Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
18. říj 2009

Ahojky

niki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
18. říj 2009

FARMI JE TĚHULKA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

GRATULUJI ČÁRKA JE KRÁSNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😵 😵 😵 😵 😵

kelly1983
18. říj 2009

farmi gratuluji ke dvou //

mury jak se máš??

nicollka
18. říj 2009

FARMI gratulujiiiiii, tak já čekám kdy napíšeš a ono takové překvápko, moc moc držim palečky at už je to na 9 měsíců, krááááása.

murynka
18. říj 2009

a já jsme jí napráskala 😀 😀 😅 😅

kelly dobře a co ty??

kelly1983
18. říj 2009

mury taky dobrý......už jen každým dnem čekám a stále nic... 😒

nicollka
18. říj 2009

a kdepak ji máme? hypnotizuje testík? Pláče štěstím?

farmarska
18. říj 2009

jééé tady už se o tom taky ví! 😀 😀 😀
tak to je větší fofr než jsem čekala! 😀 😀
jsem si říkala, farmi, šoupneš tam fotky, půjdeš si nakrmit a podojit a až se vrátíš , tak jim řekneš, aŤ se ti mrknou do albíčka 😉
no a ona tu snad už není jediná duše co by to nevěděla 😀 😀
holky všem děkuju moc! 😵 😵 😵 jsem šťastná, že fakt normálně bulím štěstím 😅 😵
tak snad čárka bude sílit, snad si ze mne mamáč nedělá šouvky a snad to dotřetice dobře dopadne!!! 😵 😵

if.v
18. říj 2009

Farminko, velká gratulace a držím palce, ať to vyjde 😎

farmarska
18. říj 2009

ivčo děkuju 😵

hanana
18. říj 2009

Farmiiiiiiiiii gratulace ...... ani tomu nemuzu uverit..... jsi proste sikulka moc drzim palecky tentokrate to urco vyjde 😵 😵 😵

farmarska
18. říj 2009

hoky tak ráda bych tu zrovna v tudle chvíli s váma byla, tak hezky se mi to poslouchá, co mi tu píšete 😵 jenže si to ani nevychutnám 😝 bo musíme jet nakoupit, bo odpolko maj dorazit tchánovci na oslavu synovejch narozek 😵
tak se tu zatím pěkně opatrujte 😉

farmarska
18. říj 2009

jo a všem ještě jednou holky moc děkuju!!! 😵 😵 😵 😵
mám pocit, že bez vás bych to holky snad ani nezvládla 😀

if.v
18. říj 2009

jen se pěkně nenamáhej a hlavně hodně odpočívej...zasloužíš si to. Manžel už to ví?

murynka
18. říj 2009

farmi hlavně se opatruj!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

markee
18. říj 2009

Farmynko gratuluju moc a moc k // To je super 😉

sarlotta
18. říj 2009

ahojík holčinky🙂

Blahopřeju blahopřeju blahopřeju🙂)))))))))))))) Farmi bude mít mimíska 😎 😎 😎

aronek
18. říj 2009

farmi móóóóóóócccccccc gratuluji 😀 😀 😀 Po dlouhé době brečím štěstím, moc ti to přeji 😉 Asi se mnou hýbou těhu hormony 😉

sarlotta
18. říj 2009

Holky dneska jsem se ráno vytočila, jelikož manža odmítá chodit bruslit na Zimák A to mě teda štve.
No snad ho ještě nějak překecám - ale nejdřív to bude asi po Vánocích nebo až příští rok - jelikož hlavní kámen úrazu je cena bruslí - které nemá chjoooo .... tak mi poraďte jak na něj 😠
Furt abych ho tlačila do rodinných aktivit- a pak mě děkuje,že to dělám- zpětně ... ale to přemlouvání mě nebaví..... 😒

aronek
18. říj 2009

sarlot, tak v tomhle neporadím, jájsem beran tudíž rozhoduji a přítel se podřizuje, ani tedy moc neprotestuje 😉 Je rád, že něco vymyslím a nemusí si lámat hlavinku. Loni jsem ho po dvaceti letech vytáhla na brusle a vyhodil si koleno a jeho kámoš zlomil klíční kost ☹ Kdybych nebyla těhu a nebála se o sebe, tak letos jdem zase 😀

kerrie
18. říj 2009

Krásné ráno 🙂

Jupííííííííííííííííííííííííí, Farminko, moc moc gratuluju, udělala jsi nám všem obrovskou radost. A přeju, ať je vše v pořádku. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

sarlotta
18. říj 2009

aronku, díky 🙂))
no už jsem to vyřešila... ráno jsme se rafli a manža odjel vyměnit gumy-aby nemusel být doma... za 2 hoďky byl zpátky a domluvili jsme se, že teda letos budem chodit plavat v Zimě a do sněhu když bude... a po Vánocích si koupím já a malý brusle- třeba z bazárku a manža bude s náma chodit bez bruslí a pomáhat mi malého naučit bruslit🙂 No a příští podzim si pořídí i on brusle- aby to nebyl naráz takový výdaj🙂
Tak a je to 😉 😀

katyna6
18. říj 2009

ahoj holky,přeji vám pěknou neděli

farmi-velikakananánská gratulace,ten tesík fakt vypadá dobře 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sarlotta
18. říj 2009

ahojík Katyna... a co Ty ? 😕 😉 jak to vypadá ?

katyna6
18. říj 2009

sarlota-vypadá to blbě.Těhu skoro určitě nejsem,test pořád stejný.ale větší starosti mi dělá ms.Včera ráno trochu špinění,pak celý den nic,večer už jsem myslela,že se rozjede,ale zase jen trochu,celou noc klid.A dnes se totéž opakuje.Co to má sakra znamenat? 😒 .Bojím se,abych neměla nějak rozhozený hormony,ještě to by mi tak chybělo. 😖 😖

sarlotta
18. říj 2009

Katyna tak to je mi líto... tohle je nejhorší varianta- kdy nevíš na čem jsi ☹
Pokud není jasně červená krev, tak to může být pořád úspěšné těhu. Budeš muset počkat.

Já jsem podruhé měla krásné čárky, ale taky pak už moc nesílili... no a za 10dní jsem dostala MS/39dc/ a to byl mazec... v nemocnici mi dali duphaston a druhý den jsem stejně šla na revizi, i když jsem nechtěla- ale strašili mě zánětem.... chjoooo.
Pokud je to takové všelijaké - tak ať to radši odejde samo 😔 😅

Když těhu, tak ať je od začátku v pohodě a ať jsou čárky jasné... tohle je jen na nervy.

Drž se.

katyna6
18. říj 2009

sarlot-já si ani moc nemyslela,že jsem těhu,ty čárečky byly vidět až po limitu,ale vadí mi,že fakt nevím,na čem jsem.I ty první porevizní ms byla přesně taková,jak je to teď.

sarlotta
18. říj 2009

hmm katy ... mě nabíhali čárky hned po ponoření do sklenky, ale na utz nebylo vidět nic ☹ jsem ráda, že to šlo tak brzy pryč, když to nebylo ok ... lepší než zamlklé ve 13tt 😔 ..... ale kurnik už by to chtělo normální těhu 😠

Tak musíme doufat.

tady je to jak na houpačce holky.... okamžitě nahlaste někdo další // 😉 a Ty Farminko opovaž se dojít s něčím jiným než s fotkou mimíska!!! 😎 Moc na Tebe myslím, aby to bylo v pořádku.

mari111
18. říj 2009

FARMINKO jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja sem tak rada ze ti to vyslo,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je super moc moc ti drzim palecky aby silnela jako ze bude a aby to dobre dopadlo jako ze taky to dobre dopadne. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 manzelovi vzkaz ze je sikula a ma stesti ze se tak snazil a ze to vyslo 😉

aronek
18. říj 2009

farmi se fláká někde na nákupu a vůbec se s námi neraduje ☹ Schválně, nakoupí něco na mimčo??? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru