Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. črc 2009

a ted se tady slehla zem 😀

kopa
autor
7. črc 2009

😵 tak dobrou noc!

murynka
7. črc 2009

ne jsem tu 🙂

holky pozvali nás lidi co jsme se s nimi poznali v dominikánské že nám dají permice do dvora králové zdarma 😀 je tam nějaký starosta či co 😕 😕 a v říjnu letí do thajska prý se můžeme přidat 😀 😀 😀

murynka
7. črc 2009

ted s etady o tom bavím aon mi napsal to je telepatie 😀 😀 😀

venuska
7. črc 2009

Holčiny, jdu se natáhnout, mam toho nějak dost. 😝
Tak přeji krásné sny o dětičkách a dobrou noc 🙂 🙂

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

murynka
7. črc 2009

jéééé nechodte ☹ ☹ ☹

venuska
7. črc 2009

Markét, to je telepatie 🙂 Tak určitě jeďte... 🙂

murynka
7. črc 2009

vendul do thajska jo 😀 😀 😀

venuska
7. črc 2009

Do ZOO i do Thajska... 🙂 Já vím, že s mi mískem by to asi teď nebylo nejlepší, ale příští rok by to nebylo marný 🙂

murynka
7. črc 2009

vendul po mé minulé zkušenosti bych nelětěla a ne v 7 měsíci 😀 😀
příští rok máme v plánu řecko ale thajsko jednou také bude 😵 😵 mám to slíbené 😵
ale to bez dětí nebo až bude větší 😉

venuska
7. črc 2009

Tak pááááááááááá, zítra nakouknu. KRÁSNÝ VEČER VŠEM 🙂 Milujte se a množte se... 🙂

murynka
7. črc 2009

tak tedy dobrou noc no 😀 😵

markee
7. črc 2009

Téda,tak dobrou noc holky. Mě se tu klíží očka,ale chci si ještě dopsat jednu věc do překladatele a pak půjdu asi taky do hajan.

ee.liska
7. črc 2009

tak dobrou 🙂

nicollka
7. črc 2009

ahoj holky tak práce hotová uff a jsem tu a vy uz spíte cooo , ale ste toho nakecali ?D

Kopi už ti někdo poradil? S čímže to bylo? vÍŠ teplotu má každý jinak, takže ta správná to nevím jakou máš ty. Ale když ti teplota jeden den klesne víc jak předchozí teploty a druhý den vyskočí výš jak předchozí tak to byla ovule...ale je to individuální, program ovulku vyznačí ale s třídením zpožděním, takže pokles a výskok :D Každý den měřit ve stejnou dobu ráno a před měřením vůbec nevstávat :D

nicollka
7. črc 2009

tak taky dobrouu

farmarska
8. črc 2009

Téda holky¨vy jste se včera večer rozjely! 😕 sem půl hodiny dočítala 😝 celej den nic moc a pak todle 😠

sem koukala jak jste se tu taky rozprskaly 😀 Já bych vám taky prskla, nejsem chamťák, ale o moje prapodivné těhu by asi žádná z vás nestála 😀 takže si je nechám 😀 😀 😀

murynka
8. črc 2009

dobré ráno tulačky 😀

farmarska
8. črc 2009

mury ty jsi se taky včera přihnala za pět minut dvanáct! 😀 co jsem tak četla... 😀

farmarska
8. črc 2009

mury a jak je? zase se dnes jdeš k nějakýmu člověku ládovat? 😕
ti ty žranice závidím! 😝

murynka
8. črc 2009

farmi to víš nemůžu být na přijmu pořád 😀 😀
jak se cítíš?v pátek máš kontrolu že? 😕

paajaa
8. črc 2009

Dobré ráno,
já bych taky ještě prosila nějaké prskance- abych si je schovala na příští cyklus 😉

Kopi: jak píše Nicolka ty teploty jsou individuální a je důležité měřit ve stejný čas každý den. Já se k tomu asi zase příští cyklus vrátím. Sice vím, kdy byla ovulka až zpětně, ale zase víš, že tělo krásně fukguje. Ovu testy u mě nebyli moc přesvědčivé.

murynka
8. črc 2009

farmi je mi dobře jen prcek kope víc a víc 😅 😕 ...někdy to už zabolí 😅
jinak ládovat se budu doma 😀 maminka mi dala koprovku domů 😀 😀

bobinka22
8. črc 2009

Dobre rano holky,

Prskááááám na vsechny.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.
prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsk,prsl,prsk,prsk,prsk,prsk.

Tak,myslim,ze by to melo stacit.Ne??
At vam to pomuze a jste brzo tehulky.
Ja jsme v posledni dobe nejaka utahana.Brisko mi sem tam tvrdne.Natika mi leva noha u orstu.A boli ta noha.
A brisko me vecer boli,jak lezim na boku.Tak stridam,pravy levy bok.a zada.
Uz asi abych rodila.

Farmi:A budes si dneska volat na tu krev,To ti reknou jestli je hcg vysoke je to do jednoho dne?Aspon ja to tam mela?

farmarska
8. črc 2009

mury já ti to žrádlo tááák zavidím ! 😀 😀 😀
koprovku miluju! 😵 boužel jako jedniná z rodiny 😠
mury přijed! a nezapomen kastulky sebou! 😀 😀 😀

murynka
8. črc 2009

farmi ještě jsme se na něco ptala 😀 co ta kontrola je v pátek?
a jinak?

bobi ahojky 🙂 jen si to ještě užívej 😀 😀

paajaa
8. črc 2009

Bobi: moc děkuji za prskance. Hezky si je schovám na příští cykus a to by bylo aby nebylo. 😀 😀 😀

Farmi: držím palečky na pátek

farmarska
8. črc 2009

no vidíš Bobi to by mne ani nenapadlo... no tak to já to zkusím tam zavolat! 😕
ale bojím bojím 😅
jen doufám, že to i u nás bude do jednoho dne... bo mám pocit, že tu jsou všichni jak ze zpomaleného filmu 😝

mury jo jo tenhle pátek tam jdu 😔 😅 😔

farmarska
8. črc 2009

holky musím jít nakrmit syna a pak zvěř, takže se tu prozatím mějte a moc nezlobte 😉

murynka
8. črc 2009

farmi já věřím že to bude dobré 😉 !!!!!zavolej tam i krev řekne dost.... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru