Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
26. lis 2009

Kopinko, já opravdu věřím tomu, že velikou roli v tom hraje psychika...............a Ty jsi už podvědomě přece delší dobu cítila, že doma není něco v pořádku...............to může být ten blok. Já vím, že bys to mimi moc chtěla, ale když se nad tím zamyslíš..........teď by asi nepřišlo do toho správnýho rodinnýho prostředí, když "tatínek" takhle blbne............Navíc ani Ty si nejsi jistá, jestli s ním chceš zůstat............Je to teď takový složitý..........a až si budeš jistá, tak to určitě půjde, uvidíš. 😉 Ať už je to s tímhle nebo s nějakým jiným, kterých běhá po světě spousta ta byli by šťastný, že mají takovou ženskou, jako jsi Ty a s ní zdravý mimi 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinkal
26. lis 2009

Souhlasím s Kerrií 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
26. lis 2009

Kopinko...........hlavně buď, prosím, opatrná...........mám strach, aby Ti zas neublížil. Dávej na sebe pozor, ano? 😔

aronek
26. lis 2009

kopi a co ta práce? vyšla mu?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
26. lis 2009

Kopi..........mě to nedá............chtěla jsem Ti to říct už včera a předevčírem...............snad se na mě nebudeš zlobit. Ber to s rezervou.........jen prostě jako názor nezávislýho pozorovatele, kterýmu záleží na tom, abys byla spokojená a šťastná.......................Předně chci říct, že se tý holčiny nehodlám zastávat, páč ji neznám, ale chování Tvýho přítele je otřesný..............ještě minulý týden s ní trávil víkend a teď ji nazývá čubkou??? Sprostě ji využil a ublížil tím vám oběma. Dejme tomu, že změnil názor a došlo mu, že chce být s Tebou.....tak měl teda ten druhý vztah normálně s vysvětlením ukončit. To, co dělá on.............to není chování správnýho chlapa! O tom, jak se choval k Tobě a že si dovolil Tě uhodit...........tak o tom radši ani nemluvím, to je děs. 😔 Jen doufám, že mu opravdu došlo, co v Tobě má, protože Ty si zasloužíš to nejlepší. Tak se na mě prosím nezlob, ale musela jsem Ti to říct.......... 🙂

martinkal
26. lis 2009

Kopí, Kerrie mi mluví z duše. Víš hlavně, aby, když mluví s ní, takhle ošklivě nemluvil o Tobě ☹
Přijde mi jako falešnej chlap, který vlastně ani neví co chce, a nebo chce všechno. ☹

kerrie
26. lis 2009

Marti.......přesně tak jak říkáš..........aby tam zas nemluvil naopak............Mě připadá, že si libuje v tom, jak se o něj přetahujou 2 ženský.........už tím, jak Kopinku povzbuzuje v tom, aby tý druhý psala hnusný smsky a maily....takhle se přece správnej chlap nechová. 😔

hanana
26. lis 2009

dobre rano,
markee chetla jesem te poprosit zda by jsi mi mohla poslat tu dietu, myslim ze mi ji maab tenkrat take posilala, ale nemuzu to najit dekuji 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
26. lis 2009

Kopi.............tohle ber, prosím, jen jako můj názor.......pro Tebe. Stejně sama víš nejlíp, co je pro vás 2 nejlepší a jak to mezi váma funguje. 😉

farmarska
26. lis 2009

ahoj kočky, jak se máte? 😉
já naprd, pořád už několikátej den, se nemůžu dovolat na ten uřad kuli vyplácení neschopnosti a do toho mi ted volali z práce, že se mnou chtěj, kuli dlouhodobé nemoci, uzavřít pracovní poměr, že se mám zítra stavit podepsat výpověď 😝 se mi tam ale vůůůbec nechce 😝
nejvíc mne ale stejně sere ta nemocenská 😠 holky já mám bejt v klidu, ale copak to jde, když nevím kdy mi co pošlou a z čeho budeme zplácet zplátky 😠 😠 ted před vánocema 😠 😠 je to strašnej bordel 😠 asi napíšu na ministerstvo 😠 😠

farmarska
26. lis 2009

jdu vás dočíst, ať chvíli přijdu na jiný myšlenky 😉

aronek
26. lis 2009

farmi, terci psala, že spadáte pod stejnou sociálku na vyplácení a ta to má taky na nic 😠 Co jinak? Už je dobře?

farmarska
26. lis 2009

aron já vím, děláme si z toho už prdel, skušíme tam volat na přeskáčku 😀 no ale moc sranda to není 😝 nechápu , že to takhle beztrestně prostě může probíhat 😠
no až na ty starosti z čeho poplatíme závazky, co budeme jíst a z čeho nakoupíme vánoce, to docela jde. Jsem teda pořád děsně unavená, ale nevolnosti se už omezily jen na ráno a večer, takže se mi o dost ulevilo a viroza taky už odešla jen mi zbyl je trochu kašel a rýma, ale to už se fakt dá 😵
a co ty? koukám, že jsi pořád v práci.. Jak to dáváš? a co nevolnosti u tebe pořád? 😕

farmarska
26. lis 2009

jo a k tý sociálce ještě vám musím napsat, že nikdy jsem neměla nic proti pražákům, ale ted nesnáším celou Prahu 8 , po tom co tam vyvádějí 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
26. lis 2009

farmi, občas mně nakopne nějaké jídlo a v puse mám pořád jak v polepšovně, ale jinak to jde. Dnes mně tedy od rána bolí hlava, tak jsem zalezlá v kanceláři 😉 V noci mně vzbudila hrozná křeč v noze, vůbec jsem nevěděla co s ní. Nikdy jsem jí neměla, ale už chápu, jak se člověk může utopit, když ho to chytne ve vodě 😠

aja.83
26. lis 2009

Ahoj holky, zdravím Vás. Jak se vede?

nicollka
26. lis 2009

ahoj holky tak já si jdu vyzvednout auto a budu odpolko a pak až večer. Ale je tam dnes zima brrr

farmarska
26. lis 2009

ají to víš, vždycky by to mohlo bejt lepčí 😉 😀 a co ty? snažílkujete? 😉
a jak to máš s tou prací??

nikol už aby bylo zase léto co 🙂

mari111
26. lis 2009

ahoj holky, zas sem vas jen docetla a za chvili mazu do rachoty. Martince 76 moc velika gratulace k Mikulaskovi. a co tady noveho? Teda koukam ze rodicum deti skolou povinnych davaj ucitele zabrat 😀 Kopi a co ty , furt nerviky, teda ten tvuj chlap ti dava zabrat ☹ hmmmm asi by sis to mela jeste jednou poradne nechat projit hlavou, aby si se nam s toho nezblaznila, ono se to nezda ale takove nerviky delsi dobu delaj neplechu jak v srdci tak s rozumem , a ze je fakt nekdy lepsi poslechnout rozum a ne srdce,. no ale snad to vse dobre u tebe dopadne, hlavne se nam neutrap,ju 😉

mari111
26. lis 2009

tak koukam tady nikdo neni, tak ja pomalu mazu do rachoty, mame ve meste trhy tak kouknu co tam maj pekneho. tak pa holky

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
26. lis 2009

já tu jsem 😉

jsem si na cchvíli odskočila porobit nějaký domácí práce, jenže jsem zjistila, že jsem to s tou nevolností trošku zakřikla a ťak jsem si šla zase zpátky lehnout bo se mi udělalo tak zle, že by byla jinak snídaně hned venku 😝
holky ale v pelechu v leže mi je dobře 😀 to ani ten noťák na klíně nevadí 😀 jen zbytek rodiny myslím nemá to dostatečné pochopení 😀 😀

farmarska
26. lis 2009

kopi bodejď, jen ať ví , že se takovýhle věci neodpouští tak snadno 😠 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
26. lis 2009

ách jo holky, musím jít obalovat řízky, mladej už by jedl 😅 a včera jsme dělali salát a dnes ho má rodinka slíbenej s řízkama.., tak já jdu zkusit zas vstát 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru