Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
1. lis 2009

farmi rozkaz 😀 😎

farmarska
1. lis 2009

kely šupajdi už rodit 😉

kopi nekuř! 😉

mury bal obývák , ale hezky zlehounka 😉

katy neopovažuj se mi udělovat neomluveno! 😠

mabuš gratuluju k posrání!!! 😵 😵
tý jo aby tě ještě někdo poznal, jsi se po takový době musela vysrat z podoby 😀 😀 😀

farmarska
1. lis 2009

mury dík! to prostě nemá chybu!!! 😵 😀 😵

farmarska
1. lis 2009

mažu mazat rohlíčky 😉 tak zatím 🙂

murynka
1. lis 2009

farmi obývák už mám 😀 😀 a už i z půlku ložnici 😎 jde mi to tak krásně 😀 😀 házet to do tich tašek 😀 😀
a vědět že brzo vypadneme 😅

ty s etaké koukej šetřit 😉 😉 😉 😉 těhulko jedna 😵 😵 😵

farmarska
1. lis 2009

mury já to ani jinak neumím 😉
s tím stěhováním..to ti věřím 😵 😵

murynka
1. lis 2009

farmi jdi na rohlíčky dobrou chuť 🙂 😎

murynka
1. lis 2009

a je po uklízení 🙄 🙄 🙄 přijeli poslíčci 🙄 🙄
od včerejška jsou silný ☹ ☹

mabe
1. lis 2009

mury, a jaci jsou poslicci? to mas kontrakce nebo jak? promin za hloupou otazku

murynka
1. lis 2009

mabe nevím asi to jsou kontrakce já ještě nikdy nerodila 😀 😀

ale ztvrdne mi břicho bolí v podbřišku jako na MS...a malá tlačí dost na čípek....každý to má ale jinak mě to jde ještě do zad do kříže 😖 😖 a mám to tak 5 krát do dne a musím někdy prodýchavat ale dokud to není pravidelné nevadí to 😉 ale je to nepříjemný 🙄 😔

mabe
1. lis 2009

diky za info 🙂 a at te mala moc netrapi.

murynka
1. lis 2009

mabe není zač 😉 a děkuju 😵

tercie
1. lis 2009

Dobrý ránko přeju a krásnou neděli 🙂

Farmi já se dneska taky flákám, doma čurbes, a nehnu ani prstem!!! Ještě se válim v pelechu, zkoukla jsem film a teď jsem vás dočetla. Vyžene mě jedině hlad 😀

A hlásim s do klubu slaměných vdov, muža mám v rachotě.

Mury článek nemá chybu 😀
Já bych měla taky balit, jenže by to chtělo aby mi to hned někdo lifroval pryč, protože by nebylo ani kam stoupnout, a když není manža doma tak to nehrozí. Zatím si sem nenápadně po kouskách stěhuju kuchyni, aby se dalo vařit. Už jsem pekla tu kachnu v nový troubě, dneska chci upéct kuřecí stehna, s rýží a pekla jsem bábovku, akorát se mi potvora nevyklopila, neměla jsem ztuženej tuk, tak ji chci zkusit dneska znovu, snad už se mi neroztrhá.

tercie
1. lis 2009

Jééé no jo, ode dneška už 17tt 🙂
A příští tden dvě kontroly 😉 už se těším...

tercie
1. lis 2009

Teda kde jste všechny? Já mám nějakej zvláštní talent přijít, kydž tu zrovna vůůůůbec nikdo není... 😕

mari111
1. lis 2009

ahoj holky, Mury dobry 🙂 s tema detma 😀 Tercinko tak si predstav ze mne se to vcera stalo taky s tou babovkou, ale fakt nechapu proc, to se mi jeste nestalo, no jo ale pritelak ji stejne zbastil 🙂

tercie
1. lis 2009

MAri nepovídej, fakt? To jsou můry ty bábovky iď? No my jí taky sežrali, a jak rádi 😀 Já měla asi blbě vymazanou formu, jen olejem, a polohrubou moukou, dneska to zkusím ztuženým tukem ahrubou moukou, jsem to tu při tom prvním pečení neměla...tak uvidm co to udělá...

murynka
1. lis 2009

ahoj terci ty jo 17tt 😵 😵 gratuluji 😵 😵
já už také nebalím je mi nějak divně poslíčci stále abych nejela 😅 tak radši ležím 😅
tak to jsem zvědavá já na první pečení v troubě 😕 😅 jak se mi to povede bábovku bych si dala 😎

markee
1. lis 2009

Tak já j sem tu zas a jen na skok(jak ráno). Přijel bráška,tak jsme kecali,dal dodatečně Johance dárek k narozkám a pak kecali a čučeli na Polární Expres-nojo mrzne,tak Vánoční pohádka 😀 .
Teď jsem doděla krém na buchtičky a jdeme jíst. Dám si malinko,ale snažim se fakt dnes jít pravidelně-ráno celozrnou housku s Florou, ke sváče jogurt a teď bude oběd. Snad pravidelná strava a trocha pohybu s tím mím tělem zatočí.
Jestli se mi ozve můj táta tak odpoledne pojedeme na návštěvu.

tercie
1. lis 2009

Murynko tak zkus teplou sprchu, ta prej pomáhá 😉 se mi to kecá co? Jsem zvědavá na sebe😀
Já taky radši ležím, co kdybych se náhodou unavila žejo 😀

tercie
1. lis 2009

Markee to je srávnej přístup, to by bylo, aby to nešlo dolů. Hlavně nehladovět 😉
Já bych taky šl někam na návštěvu... nechcete mě někdo pozvat? 😀 Jen dva prstčky strčíme....... 😀

mari111
1. lis 2009

ty jo mury tak odpocivej aby si nedopadla jak kupina, o mesic driv. Tercinko klidne prijed k nam na navstevu, udelame si babovku 😉 😀

tercie
1. lis 2009

Mari tak jo, tak do tejdne počítám, že bych u vás mohla bejt 😀 s ým rychloautem 😀

mari111
1. lis 2009

ale to driv tercinko 😉

tercie
1. lis 2009

Mari neříkej, že byste mě bábovku neschovali? 😀

murynka
1. lis 2009

tercí ráda bych si sprchu dala ale ve starém baráku to tak nejde víš 😅
vida se tu ohřívá celý den 🙄 🙄 🙄

mari111
1. lis 2009

to vis ze nechali, kousek 😉

tercie
1. lis 2009

Murynko no to mě nedošlo, my ve starým topíme dřevem a voda je pořád... tady u nás když nebude svítit sluníčko, to jde na elektriku tak taky musím s vodou jinak hospodařit...

murynka
1. lis 2009

terci právě se těším až budeme tam tam vodu ohříváme plynem a je to za 5 minut ohřáté 😅
také to nepoběží pořád to by jsme se asi nedoplatili..... ☹
takže chápu takže vy máte na střeše ten ohřev přes sluníčko??nevím jak se to jmenuje 😀 😀

tercie
1. lis 2009

Jojo, máme solární kolektory na ohřev vody a na podporu vytápění, akorát to fachčí pořádně jenom v létě, na zimu to podporuje elektrika

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru