Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
4. zář 2009

Žlababi, tak super, jsme celé nedočkavé na výsledek..!!! Určitě to bude všechno v pořádku.. K jaké DR nakonec jdeš? Našla si něco?!

handm
4. zář 2009

Aji, přesně tak 🙂

zlababa07
4. zář 2009

Handm, jj, poradila mi jedna holčina tady na koníkovi. Je to na Praze 4, pan dr Starý. Mluvila jsem dneska jen se sestřičkou, ale byla vážně moc milá. A hlavně bere nové pacientky 🙂 Ptala jsem se jí, kdy je to nejlepší přijít, když jsem pár dnů po vynechání ms a testy jsou pozitivní a ona, že ta KO za ty dva týdny je akorát, že už alespoň bude něco vidět. Tak se taky těším a doufám, že bude vše ok.

aja.83
4. zář 2009

Zlababo, držím pěstičky aby bylo vše v pořádku.

farmarska
4. zář 2009

ahoj holčindy, tak jsem na vás zase přišla juknout, jestli tu nezlobíte 😉

teda dnes je vážně ale lýnej den, venku je zataženo a vůbec nic se mi nechce 😝

žlabi, jak se cejtíš? a jsi nervozní před první kontrolou?
no to je otázka, jasně , že jsi!! 😀

ájí tak ty máš doma bachaře jo? a necejtíš se tam teda jakpo v kriminále 😀 😀 😀

handm
4. zář 2009

Tak to je bezva Žlababí!Hlavně aby ti vyhovoval..!!!

JInak holky, ještě jedna věc k té první MS po revizi - používaly jste tampony nebo ne?!

farmarska
4. zář 2009

jinak jak jste se bavily o těch mrchách, tak vám teda povím, že je to děsná pakárna!
nejdřív se člověk modlí aby mrcha už přišla, pak zase, aby už nedorazila a když se dlouho nic neděje a člověk vidí, že se mu jen protahuje cyklus a že těhu není, tak zase nanovo si přeje aby už dorazila a mohlo bejt už brzy nový snažení, ... 😀 😀 😀
no hototvo! 😀
todle jsem teda nikdy před tím neřešila za celej svůj život a když jsem to popisovala kamarádce, tak taky nechápala, bo to nezná 😎 no ona teda taky nepotratila a po mimču nikdy takhle netoužila 😅

farmarska
4. zář 2009

hadm, já používala 🙂 a ptala jsem se na to i gyndaře a on mi řekl, že brzproblémů 🙂

farmarska
4. zář 2009

holky a že nevíte co dělám dnes k obědu.. palačinky!!! 😵 😵 😵

zlababa07
4. zář 2009

handm, já tampony nepoužívala.

farmi, zatím jsem v klidu, ale až se to bude blížit, tak asi polezu po stropě 😅

kerrie
4. zář 2009

Ahoj ženy 😀

Krásné ráno přeju všem............tak si to představte, že jsem dneska vstala a mám beďara přes půl ksichtu......fakt krasavice jsem..........todleto jsem snad na tváři neměla ani když se mnou mlátila puberta 😀 😀

zlabi..........jůůů, tak to už se těšíme, až nám dáš do albíčka první UTZ fotečku miminečka 😉

farmarska
4. zář 2009

teda kde jste všechny 😕
si tady zase vedu monology 🙄

kopísi ta tvoje dovolená mne už teda pěkně nebaví 😠 furt někde couráš a na koni se zjevíš snad jen omylem 😝 už aby jsi byla zase v práci, si pokecáme líp 😀 promin já vím jsem fakt přející 😅 😅 😅

farmarska
4. zář 2009

žlabi po stropě říkáš jo? a narostou ti taky křídélka? 😀 😀 😀

kerie no když o tom teda mluvíme, tak já musím konstatovat, že můj obličej je ted taky jedna velká katastrofa! 😝 je to asi přes měsíc, co mi naskákaly snad všude kde to šlo! 😠 takhle jsem snad nevypadala ani v těch třinácti 😎
někde jsem slyšela, že to může bejt po tom duphastonu.. no ale nevím po čem to máš ty 😀

kerrie
4. zář 2009

Farmi...........no já brala Duphaston do 13tt a žádný beďary jsem neměla 😉 A teď mi vyrašil tenhle jeden.....no ale ten teda je 😀 😀 😀

Jinak holky, v úterý jsme s manžou poprvé byli na kurzu pro těhulky........paráda. 🙂 Za 14 dní jdeme na exkurzi porodních sálů, tak jsem zvědavá. A od 18.9. začnu ještě chodit na těhu tělocvik, tak se těšííííím. 🙂

handm
4. zář 2009

Vítejte v klubu, vypadám, jak po nestovicích.. dyckcy jsem s HA měla ksichtík jak dětskou prdelku a teď tohle...
ještě že se mi zatím nevydaly na záda atd....
Díky farmi za info k tamponum, právě nevím, jestli to mám riskovat.. jenže já s "plínkama" nerada a skoro neumím... 😀 😀

farmarska
4. zář 2009

tý brďo kerie ty jsi ale aktivní těhulinda! 😵 😵 a jaký byl kurz? jak se tam manžílkovi líbilo? 😕

kerrie
4. zář 2009

farmi............kurz super.............hned na první hodině nám pěkně pustili na videu porod a všichni tatínci tam seděli jak zařezaný a ani nedutali 😀 😀 😀 Ale je to fakt dobrá věc........jsem ráda, že jsem se tam přihlásila. Pár hodin je i s tatínkama, pár jen pro mamči..........no to víš, aspoň mám kam vyrazit a poznám další těhulky a rychleji mi to bude utíkat. 🙂

farmarska
4. zář 2009

hadm mně se ty svině vydaly taky do dekoltu 😠 ale tam to není tak hrozný 🤐
sem si tudle stěžovala u gyndaře a on mi říkal, co bych jako chtěla po dvouch neuspěšných těhotenstvích během jednoho půlroku, že musím mít hormony rozházený jako sviňa a že můžu bejt ráda, když jsou to jen ty pupínky a jinak jsem fit. No tak tož to já ráda teda jsem, ale kdybych měla o pár uhříků na ksiftíku míň to bych byla ještě radši 😀

farmarska
4. zář 2009

kerie no jasný! navíc přijdeš i na jiný myšlenky 😵 hezky si to těhulínování užívej 😉 😵
a kde jsi přišla na ten kurz? a jak často se tam chodí? by se mi to pak taky líbilo...., ale já budu mít asi těhotenskej tělocvik kolem koz a baráku a na jinej mi už nezbude čas ani síly 😅 ale jinak bych do toho šla hned 🙂

kerrie
4. zář 2009

Holkyyyy, no tak aspoň vypadáme s těma beďarama jak pubošku, tudíž jako mladší, než jsme 😀 😀 😀

farmarska
4. zář 2009

kerie a jak na tebe působilo video s porodem? 😅 😅 😅
měli to alspon nějak drasticky natočený, nebo spíš tak jako lehčí formou? 😕

když jsme u těch porodů... bobi už rodíš??? 😕 😕 😕 😕 😀

aja.83
4. zář 2009

Holky, přidávám se k vám do klubu, taky mám ksicht samej beďar. Co jsem vysadila antikoncepci, mohla bych dělat reklamu na akcné 😝 !

aja.83
4. zář 2009

Farmi, jo jo, mám doma bachaře. To by si zkusil na mě aplikovat nějaké rozkazy a tak. To by mu u mě neprošlo. 😎 .
Jinak holky, nemůžu se dočkat, až večer na manžu skočím. Byla MS, takže týden nic nebylo, tož už jsem nějaká neuspokojená, či co. 😀

kerrie
4. zář 2009

farmi............v HK je takových kurzů několik........mě tenhle doporučila kamarádka, chodila tam před 2 lety. Je to přímo od hradecký porodnice.........přednášej tam místní porodníci i pediatři..........a součástí je právě i tech 10 hodin cvičení 🙂

farmi..........to video bylo v pohodě..........řekla bych, že tam byl natočený rychlý a bezproblémový porod, aby to nikoho neděsilo........je mi jasný, že takhle v pohodičce si porodí malý procento ženských.........ale tatínkům stačilo i tohle, aby z toho byli vyvalený 😀

tercie
4. zář 2009

Zdar ženy 🙂

Murynkooooo heč já měla k obědu krupicovou kaši 😀
A asi to za chvíli ještě zazdím bramborákama 😀 Fuj mě bude blbě 😀 Ale doufám, že se po...u, páč mám trošku problém 😀

Aronku, vůůůůbec nedepkuj holka moje, NT 2,4 se sice může zdát hodně, ale je to ještě krásná hodnota, mimi bude zdravý jak řípa 😉 Co já bych dala za takový číslo při minulým těhu... Nebuď smutná, fakt je to OK 😉
Občas koukám do témátka NT hodnoty, a je tam holčina, jejíž mimi mělo přes 6!!!!!!! a je zdravý!!! 😉

aronek
4. zář 2009

terci. když já tomu nerozumím, takže mně dost vytresl. Říkal všechno ostatní v pohodě i nosní kůstka, dokonce i to riziko se zlepšilo oproti tomu průměrnému mému věku. Ale napsal doporčení na trippl test a výsledky ke genetičce ☹

tercie
4. zář 2009

Aronku to oni dělají pro sichr, jako jištění, nemusí to hned znamenat, že je něco špatně... My měli tenkrát 3,5 a hnali nás na CVS, a chromozomy byly úplně v pořádku,a pak chybu ukázal test AFP - alfafetoprotein, byly prej hodně divoký hodnoty. Ale to se tebe týkat nebude 😉

tercie
4. zář 2009

Aronku mrkni, tady jsem hledala info já, taky jsem pořádně nevěděla, co to NT znamená a proč se měří

http://www.prenatal.cz/faq.htm

mari111
4. zář 2009

ahoj babulky moje. ja uz zase zehlim,vcera sem to nejak nestihla,to je hruza kolik pradla je po 4denni navsteve ctyrech lidi,to je samej rucnik a rucnik a rucnik a povleceni. no hruza. no hlavne ze jsem si vas docetla a budu zas nakukovat

tercie
4. zář 2009

Mari ty žehlíš ručníky? To já teda ne.eee, a povlečení kupuju krepový, abych to taky nemusela žehlit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru