijde porevizní MS, budeš zas o krok dál a pak honem na snaženíčko! Drž se a hlavně mysli pozitivně, příroda to takto zařídila, jinak by všechno nemuselo být, tak jak má a bylo by pak ještě víc smutno. Snaž se nějak zabavit, sportem, s kamarády a hlavně navštěvuj Koníka 😉 ! Ten pomáhá nejvíc 😉 !

pajdulka
1. zář 2009

katy- mě říkali půl roku ,ale po první kontrole po šestinedělí mi dr. řekla že je vše jak má být a že to pomalu můžem zkoušet.

markee
1. zář 2009

Katy,my se začli snažit po 2 MS. Chtěla jsem vědět,zda mi tělo dobře funguje.
Ty doktoři to občas přehání. Teď kamarádka měla mimoděložní,tak jí řekli,že půl roku počkat. Její gynekolog řekl,že stačí 3měsíce. No kolikrát slyším i od zdrav.sester,že prostě začít tak jak se na to cítíš. 😉

mari111
1. zář 2009

katyna to zalezi na tom jak se citis a jestli ti gyndar rekne ze mas spodek v poradku,nekdo ceka dlouho nekdo jen dve nebo tri mrchy a nekdo chce hned po prvni mrse proste uvidis jak se budes citit

pajdulka
1. zář 2009

marke- tak to naprosto souhlasím,tělo si to přebere,buď je nebo není připraveno.....

sarlotta
1. zář 2009

Nicol, záleží jak má rodičák- jestli na 3 nebo na 4roky- abys o něj nepřišla- tak může dítko od 3let chodit denně na 4hod. Pokud máš RP do 3let, tak pak může na celý den už od 3let. Jde jen o ten RP. Musíš každý měsíc dokládat na sociálku podepsaný papír od ředitelky školky, že chodí jen na 4hod.

aja.83
1. zář 2009

Katy-mně teď minulý týden na kontrole řekl doktor, že už se klidně můžeme snažit. A to jsem 5 týdnů od revize. Prý pokud jsem psychicky už tak nějak v pořádku, abych se při druhém těhotenství tolik nebála. Fyzicky prý není problém, spíš mám počítat, že to bude hned! Počkala jsem na 1.MS a teď až skončí, hurá na to!

aja.83
1. zář 2009

Ikopretinka - pracuju v jedné firmě jako asistentka obchodu, sedím u počítače a zadávám objednávky. V poslední době nemám moc práce, takže je to bída. Neutíká to a člověk je z toho zralej na blázinec. 😝

pajdulka
1. zář 2009

mirax- koukám jako blázen jak ti ty týdny utíkají,jen tak dá moc ti to přeji a hrozně závidím 😅

katyna6
1. zář 2009

aja-no já se cítím už teď dobře,při kontrole všechno ok.Jen mě sem tam malinko zabolí v podbřišku,ale ne moc často.Kdyby záleželo na mně,pustila bych se do toho hned 😀 Jen doktor říkal,že po revizi to chce počkat pár MS,aby děložní sliznice byla všude rovnoměrná-což mi zní celkem logicky.Sice jsem zdravotní sestra,ale jak rychle se to "vevnitř"zas všechno srovná tak,aby nic špatnýho nehrozilo,tak to nevím?

pajdulka
1. zář 2009

holky jsem sice po noční ale jsem nějaká moc čiperná a tak to jdu vyběhat ,zatím pá večer

katyna6
1. zář 2009

markee-a vám se to po těch 2 měsících zadařilo hned napoprvé?

markee
1. zář 2009

Katyna,jojo,hned na poprvé 😉

katyna6
1. zář 2009

markee-jééé,ty se máš! 😵 Kéž by se i nám zadařilo tak rychle 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru