Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
4. led 2010

Markee..........já taky vždycky chtěla letní miminko 😀 A teď je mi to šumák.........hlavně ať je zdravá a v pořádku 😵

kerrie
4. led 2010

Miraxko, ta fotka z vany nemá chybu 😀 Tobík je s novou autodráhou vyloženě spokojenej 😀

markee
4. led 2010

Kerrie,jojo není mi to přáno ale ani zimní(měla bych ho nejspíš už teď u sebe,pže TP 12.1. ☹ )nojo,příště to vyjde,musí prostě být zdravé. Říkám si,jestli ne,tak ať to je radši zamlklý potrat než to co teď v září ☹
Chci prostě,aby bylo zdravé a netrápilo se.

kerrie
4. led 2010

Markee..........určitě bude zdravoučký, uvidíš..............Johanka je přece taky krásná a zdravá princezna. Klaplo to jednou, klapne to i podruhý 😉

sarlotta
4. led 2010

markee já si to taky myslím, smůlu máte vybranou. a hotovka.

handm
4. led 2010

Souhlasím s holkama Markee!!! smůly už bylo dost!! 🙂

markee
4. led 2010

Musíme to mít už vybrané,přeci,že jo.
Johanka je zralá na sourozence,prostě si myslím,že ho hodně potřebuje. Né že by byla lakomá a rozmazlená(i když jak od koho mi přijde 😀 ). Ale prostě přeci být sám je hrozný.

flair
4. led 2010

Handm, to je supeeeer!!!!!!!!!!!!! 😅 😵 😅 Holky, já mám z těch vašich // takovou radost!!!!! 😅 To je prostě nádhera 😅
Kerrie, ta tvoje zátka je jak seriál na pokračování 😀 Ale myslím, že Emička na sebe nedá už dlouho čekat 😉
Holky, kdy jste začaly cítit pohyby u prvního mimča? Já ani nevím, co bych měla pak cítit, ale hrozně se na to těším 😅

sarlotta
4. led 2010

markee malý bude mít v létě už 5 😲 nějak nám to letí. Já jsem jedináček a není o co stát.

kerrie
4. led 2010

Flair..............no mám to nějaký rozkouskovaný jak seriál 😀 Já to porád říkám, že si ze mě Emi dělá psinu 😀 Ale už bych ji chtěla mít venku 😵
Jinak pohyby...........lehoučký kolem 19-20tt............spíš ale až po tom 20tt. Ale u každého je to jinak, někdo je cítí i mnohem dřív 😉

sarlotta
4. led 2010

flair ve 21tt🙂)) bu´d v klidu.

flair
4. led 2010

Kočky, děkuju za info k pohybům. Tak já budu ještě pár týdnů v klidu 😅

kopa
autor
4. led 2010

holky,tak mě je celkem jedno kdy se mi narodí mimi 😅 (hlavní je že někdy bude,snad 😅 😀 )
No ale v létě když jsem byla těhu tak jsem nosila různé tuniky a nemohla se dočkat,až si koupím takové to těhu triko jak má na bříšku třeba ruce,nebo nákej nápis 🙂 na to jsem se moc těšila ☹ Tak až budu těhu kupuju hnedka a budu ho nosit i v zimě 😀

katyna6
4. led 2010

handm-to je supééééééééééééééééééérrrr!Skvělá zpráva,moc ti blahopřejiiiii!!!!!

Krásně nám těch čáreček tady přibývá holky,to je hned lepší náladička! 😉 🙂 🙂

nicollka
4. led 2010

Ahoj holky jsme zpět ze slovenska, moc moc gratuluji novým těhulkám a ať to vše vyjde. Moc moc držím palečky. Dovolená jak sem se bála byla nakonec super, ale uplně super, dokonce mi bylo po snad půl roce s manžou tak krásně i když mi ježíšek donesl mrchu, jen 1 den krev jinak hnědé špinění tak nevím co to zase je, ale ve čtvrtek jdu na prevenčku, tak uvidim co mi řekne dokta.
Jinak návrat domů byl tak trochu hrůza včera sme dojeli a ja zjistila že je mamka od 1.1. v nemocnici, otravila se práškama napsala mi dopis na rozloučenou no hrůza :( Snad už bude lépe. Dnes v 15h ji pouští domů, tak ji budu muset hlídat a pomoci překonat ten rozvod jestli bude :(

markee
4. led 2010

Tak jsem doma, jela jsem pro malou a nakoupit.
Flair já cítila první pohyby u Johanky kolem 18tt a u tohohle(třetího těhu)to bylo kolem 16tt. Až jsem se zhrozila,že je cítím tak brzo,ale prý je to možné. Takže tak.
Nicollko,tak to je hezký,že jste si hory užili. Je to super,odreagovat se.

sarlotta
4. led 2010

nicol ať je mamince lépe.. to jsou ty svátky... určo bude zase líp.

murynka
4. led 2010

handm moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
4. led 2010

strozi, dík🙂
3arlotko děkuju a gratuluju ke kontrole 😀
něco pro Kopinku www.ferretcompany.com
jdu dočítat jo a 20.1. jdu na kontrolu k dr 🙂

markee
4. led 2010

A s maminkou to je mi moc líto ☹ Určitě se to srovná.

markee
4. led 2010

Holky já mám den 😠 ráno menses,pak mail,že jako mě neberou a teď si zalívám kafe-v malém hrnku z varného skla-silnostěného a co myslíte. Rozlítal se na milion kousků při zalévání. Chjo. Fakt den teda. 😠

ee.liska
4. led 2010

handm supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵
sofince gratuluji ke 2. měsíci 🙂

aja.83
4. led 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se za vámi docela dlouho nestavila, byli jsme pryč a neměla jsem přístup k netu. Tak vás jen rychle zdravím v novém roce a snad zítra budu mít v práci trochu času vás dočíst. Jsou nějaké novinky, nějaké nové těhulky? 😉

flair
4. led 2010

Markee, to je teda den 😖 To jsi cítila pohyby i u prvního mimča brzo 😉 Já jsem zvědavá, kdy mi dojde, že jsou to právě pohyby 😀
Nicolko, to s mamkou je mi hrozně líto. Vánoční depka ☹ At je lépe 😔

kopa
autor
4. led 2010

Eelisko díky 😉 já moc anglicky neumím,tak pak na to mrknu s přítelákem 😉

Markee teda to máš den 🙄 já ho měla včera 🤐 jsem utírala nádobí a bouchla jsem se pánví do nosu 😅 🤐 a potom jsem si málem ukopla malíček 😠

Nicollko to je mi líto s mamčou ☹ 😔

ee.liska
4. led 2010

markee, nevěš hlavu,střepy přinášejí štěstí 😉
nicol ať je mamince líp 🙂

kerrie
4. led 2010

Nicollko........vítáme Tě zpátky z dovolený 🙂 Jejdaaa, takový zprávy na Tebe ale doma čekaly.............ach jo. ☹ Hlavní je, že maminka je už zdravotně v pořádku a pustí ji domů...........ta psychika se snad taky srovná.

ee.liska
4. led 2010

kopi měly by zo být něco jako kalendáře jen s fretkama 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
4. led 2010

Holky co ta Bobinka??Nebyla tu?? Jsem napnutá jestli je těhu 😅 😕 😅 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru