Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
17. zář 2009

kerrie, já to moc potřebuju, abych přišla na jiné myšlenky, doma mě už hrabe, sice mám naklizeno, uvařeno, opráno a ožehleno🙂)) to mám ráda🙂... ale jinak je to depka. Až budu v práci, tak budu zas depkovat, že nestíhám vysávat🙂))) Ale už dneska sem se cítila fajn, jak sme řešili organizační věci, co kde bude, kdo co bude dělat... teď jen čekáme na stromky a pofrčíme🙂

sarlotta
17. zář 2009

Farmi heřmánek bych nedoporučovala, spíš mátu na žaludek🙂

aja.83
17. zář 2009

Šarlot, to ti moc přeju, že jdeš do práce, člověk se po tak dlouhý době těší mezi lidi. Tak ať se ti ráno v pohodě vstává a v prosinci už třeba budeš těhu 😉

kerrie
17. zář 2009

sarlottko............bude to fofr a přijdeš tam na jiný myšlenky..........to je před snaženíčkem důležitý.

Jůůůůů, teď jsi mi zamotala makovici s těma plínkama ............to já jich mám taky asi máááállooooo, asi 30, nějaký bílý + obrázkový...........no uvidím, pak můžu kdyžtak dokoupit. 😉 No a nebo pošlu potom na doplňující nákup našeho taťku........to bude vzrůšo, čekat co přinese 😀 😀 😀

mari111
17. zář 2009

ähoj babulky koukam ze zas smutno, kopiku brzo se nam uzdrav a farminko teda copak to s tebou je? bud to si fakt tehu anebo se to telo zblaznilo. Aji, nebud smutna, ja mam segru taky tehu, taky by sme je mneli brzo po sobe asi dva mesice, taky se mi s ni tezko o tom mluvi ☹ ale co uz aspon nekdo bude stastny

aja.83
17. zář 2009

Ahoj mari, no jo, ty jsi taková optimistka. Já mám dnes nějakou špatnou náladu, ještě venku to počasí je takový depresivní. No musím se vzchopit, ještě u mě není vše ztraceno, testík budu dělat až příští týden a třeba budou //! Tak na co depka, že jo!

farmarska
17. zář 2009

ají testit budu zase zítra, tak už jsem napnutá jak malý gatě 😅
sarlot tak než jsem si přečetla tu mátu, tak už mám půl heřmánkovýho v sobě 😅 ale já tu jeho vůni prostě miluju, takže už jen to mi dělá dobře 😵 taky jsem uvažovala nad medunkou, tu mám za okny, i trošku třezalky na nervíky by se mi šiklo 😉 , ale heřmánek nakonec zvítězil 😵
třezalku ted budu vařit asi manžílkoj, aby ustál tu pondělní návštěvu spermologa 😀 😀 🤐

aja.83
17. zář 2009

Teda farmi, ty jsi hotová babka kořenářka 🙂

aja.83
17. zář 2009

Jo, Farmi a zítra na testíkování, tfuj, tfuj, tfuj! Ať to vyjde! 😉

farmarska
17. zář 2009

já ne! to je jen pár postřehů co jsem pochytila 😀 za babky tu jsou kopretinka a sarlotka 😉 teda za babičky 😵
holky musím jí zase poklidit a uvařit 😝 ale jako vždy se mi vůůůbec nece 😝 dnes budu dělat játra s rýží, tak zatím a mějte se tu zatím pěkně, nemutněte a nedepkujte, nebo bude sekec mazec! 😠 a jestli se tu objeví kopís, tak jí okamžitě za mne pošlete do postele 😉 😎

mari111
17. zář 2009

aji ja sem depkovala vcera ☹

mari111
17. zář 2009

a obtimistka zrovna nejsem, to ne.. ach jo ale dnes je aj to pocasi jak stvorene na depkovani 😠

sarlotta
17. zář 2009

farminko třezalku v těhu ale nemůžeš, jooooo

kerrie
17. zář 2009

sarlottko.......IP 😉

if.v
17. zář 2009

Farmi, Kopinka už v posteli je. Psala, že předala práci a jede do hajan.... 😉 Takže můžeš s klidným svědomím pracovat 🙂

maendy
17. zář 2009

Ahoj holky,tak už jsem tady.Tak včerejšek byl děsnej den.
Tchyně je na tom podle výsledků blbě,dnes jí brali krev na trombofilie,jestli to vyjde pozitivní tak je jasné na co nám náš andílek umřel,je to totiž dědičné.
Manžel přijel z brna že u svého lékaře taky nedopadl dobře a musí jít na sérii vyšetření.
Naše čtyřnohé mimčo jsem celou noc opatrovala jak okov hlavě,kastrace se trošku zkomplikovala,měla to tam nějak divně uložené.
Ale ted poprvé žrala,tak snad aspon to bude ok,odpol kedem na kontrolu a pak mi zase manžel uteče do nemocnice a příjde až zítra odpoledne.Super.

Co teda ještě příjde?

kerrie
17. zář 2009

maendy..........ahojík............to byl teda den, viď? Takovej den blbec, řekla bych...............A co kdybyste s manžou někam vyrazili, třeba jen na prodloužený víkend? Třeba by vám změna prostředí teď na ty stresy bodla. Ale to asi nepůjde kvůli té tchýni, viď? 😨

mari111
17. zář 2009

je mendynko ty se nam chudacku utrapis, snad vsechno dobre dopadna. myslime na tebe

sarlotta
17. zář 2009

maendy a to jsem na Tebe myslela čoveče...
Dojeď na kafíčko, koupím nějaký dortík na nervíky 😉

maendy
17. zář 2009

Díky holky.Kerrie plánujem to,podle okolností,tchýně a fenka.Snad to vyjde a někam vypadnem,a když ne ted tak v říjnu určitě.
nebo mě opravdu odvezou.

sarlotta
17. zář 2009

maendy, ale Ty trombofilie bys musela mít Ty.... když nám dělali genetiku, tak tohle zkoumali jen u mě , u manži ne.... takže tahkle by to nemělo mít vliv.

maendy
17. zář 2009

sarlottko jsem sice sestra a manžel lékař ale v tomto se vubec nevyznáme.Jestli je to tak tak to by bylo mooooc dobře. 😅

sarlotta
17. zář 2009

no ty trombofilie se dělají na placentě a ta pak nevyživuje... ale u dítka by to nemělo vadit, kdyby tam byla dědičná zátěž od otce... jinak by se na to ty testy přece dělaly ne?

m.aa.b
17. zář 2009

Ahoj holky,
bohužel i nás potkalo to co vás tady - zamlklé těhu. Nejvíc podobný je asi příběh Maendy - také jsem otěhotněla s pomocí CARu po několika letech marného snažení a také vše skončilo minulý týden 10.9. dnes je to přesně týden co mě můj gyn poslal do nem. na revizi. V 11 tt zjistil že mimi odpovídá 9tt. Stále vidím monitor UTZ a nic tam na mě nebliká ...

Všem těhulkám držím palce ať se šťastně dostanete až k porodu a všem snažilkám brzy //.

kerrie
17. zář 2009

maab............vítám Tě u nás a moc mě mrzí, že se potkáváme zrovna v tomhle témátku. 😔 Je dobře, že jsi přišla mezi nás............protože tady všechny víme, jak Ti teď je a určitě je lepší si o tom s někým promluvit. 😔

sarlotta
17. zář 2009

m.aa.b ouvej ouvej je mi to moc líto. Přijď si posmutnit i podělit se o nějaké veselejší věci. Sluníčko zase vyjde i když to tak zatím nevypadá. Můžeš k nám do tabulky, když budeš chtít 😉

aja.83
17. zář 2009

Ahoj maab, to mě moc mrzí, že sis tím musela projít taky, jako my všechny tady. Ale neboj, bude zase líp, čas všechno spraví. A za chvíli zase nové snaženíčko 😉 !

m.aa.b
17. zář 2009

Děkuju moc. Hned je to jinačí, když o tom můžu mluvit s někým kdo ví .... Nejhorší je že takové ty feťačky a jim podobné otěhulí ani neví jak, těhu prohulí, prochlastaj a profetujou a děti donosí a pak se oně nestarají 😠 je to nefér...

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................8.10.KO
Skritkova DC?
Kopa 30DC
Farmarska 28DC
Aja 83 18DC
Hanana 17DC
Flair 12DC
Handm 11DC
Sarlotta 9DC
Maarrtina 9DC
Eeliska 9DC
Ikopretinka 8DC
Mari111 7DC
Paajaa 2DC
Nicollka 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
m.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

m.aa.b
17. zář 2009

Když jsme v půli srpna odjížděli z cARu tak jsem si říkala, že až tam příště pojedem tak pro druhé dítko a ono ne ☹ .

aja.83
17. zář 2009

Jo jo, maab, je to nespravedlnost na tom světě, na to já nadávám pořád. Ale nás určitě to štěstíčko taky jednou potká, akorát k němu máme trochu trnitou cestu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru