Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. říj 2009

holky já jsem magor, já si zapoměla dát načíst stránkua furt jako koukám, že nepíšete 😀 😀 😀 mi hrabe 😀
že by se už začla projevovat těhudemence? 😀 no to pěkně brzy! potěž pánbůch! 😀 😀 😀 😀

farmarska
19. říj 2009

jdu si uvařit čaj 😉

murynka
19. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 jsme si to myslela demence 😀 😀 😀 😀

kerrie
19. říj 2009

Jooo, Farmi, to je jasná těhudemence.............a počkej, bude hůř 😀 😀 😀 Já tudle manžovi tvrdila, že tááámdle za plotem je krásnej Irskej vlkodav a ona to byla koza 😀 😀 😀

farmarska
19. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

murynka
19. říj 2009

ker 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mari111
19. říj 2009

keri no teda 😀 😀 😀 ja uz chci mit holky taky tehudemenci,ja sem dneska nejaka smutna zas na vecer,sakra ja uz chci mimi ☹

kerrie
19. říj 2009

Holky, manža si taky málem krupnul do textilu smíchy 😀

tercie
19. říj 2009

Děkuju všemještě jednou 🙂

Markee ten jestli dostane někdy rozum, tak ho samou radosí zase ztratí a bude mít stejně hovno...pardon... 😅 😀

Ker vlkodava s ohama jsem taky ještě neviděla 😀 A s vemenem 😀

mari111
19. říj 2009

holky myslite ze mi doktor muze dat nejake prasky co pomuzou k otehu? nebo aspon neco na skraceni cyklu, to prece neni normalni ne kdyz uz sem dneska 40 dc ,soce sem to pretim taky mela po dlouhy dobe ale to sem mela cisty,ted uz je prej nemam, jedine ze by se mi tak rychle zas udelali, ach jo ja sem uz zoufala, sakris

tercie
19. říj 2009

Mari beruško taky se dočkáš 😵 však jak to říkaly holky, vánoce to jistí 😉

kerrie
19. říj 2009

Já jen doufám, že po porodu to časem přejde, protože si fakt neumím představit, až Emička bude ve školce jmenovat různý zvířátka s tím, že ji to naučila maminka 😀 😀 😀

tercie
19. říj 2009

Prášky na otěhu asi nejsou, Marinko, ale co třeba zkusit nějaký ty bylinný preparáty, co se berou na úpravu cyklu? Femigard, ptačí jeřáb a tak...?

kerrie
19. říj 2009

Mari, holčinko, nebuď smutnááá...........mimísek si k Tobě určitě cestu najde a nebude to trvat dlouho, uvidíš 😔 😉

tercie
19. říj 2009

No kerr po porodu začne zase období infantilního šišlání na mimčo 😀 Tak nevím, jak a kdy se z toho vyhrabem 😀

markee
19. říj 2009

Kerrie 😀 😀 😀 😀 😀 dobrej vlkodav s vemenem 😀

kerrie
19. říj 2009

Holkyyy, ale to vemeno nebylo vidět, no faaaakt..........to neee že bych si jako myslela, že je tak vybavenej 😀 😀 😀

markee
19. říj 2009

Holky,já to i té psycholožce říkala,že za tu dobu co jsem doma neumím mluvit. Na spousta slov si nemůžu vzpomenout a prostě mi to nedocvakává tak jak by mělo 😅 Otázka je,zda to třeba nebylo už předtím a až teď jsem to zaregistrovala 😀

markee
19. říj 2009

Ker nedělej mi to nebo se počůrám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No naštěstí teď mám vypolstrováno,takže bych se nepročůrala 😀

kerrie
19. říj 2009

Markee............to je určitě tou mateřskou.......já si pamatuju, že ségra to taky tak měla a teď už je zas aklimatizovaná v prac. procesu a pohoda. My se opravdu na čas přeorientujeme na mluvu a myšlení těch malinkatých človíčků........to víš, že je to pak znát 🙂

mari111
19. říj 2009

no jen aby vubec do vanoc prisla ta mrcha skusim jeste zitra rano testnout a kdyz ne tak skocim na gyndu at se mnou neco skusi delat bo ja uz chci 😠

flair
19. říj 2009

Kerrie, já se tu můžu smíchy potrhat - koza a vlkodav 😀 😀 😀
Tercinko, Michalko, vše nejlepší k svátku 😵 Chceš ale říct, že ti ten tvůj sebestřednej moula ani nepopřál??!!!!! 🙄 😠 ☹ To nemůže myslet vážně!!!!!!!!! Tohle je hnus všech hnusů!!!!!!! Je mi to za tebe vše líto. Ale zkus to už začít opravdu řešit. Musí pochopit, že o tebe může přijít, má tě totiž jistou a to je hodně blbý ve vašem případě. Ale i kdybys byla hysterka neoprávněně, tak se k tobě takto nemůže chovat, zvlášť, když jsi těhotná!!! Ten člověk snad nemá srdce!

farmarska
19. říj 2009

tercí to mohla bejt bezrohá koza 😉 já mám ty bílé všechny bezrožky 😉 ale že by se nějak podobaly těm irskejm 😀 😀

mari111
19. říj 2009

tercinko ja jim kalibrum bejbyplan aj jerab ptaci a aj kontrihelovi cajik sem pila tak ja uz nevim

kerrie
19. říj 2009

Flair........to je asi nějakej druh těhudemence...............pár měsíců zpátky jsem si spletla slepici s jezevčíkem.....ale taky to bylo na dálku.........to jako nééé že bych stála nad psem a volala puťa puťa. I "vlkodav" byl poměrně daleko........... 😀

farmarska
19. říj 2009

mari nesmutni, když to nepůjde jinak pošlu ti ten můj plodící červenej obleček a v něm to půjde samo 😀
bude z něj takovej putovní plodič dětí 😀 😀 😀

aronek
19. říj 2009

terci vše nejlepší k svátku 😀

farmarska
19. říj 2009

hele tercí a to že stebou ani neslaví svátek a že ti ani nepopřál!!! 😠 😠 😠 😠 😠 to by fakt už zasloužil 😠 ale nejenom odemne ale od všechn holek tady!! 😠 😠 😠 každá jednu pořádně natáhnout a to by bylo aby se mu v tým makovici nerozsvítilo 😠 😀

kerrie
19. říj 2009

No já pořád doufám, že manža Tercince ještě popřeje.................to už by fakt bylo něco neskutečnýho 😠 😔 ☹

tercie
19. říj 2009

Flair děkuju za přání 🙂
Taky si myslíš, že bych měla někam odjet? Ale co když i v tom si je jistej, že se vrátím?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru