Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
28. pro 2009

ahoj Kopi,tak alespon naberes sily na ten zitrek... 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
28. pro 2009

To je jasne....
me se po tech svatkach nic nechce,za par dni jsem zlenivela 🙂

handm
28. pro 2009

Šest rizikových dětských postýlek zjistilo na tuzemském trhu občanské sdružení spotřebitelů Test. Postýlky mají podle odborníků nebezpečné mezery, v nichž může snadno uvíznout část dětského těla. Informovala šéfredaktorka časopisu Test Ida Rozová.
Z jedenácti testovaných postýlek podle sdružení Test nevyhověly výrobky Anna Eco (dovozce AGS-Sport), Eva a Grzeš (neznámí výrobci), Scarlett Alek a Scarlett Kubíček (dovozce Zdislaw Krajewski, Scarlett), Rafal I (výrobce Klupš, Polsko). "Společným jmenovatelem nedostatků je nedodržování požadavků na bezpečnou velikost pro dítě přístupných mezer, v jednom případě jsou navíc pro dítě přístupné montážní díry," uvedlo sdružení Test.
Mezi nejčastější úrazy malých dětí, které jdou na vrub nevyhovujícím konstrukcím postýlek, patří podle Rozové pohmoždění a zlomení končetin. Časté jsou také pády při selhání zajišťovacího mechanismu posuvné bočnice. Bolestivá bývá i zaklíněná hlava mezi příčkami nebo mezi bočnicí a čelem postýlky, přiskřípnutá ruka a uvízlý prst v lehce přístupném otvoru.
Výsledky testu podle Rozové svědčí o tom, že výrobci buď neznají požadavky týkající se bezpečnosti dětských postýlek, anebo je nerespektují. "Zarážející je, že někteří výrobci dokážou zároveň vyrábět jak bezpečné, tak nebezpečné postýlky. Stejně zarážející je, že velcí a na trhu dobře zavedení dovozci zařazují do svého sortimentu i výrobky nebezpečné," upozornila Rozová.

handm
28. pro 2009

Holky, jen pro info! Pro jistotu!!🙂 Abyste vybraly správně!🙂

martinkal
28. pro 2009

Ahoj holky
jakpak se máte?
Venuško obrovská gratulace 😀 oběma Vám přeju hodně zdraví, štěstí a lásky 😀

U nás Vánoce nádherný 🙂 , ale tak to uteklo 😢

Těhulky a maminky, kdy Vám začaly přicházet poslíčky?

Mě tak jednou denně dost pobolívá v podbřišku, jako před MS, dočetla jsem se, že by to mohly být poslíčky, ale rodila jsem před 17 lety, a tohle už si fakt nepamatuju 😉

Pozítří začínám 31tt, tak snad se Lucince ještě nechce na svět.

aronek
28. pro 2009

Ahojky, tak jsem dorazila z práce. Celý den byl fofr, takže jsem ani nepsala. Tedy utahaná jsem jak kotě. ☹
handm, dík za info 😀 Těch není nikdy dost 😉

markee
28. pro 2009

ahojky,
tak já dorazila dom z pracáku,moc mě nepotěšila,prý prostě peníze dostanu až po 20 lednu a to za listopad a prosinec dohroma. No fajn. Prostě mě nemohla říct,že když si nevyzvednu papíry na peníze osobně,ale když si je nechám zaslat poštou,tak mi tím pádem přijdou dýl 😠 nechápu,proč tam teda sedí,když nepodávaj veškeré info. Jinak práce žádná. Jen teda do domava důchodců,ale to fakt asi ne,pže je to nějaká: přímá obslužná péče o klienty. No a na to bych asi neměla žaludek. Já myslela,že na přebalovaní a tak jsou tam ošetřovatelky,ale prý ne. No takže tam ani žádost dávat nebudu. No prostě bych to nedala ☹

farmarska
28. pro 2009

ahoj holky, píšu jen, že dnes brzy ráno umřel táta. Ráno jsme za ním přijeli s mamkou do nemocnice, ale už jsem ho nestihla. Ted nás čeká nějaké to smutné zařizování pohřbu a tak.., tak se ozvu, až bude líp.
Děkuju vám tu všem za předchozí podporu. Jste všechny moc hodný!

murynka
28. pro 2009

farmi ☹ ☹ ☹ upří,nou soustrast 😔 😔 😔 moc mě to mrzí drž se holka!!!!!!!!!!myslím na tebe!!

handm my scarlet máme a nebezpečná mi nepřijde 😉 😉 podle mě je to zase nějaký blud 😅 jako vše to samé s kočárkami.....nic není vyhovující 🙄 🙄

markee
28. pro 2009

Farminko,to je mi moc líto ☹ upřímnou soustrast 😔

aronek
28. pro 2009

farmi, to je mi moc líto ☹ Drž se ☹

martinkal
28. pro 2009

☹ Farminko upřímnou soustrast ☹ je mi to líto. Drž se holčinko

kerrie
28. pro 2009

Farminko...............posílám hodně síly.................upřímnou soustrast............ 😔 😔 😔

cajori17
28. pro 2009

Farmi,je mi to líto,upřímnou soustrast.....

sarlotta
28. pro 2009

Farminko ☹ boženku tak rychle.... chjooooo... je mi to moc líto ☹ 😔 😔 Myslím na Tebe a Ty zase mysli hlavně na sebe. Máš fajn chlapa, super synka a miminko v bříšku...život bude zase fajn.

katyna6
28. pro 2009

Ahoj holky,tak jsem přišla jen mrknout,co je nového a hned čtu tohle ☹ ☹

Farminko upřímnou soustrast tobě i mamince a držte se holky.Je mi moc líto,co vás potkalo ☹ ☹

tercie
28. pro 2009

Taky se sem ženu na pokec a tady smutno... ahojík holky...

Farmísku upřímnou soustrast... drž se, to zvládneš. Tatínek už se netrápí, ale určitě je s vámi pořád. Myslím na tebe, kdyby cokoliv, ozvi se. Jak píšou holky, doma máš dva fajn chlapy a broučka v bříšku, bude zas dobře 😵

cajori17
28. pro 2009

ahoj Tercie

tercie
28. pro 2009

Caj aholky, tak co, ms pořád nikde? 😉

cajori17
28. pro 2009

ms nikde 🙂 (zatím)

cajori17
28. pro 2009

nevím jestli mam testnou zitra nebo ve str.mam uz jen jeden test

cajori17
28. pro 2009

holčiny,stavím se mrknout večer,musím vyvenčit psa.pa

tercie
28. pro 2009

Jsem tě nestihla, připlet se mi do toho telefon... ale zkus vydržet do středy ráno, bude výsledek jasnější 😉 Budu držet palce, nějaký nový // to chce jak sůl, ať je tu zase veselo 😉
Tak budu nakukovat, jestli ještě někdo přijde...

mari111
28. pro 2009

ahoj holcinky moje. do dnes sme boli bez pocitace, tak pisu az ted,
☹ Farminko je mi to moc moc lito, uprimnou soustrast ☹ bud silna, budu na tebe myslet

sirella
28. pro 2009

ahojky holky...přišla jsem jen na skok nakouknout

Farminko je mi to moc líto ☹ ...aj s maminkou se držte

sirella
28. pro 2009

ahojky mari...jak se vede???Něco nového?

mari111
28. pro 2009

🙂 jinak holky hlasim dve carky 🙂 ktere jsem nasla 23.12. krasnej darek jsem dostala od jeziska
tercinko ahoj, tve prani mi je rozkazem. du v tvych a farminky slepejich, do prace a pak na materskou, teda aspon doufam ze ted uz to bude v poradku. 😉

murynka
28. pro 2009

mari moc gratuluji 😵 😵 😵 krása 😵 😵

mari111
28. pro 2009

ahoj sirelko, ty carodejko jedna, dobre si to citila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru