Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
9. lis 2009

tedy začínejí se mi vracet raní nevolnosti, ale trvají dnes celý den, tak doufám, že se jedná o ojedinělou skutečnost, tedy to blití mně fakt neba 😝

samsa
9. lis 2009

Kuk holky, jdu jen poblahopřát Farmince k srdíčku, Farmi, strašně moc gratuluju to je super, tak ať bobek prospívá i nadále 😵
Já jdu za chvilku do poradny, večer nakouknu.
Páááá

kopa
autor
9. lis 2009

Aronku jsem jí udělala speciálně pro tebe 😀 😀 😀
No jsem zvědavá kdo příjde se // 😵 😵
Eeliska,Ikopretinka,Paaja? 😵

aronek
9. lis 2009

no vypadá to nadějně, i mimčo je na spadnutí. Co se podělit kdy kdo bude testovat?

ee.liska
9. lis 2009

já asi ne Nic nevypadá moc dobře 😢 😢 😢 😢 ovu nikde, ms nikde, ... Proto jen dočítám a nepíšu, nechci otravovat pořád s depkama 😔 Ale všem mooocinky gratuluju, jsou tu samé dobré zprávy 😵

maarrtina
9. lis 2009

holky ahoj.
Farmi moc gratuluji k srdíčku.
Kopi. jsem 2DC. Díky

aronek
9. lis 2009

tedy ti co jsou nahoře to vzdávají ☹ Jedna spadne a druhá depkuje ☹ eelisko, sem můžeš i s depkama, na ty tu jsme zařízené 😉

mabe
9. lis 2009

ahojte holky,

farmi, gratuluju k srdicku.

aronku, tak tobe zacaly nevolnosti? jezis, snad neprijdou i me. ja uz jsem si odvykla. 😀 a co mimisek kope? mala dneska nejak stavkuje. uz jsem z toho nervozni. 😖

jinak vsichni ahoojte 😉

aronek
9. lis 2009

mabe kope nejvíc večer, občas přes den hlavně když se mu nelíbí jak sedím 😉 Nevolnosti jsou hnus taky mně překvapily 😝

zlababa07
9. lis 2009

Ahoj holky, tak předně Farmíííííí, paráda, super zprávička!!! 😵 😵 😵 Teď už bude jen dobře.

Chtěla jsem vás poprosit, jestli mi někdo poradíte. Na začátku října jsem byla na revizi kvůli tomu zamlklému potratu. Potom jsem téměř 17 dnů špinila. To pak asi na 10 dnů ustalo, ale 27 den po revizi to začalo nanovo. Nejdřív jsem si myslela, že by to mohla být menstruace, ale nesílilo to a byl to fakt jen hnědý výtok, co trval dalších 10 dnů a včera (37 DC) se to změnilo ve slabší krvácení (čerstvá krev) s lehkou bolestí břicha, dneska to pokračuje v podobném duchu. Zkusila jsem těhu test (citlivost 25 jednotek) a ten vyšel slaboučce pozitivní, nicméně těhotenství je opravdu vyloučené (kvůli neustálému špinění žádný sex ani nebyl).

Jinak týden po zákroku jsem byla u lékařa na kontrole a vše vypadalo v pořádku, žádné zbytky v děloze nebyly prokázány. No, byla jsem dneska radši znovu na gyndě, ale nic nového jsem se nedozvěděla. Zbytky v děloze žádné, nikde nic divného, takže jsem jen vyfásla další léky na zastavení krvácení (norethisteron), ale nevím nevím, moc se mi to do sebe prát nechce. Říkám si, že tělo musí být ještě zblblé po tom hormonálním kolotoči, tak mu asi zkusím dát ještě šanci se dát dohromady bez pomoci léků. Co myslíte, mám ještě počkat? Ach jo, už tyhle průtahy nesnášííííím. Holky, je to normální mít takhle dlouho HCG v těle (38 dnů)? Můj gyndr mi dneska řekl, že to ať vlůbec neřeším. Mám ještě s těmi léky počkat?

Díky moc 😝

aronek
9. lis 2009

zlabi, to je mi líto, že si to takhle vyžíráš. 😢 Já za sebe můžu říct, že prášky nerada a když to jde bez nich, tak je raději neberu 😒 Pokud není nějaký problém s chudokrevností, což asi nebude, když to bylo jen špinění, tak bych je zatím nebrala, samozdřejmě je to na tobě 😉

farmarska
9. lis 2009

ahoj holky, tak jsem se pěkně prospala, pak nakrmila sebe, pak zvěř a ted vás jdu došíst 🙂
mám dnes nějakou dobrou náladičku, nevíte čím to je ? 😀 😀 😀 😀
dnes je ták hezkej den 🙂
a co tercinka, už dorazila?

farmarska
9. lis 2009

šarlotko jůůůů to je velká gratulace 😀 díky 😀 no jo myslela jsem jak si mi radila a dokonce se dnes cejtím i zdravěji, v krku mě už skoro přestalo bolet 😨 tak já nevím, nepoužila jsi na mne nějaký kouzlo 😉 čáry máry 😀

hanana
9. lis 2009

farmi............ moocccccccccccc gratuluji vidis, vse dobre dopadlo, jen tak dal.....
Elisko pod mezi nas, muzes depcit s nama
Zlababi ja ty prasky jednou brala a docela se mi nejak rozhodily hormony, ja bych to nebrala kdybych nemusela ale doktor mozna vi vic nez my 😝

martinkal
9. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Farmíííííí mooooooooc blahopřeju, že je vše OK a máte srdíčko 😉 Ta fotka je úžasná, vipadáš na ní jako holčička 🙂

Tercííí jak dopadla kontrola?

My se dneska byli podívat v porodnici, ukázali nám vše od prvních čekacích pokojů přes porodní sály, operační sály v případě císařského řezu, až po pokoje v šestinedělí, bylo to pěkný, byly jsme tam 1,5 hodiny a sestřičky nám vše vysvětlily od porodů až ke kojení 😉

martinkal
9. lis 2009

ježíš co to píšu vypadáš ne vipadáš 😀 😀 😀

farmarska
9. lis 2009

žlabi mě je taky líto, že máš problémy ☹ já jsem taky pro braní prášků jen v nejnutnějším případě 🙄 jinak k tomu pozit.testu, já to měla taky tak..takhle děsně dlouho í po 😔 asi to je opravdu normální.

kopísku až budeš dělat novou tabulku, dej mi tam prosím kontrolu na 23.11. 😉 díky 🙂

Elí bodej pojď depkovat k nám! 🙂 ve dvou se to lépe depkuje 😉

Hani, Martinko díky 😵
Marti víš že už jsi druhej člověk, co mi tu píše, že na ní vypadám jak 15letej smrad 😅 😎 😀 No né že by to nebylo příjemný slyšet, ted když už mám nějakej ten měsíc po třicítce 😀

Jinak Tercinka dopadla na kontrole dobře 🙂 snad to můžu prozradit 😉 a zbytek vám poví večer sama 🙂

kopa
autor
9. lis 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Kagatkaga 41tt...........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 39tt...................má trombofilii.......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 34tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 33tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 30tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 29tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 28tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................
Wergina 26tt......................30.11.KO..............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 23tt....................26.11KO...............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 22tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 18tt..........................12.11 KO a genetika
Flair 10tt..............................24.11.KO
Farmarska 8tt.......................23.11.KO
Mari111 61DC........vyvolávačka
Eeliska 34DC
Ikopretinka 28DC
Paajaa 28DC
Kopa 25DC.........................................2.12.KO
Markee 23DC......................................2.12.KO
Maendy 22DC
Katyna6 22DC
Nicollka 19DC
Handm 18DC
Zlababa 14DC
Sarlotta 10DC
Hanana 9DC
Aja 83 5DC
Maarrtina 2DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

mabe
9. lis 2009

kopi, kontrola 19.11, holcicka Anicka 🙂

kvetinka7
9. lis 2009

Ahoj holky,
vsem uspesnym kontrolam a zjistenym pohlavim gratuluju 🙂
Farmi, ty jsi borka! super zpravicka .. drzim nadale pesticky.. hezky papej tabletky a odpocivej 🙂

mari111
9. lis 2009

FARMI SUPER GRATULUJU JEN TAK DAL 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mabe gratuluju k Anicce
Zlababko ahoj, ja to mela po revizi taky takle nejak divne jak ty ale mne dal injekci na zastaveni krvaceni a mela sem klid, pak v pohode dalsi ms ale ted zas sem dostala vyvolavacku, telo si ze mne dela srandu ale uz jako mrcha asi je nebo je nevim, zatim nic silneho

mari111
9. lis 2009

kopi si tu ? 😕

aronek
9. lis 2009

Tak mně pořád nejak něco kape z nosu a začala jsem pšíkat, jsem zvědavá jestli mně ve středu uschopní 😖

mari111
9. lis 2009

teda aronku jeste by si mela zustat doma v pelechu

aronek
9. lis 2009

já když jsem v pelíšku tak je to lepší, ale stačí jednou vylést a zase prskám 😖

mari111
9. lis 2009

no asi to jeste nemas doleceny

aronek
9. lis 2009

no aby to někdy bylo, už se v tom plácám měsíc 😖

tercie
9. lis 2009

Ahoj holčindy, tak nejdřív vám napíšu, a pak dočtu jo?
Prvně se teda omlouvám, že jdu až teď, jenže jsem blbec zapomněla, že jsme měli na dnešek přehozenou zkoušku sboru, místo zítřka, takže jsem se teprve dohrabala domů.

Kontrola na 1 s * 😉 UZ nebyl, ale dr poslouchal srdíčko přes břicho, tluče pěkně pravidelně a bříško roste jak má. A protože máme NT screening negativní, nemusíme na tripple testy, tak si ušetřím nervy!!! Jen říkal, že se mám opatrovat a být opatrná, abysme toho prcka cituji: Vypiplali a udrželi do konce 🙂

Jo, a Farmi, moooooooc gratuluju ke krásný kontrole a k srdíčku !!! Jen tak dál 😉

martinkal
9. lis 2009

Ahoj Tercííí super, že je vše ok 😀

mari111
9. lis 2009

tercinko drzim palecky aby si mimi dopiplala do konce, takze zadne nervovani,jasne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru