Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
18. zář 2009

holky tak já zase musím jít 😝 nestíhám 😝 a to jsem chtěla ještě dneska kozám předělat, poposunout ohradu 😝 no tak jindy no 😝
tak zatím! 🙂

mari111
18. zář 2009

tak zatim farminko

mari111
18. zář 2009

maab pred transferem znamena nez to do tebe vlozej?

zlababa07
18. zář 2009

Holky, já být váma, tak ten utroš začnu brát až ve chvíli, kdy zjistíte těhu. předtím si myslím, že to nemá moc význam, ale nevím. Já ho zavádím 1-0-1 a sestřička mi říkala, že v těhu je to tak lepší, že ho mám polykat jen výjímečně.

m.aa.b
18. zář 2009

mari přesně tak, než nám zavedou malililinkatý embryjka 😉

markee
18. zář 2009

Šarlot,mě zbyla listovka ještě z tohohle těhu,takže si jí začnu jíst od prosince,abych se tak nějak začala startovat.Femibion začnu až mi dojde ta listovka.
Já dělám bramboráky.To je pakárna,než to uděláte,než to dochutíte. Teď už chuť dobrá,tak smažím na plné obrátky.

katyna6
18. zář 2009

mari.já pořádně nevím,jak se bere,ale kámošce,když se jim nedařilo snažení delší dobu,tak ho předepsal od 15 do 25 dne cyklu.a v případě otěhu měla pořád pokračovat.Už nevím,co bylo přesně v letáku,ale není taky na podporu ovulace?

m.aa.b
18. zář 2009

i jinak je lepší zavádět - dostane se do těla více hormonů, při polykání se to filtruje přes (jé a teď nevím) játra nebo ledviny a není to tak účinné. Navíc při polykání jsou možné vedlejší účinky jako únava a nevolnost.

Pokud nemáte problem otěhotnět tak ho začněte brát určo až když otěhulíte 😉

katyna6
18. zář 2009

merkee-jé,být tvoje sousedka,hned se k tobě na napakuju na návštěvu.Bramboráky bych mohla pořád 😀 😀

holky a ještě dotaz,v nějaké diskuzi,jsem četla,že listovka je dobrá i pro chlapy.Nevíte,jak a jestli působí na spermíky?jsem ji sobě i přítuldovi hned koupila,naštěstí se tomu vůbec nebránil.

m.aa.b
18. zář 2009

Katy spíš je to proto že kdyby po ovulce otěhotněla tak aby se to udrželo jinak totiž ovulku blokuje

katyna6
18. zář 2009

maab-aha,díky,tak jsem zase o něco chytřejší 😉 .Teď už jen,aby se zadařilo a jsem ochotná ho do sebe cpát horem dolem 😀

aja.83
18. zář 2009

Katy, jo listovku můžou i chlapy, prý mají po ní kvalitnější spermoníky. I kdyby ne, tak mu to neublíží a je to vitamín, jako každý jiný. Já to do manži nemůžu nacpat, uvidím teď o víkendu, až přijede z práce, položím mu to k snídani na talíř a snad se nebude vzpírat 😉

mari111
18. zář 2009

takze asi to je dobry brat proste po ovulke,co?

mari111
18. zář 2009

teda holky takze listovku muzou i chlapi? jestli jo tak to ja ho hned zacnu cpat.

m.aa.b
18. zář 2009

pro chlapy jsou důležetý selen zinek éčko i když není prokázano že by to opravdu mělo nějaký vliv, ale určitě to neuškodí 😉

mari jj většinou to předepisujou od toho 15 nebo 16 dne čili po ovu 🙂

aja.83
18. zář 2009

Jo, Mari, pěkně mu tu listovku taky nacpi. Co, chlapi můžou pro to taky něco udělat, ne? Ne furt abychom mi se něčím futrovali, půlka mimíse bude od nich, tak ať se snažej!

katyna6
18. zář 2009

aja-ten můj je v tomhle naštěstí úplný zlatíčko,to miminko hrozně chce a mám pocit,že kdyby bylo třeba,udělá cokoliv,aby se to povedlo.Ale snad to půjde samo a bez problémů.Tomu tvýmu to kdyžtak propašuj drcený do jídla 😉 😀

aja.83
18. zář 2009

Katy, no jo, tak mu to nadrtím do řízku 😀 !to mi připomíná, jak jsem včera drtila pejsanovi tabletku na odčervení do granulí. Zmetek ji nechal v misce. Tak jsem mu pak ty kousíčky zabalila do šunky, to zdlábnul natošup!

mari111
18. zář 2009

jo tak to mu dneska hned jednu dam, myslim ze se nebude branit 😉

sarlotta
18. zář 2009

markee listovka by se měla už půlroku před těhu jako příprava... tu bych brala pořád 😉

na spermíky je dobrý selen a zinek... dýňová jádra např.

markee
18. zář 2009

Šarlot,aha. No já před Johankou jí jedla snad rok nebo možná víc-rok a půl,pže jsem nevěděla,kdy se jako Míša rozmyslí,že si nebude dávat pozor.
Takže listovku začnu hned už teď.
A Míšovi teda selen a zinek? Vím,že na chromozomy to nepomůže,ale třeba to jen malinko nás zklidní.

sarlotta
18. zář 2009

selen a zinek je na kvalitu sperma...určo se tím nic nezkazí 😉 sperma se tvoří 1x za 3měsíce ... takže taky dobré začít hned 🙂 No a alkohol, cigára pryč.

aja.83
18. zář 2009

Šarlot a kde ještě je selen a zinek kromě dýňových jader? Když manža nechce tabletky, abych mu aspoň připravovala výživná jídla! 😉

tercie
18. zář 2009

Markee to je fakt,jak říká šarlotka, mě na genetice taky řekli, listovku min. 3 měsíce před početím, pak mi ještě jedna holčina, co tam pracuje, říkala, ať jí beru větší dávky, takže já jak jsem se to dozvěděla, nasadila obyč listovku 800 jednotek a femibion taky 800 a beru to ještě teď... Prostě ať je toho dost, ono si tělo co nevypotřebuje vyloučí.
Jo a to riziko při CVS je větší jen o půl procenta než při amnio, to je myslím zanedbatelnej rozdíl, a u amnia je riziko 0,5%, takže u CVS 1%, a já to přežila úplně v pohodě, chce to být po odběru v klidu a ležet... Já pak jela ještě 90km domů autem a všechno bylo OK.

maendy
18. zář 2009

tak já papala utrogestan hned od IUI a taky anopyrin a prednison,to vše mi dali v CAr a taky jsem dopadla na prd.
Asi moc záleží na štěstí.
Utroš brání krvácení,ale tomu aby se stalo že přestane být srdíčko asi nezabrání bohužel nic ☹
Já jedla listovku + vitamíny určený na první 3 měsíce,a prd ☹
Jak už jsme říkali,ty cikánky...... 😠

m.aa.b
18. zář 2009

maendy přesně 😠

mari111
18. zář 2009

jo cikanky, ja s jednou delala a ta jen aby nestratila praci, (slusna cikanka) tak tajila tehotenstvi a to sma delali s redidlem, lepidlem no proste smrad a prach a hluk a ma holku zdravou, asi jsou hold odolnejsi

markee
18. zář 2009

Holky díky. Míša mi sice říká,že nic jist nebude,že v to budeme doufat a nic. No ale já to koupím a uvidíme,jak to do něj nacpu. Nepamatuje si,že jsem před Johankou tu listovku brala kolem roku,ale taky jsem mu neříkala,že se připravuju na mrně. Prostě jsem sama byla iniciativní. Takže teď to budu brát a uvidíme no.

katyna6
18. zář 2009

maenty-jojo,to je fakt.Mně po revizi doktor taky říkal,že i kdybych do sebe cpala všemožný vitamíny a ležela od začátku s nohama nahoře,tak by nepomohlo nic.Ale další těhu už dopadne dobře pro nás pro všechny!A člověk tomu těma vitamínkama třeba i trochu pomůže.Klidně ať fungují jako Placebo,hlavně,ať se zadaří! 😉

mari111
18. zář 2009

Snad nikoho neurazim, vim ze jsou aj slusny cigani,nekolik jich znam. 😉
Jede vlak, najednou z ničeho nic vylítne z kolejí, valí do pšeničního lánu,
ven z pšenice, valí dál do kukuřice, ven z kukuřice, valí na louku, až zastaví.
Policie byla alarmovaná k vlakovému neštěstí. Přijedou na místo činu,
několik raněných, strojvedoucí v mírném šoku, škoda pár miliónů.
Začnou vyslíchat strojvedoucího, co se stalo:
- Proč jste vykolejil?
- Na kolejích stál cikán.
- Ohrozil jste tolik životů, materiální škody... Člověče to jste ho nemohl raději srazit?
- Já chtěl, ale on utíkal, nejprve do pšenice, potom do kukuřice...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru