Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
11. zář 2009

Sarlotko: to je dobře, že máš výsledky ok. Takových zpráv je potřeba víc. 😎 😎 😎

Aji: 😲 😲 😲 to tedy pejsek řádí. Snad už vám doma nic nezdevastuje.

murynka
11. zář 2009

ahojky holky jsme zpět doma,sice to není úplně oki bříško tvrdne neustále..ale jinak je vše v pořádku....
ty záda mě asi boleli z námahy protože tam po celou dobu ležení na posteli nic....
ve středu nám dělali UZ tak malá odpovídá 28tt vážila 1080g a dařilo se jí dobře denně mi točili monitor tam žádné kontrakce čípek je také v pohodě...ten mám klid a mám to vydržet do termínu....
mám hrozný strach proč nemůžu mít ani jedno těhu v pohodě.....dostala jsme magnézko a čípky jo a máme streptokokoa v pochvě takže při porodu dostanu antibiotika aby to nedostala malinká

kopa
autor
11. zář 2009

Jé ted jsem si všimla že Farminka je nemocná 😔 Farmí teda to ti nezávidím.Mě stačí při střevní chřipce jen létat na wc,naštěstí mi to jde jen dolem.
Farminko kdybych mohla tak bych přijela a vařila ti čajíčky a máčela ti piškůtky 😵 😀
Tak se brzo uzdrav 🙂

aja.83
11. zář 2009

Ahoj murynko, jsem ráda, že jsi zpět. Neboj, bude to v pohodě, hlavně že jsi s tím šla k doktorovi. Takhle tě aspoň hlídají a bude to dobrý. Takže teď žádný namáhání, jasný ?😉

kopa
autor
11. zář 2009

Murynko ahojky 😵 😵 😵
Jsem ráda,že už jsi zase mezi námi 🙂 Hlavně odpočívej a nenamáhej se!

samsa
11. zář 2009

Ahoj holky,
Markee, vítej zpět 🙂 Holčičko, přeju, ať je brzo aspoň trošku líp 😔 , stejně nic, co bych řekla nebo napsala nezmírní tvoji bolest. Ale třeba mezi náma pookřeješ.
Mury, ahoj, jsem ráda, že jsi ok. Musíš se šetřit, ale neboj se, tvrdnutí bříška je v tomto stádiu úplně normální, děloha už se cvičí na porod. Je to nepříjemné a stresující, ale když se neotvíráš, tak se snaž si toho nevšímat, opravdu nic se neděje 😉 Já si toho užila s nelikem taky, břicho mi tvrdlo od 25. týdne a to stylem, že klidně po 4 minutách celý den, ale neotvírala jsem se, paradoxně měsíc před porodem mi to ustalo a až do porodu nic. Teď si říkám, aby mě to minulo, ale břicho mi tvrdne už teď, horší je, že s malou si nelehnu, budu to muset vydržet. Tak se drž a neboj se, určitě v pořádku donosíš. 🙂

kopa
autor
11. zář 2009

Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 21tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 27DC
Kopa 25DC
Nicollka 25DC
Farmarska 23DC
Mari111 22DC
Aja 83 13DC
Hanana 12DC
Flair 7DC
Handm 6DC
Sarlotta 4DC
Maarrtina 4DC
Eeliska 4DC
Ikopretinka 3DC
If.v nehlídá si DC
Markee
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
11. zář 2009

začíná mě bolet břicho na MS 😠 🙄

murynka
11. zář 2009

moc GRATULUJI BOBINCE!!!ty jo obřík to je 😵 😵 😵 😕 😕 😕

holky jinak nic nevím co je tu nového ☹

aja.83
11. zář 2009

Kopi, že by další mrcha? Dej pokoj! Holky, tak už toho nechte! Musíme tu mrchu vystrnadit!!!Se tady drží a šíří se na plno lidí!

sarlotta
11. zář 2009

Ahojík Mury, to jsem ráda, že jsi zpátky doma🙂)) Tak odpočívej ... co je nového ? No bály jsme se o Tebe🙂

markee
11. zář 2009

Murynko, to je dobře že jsi doma. Hlavně teď opravdu odpočívej a nic nedělej. Toho streptokoka jsem měla taky při Johance.Antibiotika mi dávali po 4hodinách do žíly. Johanka nic nechytla 😉
Jdu si na chvilku lehnout,ať pořád nebulim.

kopa
autor
11. zář 2009

Aji možný to je 🙄 no místo těhu bacilů,se tu šíří mrchobacily 😀 😝

paajaa
11. zář 2009

Mury: vítám tě zpátky a držím palce, aby bylo vše ok. Hlavně na sebe a Sofinku dávej pozor. Snad to bude zase lepší. 😉

Kopi: není to ještě brzo???

kelly1983
11. zář 2009

Ahojky holky

kopi copak jsi nemocná??

A co víte někdo něco o Bobince?

kopa
autor
11. zář 2009

Paaji mě to taky příjde brzo 😒 ale uvidíme co z toho bude 🙄

Kelly já nejsem nemocná,Farminka má střevní chřipku.

mari111
11. zář 2009

ahoj holky, tak jsem vas konecne docetla a hlavne vitam markee, babulko at uz ti je brzo lip, take farminke poslilam brzke uzdraveni a sarlotke gratulaci k dobrym vysledkum a jsem take rada ze murynka uz je doma a hlavne ze je aj sofinka v poradku. a vitam ☹ novou dusicku maendy, myslim na tebe,neboj brzo bude lip snad jsem na nikoho nezapomela. jinak u mne novinka ☹ holky si predstavte ze vcera prisla mrcha 😕 ja uz tomu nerozumim. 😨 tak jsem rano hned letela na gyndu a dr rikal ze nemusim plasit, bo ja sem unho fakt plasila 😠 , ze se mi jen davaji hormony dokopi, ze to je v poradku a ze se to uz snad srovna a ze sem predtim mela ciklus treba 50-60 dni tak ted se to treba skrati, no asi mne s toho svihne, proc nemuze bejt u mne neco normalniho, ach jo

kopa
autor
11. zář 2009

Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 21tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 27DC
Kopa 25DC
Nicollka 25DC
Farmarska 23DC
Mari111 22DC
Aja 83 13DC
Hanana 12DC
Flair 7DC
Handm 6DC
Sarlotta 4DC
Maarrtina 4DC
Eeliska 4DC
Ikopretinka 3DC
If.v nehlídá si DC
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

paajaa
11. zář 2009

Kopi. tak snad to brzo přejde a MS to nebude. Já chci aby jsi hlásila //

Pro dnešek se loučím a pádím na vlak. Opratrujte se tu. Jinak plánuji nedělní testování, když teplotka nespadne, tak mi držte palce.

mari111
11. zář 2009

jo, takze kopiku prosim do tabulky az budes delat 2DC dik zlaticko

kopa
autor
11. zář 2009

tak ještě jednou i s Mari 🙂

Která pravidla porušuje: | Zruš Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 21tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 27DC
Kopa 25DC
Nicollka 25DC
Farmarska 23DC
Aja 83 13DC
Hanana 12DC
Flair 7DC
Handm 6DC
Sarlotta 4DC
Maarrtina 4DC
Eeliska 4DC
Ikopretinka 3DC
Mari111 1DC
If.v nehlídá si DC
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

sarlotta
11. zář 2009

Mari 22dc jo, to je teda pech 😠 možná jsi ani neměla ovulku. A příští cyklus už bude v pořádku. Zkusila bych pít denně kontryhel- teď 14dní- mohlo by Ti to upravit cyklus.

murynka
11. zář 2009

markee markétko po celou dobu jsem na tebe myslela a ani si neumí představit jak jsi se musela trápit a trápíš 😔 😔 mě tam bylo ouvej a to jsme věděla že malá je oká a relativně je vše v pořádku a stejně jsme plakala
je mi to moc líto beruško!!!ted musíš být silná a držet se!!!!!

sarlotta
11. zář 2009

Paajaa palečky se držííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.

kopa
autor
11. zář 2009

a sakra já to spletla 😅 😅 😅
Vroninka............chlapečkek Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 33tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 31tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 30tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 30tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 28tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 28tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 25tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 25tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 22tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 21tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 20tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 18tt........................17.9.KO
Wergina 17tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 14tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 13tt......................10.9KO,
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 9tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 9tt.......................16.9.KO,5.10. NT screening
Zlababa07 6tt.....................16.9.KO
Skritkova DC?
Paajaa 27DC
Kopa 25DC
Nicollka 25DC
Farmarska 23DC
Aja 83 13DC
Hanana 12DC
Flair 7DC
Handm 6DC
Sarlotta 4DC
Maarrtina 4DC
Eeliska 4DC
Ikopretinka 3DC
Mari111 2DC
If.v nehlídá si DC
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

mari111
11. zář 2009

kopiku si sikulka rychla ale mam mrchu uz od vcera 😒

kopa
autor
11. zář 2009

Paaji držím palečky na nedělní testování 😵 😵

mari111
11. zář 2009

sarlotko ja mela minulej patek a sobotu krasne carecky na ovutestu, proto to nejak nechapu. no cajik uz mam pred sebou a chtela jsem se zeptat jak ho mam pit? ten se pije jen do ovulky? ja vim ze uz to tu nektera psala ale nemuzu to uz najit ☹

zlababa07
11. zář 2009

Ahoj holčiny, vítám markee a murynku, holky, to je fajn, že jste zase zpět. Markee, moc jsme na tebe myslely, jsi moc moc statečná a krásně jsi to zvládla. Tak teď už se jen nasměrovat vpřed a těšit se z nových radostí. Život prostě není fér, ale ty už máš smůlu vybranou na 100%.

Jinak si představte, že ráno příjdu do práce a kolegyně nám oznámila, že je v 7 tt. No nevydržela jsem to a práskla jsem to na sebe taky 😅 tak aspoň to šéf už ví. No měli všichni radost, jen je trochu problém, že jsme tu jen 3 holky a z toho my dvě jsme skoro stejně těhu 😅 😵

sarlotta
11. zář 2009

jj mari, od teď do ovulky- pak pauza a zase od mršky....a třeba už nebude další potřeba.... nebooooj, tělíčko ví samo nejlíp kdy je správný čas. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru