Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
3. říj 2009

jdu taky do pelíšku, přeji dobrou noc 😉

farmarska
3. říj 2009

tý brďo holky, jak to, že tolik kecáte?!! 😨 😕 😕 😕
ten dnešek budu dočítat do rána 😝
tak já jdu zkouknout co probíráte 😉 😉 😉

murynka
3. říj 2009

farmi ani nedočítej jinak budeš v ráži jako my 😠 😠 😠

mari111
3. říj 2009

holky dik moc, ja sem si to namazala voltarenem a dala teplej obklad, na injekce radej prdim. mendy ja mam na to prasky, tralgit ale to sou silne a nechci je ted brat. snad to prejde. mne tolik nebolej zada kdyz chodim na solarko ale to ted taky nechci, co kdyby se nahodou povedlo 😉 no jo budu to muset vydrzet, snad se to nebude zhorsovat 😠 dobrou holkam co uz sli hajat

mari111
3. říj 2009

jo farminko dneska tu byla bojova nalada na vecer 😠

sirella
3. říj 2009

holky...já tu náladu mám ještě teď 😠 Cosi to nemůžu vydýchat...jen jsem nakoukla jestli už všechny spíte...Nejde mi to z hlavy,ale myslím že je dobře že Tercie akci SMS zrušila Určitě se to spraví...

murynka
3. říj 2009

sir tak tak také mi to nějak nedá ☹ já nevím nejsem si jistá jestli je toto dobře 😒
bude jí to dělat pořád 😠 😠 chjooo ☹ kdybych ho ted měla potak má po pták.. 🙄 🙄

sirella
3. říj 2009

mury:přesně tak...mě úplně zvedl tlak...a to jsem ho měla jak za svobodna...do prčic...proč jí to dělá.Měl by si ji hýčkat.Já Tercii neznám,ale pomohla mi když říkala že když je ouvej tak se nemám nikde moc ukazovat se slzama...jenže mě vždycky vytryskly samy...já za to nemůžu...Ale poslala jsem manžu na ty ryby tak má ode mě pokoj.Včera to bylo v poho,ráno depka...potom katy a zlababa a ty...mě to strašně pomohlo a jsem v poho...teď budu jen vyhlížet první MS,kontrola u gyndr. a vlítnu na to zas...Kdybych nenatrefila na tyto stránky tak bych byla v pr.....

farmarska
3. říj 2009

bojová nálada? 😕 😕
to jsem čím dál tím zvědavější 😨
já jsem ale teprve na straně 626 😅 😅 😅
jste to dneska vááážně přehnaly 😠 😝 😝 😝

sirella
3. říj 2009

mury:říkala jsem si co bych asi tak dělala třeba i já...ale fakt NEVÍM...ono se to lehko radí,ale těžko udělá...já nikdy tyto problémy neměla tak mám aj trochu strach aby ještě někde nečíhaly...to máš hned...když třeba na chlapa dojde druhá míza 😠 Ale my jsme si to vyříkali už několikrát...kdo by něco tak jde z baráku a hotovka...ale fakt se to lehko řekne

kvetinka7
3. říj 2009

Holky tehule,taky mate jiny spaci rytmy nez driv? Ja treba uz v 21h padam unavou, ale probouzim se kolem 7h 😕 😠 Tohle jsem driv neznala. Sla jsem spavat po 23h-24h ,ale vstala jsem si treba az kolem/po 10h.. jsem z toho zmatena .
Ted se snazim bditi,nevim,co budu SAMA zitra rano v 7h delat.. 🙄

sirella
3. říj 2009

mě strašně zarazilo kolik holek s tím už má zkušenosti...a jsou to vedle mě mladé žaby...chudery...

farmarska
3. říj 2009

strana 627! 😀 😀

flair mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratulujuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

holky jen tak dál !!! 😵 😵

sirella
3. říj 2009

kvetinka7:já při prvním mimi v 5 už žehlila 😒 BYl to děs...

kvetinka7
3. říj 2009

Farmi, ty to tu mas jako VKV nebo Ruzovku.. na pokracovani.. zjistujes,co se udalo 😝

mari111
3. říj 2009

jééééééééé farminko tak to mas jeste co delat 😀 jinak kveti a sirello ja to taky tak mela kdyz sem byla (teda jen chvili) tehu v osm-devet uz sem haji a v pul paty sem uz byla vzhuru obcas v sedm ale to byla hruza

sirella
3. říj 2009

mari:to znám...moc dobře...Ale teď co jsem byla těhu podruhé jsem spala prostě furt.Já si nemohla pomoct...já prospala klidně i 18 hod...sice na několikrát,ale už to se mi nezdálo...

mari111
3. říj 2009

moje segra je ted 15tt a taky furt chrape

mari111
3. říj 2009

holky ja du haji kym mne ty zada trosku povolili at co nejdriv usnu. tak dobrou noc babulky moje. farmiku az budes rano ve ctyri docitat tak to se uz budu obracet na druhou stranu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (doufam) pa pa la la 😉

sirella
3. říj 2009

to jsme asi měly stejné...
já dnes četla na netu,že maminy fakt když se jim něco nezdá tak mají něco jako předtuchu...já jen doufám,že příště už nebude...už vím na co se zaměřit...myslíš že je fakt že když je něco zle tak těhoten.příznaky vymizí????To mi nejde z havy...moc tomu nevěřím...ale já to takto právě že měla...napřed bych b.... jak o dušu a pak nic tak nevím...

sirella
3. říj 2009

mari...good night 🙂

kvetinka7
3. říj 2009

koukam,ze je nas takovych vic 😉
uz asi taky zapadnu do hajan.. dobrou 🙂

sirella
3. říj 2009

kvetinka:dobrou...a pořádně se vyspinkej ať si klučík i ty odpočinete 🙂

farmarska
3. říj 2009

tak jsem dočetla 😠 😠 😠 😠

no co k tomu dodat 😠 i mě vyletěl tlak 😠 😠
vůbec nevím co na to napsat... asi nad tím budu ted chvíli přemejšlet než se vůbec na nějakej komentář zmůžu, tady je totiž opravdu každá rada drahá 😖 😖 😖 😖

sirella
3. říj 2009

já nemůžu spat ještě teď....prostě mi to jen vadí....do pipíííí...fakt je to děs...

sirella
3. říj 2009

good night

aronek
4. říj 2009

Přeji dobré ráno 😉
s tím vstáváním v těhu to na mně asi přišlo dnes. Od šesti se přemlouvám, že se mi chce spát 😠 . Takže už peru, sebrala jsem prádlo ze včerejška a dělám snídani 😖 . Dřív spánek do deseti nebyl problém, doufám, že to vydrží i když budu vstávat do práce 😀

sirella
4. říj 2009

jejda...já se chtěla jen pííííp...vypípnout...radši

jinak dobré ránko všem ...jdu kuk na zprávy co nového

markee
4. říj 2009

Dobré ráno,vy jste toho teda prokecali,ale fakt nedočítám. Nebudu sice vědět o co jde,ale fakt na to nemám nějak náladu. Vím,že to tu večer bylo smutný,kvůli tomu co dělá Tercie manžel ☹
Já od včera depkařím,takže snad to brzo přejde nebo bude uslzený den.
Jdu dát ingredience do pekárny na švestkový koláč.

aronek
4. říj 2009

markee, to je mi líto, že to na tebe zase padá ☹ Co Johanka, nezlobí?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru